Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by aumicc83 Trešdiena Aprīlis 29, 2015 8:53 pm

Treniņš noslēdzies, esmu kārtīgi izlādējies, tagad arī mūsu izlases treneris domā, ko iesākt uz pirmo Pasaules Čempionāta spēli. Treniņā mani atzina par visaktīvāko, jo es cenšoties, taču uzskatu, ka tik labs nebiju, jo mani komandas biedri ir Sidnijs Krosbijs un Kris Kunitzs, tādēļ zinu, ka viņi bija labāki, treneri vienkārši cenšas mani paslavēt. Viss jau sākās ar to, ka mani pirms nepilnas nedēļas izsauca uz izlasi, tāpēc ceru, ka būšu noderīgs. Taču tā, kā šī ir mana otrā daļa par Pasaules Čempionātu hokejā, tad pastāstīšu par to, ko solīju. Pēc treniņa ar komandas biedriem devāmies izskatīt pilsētu, taču pirmo ko darījām pēc treniņa, bija ieiešana Pizza Big restorānā, kur kā var noprast bija picas. Pasūtījām lielo picu, lai nosvinētu to, ka esam laimīgi tikuši uz Prāgu un esam gatavi Pasaules Čempionātam. Pirmie pretīm stāsies Slovāki,tādēļ aprakstīšu dažus konkurentus, pret, kuriem nāksies cīnīties, un varbūt, arī pret, kuriem nē.Pirmie pretīm mums nāks Slovāki, tātad par viņiem, ko man stāstīt? Daudz stāstamais nav, komandā ir brāļi Hossas, kuri ganjau spridzinās.
Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. 2aw6fr2ggyy09kt3u7k4
Ir arī labi treneri, kuri vada NHL komandas. Mums nāks pretīm arī Krievija, par viņu var stāstīt vairāk, jo tur ir gan Malkin, Ovechkin, gan arī Kuznetsov. Treneris labs, komanda arī, ja nebūtu stipra, tad nebūtu iepriekšējā Pasaules Čempionātā uzvarējusi. Komandai labs vārtsargs, visu rakstu putrā, taču cerams doma saprotama. Arī Dānija stāsies pretīm, taču Dāņiem nezinu daudz labus hokejistus. Tas arī viss, nedaudz nosnaudīšos un pastāstīšu turpinājumu, protams, nedaudz vēlāk.
Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. P9trsupqp3zic5njet9k
Esmu augšā, tagad pastāstīšu par savām pirmajām domām par lielo Prāgas Arēnu, kur ieliec 180 000, kā teica Arēnas Prāga, viens no galvenajiem, ja nemaldos direktors. Pirmais iespaids par pašu direktoru un Arēna Prāga ir ļoti labs, jo direktors uzņem ļoti daudz darbus, cīnās, lai Pasaules Čempionāts būtu izdevies. Izdomāju aiziet uz halli, saģērbos, un aizgāju uz ledushalli, kura bija aptuveni tikai pārsimts metrus no viesnīcas, kurā atrodos es un Kanādas izlase, kurā, iespējams, debitēšu. Apskatījos, kā pirms turnīra trenējas Francijas izlase. Sapratu, ka Francija šogad visam pieiet ļoti nopietni, tādēļ secinu, ka spēle pret viņiem varētu būt vel interesantāka. Atnācu pēc tam uz vienīcu, ieslēdzu datoru, apslatīju Skype, kurš bija pilns ar ziņām, no Milžu komandas biedriem, kuri novēlēja veiksmi Pasaules Čempionātā un teica, ka gaida atpakaļ, lai varu palīdzēt Milžiem cīņā par kausu. Aizgāju ar komandas biedriem uzskriet vakara krosiņu. Noskrējām, aptuveni, desmit kilometrus, tad sapratām, ka ir jāgatavojas pirmajai spēlei, tāpēc devāmies uz vietējo Svaru zāli,kas par brīnumu bija atvērta, lai gan pulkstenis jau 21:00. Iegājām iekšā, pacēlām svarus aptuveni stundiņu, pēc tam devāmies atpakaļ uz Viesnīcu. Pulkstenis bija jau 23:00, daudzi aizgāja jau gulēt, taču es ieslēdzu datoru, lai kādu laiciņu uzrautu GTA 5. Aptuveni līdz diviem naktī un vēl mazliet spēlēju, un pēc tam aizgāju gulēt, jo kā nekā, tomēr sešos no rīta ir jāceļas, lai varētu uzskriet rīta krosiņu, lai būtu gatavs pavisam Pasaules Čempionātam. Ilgi, tomēr, nevarēju aizmigt, tāpēc vēl 2 stundas spaidīju telefonu. Nakts vidū piecēlās treneris, tāpēc negribēju, lai viņš redz, ka neeju gulēt, tādēļ nekas cits neatlika un pēc 30 minūtēm jau aizmigu.


GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL GOAL

Piedodam par šī raksta, varbūt, pat neloģiku, vai kā viņu var nosaukt, taču te ir 500 vārdi, nedaudz vairāk, šo teikumu neskaitot. Nākamajos rakstos nekas šāds neloģisks nebūs.

Vārdu skaits::
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by laaceens66 Trešdiena Aprīlis 29, 2015 8:57 pm

Nuuu it kā ir labi!
7 tp!
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by Kristz Trešdiena Aprīlis 29, 2015 8:59 pm

Oskars rakstīja:Nuuu it kā ir labi!
7 tp!
tu dolbī, ko dari?
kādēļ JHL spēlētājs vērtē JHL rakstus vispār? Šaubīgs Nav objektivitāte.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by Seguin#91 Trešdiena Aprīlis 29, 2015 9:04 pm


vaita nebija max 5 TP?
Seguin#91
Seguin#91
Mārtiņš Krauze #86 /LW/
Mārtiņš Krauze #86 /LW/

Postu skaits : 1277
Join date : 25.09.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Talsi

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by Kristz Trešdiena Aprīlis 29, 2015 9:11 pm

MKrauze11 rakstīja:
vaita nebija max 5 TP?
Par PČ max ir 7TP un tas neskaitās pie limita.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by bleedis Trešdiena Aprīlis 29, 2015 9:12 pm

Par īpašiem rakstiem, jeb PČ rakstiem, var dot 7tp - +2tp ir par kvalitāti, ja nemaldos, bet šie 2 indivīdi jeb lil crew, viens otram dupšus slauka, nedomāju, ka Oskara vērtēšana ir objektīva attiecība pret Aumeistera rakstiem.
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by Maus Trešdiena Aprīlis 29, 2015 10:27 pm

Es varētu sākt vērtēt šos rakstus. Šaubīgs
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by laaceens66 Trešdiena Aprīlis 29, 2015 10:30 pm

Nu, ja jums tik lielas mutes, tad aiziet.
Katrs raksta kvalitāti un ieinteresētību rakstā uztver savādāk...
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by Maus Trešdiena Aprīlis 29, 2015 10:44 pm

7TP vērtu interesi šis raksts man neizraisīja, manās acīs viņš ir 5-6TP.
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by aumicc83 Ceturtdiena Aprīlis 30, 2015 7:48 am

Maus rakstīja:7TP vērtu interesi šis raksts man neizraisīja, manās acīs viņš ir 5-6TP.

Tavās acīs,neviens mans darbs,nekad,nav pelnījis maksimālo,jo...
Nelamāšos,Tu pats zini.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by Kristz Ceturtdiena Aprīlis 30, 2015 7:50 am

aumicc83 rakstīja:
Maus rakstīja:7TP vērtu interesi šis raksts man neizraisīja, manās acīs viņš ir 5-6TP.

Tavās acīs,neviens mans darbs,nekad,nav pelnījis maksimālo,jo...
Nelamāšos,Tu pats zini.
Aumi, ne visi tavi darbi ir ideāli.. Šis arī nav ideāls.. Nolaidies lūdzu no mākoņa malas.. Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by aumicc83 Ceturtdiena Aprīlis 30, 2015 7:54 am

Kristz rakstīja:
aumicc83 rakstīja:
Maus rakstīja:7TP vērtu interesi šis raksts man neizraisīja, manās acīs viņš ir 5-6TP.

Tavās acīs,neviens mans darbs,nekad,nav pelnījis maksimālo,jo...
Nelamāšos,Tu pats zini.
Aumi, ne visi tavi darbi ir ideāli.. Šis arī nav ideāls.. Nolaidies lūdzu no mākoņa malas.. Wink

Rakstā pēdējais teikums ir veltīts tam,ka jā,man viņš nav izdevies,un tur ir neloģika,tāpēc šķiet,ka es esmu sapratis,ka visi mani darbi nav ideāli,bet...jebkad kad es rakstu,ir kaut kāda dumja replika no viņa iepostota pie mana raksta,tāpēc uzskatu,ka LSHL Media nedabūšu bieži maksimālo.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by Maus Ceturtdiena Aprīlis 30, 2015 8:06 am

Raksti kvalitatīvus rakstus, dabūsi maksimālo. Man ir viedoklis par visiem rakstiem, un diezgan bieži es ar viņu padalos, un, noteikti, es neiepostoju pie katra tava raksta, tik daudz laika man nav.
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by Kristz Ceturtdiena Aprīlis 30, 2015 1:10 pm

No kritikas var mācīties Smile
Es vismaz to darīju. Jo, manuprāt, tagad mana rakstu kvalitāte ir labāka nekā pirms tam.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by bukss Ceturtdiena Aprīlis 30, 2015 11:10 pm

Kristz rakstīja:No kritikas var mācīties Smile
Es vismaz to darīju. Jo, manuprāt, tagad mana rakstu kvalitāte ir labāka nekā pirms tam.
Aumic nemācās no kritikas. Jau labu laiku atpakaļ viņam ir aizrādīts par interpunkcijas zīmju nepareizu lietošanu. Nekas nav mainījies.
Sāk māks šaubas vai viņš vispār zin informātikas pamatus.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by bukss Otrdiena Maijs 12, 2015 9:21 am

6TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa. Empty Re: Aumeistera stāsts par PČ hokejā,- 2.daļa.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā