Intervija ar Jeff Sloth.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar Jeff Sloth. Empty Intervija ar Jeff Sloth.

Post by aumicc83 Trešdiena Oktobris 28, 2015 12:13 pm

Šodien, netālu no vietējā lielveikala Ventspilī, satiku Jeff Sloth, kurš sniedza interviju! Fat Sharks Fat Sharks Fat Sharks

Reporter Sveiks! Var interviju?
Sveiks! Varam mēģināt

Reporter Jauki! Zināms, ka esi komamandas Ventspils Fatsharks asinis, esi reizē pirmais centrs un arī komandas galvenais treneris. Pirmais jautājums, ko es uzdošu būs šāds - vai esi apmierināts ar pirmo pārbaudes spēli?
Pārbaudes spēlē vairāk izcēlās tie, no kuriem daudz negaidīju, iespējams, ka tieši tādēļ ka cenšas sevi pierādīt, vai gluži pretēji tie, kuri spridzinās sezonā vēl pagaidām nesvarīgajās spēlēs taupa sevi, lai vai kā rezultātu taču visi redzējām, nebiju domājis, ka uzvarēsim tik pārliecinoši, lai vai kā īstā pārbaude ir tikai priekšā - oficiālajās spēlēs!

Reporter Tieši tā, prieks, ka esi pozitīvs. Kāda ir komanda? Uzvilkusies, gatava pirms sezonas?
Komandas sastāvs ir krasi mainījies salīdzinot ar S10, spēlētājiem ir nepieciešams laiks lai aprastu vienam ar otru. Jūtams, ka katrs par sevi atsevišķi ir priecīgi šeit atrasties, tomēr kopēju valodu vēl meklē, bet tas ir tikai normāli un tas ir iksezonas darbs man, kā ĢM. Palīdzēt šo vienoto vilni atrast līdz playoffiem, lai komandā būtu maksimāla saskaņā un spētu rādīt labāko, ko spējam.

Reporter Atcerēsimies pērnās sezonas, kad vārtos bija Valts Pumpurs. Tad viss gāja labi, līdz Jūs viņu aizmainījāt uz Oslo Wild Cats. Pēc maiņas krasi mainījās Jūsu spēle un vairākas neveiksmes? Vai tas bija iemesls S10 zaudējumam finālā pret Liepāju? Ko sagaidi šosezon no vārtsargiem, īpaši no Limas?
Neuzskatu, ka esam piedzīvojuši neveiksmes, kopš komanda šādā tēlā vispār eksistē, arī S10 bija daudz neveiksmīgākas komandas, jo regulāro sezonu mēs uzvarējām un playoffos sanāca vienkārši fufelis, dēļ iekšējiem strīdiem, kurus arī es nespēju, jeb sezonas garumā biju novests tik tālu, ka vairs negribēju atrisināt. Tādēļ arī sastāvs ir krasi mainījies un ceru, ka tas neatkārtosies, spēlētāji uzvedīsies, kā nobrieduši cilvēki un iztiks bez iekšējās mazās meitenes modināšanas. Uz Limu lieku lielas cerības, visu jau izteica tas, ka viņš bija mūsu pirmais draftētais šosezon. Pagaidām joprojām Browns stāv nedaudz labāk, salīdzinoši lielās pieredzes dēļ, bet Limā redzu lielu potenciālu, lai jau pat līdz playoffiem būtu stabils komandas pirmais vārtumūris.

Reporter Prieks, ka uzticies jau pirmajā sezonā vārtsargam, kas tikai debitēs lielajā līgā! Varbūt vari pastāstīt par šīs sezonas mēķiem?
Mērķis kā jau katru sezonu ir viens - uzvarēt visas spēles, jeb reālistiski runājot, maksimāli daudz spēļu, izcīnīt regulārās sezonas uzvarētāju titulu un beigu beigās pacelt playoff kausu virs savām galvām un nogādāt to atpakaļ savā vietā - Ventspilī. Kopumā ļoti ceru, ka izdosies arī LSHL debitantus padarīt konkurētspējīgus pēc iespējas ātrāk, šosezon tas būtu otrs svarīgākais mērķis.

Reporter Runājot par lietām, kas nav saistītas ar hokeju. Ko darat brīvajos laikas, kad nav treniņi?
Ikkatram spēlētājam komandā ir izstrādāti induviduāli treniņu plāni, tādēļ arī brīžos, kad komandai nav treniņu, spēlētāji trenējas vēl vairāk, bet protams tas nav viss. Bez kārtīgas atpūtas un atslodzes dienām, treniņiem nav jēgas, tādēļ Ventspils arenā esam atvēruši arī savu sporta kompleksu ar boulinga halli, bāru, akvaparku un vēl daudz dažādām relaksācijas iespējām, kur mūsu spēlētājus arī var visbiežāk sastapt ārpus pašas ledus halles.

Reporter Iespaidīgi! Kas ir trakāk pēc Tavām domām - neiekļūt Play-Offos 1 punkta dēļ vai zaudēt fināla pēdējā spēlē papildlaikā? Kāpēc tā domā?
Jo ātrāk izkrīti un sezona beidzas,- jo trakāk, neiekļūšana play-offos tādejādi sanāk "trakākais", jebšu sliktākais, kas var notikt ar komandu. Kā arī nav svarīgi viena vai divdesmit viena punkta dēļ. Tas faktu nemaina.

Reporter Gluži manas domas! Varbūt vari pastāstīt, kas šosezon varētu būt Jūsu komandas klupšanas akmens?
Tā kā Browns ir vidēja līmeņa vārtusargs, salīdzinoši nestabils un Lima vēl ir pavisam zaļš, tad vārtsardzība tāpat kā pagajušo sezonu, daudz kas atkarīgs no tā , kā Lima spēs progresēt treniņos sezonas laikā, cik pieredzi iekrās regularās sezonas 28 spēlēs.

Reporter Abas pārbaudes spēles uzvarētas. Ko vari pastāstīt par spēlēm? Kā komanda spēlēja?
Tās ir tikai pārbaudes spēles, kur to arī darījām,- pārbaudījām komandas papildinājumus, vēl visiem spēlētājiem labāko vietu nav izdevies atrast, un šīs uzvaras protams ir sirdsmiers un visādi citādi patīkamas, tomēr tas nav nekāds rādītājs, neviens PB nespēlē ar pilnu atdevi, nedz mēs, nedz pretinieki. Tādēļ grūti ko komentēt, īstā sapratne par komandas gatavību būs redzama pirmajās 5 regulāras sezonas spēlēs.

Reporter Jūsu komanda ir ļoti stipra uz šosezonu, vismaz skatoties uz sastāvu, taču, ja izkritīsiet, kuru komandu no visām atbalstīsiet vairāk? Kāpēc?
Mēs neizkritīsim.

Reporter Labi, pieņemsim! Bet kura komanda ir tā, kuru Jūs atbalstāt?
Tikai un vienīgi par sevi. Man nav laika fanot par citām komandām, jo gana rūpju par savējo. Katrā komandā ir pa spēlētājam ar kuru ir draudzīgas attiecības un tāpat katrā ar kuru ir sava veida ''konkurentu kašķīgums''. Bet ja tik tiešām ir kādu jāizceļ, tad tie būtu ex-Wolves, jeb Gladiatori, vizuāli man komanda nešķiet ne pa visam pievilcīga, bet domāju, ka jaunais ĢM spēs komandu pacelt līdz ''cilvēcīgam'' līmenim, tādēļ arī izteikšu atbalstu viņiem. Gladiatori

Reporter Prieks, ka neesat ieurbušies sevī, un arī jauno GM atbalstītsiet! Kādas ir Jūsu domas par JHL atcelšanu un līdz ar to, jauniņo 216TP+ pievienošanos LSHL komandām?
Subjektīvām domām šajā jautājumā nav vietas, tas vienkārši bija vajadzīgs, JHL noteikti atgriezīsies, kad pienāks laiks un pieprasījums. Ar esošo situāciju, JHL bija lieka resursu izšķērdēšana. Un tas notika tieši pareizajā laikā, kad tika ieviests jaunais likums par to, ka spēlētāji drīkst spēlēt tikai vienā pamatmaiņā, tādejādi arī jaunajiem vietu komandās atrast pašlaik ir ļoti viegli.

Reporter Nevar nepiekrist! Kas ir Jūsu lielākais ieguvums šajā starpsezonā, un vai neuztraucaties, ka kādreiz, kāds komandas līderis var `uzmest mīksto` un pamest komandu?
Lielākais ieguvums šajā starpsezonā ir ik viens "vecais buks", kurš izvēlējies pie mums turpināt spēlēt vairāk, kā vienu sezonu, un protams ik viens jaunais, kuru ieguvām trade, FA, vai drafta ceļā.
Mans vadības stils iespējams atšķiras no citu komandu vadībām, jo es necenšos izmantot kādus atslēgas spēlētājus, jeb līderus vairāk, kā citus. Mana pieeja ir padarīt komandu par maksimāli spēcīgu, kā arī vienmēr paturu prātā teicienu "Ķēde ir tik stipra, cik stiprs ir tās vājākais posms.'' Tādēļ, nē neuztraucos, jo Ventspilī nav līderu, kā arī tai pat laikā visi ir līderi un jebkurš spēlētājs, kurš izvēlas pārtraukt sadarbību ar Ventspili - ir zaudējums.

Reporter Runājot par personisko statistiku. Cik tā svarīga ir Tev, kā spēlētājam?
Pagājusī sezona lieliski pierāda, to, ka tā man ir pilnīgi sekundāra, protams ir prieks par katru atdoto piespēli un iemesto punktu, tomēr daudz svarīgāk ir tas, lai komanda uzvar. Labāk esmu nerezultatīvs komandā, kā Fatsharks spēlējot 4. maiņas minūtes, nekā neaktīvas un sliktas komandas rezultatīvākais vilcējspēks, kurš met un kārpās un tāpat komandas atrašanās vietu tabulā nespēj mainīt.

Reporter Paldies par interviju, vēlu veiksmi jaunajā sezonā un tiekamies jau nākamreiz!
Paldies par jautājumiem!

GOAL 1065 vārdi! GOAL
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā