The_Mazais 1000 postu konference

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

The_Mazais 1000 postu konference Empty The_Mazais 1000 postu konference

Post by The_Mazais. Pirmdiena Oktobris 13, 2014 8:49 pm

Coconauts
Tu lūdzi lai es aprakstu tavu spelētāju.  Tā sākšu ar to ka tavs spēlētājs ir aizsargs. Pie tam diezgan liels. Tavas prasmes, Tu esi tendēts uz vārtu gūšanu un arī ātruma īpašības ir diezgan iespaidīgas. Es domāju ka aizsargam šāds skils neder. Aizsargam svarīgākas ir citas prasmes piemēram checking. Bet tas ir tavs spēlētājs un tavs builds. Ja paliksi aktīvs tad droši vien ka būs laba nākotne LSHL, bet to jau rādīs laiks. Kā izrādās ka šis kārtējais Sundīnisms un manis teiktais sanāk lieks Very Happy
Sandijs Siliņš(Artemis Fowl)
Man par tevi vajadzētu uzrakstīt vairāk kā par jebkuru citu. Nu tad sākšu ar to ka tevi pazīstu jau visu tavu dzīvi(rada gabals). Tu mani iepazīstināji ar LSHL. Ja tu to nebūtu izdarījis kas zin varbūt neviens  tā arī neiepazītu  Inokentiju Kastiņu. Tu ļoti gribēji lai es pievienojos Triecienam un kādu laiku atpakaļ pats izveidoji savu komandu kuru tagad esi nodevis citiem. Pašam tev ir bijuši laikam 3 spēlētāji un viens NPC. Varētu par tevi daudz ko stāstīt,bet bail ka pēc tam mani nenoroc. Amm ok, nedaudz par tevi ārpus LSHL. Tu esi viens retajiem jauniešiem kurš nedzerstās apkārt piektdienas vakaros. Tu dejo tautas dejas un pērnajā vasarā piedalījies vispārējos Latviešu deju svētkos(es arī tur piedalījos). Tagad tavs kolektīvs cenšas tikt uz nākamā gada skolēnu deju svētkiem.

Maus
Aivars Peļonis...Pežonis...Kārlis Ānusplēsējs. Liecies diezgan jautrs. Nezinu tevi tādēļ nav daudz ko par tevi stāstīt. Tu spēlē Lūšos. Kā man teica kab biju FA tad Tu un Berķu Toms esiet tie kas rūpējas par to lai komandai būtu jautri. Tu liki lai uzrakstu:” Es zinu ka tu mani nezini, bet uzraksti ka es rullēju un tu man esi parādā 5€.
Birks
Kādu laiku atpakaļ bieži vien gadījās visādas domstarpības. Itkā par sīkumiem, bet vienalga. Nesen gatavojies pamest LSHL, bet tagad esi atpakaļ. Cik zinu tad tevi pierunāja Vairogs lai tu paliktu uz tikai jums zināmiem noteikumiem, kurus zinu arī es. Tev ir daudz ideju lai uzlabotu līgas darbību, bet ne visas tiek atzītas par labu esam. Zinu ka Tu SHL esi Latvijas komandas menedžeris.
Zommeru Krists
Zommeru Krists, nesen spēlējām kopā Wolves komandā un tad Tu devies prom uz Trieciena komandu un tagad esi atpakaļ Aizputē, kurā esi GM asistents. Savas karjeras laikā esi nomainījis vairākas komandas. Tu centies atrast savu īsto komandu kurā tev tiešām veiktos, bet vēl tas nav izdevies un tapēc esi atgriezies Aizputē.


Coyote
Damnn Nigga, ko lai par tevi saka? Viens no diviem līgas melnādainajiem spēlētājiem. Atceros ka tev bija nelielas problēmas ar spēļu simulēšanu, jo bija aizdomas ka kkas nav tīrs, bet laikam ka pierādījās pretējais. Īsti pat nezinu ko pa tevi rakstīt.Vienīgi varu pateikt to ko man skype čatā saka priekšā ka Tu esi Pēteris.
Toms Beņķis Berķis
Toms Berķis. Līga pazīstams kā Benķis. Mazliet esmu tevi iepazinis no whatsapp čata. Pepe, bet tas lai paliek starp mums, citiem tas nav jāzin. Tev bija visoriģinālākais piedāvājums FA laikā un šķiet neviens tādu neatkārtotu. Very Happy Pašlaik laikam spēlē Lūšos. Tagad uz sitiena nekas interesants nenāk pa tevi prātāko pa tevi pastāstīt, bet vsp esi jautrs un aktīvs foruma dalībnieks.

Lauris
Pats foruma galva Lauris. Ko lai par tevi saka. Jūtos pagodināts ka pieteicies manai 1k postu konferencei. Esi uzņēmīgs cilvēks ka spēji izveidot šo forumu to laik esot laikam 13-14 gadus vecs. Spēji no nekā izveidot Latvijā lielāko simulēto līgu un uz brīdi pametot forumu atradi īstos cilvēkus kuri, tevi aizvietos. Tagad nedaudz par LSHL spēlētāju. Tagad būsim komandas biedri Liepājas Plēsoņu komandā un cerams spēsim visa komanda nospēlēt tik labi lai iegūtu kausu.
Vairogs
Ilggadējs Kastiņa mentors un ļoti spējīgs komandas vadītājs. Ar pilnu komandu neaktīvajiem  spēlētājiem spēj sasniegt maksimāli labu rezultātu. Biji 1. Kurš ieguva 2 kausus pēc kārtas. 5 sezonu laikā esi Kastiņa un komandas labā darījis tik daudz ka tagad man te ir grūti uzskaitīt. Esmu pateicīgs par to iespēju ka man uzticēji komandu savas prombūtnes  laikā uzticēji man komandu.
Snikers
Visiem LSHL lietotājiem esi ļoti labi zināms. Tavs spēlētājs ir ticis apbalvots ar praktiski viesiem iespējamajiem apbalvojumiem. Tā kā pazīstu tevi arī ārpus LSHL tad ir dažas lietas ko tu negribētu lai es te saku. Bet ja vēlies lai es par tevi ko pasaku no tā kāds tu esi ārpus LSHL  tad viss ko es varu par tevi teikt ir „Normāls”
Krišs
Viens no Trieciena galvām un ilggadējs Trieciena Līderis aizsardzībā. LSHL esi jau no 1. Sezonas ja atmiņa mani neviļ, bet tik pat labi tā varēja būt arī otrā sezona. Cik esmu dzirdējis tad Tu esi diezgan jautrs un nopietni pieej komandas taktiku veidošanai. Iespējams pie taktikām pavadi vairāk kā jebkurš LSHL lietotājs. Tevi īsti labu nepazīstu lai par tevi kko īpaši daudz stāstītu.

Toms Liniņš
Šo es ilgi gaidīju, Toms Liniņš. Viens no tiem kurš arī ārpus LSHL trenējas hokejā, cik zinu tad laikam ir vēl kāds.  Tev garšo cepumi. Mums ir savs Crew, tikai bez mahinācijām un visādiem citādiem debīlismiem. Īstenībā man par tevi šeit nekas daudz nav jāsaka, Tu tā pat zini ko es domāju par tevi.
Matīss Kokins
Nezinu kādēļ bet es tevi parasti jaucu ar Denisu Daņilovu, nezinu kapēc tā. Ka tik tagad neaprakstu nepareizo cilvēku. Zinu ka Tu es sportists, laikam skrējējs un esi īsa auguma un laikam Cēsīm, kur vienreiz esmu bijis. Zinu ka bieži  esi gatavojies pamest LSHL, bet laikam nekad tā arī isti neesi izdarījis, tikai esi aizsūtījis pensijā savu veco spēlētāju un tagad centies kļūt par vārtsargu.
Hulkman
Futbola fans un atkal kārtējais LSHL lietotājs par kuru man ir diezgan maz ko teikt. Zinu ka  Tu taisi lieliskas grafikas un spēlē Triecienā.  Piedod, bet par tevi man nav daudz ko teikt.
Učers
Rūdis, jaunais simulētājs. Cik esmu pamanījis tad tu esi operatīvs simulētājs kurš principā uzreiz pēc spēles pievieno statisktiku
MartinsLo Būtu normāls komandas biedrs un tātālāk ja vien nebūtu crew iepinies....
ElvisX Vēl viens crew biedrs par kuriem man gluži vienkārši neko daudz negribās teikt...
Viedais Jaunais admins vārdā Mārtiņš. Liecies ļoti zinošs, bet reizēm pārāk daudz. Cik esmu sapratis tad strādā IT jomā. Esi viens pats ieviesis ārpus virtuālā diskusijas, kuras manuprāt bija vajadzīgas lai forums netiktu pārlieku piedrazots.

Pēc  šī raksta apsolos uz 2Kpostu konferenci līgas biedrus iepazīt labāk un saturīgāk aprakstīt.
Paldies visiem kuri pieteicās manai konferencei un atvainojos par to ka ilgi bija jāgaida.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

The_Mazais 1000 postu konference Empty Re: The_Mazais 1000 postu konference

Post by Maus Pirmdiena Oktobris 13, 2014 8:59 pm

Es zinu, ka tu par mani rakstīji sen, bet Kūši, come on mate Very Happy
Gaidu savus 5€ Very Happy
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

The_Mazais 1000 postu konference Empty Re: The_Mazais 1000 postu konference

Post by The_Mazais. Pirmdiena Oktobris 13, 2014 9:04 pm

Maus rakstīja:Es zinu, ka tu par mani rakstīji sen, bet Kūši, come on mate Very Happy
Gaidu savus 5€ Very Happy

Kuššš Very Happy
Tas bija tik sen ka aizmirsu izlabot Very Happy
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

The_Mazais 1000 postu konference Empty Re: The_Mazais 1000 postu konference

Post by Viesis Pirmdiena Oktobris 13, 2014 9:30 pm

Par mani pilnīgi 10niekā.   Smile

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

The_Mazais 1000 postu konference Empty Re: The_Mazais 1000 postu konference

Post by Viedais Pirmdiena Oktobris 13, 2014 11:03 pm

Jes, atzinība par ''Ārpus virtuālā''. Arī par darbošanos sfēru esi sapratis pareizi. Towel
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

The_Mazais 1000 postu konference Empty Re: The_Mazais 1000 postu konference

Post by Siliņš Otrdiena Oktobris 14, 2014 6:05 pm

Number of posts: 996

Matemātika vienmēr bijusi tava starpā puse XD
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

The_Mazais 1000 postu konference Empty Re: The_Mazais 1000 postu konference

Post by The_Mazais. Otrdiena Oktobris 14, 2014 6:13 pm

Tur ir atstāta vieta treniņu postiem.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

The_Mazais 1000 postu konference Empty Re: The_Mazais 1000 postu konference

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā