Jeff Sloth par sevi un Milžiem!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Jeff Sloth par sevi un Milžiem! Empty Jeff Sloth par sevi un Milžiem!

Post by laaceens66 Trešdiena Marts 18, 2015 12:24 pm

Šeit būs intervija ar Jeff'u Sloth'u un neliels apraksts, par Džefiju!
Jeff Sloth par sevi un Milžiem! 29xvrlt
Sveiks! Vai varu lūgt tevi uz interviju?

Sveiks, daudz laika man gan nav, bet priekš tevis varēšu atbildēt uz pāris jautājumiem!

Jauki! Ja nu iepriekš neesmu galīgi šķībi salasījis, tad tu esi hokejists, kādā līgā un kādā komandā tu spēlē?

Jā, khem, vienkārši pamanīji garām gājēju un nolēmi intervēt? (smej) Jā, esmu Kuldīgas Milžu pirmais centrs un komandas kapteinis Jeff Sloth.
Jeff Sloth par sevi un Milžiem! 29givq0
Jā, esmu saticis īsto cilvēku. Kuldīgas Milži, kaut kur dzirdēta komanda, vai tik nav JHL komanda, kuras treneris ir mūsu pašu Jānis Sitējs?

Jā, neuzskatīju par vajadzīgu pieminēt tieši JHL līgu, jo pašsaprotami, ka visi pazīst Kuldīgas Milžus, un zina kurā līgā tie atrodami. Un jā, mūs vada tas pats Jānis Sitējs!

Kāds liekas Jānis, un viņa komanda?

Komanda kā jau visas JHL komandas ir ļoti svaiga, spēlētāji praktiski viens otru nupat nepazina, tomēr laikam ejot, ir aizvadītas pirmās spēles un pretēji citām komandām, kuras jau sākumā uzlēca, kā zvaigznes (paredzu, ka, tik pat ātri kritīs) Milži uzlabo savu sniegumu ar katru spēli. Jānis tāpat, kā komanda ir vēl diezgan zaļš gurķis šajā amatā, tomēr neskatoties uz pieredzes trūkumu, viņa spēles zīmējumos noteikti saskatu potenciālu un viss ir pareizi, pagaidām pašiem komandas čaļiem pietrūkst spēka, lai stratēģisko plānu izpildītu dažreiz.

Sezonas sākumā komandā ir atrasts arī kāds slaists?

Sezonas sākumā slinkoja vairums, pamatā negribas jau sevi slavēt, bet uzskatu, ka esmu vienīgais, kurš ir visvairāk trenējies visā JHL, ne tikai Milžu komandā, tomēr šobrīd kā komanda kopumā Milži noteikti ir TOP1 komanda, kura trenējas visaktīvāk, gribas uzteikt Ollsonu, Krauzi, Rozentālu, Ledaini un Aumeisteru, šiem džekiem spīd gaiša nākotne, bet tā kā jautājums galu galā bija par slaistu, tad visspilgtāk mūs bēdīgi pārsteidzis ir Chris Quick.

Quick, dzirdēts uzvārds iepriekš LSHL, vai ir kāda radniecīga saite šiem diviem spēlētājiem?

Radniecīgu saišu nav, tomēr abus vieno sliktā slava. Pirmais Quick, jeb vārtsargs bija mahinātors un dopinga lietotājs, kuru ātri vien padzina no līgas tieši, dēļ šīm nekārtībām ar kurām ieradās, nenospēlēja pat vienu pilnu sezonu. Jaunajam Quickam ir potenciāls un viņš vēl var atgriezties, bet vilciens ir teju gandrīz jau aizbraucis.. palicis tikai pēdējais vagons, uz kuru Chris Quick var pagūt, vai arī būs mūžīga JHL pabira, jā, rupji, bet tā ir realitāte.

Bēdīgi, bet cerēsim, ka ielēks tajā pēdējā vagonā ar pilnu sparu un aizspersies līdz pat LSHL slavas zālei. Turpināsim par komandu, kurš ir tas knifiņš, kas mudina Milžu jauniešus cīnīties pret visām JHL komandām, pat pārbaudes kausā, šķiet, ka Milži nospēlēja vienlīdzīgi ar vienu LSHL komandu, kurā tika līdz soda metieniem, kuros diemžēl zaudēja.

Jā. Džeki ieradās no malu malām un jau pirmajās 3 pārbaudes kausa spēlēs parādīja izcilu sniegumu.. un diemžēl puikām sakāpa, izlēma, ka viss notiks, pats no sevis un noslinkoja daļu sezonas sākuma, kas atspoguļojās līgas tabulā.. cītīgāk strādājošās komandas atrāvās, līdz beidzot maniem kolēģiem daleca, ka lai uzvarētu, ir jāiegulda smags darbs un tagad esam uz pareizā ceļa. Šobrīd katru uz priekšu dzen kopējā konkurence, kā arī iekšējā komandas draudzīgā spēkošanās un 100% šeit arī jāuzteic treneru korpusa darbs, kuri neliek mieru Milžu jauniešiem nevienu dienu!

Vai ir taisnība, ka tu esi viens no komandas dzinējiem, kas velk Milžus kāpt, kāpt un kāpt līdz pirmajām vietām?

Jau pirms komandas treneru korpuss paziņoja par manu iecelšanu komandas kapteiņa amatā, pats biju uzņēmies neoficiālā bīdītāja lomu un mudināju čaļus trenēties induviduāli, pat pēc komandas kopējiem treniņiem.. un manu izrādīto iniciatīvu acīmredzami pamanīja. Tā nu esmu nonācis šobrīd arī galvenā oficiālajā bīdītāja lomā un daru savu darbu ar tīru sirdsapziņu, kā arī lielākais gandarījums ir tas, ka redzu sava ieguldītā darba un laika augļus.

Vai esi apmierināts, ar Milžu vietu tabulā?

Nē un nebūšu apmierināts līdz Milži neatradīsies savā - pirmajā pozīcijā, kas arī ir mans mērķis. Līdz sezonas beigām ir gana daudz laika, lai to sasniegtu, ja komanda turpinās ieņemto virzienu attīstībā.

Vai ir prieks saspēlēties ar saviem maiņas biedriem, kas tev palīdz gūt vārtus

Nu pagaidām ar savu rezultativitāti arī neesmu pārāk priecīgs, bet kā jau pirmssezonas preses konferencēs minēju, esmu ieradies līgā, lai būtu labākais saspēles vadītājs, nedz snaiperis, vai spēka uzbrucējs. Mans galvenais mērķis ir iegūt augstāko koeficientu līgā, kas arī būs rādītājs tam, ka, ja atrodos uz laukuma, tad viss vajadzīgais notiek. Ar maiņas partneriem Krauzi un Ollsonu iet labi, esmu apmierināts, īpaši priecīgs esmu par Krauzi, kurš pēdējā laikā ir daudz progresējis, tomēr Ollsons ir sapratis, ka nevēlas atpalikt un ir sācis saņemties, lai noturētu savu vietu pirmajā maiņā.

Kurš no abiem partneriem tev ir iepaticies vairāk un vai jūs dodaties uz treniņiem liet sviedrus kopā?

Jāizceļ, Krauzi, jo viņu pazinu jau pirms pievienojos JHL, un kopš pievienojos komandai, man ir vienādi labas attiecības ar abiem partneriem, tādēļ visi 3 uz treniņiem dodamies kopā, pēc uzvaras spēlē dodamies uz bāru arī visi 3 kopā, tie ir mani maiņas partneri, līdz ar to, mums viss ir jādara kopā, lai spētu paredzēt ik, katru sava kolēģa soli.

Tas ir tā, ka jūs katrs esat katram kā mamma, kas pieskata viens otru?

Drīzāk esam, kā 3 brāļi, skumji šo teikt, jo turpat JHL spēle patiešām mans īstais brālis, bet nākotnē spēlēsim arī ar viņu vienā komandā, varbūt tieši tādēļ mums neiet tik labi, kā cerēts...

Nākotnē vēlētos šos divus spēlētājus redzēt savā komandā?

Mana nākotnes komanda viennozīmīgi ir Ventspils Fatsharks, kurā jau arī ir Krauze un abi ar viņu gribam, vai negribam dosimies uz Ventspili, tomēr sarunā ar Ollsonu esmu sapratis, ka viņa ceļi laikam vedīs citā virzienā, uz otru LSHL konferenci, tomēr ja kādreiz atkal sanāks uzspēlēt kopā,- es par to tikai priecāšos!

Vai, kāds no tavas komandas varētu tikt tavā sapņu komandā?

Jebkuram no maniem kolēģiem ir visas iespējas nokļūt līdz ar mani - manā nākotnes komandā, lai gan drafts ir drafts un komandas piki ir ierobežoti, tomēr pēc divām sezonām visi būs uz brīvām kājām, kā brīvie aģenti un ja vien čaļi laikā bez manis būs pielikuši pūles treniņos, viņus vienmēr labprāt redzēšu tādos pašos kreklos līdz ar mani.

Ja būtu jāsaliek 1. maiņas spēlētāji, kā automašīnas ātrumi, tad kādus tu liktu saviem maiņas biedriem?

Interesanti, bet pirms pāris dienām bārā pēc uzvaras pār Kalifornijas Heat - Krauze pacēla šo pašu tēmu un atļaušos citēt savu kolēģi Ollsonu:
"Sloth, lielais dzinējs, Krauze vidējais Ollson uz aizmuguri velkošais, jeb Sloth - 6. ātrums mašīnai. Krauze 3. un Ollson Atpakaļgaita, un tagad, tos visus trīs jāsaslēdz kopā. (smejoties)"

Paldies par interviju, tiksimies uz laukuma! Visu labu!

Paldies tev, veiksmi!

Jeff Sloth

Jeff's Sloth's ir centra spēlētājs, kas nāk no Somijas, ir spēlētājs ar ļoti lielu gribasspēku un perfektu potenciālu, kas ļauj viņam būt labākajam no labākajiem JHL rindās. Spēlētājs ar nūju labajā pusē un varbūt tieši tas ļauj viņam šobrīd būt labākajam Milžu rindās. Jeff's ir viens no labākajiem iemetienos JHL, kas ļauj viņam cīnīties pret LSHL zvaigznēm iemetienos. Jeff's ir dāsns ar piespēlēm, bet metiens viņam ir vienkārši apburošs. Un kā jau mēs zinam, Jeff'a nūjas tehnika, tā ir vienkārši izcila, neviens, izņemot Jeff'a brāli Gordie nespēj apturēt Jeff'u, kamēr viņš ir ieskrējies uz pretinieku vārtiem.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth par sevi un Milžiem! Empty Re: Jeff Sloth par sevi un Milžiem!

Post by Viedais Trešdiena Marts 18, 2015 1:03 pm

Redzkur es. Htch
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth par sevi un Milžiem! Empty Re: Jeff Sloth par sevi un Milžiem!

Post by aumicc83 Sestdiena Marts 21, 2015 3:57 pm

Viedais rakstīja:Redzkur es. Htch

Apsveicu Htch
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth par sevi un Milžiem! Empty Re: Jeff Sloth par sevi un Milžiem!

Post by laaceens66 Pirmdiena Marts 23, 2015 8:01 pm

5 tp
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Jeff Sloth par sevi un Milžiem! Empty Re: Jeff Sloth par sevi un Milžiem!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā