1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by aumicc83 Svētdena Maijs 03, 2015 2:49 am

Zinu, ka līdz tūkstots postiem vēl ir trīs simti, taču man šonakt nav,ko darīt,- turklāt,- neviens iepriekšējās nedēļas laikā vairs nav pieteicies, tādēļ nu ko? Rakstīšu par to duci un vēldrusciņ, kas, tomēr atzīmējās. Sākam!


Vairogs
Īsti Tevi nepazīstu, taču forumā Tu esi viens no retajiem cilvēkiem, kurš raksta tik garus postus Very Happy Negribēji, lai simoju turpmākās Wolves spēles, jo domāji, ka speciāli, Fatsharkiem regulārajā palīdzēju, bet nē, viss godīgi, nemācēju vēl ar Viewu rīkoties. Gan jau dzīvē normāls pacans esi.

The Number 1
Īsti nemaz nesapratu, vai gribēju, lai par Tevi kaut ko stāstu, vai arī nē, taču jā, pastāstīšu, ja jau reiz kaut ko tur ierakstīji! Smile Esi viens no diviem adminiem, bijāt trīs, bet Snickers aizgāja, cik noprotu. Esi JHL komandas ĢM. Tā gan jau esi diezgan gudrs, ja proti uzturēt aktīvu forumu + ar viņu darboties, tādēļ uzskatu, ka arī esi normāls pacans.

LSHL kristians
Dažkārt palīdzu Tev iziet treniņus un Aktivitātes Pārbaudes, jo dažkārt Tu nesaproti kaut ko, bet tā ir ok! Skype čatā, parasti, uzsitam klaču par turpmākajām vai iepriekšējajām spēlēm. Esi aktīvs, tas ir labi. Gan jau tiksi draftēts pirmajā vai otrajā raundā ,es tā uzskatu. Būtu forši, ja mēs pēc drafta paliktu vienā komandā, taču nezinu vai tā notiks, ja tikšu tajā komandā, kur tagad domāju, jo tur jau ir stabils pirmais numurs Very Happy

₴пїcкєя₴LV
Kad stāstīju par The Number 1, tad pieminēju jau, ka biji galvenais admins,taču aizgāji .Kāpēc aizgāji, nezinu. Arī īsti nesapratu vai gribi vai Tevi aprakstu vai nē, taču,ja jau esmu sācis, tad turpināšu Very Happy Biji diezgan aktīvs ,labs admins, palīdzēji man sākumā ar grafikām utt., taču neiemācīji man par NHL View visu līdz galam, tādēļ sākumā gadījās pāris Re-Sim, taču tagad visu esmu apguvis un ir ok. Tavs spēlētājs ir viens no rezultatīvākajiem līgā, ja ne pats rezultatīvākais, tādēļ uzskatu, ka esi viss potencionālākais spēlētājs.

Skipper
Pēc manām domām,- viens no labākajiem LSHL ĢM, ja drīkst tā teikt Htch Skapis,- Trieciena absolūts pirmais numurs vārtos. Diži par Tevi neko nezinu, taču Krista konferencē izlasīju,ka vienmēr kaut ko pateiksi un nekad neliksies klusu. Tu esi Trieciena ĢM. Komanda, kurā es gribētu tikt, lai varētu cīnīties par kausu!

Viedais
Otrais admins, komandai, kurā spēlēju, esi ĢM palīgs(TA). Bieži palīdzi, ja prasu. Ļoti aktīvs foruma lietotājs, centies uzturēt visus aktīvus, tas ir arī iemesls, kādēļ LSHL finālā sērijā ar 3:0 esiet vadībā, jo, ja Tu nebūtu dabūjis tik aktīvus spēlētajus, tad diezin vai komandai būtu tik labs sniegums,- uzvarēts regulārais turnīrs un LSHL S8 finālā sērijā 3:0. Daudzas spēles esmu aizvadījis ar Tevi vienā maiņā. Arī Tu esi ĢM,tikai, protams, citai komandai! Dry

Kristz
Tu esi tas no, kura nošpikoju šo ideju, jo nebija ideju par ko rakstīt rakstus un pelnīt TP Very Happy Esi aktīvs forumā, tagadējais Saldus Meteorīta ĢM, vēlu veiksmi. Īsti par Tevi neko nezinu.

nickname33
Arī no šī spēlētāja nesapratu, vai grib, lai par viņu rakstu, vai nē. Jebkurā gadījumā,- Tu esi stabils Oslo Wild Cats pirmais vārtsargs. Negribi piedalīties PČ, ja būsi otrais vai trešais numurs vārtos. Aktīvs foruma dalībnieks, bieži `uzbrauc`, kādu repliku Yeah That . Nezinu nedz ,cik ilgi jau te esi, taču zinu, ka esi labs vārtsargs.

Oskars
Ar Tevi ir visinteresantāk runāt no visiem(izņemot vēl divus no komandas) Very Happy Aktīvs uzbrucējs, ieradies nedaudz ātrāk par mani, taču es esmu sakrājis vairāk TP par Tevi Htch Atceros, kā pašā sākumā sitāmies par 3.maiņu,taču tagad jau abi esam stabili divās maiņās katrs. Zinu, ka pats arī kapā hokeju, cik stāstīji visiem, tad esi Prāgā skaties PČ hokejā. Sezonas sākumā Tev negāja, taču uz Play-Offiem sāki mest golus. Būtu forši, ja pēc drafta,mēs paliktu komandas biedri.

Tominsh19
Cik dzirdēju, tad Tu esot bijis beigās slinks ĢM savai komandai Aizputes Indiāņi huh Dabūju par to pārliecināties, jo neatsūtīji uz kaut kādām 6 spēlēm taktikas! Esi palicis nedaudz neaktīvāks, taču gan jau vēlāk būsi aktīvs. Gan jau esi normāls pacans.

krisis06
Biji ļoti labs ĢM Valmieras Ērgļiem, taču, tad Tu atkāpies un komandu pārcēla uz Jēkabpili, līdz ar to mainījās nosaukums un komandas vadība. Žēl, jo uzskatu, šī sezona Jums bija laba, neskatoties uz to, ka netikāt uz Izslēgšanas spēlēm. Tiki izīrēts un tagad ar Fatsharkiem dodaties uz kausu Towel Gan jau atkal pārņemsi kādu komandu, protams, ja būs vēlme un varbūt Tu varētu atjaunot Valmieras Ērgļus.

Maus
Jā, tieši tā! Nesapratu arī vai šis lietotājs grib dzirdēt par sevi kaut ko, taču uzrakstīšu par viņu. Viņš vērtēs šo rakstu, tad redzēsim, kā novērtēs. Bieži Forumā cenšas mani kautkādīgi iegāzt, ne tā, bet kaut kā tā, pēc domāšanas(atkal neloģiski uzrakstīju Laughing ). Gan jau dzīvē esi normāls čuvaks. Taisi podkāstus, tādēļ izdomāju arī es uztaisīt. Tev bija vispirms spēlētājs Aivars Pežonis, tagad pārgāji uz Toniju Montanu. Spēlē Lauvās, tiki PČ, Leģionāru sastāvā, laikam. Tiksi draftēts pirmajā raundā, es domāju.

Kā jau pats SoviiG teica, ka viņu nepazīstu, tā arī ir! Very Happy Vienīgais, ko zinu ir `Millerism` un to, ka viņš neesot diezgan aktīvs. Šis bija viss šajā konferencē, gaidam nākamo, iespējams uz 2000 postiem, ja tādi būs!

Vārdu skaits:
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by bukss Svētdena Maijs 03, 2015 10:08 am

Bļin atkal tās atstarpes pēc punktiem un komatiem un jau kuro reizi. Cik atsaldētam jābūt, lai neizprastu kā pareizi jālieto punkti un komati.
Oskars protams ieliks atkal maksimālo, jo redz vārdu dafiga.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by laaceens66 Svētdena Maijs 03, 2015 12:35 pm

bukss rakstīja:Bļin atkal tās atstarpes pēc punktiem un komatiem un jau kuro reizi. Cik atsaldētam jābūt, lai neizprastu kā pareizi jālieto punkti un komati.
Oskars protams ieliks atkal maksimālo, jo redz vārdu dafiga.
Ko daudz es varu ielikt?
746,368 ~ 750,000
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by Viedais Svētdena Maijs 03, 2015 12:37 pm

Te jau drusku atkal piekasāmies piekasīšanās pēc. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by The Number 1 Svētdena Maijs 03, 2015 12:44 pm

aumicc83 rakstīja:... Tev bija vispirms spēlētājs Aivars Pežonis ...
Htch
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by Maus Svētdena Maijs 03, 2015 1:10 pm

The Number 1 rakstīja:
aumicc83 rakstīja:... Tev bija vispirms spēlētājs Aivars Pežonis ...
Htch
Htch
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by Viesis Svētdena Maijs 03, 2015 1:17 pm

Maus rakstīja:
The Number 1 rakstīja:
aumicc83 rakstīja:... Tev bija vispirms spēlētājs Aivars Pežonis ...
Htch
Htch
Htch

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by nickname33 Svētdena Maijs 03, 2015 1:18 pm

Slinkais Čubis rakstīja:
Maus rakstīja:
The Number 1 rakstīja:
aumicc83 rakstīja:... Tev bija vispirms spēlētājs Aivars Pežonis ...
Htch
Htch
Htch

Htch
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by aumicc83 Svētdena Maijs 03, 2015 1:40 pm

nickname33 rakstīja:
Slinkais Čubis rakstīja:
Maus rakstīja:
The Number 1 rakstīja:
aumicc83 rakstīja:... Tev bija vispirms spēlētājs Aivars Pežonis ...
Htch
Htch
Htch

Htch

Htch
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by Kristz Svētdena Maijs 03, 2015 7:47 pm

aumicc83 rakstīja:
nickname33 rakstīja:
Slinkais Čubis rakstīja:
Maus rakstīja:
The Number 1 rakstīja:
aumicc83 rakstīja:... Tev bija vispirms spēlētājs Aivars Pežonis ...
Htch
Htch
Htch

Htch

Htch
Sundīnam atkal punkt
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by Snickers Svētdena Maijs 03, 2015 7:48 pm

Kristz rakstīja:
aumicc83 rakstīja:
nickname33 rakstīja:
Slinkais Čubis rakstīja:
Maus rakstīja:
The Number 1 rakstīja:
aumicc83 rakstīja:... Tev bija vispirms spēlētājs Aivars Pežonis ...
Htch
Htch
Htch

Htch

Htch
Sundīnam atkal punkt
1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] 1373855125248
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze] Empty Re: 1000 postu konference [pārējo lietotāju analīze]

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā