7000 postu konference

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

7000 postu konference Empty 7000 postu konference

Post by Kristz Otrdiena Aprīlis 21, 2015 8:31 pm

Sveiki, šī ir mana 7000 postu konference, nevilcināšos un sākšu uzreiz.


Viedais
Viedais no viedākajiem adminiem. Man asociējas ar kārtīgu darba rūķi. Daudz savu darbu ir ielicis LSHL attīstībā, tāpēc es viņu cienu. Vieds kā bišu spiets. Pat izdomāju salīdzinājumu. Tā esi normāls džeks, protams, viens no labākajiem ĢM. Ceru, ka kādreiz uzspēlēsim kopā.

Tominsh19
Liniņž, mā friend jau kopš viņš te ielīda. Ilgstošais Indiānis. Kādreiz bija baigi aktīvs, tāpēc arī uzticēju ĢM amatu, bet tagad, kad kļuvis tāds pusaktīvs, tad to atkal atņēmu. Muhahaha. Labs sarunu biedrs, var daudz ko ar viņu sarunāt. Mums diezgan bieži sakrīt viedokļi, bet tagad, kad runa par komandas logo un krāsām, dažkārt esam dažādās domās. Bet tā, respect forever.  

Maus
Pežonis, kas pežonis. Liepājnieks. Tas visu izskaidro. Vienu brīdi, uz dienu vai divām, ja nemaldos, biji Indiānis, bet Sundin dēļ tevi nācās aizmainīt. Tici man, nebija viegli. Baigais Evelīnas pielūdzējs, whatsapp grupas administrators, protams, nozaga šo amatu man. Razz Es uztaisīju grupu un tas vienmēr rādīsies pie tās grupas. Razz Taisi labus podcastus.

₴пїcкєя₴LV
Snikāz. Zaļais. Par zaļajiem kļuvām abi kopā, bet es šo amatu pametu, dažu iemeslu dēļ, bet tu to turpini, un es pat teiktu, ka, ja nebūtu tevis, tad LSHL nogrimtu, jo tu to izvilki, kad Lauris nebija. Simulēji spēles utt. Par to arī es tevi cienu, jo ko gan es darītu, ja LSHL nebūtu? Very Happy 

Valtspav
PS guru. Biji neaktīvs, tad aktīvs, tad pusaktīvs, tagad atkal aktīvs. Interesants cilvēks, bet neko daudz par tevi nezinu, jo neesmu baigi kontaktējies ar tevi. Laikam nav bijis iemesls.

Pakito
Leģenda. Bijušais Triecienietis. Bijušais ĢM. Ar tevi vienmēr ir bijušas labas attiecības. Tomēr vienreiz, kad pārkāpu to kontaktēšanās noteikumu, biški sakašķējāmies, bet viss beidzās labi, paldies Dievam, ka tā. Bet tā esi palicis tāds neaktīvs un vairs neizcelies ar kaut ko ievērības cienīgu.

Slinkais Čubis
Čūbīts jeb Beņķis. Kā jau tavs niks pasaka, esi viens no sliņķiem. Jāsaka, ka esi viens no labākajiem ĢM, jo no faktiski nekā, klubu aizvedi līdz kausam un arī tagad ļoti labi vadi klubu, protams, vairs nav tik viegli kā pirms tam. Whatsapp spridzeklis, tā vēl tevi varētu dēvēt.

Maikijs
Klusais dziļais ūdens. Neko daudz nezinu par tevi, kā vienīgi tikai to, ka tev baigi patīk basketbols, protams, piedod, ja es kļūdos. Ik pa laikam ierodies whatsapp čatā un iemet kādu 'meme'. Tev vienmēr ir savs viedoklis un tas ir ļoti apsveicami.

Rūdža
Līgas Krosbijs. Vienu brīdi biji šausmīgi kluss un tāds nekāds. Un tad pēkšņi, kad pārgāji uz Triecienu, tu atvēries un biji līderis. Toreiz man solījies, ka nāksi pie manis spēlēt. Very Happy Tas arī laikam ir viss. 

rieksts
Disciplīnas dinozaurs. Jau no pirmās sezonas izcēlies ar interesantu spēlētāja vārdu, Archibald Abercrombie. Biju gatavs tevi draftēt, bet pirms manis to izdarīja Trieciens. Zinu tevi jau pirms LSHL, kad vadīji SFS, kurā biju kopš pirmsākumiem. Tu esi ļoti gudrs cilvēks un domāju, ka tu daudz sasniegsi savā dzīvē.

krisis06
Kreipāns. Daudz neko par tevi nezinu, jo vienīgās reizes, kad kontaktējamies, tas ir par maiņām Very Happy 

Siliņš
Sandij, Sandij. Tu esi meiteņu mīlulis, ar to manuprāt viss ir izteikts. Tagad esi neaktīvs, bet nu tas tev vismazāk interesē. Very Happy Jautrs tipiņš.

BIG BOSS
Neaktīvais boss, neko par tevi faktiski nezinu. Piedod.

The Number 1
Līgas boss. Pirmkārt, vēlos tev teikt lielu paldies par to, ka ko šādu esi uztaisījis. Tu esi fantastiska personība, tāpēc respekts no manis. Varētu turpināt ilgi, bet esmu jau izteicis galveno. 

DoUbLeD
Manuprāt, līgas labākais aizsargs. Īstens aizsardzības cienītājs. Pēdējā laikā esi palicis tāds aktīvāks, jo kā nekā biji/esi Wolves ĢM. Ar tevi ir viegli kontaktēties, vienmēr ir savs viedoklis. 

matiss.kokins
Man prātā uzreiz iešaujas viena frāze, bet es negribu to šeit rakstīt, jo tad atkal būs kritikas jūra. Bet gan jau jūs sapratāt. Lielākais līgas pametējs, manuprāt. Tagad gan jau kādu laiku esi palicis šeit ar savu vārtu vīru Pumpuru. Tāds draudzīgs tipiņš, bet arī nasks uz lamāšanos. Citreiz tavi vārdi ir tik gudri, ka neviens tos nesaprot. Nepatīk, ka tevi sauc uzvārdā.

TrussArBiss
Mans ĢM, no sezonas sākuma līdz gandrīz beigām. PS profiņš. Liepājnieks. Tāds diezgan perverss nē, bet nu uz to pusi. Very Happy Patīk izmantot vārdu ''b*e'', vismaz whatsapp'ā toreiz.

KingKunta
Coyote, mans bijušais ĢM. Liels melnādaino cilvēku cienītājs. Patīk viņa spēlētāja builds un spēles stils. Pēdējā laikā nāk klajā ar daudz labām idejām. Vienmēr ir savs viedoklis. 

Skipper
Skapis. Laughing Vienmēr kaut ko pateiksi, nekad nestāvi klusu. Pat ar to, ka esi aizņemts, atrodi laiku, lai ienāktu šeit un uzrakstītu kādu garu penteri, kurš visiem jālasa. Rīkosi PČ, ceru, ka tev izdosies.

The Dream
Sapnītis. Vienu brīdi jau likās, ka sapnis ir izsapņots, un ka tu atkal pamet LSHL. Savā ziņā vari cīnīties ar Kokina jaunskungu par pametēja čempiona titulu. Bet tā tu spēj būt arī normāls cilvēks, ja vien tu to vēlies. Very Happy Cerams, ka tāds paliksi līdz beigām. Tagad būsi Wolves ĢM.

Kanzanio
Sūdiņš. No comments anymore. Nočakarēji man 2vas drafta izvēles.

nickname33
Labs media rakstītājs. Bijām vienā sezonā draftos. Diezgan liels TP skaits jau sakrāts Tev. Tuvāk tevi nezinu. Very Happy 

Seriijs19
Pīters. PS meistars. Neko daudz nezinu, izņemot tavu pagātni. Bet to jau liela daļa zin, un nav jēgas atkārtoties.

bukss
Neko faktiski par tevi nezinu. Media rakstītājs.

Sumbrs
Ja nemaldos, tad Tu esi pazīstams ar Kokinu? Liniņža konkurents. 



Tas arī viss, paldies par uzmanību. 

nezinu, kas izdevīgāk, TP vai nauda.. Šaubīgs Lai iet TP !
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

7000 postu konference Empty Re: 7000 postu konference

Post by Maus Otrdiena Aprīlis 21, 2015 8:41 pm

I Like
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

7000 postu konference Empty Re: 7000 postu konference

Post by Coyote Otrdiena Aprīlis 21, 2015 9:54 pm

I Like
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

7000 postu konference Empty Re: 7000 postu konference

Post by Viesis Otrdiena Aprīlis 21, 2015 11:19 pm

Naiss !

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

7000 postu konference Empty Re: 7000 postu konference

Post by Viedais Otrdiena Aprīlis 21, 2015 11:30 pm

7000 postu konference How+am+i+acting+conceited+_6d918b822f631a687e698568a983a5c4
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

7000 postu konference Empty Re: 7000 postu konference

Post by bleedis Trešdiena Aprīlis 22, 2015 12:04 am

Considering
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

7000 postu konference Empty Re: 7000 postu konference

Post by Skipper Trešdiena Aprīlis 22, 2015 12:06 am

Me gusta Pedolācis
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

7000 postu konference Empty Re: 7000 postu konference

Post by Intarusu Trešdiena Aprīlis 22, 2015 9:40 am

Dinamo
kur es  Very Happy
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

7000 postu konference Empty Re: 7000 postu konference

Post by Maus Pirmdiena Aprīlis 27, 2015 10:30 pm

5TP
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

7000 postu konference Empty Re: 7000 postu konference

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā