Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Empty Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Post by Rlavins Piektdiena Jūnijs 05, 2015 10:53 pm

Piedāvāju Jums interviju ar Jeff Sloth, vidējo no brāļiem Sloth. Par viņa dzīvi, viskiju, hokeju un daudz ko citu. Neaizmirstam, ka katrs Jūsu komentārs ļauj man pilnveidot savas spējas.  - Preses sekretārs Elvis Roberto.
Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Images?q=tbn:ANd9GcQvYEJ-zFrJi9ybkWEI-wXv4ICOBjvy7tvDWNO8ZQjJ23oYhG3x8g
Sveicināts Jeff! Paldies, ka atradi laiku intervijai ar savas bijušās komandas preses sekretāru! Ko vēlies iemalkot intervijas laikā?
Sveiks, par cik šodienas spēles aizvadītas, neatteikšos no viskija ar ledu.
Laba izvēle! Kurš viskijs, tavuprāt, ir visgardākais?
Pamatā esmu skoča piekritējs, bet ir savas pērles atrodamas arī burbona un īru viskiju sortimentā. Ja par konkrētu marku, tad neatceros reizi, kad būtu atteicies no zelta birkas Džonija Walkera.
Saprotams, var redzēt, ka esi īstu dzērienu piekritējs. Tad ķersimies klāt īstajiem tematiem. Kā vērtē savu iepriekšējo sezonu Kuldīgas Milžu sastāvā kā komandas kapteinis?
Kā komandas kapteinis darīju visu, kas bija manos spēkos, domāju, ka mūsu džeki trenējās visvairāk no visiem, kas ceru daļēji bija mans nopelns, kā arī JHL sezonas rezultatīvākā spēlētāja tituls man pašam pasaka daudz ko manā vietā, taču tas nebūt nenozīmē to, ka izgāju uz individuālu rezultativitāti, jo arī piespēles atdevu gana daudz.
Tā teikt, biji kapteinis - līderis gan laukumā, gan ģērbtuvēs. Tavi komandas biedri Tevi spēja novērtēt un respektēt?
Domāju un ceru, ka jā, sākums pavisam noteikti bija daudzsološs, ja arī uz sezonas beigām nedaudz manā ģērbtuvju attieksmē ielauzās personīgās dzīves problēmas, kuras sīkāk nekomentēšu, tas pilnīgi nekādi neietekmēja manu spēli laukumā un attieksmi pret citiem komandas biedriem. Pāris nesaskaņas radās, jau pēc sezonas un drafta, kad katra ceļi bija aizveduši kur nu kurais, tomēr uzskatu, ka tā nebija mana iniciatīva un daži uz to uzprasījās. Neskatoties uz to, sezonas laikā bijām viens mehānisms, ar vienu konkrētu mērķi.
Tā jau tas ir, lai sasniegtu vienu mērķi ir jābūt vienam līderim un kopā visiem ir jāstrādā vienā virzienā. Pagājušo sezonu, Jūs, visi bijāt ļoti tuvu galvenajam mērķim kausam, bet tomēr tas netika sasniegts, ko Tu vēlētos mainīt, lai tas tiktu īstenots? Teiksim tā, Ja tu varētu atgriezties pagātnē, ko Tu mainītu?
Bijām tik tuvu, cik tuvu spējām tikt, es vienmēr daru visu ar 100% pārliecību, ka daru to cik labi vien spēju, tādēļ ja atgrieztos, es visu darītu tieši tāpat, varbūt hokeja dievi varēja to ietekmēt ar veiksmīgākiem rikošetiem..., bet nē, tā visa ir tīra fizika un es, kā arī visa Milžu komanda, izdarījām visu pēc labākās sirdsapziņas. Lauvas bija pārāki šosezon, kā komanda, joprojām sevi uzskatu par labāko pagājušās sezonas spēlētāju, tomēr  starp mums kaut kas tik labi nenostrādāja.
Pareizi jau ir! Reāli divi ideāli kopējā mehānismā nenostrādā vienmēr tik labi. Runājot par šo sezonu, kā vērtē savu jauno komandu un tās sistēmu? Vai nav sajūta, ka esi nepareizā vietā?
Nē, un galīgi nē. Visas citas vietas būtu nepareizās, priekš manis nav pareizākas vietas par Ventspils Fatsharks, komanda ir pagajušās sezonas čempioni, tātad vīri ar attieksmi un nedaudz degunu mākoņos varētu padomāt, tomēr par deguniem mākoņos - tā nav. Attieksme ir un tas ir labi, jo arī mana attieksme lieliski iederas kolektīvā un šķiet, ka ar Fatsharks džekiem spēlējam kopā jau kopš bērna kājas. Sistēma ir labākā, kādu varētu vēlēties, ticu, ka arī šogad Ventspils Fatsharks pacels kausu, tikai šoreiz arī mana artava būs atzīmējama šajā uzvarā!
Var just, ka esi pārlaimīgs par to, ka esi Fatsharks sistēmas spēlētājs un daļa no tās. Priecē tas! Mēs, Milži, esam lepni par visiem saviem spelētājiem, kuri ir atraduši savas mājas un spēruši soli pretī virsotnei. Klau Jeff, tavs uzvārds ir Sloth, vai latviešu jokdari nav paguvuši jau pajokot ar saukļiem saistībā ar tavu uzvārdu?
Manās acīs noteikti nav, kā arī man diezvai to kāds teiks kādreiz, vai pat atstāstīs to, ka kāds tā ir teicis, domāju, ka tu redzi manus auguma parametrus, tam vajadzētu šo to izskaidrot šajā sakarā, vai arī gluži vienkārši uzvārds varbūt arī nav nemaz tik smieklīgs?
[b]Nevar jau zināt, jebkuru uzvārdu var pārvērst kādā sauklī. Redzu, ka Tev glāze tukša, bet intervija vēl tikai pusē. Laikam dikti slāpst? Tu jau ierunājies, pa saviem auguma parametriem. Kurā no vecākiem esi atsities, tā teikt?

Tēvā protams, māte mums ar Gordiju ir smalka un sievišķīga, vīrieši mūsu ģimenē vienmēr padevušies augumos raženi, šķiet, ka tur varam vainot izcelsmes vietu Somijas ziemeļos, no turienes vienmēr nāk augumos raženākie Somijas hokejisti.
Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Z
Vienmēr visi somu spēlētāji ir izteiksmīgu augumu īpašnieki. Un arī šeit ir ieskaidroja vēl viena tava rakstura iezīme - neatlaidība, jo somi cīnās līdz galam. Piemērs Teemu Selanne! Kurš ir tavs elks LSHL ietvaros?
LSHL ietvaros elks man ir nu jau karjeru beigušais Bārnijs Tuzis, ļoti izteikts snaiperis, neskatoties uz to, ka pats esmu vairāk saspēles veidotājs, bet mūs vieno viena lieta - mēs parādamies tieši tad, kad komandai tas viss vairāk nepieciešams! Citu elku man nav, nākošais un manu elku sarakstu noslēdzošais cilvēks esmu es pats.
Nezinot Tevi šķistu, ka esi iedomības kalngals, vai bieži cilvēki tevī to nekritizē?
Arī zinot mani iespējams tā šķiet, taču, mana iedomība ir vienlīdzīga ar manām spējām laukumā, tādēļ tas to atspēko un visi ļoti labi saprot, ka manai iedomībai ir pamatojums, tātad neesmu izjutis kritiku.
Pareizi jau Tu saki! Pavisam drīz jau tuvojas Jāņu lielās svinības, kā Jūs parasti viņus svināt un kuras ir viss trakākās paražas Jūsmājā?
Manā izcelsmes zemē, nav tik izteikta jāņu svinēšana ar paražām, kā dažiem maniem komandas kolēģiem no Latvijas, tomēr arī mēs pasēžam un pagrillējam gaļu un arī tā ir viena no retajām reizēm, kad atsakos no viskija un iedzeru, kādu alu. Bet lēkāšanas pāri ugunskuram, sadziedāšanās un citas lietas, apgūšu tikai šosezon, jo spēlējam Latvijā un svētkus pavadīšu Ventspilī, tad arī uzzināšu vairāk par Jāņiem šeit.
Pareiz, pagājušo sezon, gan jau Tev bija izbrīns, ko trakie letiņi dara. Bet neapšaubāmi prieks, ka Latvija ir ar ko īpaša. Vēl noslēguma jautājumi un ļaušu Tev atpūsties! Vai Tev būtu prieks uzspēlēt vēlreiz mūžā kopā ar visiem pagājušās sezonas Milžiem?
Jā, pilnīgi noteikti, Milži bija pirmie kuri mani iemācīja runāt latviski, jo komandā praktiski biju vienīgais cittautietis, kurš apmeklēja treniņus, vēl bija Alfrēds, tad nu abi apguvām latviešu valodas pamatus un visādi citādi džekiem nav ne vainas, sezonu kopā varbūt arī ar visiem nespēlētu, jo man patīk mana tagadējā komanda, tomēr uz kādu sanākšanas draudzības spēli labprāt!
Vienkārši ideāli! Un ja pretī būtu jaunie milži?
Vēl jo vairāk, ar vislielāko prieku parādīšu arī jaunajiem Milžiem, kā lietas jādara, protams pēc spēles neatteikšu jaunajiem pēc padoma, jo tā tomēr ir mana pirmā komanda ārpus Somijas un vienmēr gan vecie, gan jaunie būs kaut kādā ziņā savējie.
Ar šādu pozitīvi noti arī beigsim šo sarunu! Pasaki, tikai lūdzu kurš bija tavs pirmais vārds, ko iemācījies latviešu valodā? Un kāds būtu tavs novēlējums jaunajiem censoņiem?
Par pirmo vārdu gan varu pateikties laikam jau trenerim Jānim Sitējam, tas bija "Liec", jeb frāze uzreiz "Liec pa kasti!", jo to pārbaudes spēlēs dzirdēju bieži no viņa. Jaunajiem, nebūs novēlējuma, jo viss notiks pats no sevis, ja vien būsiet gana neatlaidīgi un cītīgi apmeklēsiet treniņus, tad arī būs rezultāti!
Paldies, Jeff! Mēs, Milži Tev novēlam iegūt Triju Zvaigžņu kausu jau savā pirmajā sezonā pie lielajiem! Trenējies, mācies un pierādi, ka esi labākais!
Paldies, darīšu visu, lai tas izdotos! Arī Milžiem kopumā novēlēšu izdarīt to, ko pagājušo sezonu sagaršojām, bet tomēr neieguvām! Paldies vēlreiz, bet tagad gan man jāsteidzas! Līdz nākošajai reizei! Wink

GOAL Milži GOAL
Rlavins
Rlavins
Ingus Pētersons #2 (D)
Ingus Pētersons #2 (D)

Postu skaits : 133
Join date : 22.05.15
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Vecpiebalga

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Empty Re: Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Post by laaceens66 Piektdiena Jūnijs 05, 2015 11:03 pm

Ingus vienkārši, visi tavi raksti ir bombas, nepārspējami labi, tā turpināt.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Empty Re: Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Post by Seguin#91 Piektdiena Jūnijs 05, 2015 11:09 pm

Riga
Seguin#91
Seguin#91
Mārtiņš Krauze #86 /LW/
Mārtiņš Krauze #86 /LW/

Postu skaits : 1277
Join date : 25.09.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Talsi

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Empty Re: Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Post by Viedais Piektdiena Jūnijs 05, 2015 11:46 pm

Oskars rakstīja:Ingus vienkārši, visi tavi raksti ir bombas, nepārspējami labi, tā turpināt.

Es jau arī nedaudz tur piedalījos. Embarassed
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Empty Re: Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Post by Rlavins Piektdiena Jūnijs 05, 2015 11:52 pm

Oskars rakstīja:Ingus vienkārši, visi tavi raksti ir bombas, nepārspējami labi, tā turpināt.

Šoreiz jau es tikai uzdevu jautājumus! Par atbildēm jāpasakās Jeffam! Bet btw paldies!
Rlavins
Rlavins
Ingus Pētersons #2 (D)
Ingus Pētersons #2 (D)

Postu skaits : 133
Join date : 22.05.15
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Vecpiebalga

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Empty Re: Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Post by laaceens66 Sestdiena Jūnijs 06, 2015 9:07 am

Jeff Sloth rakstīja:
Oskars rakstīja:Ingus vienkārši, visi tavi raksti ir bombas, nepārspējami labi, tā turpināt.

Es jau arī nedaudz tur piedalījos. Embarassed
zinu, bet viņa jautājumi, vienkārši omg.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Empty Re: Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Post by Alfijs Sestdiena Jūnijs 06, 2015 9:14 am

Labs raksts!! I Like I Like I Like



P.S Tev vajadzētu iet par žurnālistu. Very Happy Tev šīs lietas izdodas. Turpini!!! Aplausi Aplausi Aplausi
Alfijs
Alfijs
Oskars Alfredsson (RW) #11 /Skauts/

Postu skaits : 311
Join date : 18.03.15
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Empty Re: Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Post by Rlavins Sestdiena Jūnijs 06, 2015 9:26 am

Alfijs rakstīja:Labs raksts!! I Like I Like I Like



P.S Tev vajadzētu iet par žurnālistu. Very Happy Tev šīs lietas izdodas. Turpini!!! Aplausi Aplausi Aplausi

Vienā mirklī vēlējos to darīt, bet Latvijā ir nenormāli, nenormāli daudz žurnālistu. Tas jau tā tikai prieka pēc!
Rlavins
Rlavins
Ingus Pētersons #2 (D)
Ingus Pētersons #2 (D)

Postu skaits : 133
Join date : 22.05.15
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Vecpiebalga

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Empty Re: Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Post by bukss Sestdiena Jūnijs 06, 2015 7:47 pm

5TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!! Empty Re: Jeff Sloth jeb Kuldīgas Milžu bijušais kapteinis - Pa dzīvi, meitenēm, viskiju un daudz ko citu!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā