JHL spēlētāju sistēma

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by DoUbLeD Piektdiena Novembris 07, 2014 10:29 pm

Coyote rakstīja:Man vismaz ir nauda. Very Happy

Ak vai, cik iedomīgs...
Es nemūžam nespēlētu ar tādu vienā komandā.
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Remi Piektdiena Novembris 07, 2014 10:30 pm

Un kāds te sakars ja man būtu 30 punkti?
Es esmu par godīgu spēli nevis noteikumu apiešanu un piesmiešanu.

Tu no tā krutāks būsi , ka Huskies visus ņem priekšā ar 8:0 un tu spēlētājiem pērc ekipējumu?
JHL ir domāts jaunajiem nevis LSHL spēlētājiem...

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Coyote Piektdiena Novembris 07, 2014 10:31 pm

DoUbLeD rakstīja:
Coyote rakstīja:
DoUbLeD rakstīja:
Coyote rakstīja:Un par TP limitu.. Jūs hujeji? Tā jau stāv pilns FA tirgus ar spēlētājiem 300+ tp, kuri nevienai lshl komandai nav vajadzīgi un jhl komandas arī dēļ limita nevar paņemt. Paliks liels spēlētāju daudzums, kuri nebūs nevienam vajadzīgi. Kā arī, izskatās, ka problēmas/vēlēšanās cītīgi kautko mainīt ir tikai tiem, kas normāli zāģē, jeb Wizardiem. Būtu Radko kungam 30 pt sezonā, Wizardi 1. vietā varu saderēt ne vārda  neminētu te. Labs veids, kā ieriebt.

btw, saskatu wizardos rasistiskus izteicienus un vēlos lai turpmāk tādi netiktu pielietoti.

Tā arī domāju, ka sāksi dirsties, šķiet, tas tev asinīs plūst kā baktērija.
Nevaru neko sasniegt? Un pagājušajā sezona? Izskatās, ka Huskies bez Crawfordiem nemaz nebūtu tik vareni.
Tikpat labi arī mans spēlētājs varēja spēlēt JHL un tad varbūt tu rakstītu par mani ko tādu. Pagājušajā sezonā es kausu paņēmu tīri. Ja Huskies paņems šosezon, tad tas būs nepelnīti.

Ko man tagad piekrist visai tai huiņai ko tu tur sadzejoji? Nē.
Izskatās, ka nevari gan neko sasniegt. Izskatās, ka Wizards bez Sundiniem nemaz nav tik vareni.
Tikpat labi tavs spēlētājs arī var spēlēt JHL? Kāpēc nespēlē? Tās ir tavas problēmas nevis manas. Viss ir noteikumu robežās, es neko nepārkapju un viss ir pelnīti.

Neaiztiec noteikumus.
Un mans spēlētājs šeit nespēlē, jo šī ir JUNIORU hokeja līga un tāpēc, ka es nebiju tas, kas pirms šīs sezonas gribēja pamest LSHL, bet tad atgriezās ar ģeniālu plānu kā savus MELNĀDAINOS pataisīt par čempioniem. Un par Sundīniem neuztraucies, arī bez viņiem es varētu būt pirmais un Huskies tad bez Crawfordiem manā vietā.

Atkārtošu.. Es varu spēlēt kur gribu, tā ir mana paša izvēle. Es nepārkāpju nevienu noteikumu, tad kāpēc lai es tur nespēlētu? Tur tā lieta, ka es teicu, ka pametīšu LSHL, bet par JHL neteicu ne vārda. Teicu, ka turpināšu darbību Aļaska rindās. Tavai zināšanai, tumšādainajiem cilvēkiem nepatīk, kad viņus sauc par melniem, jo viņi tādi nav. Joprojām kā aizvainojums. Par sundīniem - nu man gan tagad izskatās, ka wizards bez viņiem ir apaļa 0. Very Happy

The Dream rakstīja:Un kāds te sakars ja man būtu 30 punkti?
Es esmu par godīgu spēli nevis noteikumu apiešanu un piesmiešanu.

Tu no tā krutāks būsi , ka Huskies visus ņem priekšā ar 8:0 un tu spēlētājiem pērc ekipējumu?
JHL ir domāts jaunajiem nevis LSHL spēlētājiem...

Izsāsti man, kur es pārkāpju noteikumus, tos apeju un piesmeju? Nē, nebūšu krutāks. Kāds vispār sakars? Spēlēju, kur gribu.

DoUbLeD rakstīja:
Coyote rakstīja:Man vismaz ir nauda. Very Happy

Ak vai, cik iedomīgs...
Es nemūžam nespēlētu ar tādu vienā komandā.
Abpusēji.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Viesis Piektdiena Novembris 07, 2014 10:34 pm

Uz manu postu tā arī neatbild. Sad Laikam trāpīju vārīgā vietiņā. 

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Coyote Piektdiena Novembris 07, 2014 10:34 pm

Kuru no visiem? Jūs mani te trijatā nomētājat ar apvainojumiem, ka nespēju izsekot.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Remi Piektdiena Novembris 07, 2014 10:35 pm

Nu uz papīra protams tu nepārkāp noteikumus , bet visi saprot , ka tie tiek pārkāpti. Nospēlējis 2 sezonas LSHL (NHL), aiziet uz free agents un noslēdz līgumu ar JHL (AHL) komandu.

Labi , ja tas nav kruti , ka Aļaska visus "drāž" , tad kāds bija iemesls iet uz Huskies? Ne jau tāpat vien , bet gan lai palīdzētu dabūt kausu..

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Viesis Piektdiena Novembris 07, 2014 10:36 pm


Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by DoUbLeD Piektdiena Novembris 07, 2014 10:38 pm

Coyote rakstīja:
DoUbLeD rakstīja:
Coyote rakstīja:
DoUbLeD rakstīja:
Coyote rakstīja:Un par TP limitu.. Jūs hujeji? Tā jau stāv pilns FA tirgus ar spēlētājiem 300+ tp, kuri nevienai lshl komandai nav vajadzīgi un jhl komandas arī dēļ limita nevar paņemt. Paliks liels spēlētāju daudzums, kuri nebūs nevienam vajadzīgi. Kā arī, izskatās, ka problēmas/vēlēšanās cītīgi kautko mainīt ir tikai tiem, kas normāli zāģē, jeb Wizardiem. Būtu Radko kungam 30 pt sezonā, Wizardi 1. vietā varu saderēt ne vārda  neminētu te. Labs veids, kā ieriebt.

btw, saskatu wizardos rasistiskus izteicienus un vēlos lai turpmāk tādi netiktu pielietoti.

Tā arī domāju, ka sāksi dirsties, šķiet, tas tev asinīs plūst kā baktērija.
Nevaru neko sasniegt? Un pagājušajā sezona? Izskatās, ka Huskies bez Crawfordiem nemaz nebūtu tik vareni.
Tikpat labi arī mans spēlētājs varēja spēlēt JHL un tad varbūt tu rakstītu par mani ko tādu. Pagājušajā sezonā es kausu paņēmu tīri. Ja Huskies paņems šosezon, tad tas būs nepelnīti.

Ko man tagad piekrist visai tai huiņai ko tu tur sadzejoji? Nē.
Izskatās, ka nevari gan neko sasniegt. Izskatās, ka Wizards bez Sundiniem nemaz nav tik vareni.
Tikpat labi tavs spēlētājs arī var spēlēt JHL? Kāpēc nespēlē? Tās ir tavas problēmas nevis manas. Viss ir noteikumu robežās, es neko nepārkapju un viss ir pelnīti.

Neaiztiec noteikumus.
Un mans spēlētājs šeit nespēlē, jo šī ir JUNIORU hokeja līga un tāpēc, ka es nebiju tas, kas pirms šīs sezonas gribēja pamest LSHL, bet tad atgriezās ar ģeniālu plānu kā savus MELNĀDAINOS pataisīt par čempioniem. Un par Sundīniem neuztraucies, arī bez viņiem es varētu būt pirmais un Huskies tad bez Crawfordiem manā vietā.

Atkārtošu.. Es varu spēlēt kur gribu, tā ir mana paša izvēle. Es nepārkāpju nevienu noteikumu, tad kāpēc lai es tur nespēlētu? Tur tā lieta, ka es teicu, ka pametīšu LSHL, bet par JHL neteicu ne vārda. Teicu, ka turpināšu darbību Aļaska rindās. Tavai zināšanai, tumšādainajiem cilvēkiem nepatīk, kad viņus sauc par melniem, jo viņi tādi nav. Joprojām kā aizvainojums. Par sundīniem - nu man gan tagad izskatās, ka wizards bez viņiem ir apaļa 0. Very Happy

The Dream rakstīja:Un kāds te sakars ja man būtu 30 punkti?
Es esmu par godīgu spēli nevis noteikumu apiešanu un piesmiešanu.

Tu no tā krutāks būsi , ka Huskies visus ņem priekšā ar 8:0 un tu spēlētājiem pērc ekipējumu?
JHL ir domāts jaunajiem nevis LSHL spēlētājiem...

Izsāsti man, kur es pārkāpju noteikumus, tos apeju un piesmeju? Nē, nebūšu krutāks. Kāds vispār sakars?

Wooo, aizvainots par rasismu, bet manu komandu arī apsmej. Piedod, bet šī diskusija aizgājusi galīgās auzās un ar saviem attaisnojumiem vari skriet sienā.
Novēlu neizcīnīt kausu.
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Coyote Piektdiena Novembris 07, 2014 10:40 pm

The Dream rakstīja:Nu uz papīra protams tu nepārkāp noteikumus , bet visi saprot , ka tie tiek pārkāpti. Nospēlējis 2 sezonas LSHL (NHL), aiziet uz free agents un noslēdz līgumu ar JHL (AHL) komandu.

Labi , ja tas nav kruti , ka Aļaska visus "drāž" , tad kāds bija iemesls iet uz Huskies? Ne jau tāpat vien , bet gan lai palīdzētu dabūt kausu..
Nu ja es nepārkāpju noteikumus, tad ko tu mani apvaino, kas es to darot? Kā jau tur augstāk kāds minēja - es solījos pamest LSHL un es to izdarīju. Aizgāju uz JHL. Problem?

Kur es apsmeju Wizards?
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by DoUbLeD Sestdiena Novembris 08, 2014 9:50 am

Coyote rakstīja:
The Dream rakstīja:Nu uz papīra protams tu nepārkāp noteikumus , bet visi saprot , ka tie tiek pārkāpti. Nospēlējis 2 sezonas LSHL (NHL), aiziet uz free agents un noslēdz līgumu ar JHL (AHL) komandu.

Labi , ja tas nav kruti , ka Aļaska visus "drāž" , tad kāds bija iemesls iet uz Huskies? Ne jau tāpat vien , bet gan lai palīdzētu dabūt kausu..
Nu ja es nepārkāpju noteikumus, tad ko tu mani apvaino, kas es to darot? Kā jau tur augstāk kāds minēja - es solījos pamest LSHL un es to izdarīju. Aizgāju uz JHL. Problem?

Kur es apsmeju Wizards?


Coyote rakstīja: Par sundīniem - nu man gan tagad izskatās, ka wizards bez viņiem ir apaļa 0. Very Happy
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Coyote Sestdiena Novembris 08, 2014 10:06 am

Tur jau nav nekāda apvainošana, bet tīra taisnība un tu pats to labi apzinies.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Viesis Sestdiena Novembris 08, 2014 11:06 am

Coyote rakstīja:Tur jau nav nekāda apvainošana, bet tīra taisnība un tu pats to labi apzinies.
Tad jau tas ko mēs rakstījām arī nav apvainošana, bet taisnība.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Coyote Sestdiena Novembris 08, 2014 12:42 pm

chubijzs rakstīja:
Coyote rakstīja:Tur jau nav nekāda apvainošana, bet tīra taisnība un tu pats to labi apzinies.
Tad jau tas ko mēs rakstījām arī nav apvainošana, bet taisnība.

1. Es noteikumus nepārkāpju.
2. Rasistiski izteikumi nevar būt taisnība.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Viesis Sestdiena Novembris 08, 2014 12:53 pm

1. Es, personīgi, par noteikumiem nerunāju. 
2. Tu neesi afroamerikānis.
3. Tie afroamerikāņi viens otru sauc par "nigām", paši vien to vārdu ir ievazājuši.
4. Taisnība ir tā, ka bez Crawfordiem Huskies būtu kā Wizzards šosezon.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Viedais Sestdiena Novembris 08, 2014 12:58 pm

Nav svarīgi, kas būtu un kas nē, Coyote ir taisnība, viņš nepārkāpj noteikumus, līdz ar to šīssezonas kauss ir izcīnīts godam, pietam sūdīgs ĢM arī ar Grosbergu sastāvā var zaudēt.. (itīpaši tagad) Diskusija ir par to, lai spēli padarītu interesantāku jaunajiem un problēmas uz turpmāko sezonu novērstu. Pilnīgi pajāt, kas ko tur darīja, ja tas bija pēc noteikumiem.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Remi Sestdiena Novembris 08, 2014 1:20 pm

Huskies arī nepārāk labi gāja bez Crawforda.. ph34r

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Viesis Sestdiena Novembris 08, 2014 1:25 pm

Viss bija labi Huskijiem ,jo komandu vilka JHL S1 zvaigzne - Toms Liniņš  Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Coyote Sestdiena Novembris 08, 2014 2:08 pm

Viedais rakstīja:Nav svarīgi, kas būtu un kas nē, Coyote ir taisnība, viņš nepārkāpj noteikumus, līdz ar to šīssezonas kauss ir izcīnīts godam, pietam sūdīgs ĢM arī ar Grosbergu sastāvā var zaudēt.. (itīpaši tagad) Diskusija ir par to, lai spēli padarītu interesantāku jaunajiem un problēmas uz turpmāko sezonu novērstu. Pilnīgi pajāt, kas ko tur darīja, ja tas bija pēc noteikumiem.

Beidzot viens sakarīgs cilvēks ar normālu viedokli.

The Dream rakstīja:Huskies arī nepārāk labi gāja bez Crawforda.. ph34r

Tas nav tikai mans nopelns. Ja godīgi, visu komandu tur velk tādi spēlētāji kā Kane, Laraque. 80% vārtus izkārto/iemet tieši viņi.

Tominsh19 rakstīja:Viss bija labi Huskijiem ,jo komandu vilka JHL S1 zvaigzne - Toms Liniņš  Very Happy

Jū, tu biji mūsu zvaigzne. Very Happy
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Viesis Sestdiena Novembris 08, 2014 3:23 pm

Coyote rakstīja:
Viedais rakstīja:Nav svarīgi, kas būtu un kas nē, Coyote ir taisnība, viņš nepārkāpj noteikumus, līdz ar to šīssezonas kauss ir izcīnīts godam, pietam sūdīgs ĢM arī ar Grosbergu sastāvā var zaudēt.. (itīpaši tagad) Diskusija ir par to, lai spēli padarītu interesantāku jaunajiem un problēmas uz turpmāko sezonu novērstu. Pilnīgi pajāt, kas ko tur darīja, ja tas bija pēc noteikumiem.

Beidzot viens sakarīgs cilvēks ar normālu viedokli.
Vecīt, Mārtiņa viedokļa otra puse pasaka tieši to pašu, kas izraisīja tavu sašutumu un apvainojumus, ka pārējām komandām skauž, jo neko nevar sasniegt, tāpēc neļaus citiem to darīt.  Rolling Eyes Runājot par noteikumu pārkāpšanu, nez kas būtu bijis, ja es nebūtu riekstam aizsūtījis vēstuli, ka JHL komandu vada JHL spēlētājs... Droši vien vēl joprojām vadītu komandu. Tā pat neesi vēl atbildējis uz manu jautājumu, kā Huskies dabū taktikas, ja Gints bija pazudis uz laiku, kā viņš pats teica, tik tagad parādījies un labi ja reizi dienā ienāk online + birks bija asistents, bet tā kā tāda lietotāja vairs nav, arī nevienam citam nav pilnvaras sūtīt taktikas.
Kā kādam nesakrīt domas ar Coyote, tā viņš uzreiz sāk bārstīties ar sašutumu utt. vienmēr ir cietušais. Vajag beigt tādu attieksmi.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by krisis06 Sestdiena Novembris 08, 2014 3:24 pm

Viedais rakstīja:Nav svarīgi, kas būtu un kas nē, Coyote ir taisnība, viņš nepārkāpj noteikumus, līdz ar to šīssezonas kauss ir izcīnīts godam, pietam sūdīgs ĢM arī ar Grosbergu sastāvā var zaudēt.. (itīpaši tagad)

Nesteigsimies notikumiem pa priekšu!
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Coyote Sestdiena Novembris 08, 2014 3:38 pm

chubijzs rakstīja:
Coyote rakstīja:
Viedais rakstīja:Nav svarīgi, kas būtu un kas nē, Coyote ir taisnība, viņš nepārkāpj noteikumus, līdz ar to šīssezonas kauss ir izcīnīts godam, pietam sūdīgs ĢM arī ar Grosbergu sastāvā var zaudēt.. (itīpaši tagad) Diskusija ir par to, lai spēli padarītu interesantāku jaunajiem un problēmas uz turpmāko sezonu novērstu. Pilnīgi pajāt, kas ko tur darīja, ja tas bija pēc noteikumiem.

Beidzot viens sakarīgs cilvēks ar normālu viedokli.
Vecīt, Mārtiņa viedokļa otra puse pasaka tieši to pašu, kas izraisīja tavu sašutumu un apvainojumus, ka pārējām komandām skauž, jo neko nevar sasniegt, tāpēc neļaus citiem to darīt.  Rolling Eyes Runājot par noteikumu pārkāpšanu, nez kas būtu bijis, ja es nebūtu riekstam aizsūtījis vēstuli, ka JHL komandu vada JHL spēlētājs... Droši vien vēl joprojām vadītu komandu. Tā pat neesi vēl atbildējis uz manu jautājumu, kā Huskies dabū taktikas, ja Gints bija pazudis uz laiku, kā viņš pats teica, tik tagad parādījies un labi ja reizi dienā ienāk online + birks bija asistents, bet tā kā tāda lietotāja vairs nav, arī nevienam citam nav pilnvaras sūtīt taktikas.
Kā kādam nesakrīt domas ar Coyote, tā viņš uzreiz sāk bārstīties ar sašutumu utt. vienmēr ir cietušais. Vajag beigt tādu attieksmi.

Pirmā dzirdēšana, ka tu esi kautko sūdzējies riekstam. Es nekad neesmu JHL komandu vadījis kā JHL spēlētājs. Atkal tu izdomā nepatiesus aizvainojumus.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Viesis Sestdiena Novembris 08, 2014 4:07 pm

Coyote rakstīja:
chubijzs rakstīja:
Coyote rakstīja:
Viedais rakstīja:Nav svarīgi, kas būtu un kas nē, Coyote ir taisnība, viņš nepārkāpj noteikumus, līdz ar to šīssezonas kauss ir izcīnīts godam, pietam sūdīgs ĢM arī ar Grosbergu sastāvā var zaudēt.. (itīpaši tagad) Diskusija ir par to, lai spēli padarītu interesantāku jaunajiem un problēmas uz turpmāko sezonu novērstu. Pilnīgi pajāt, kas ko tur darīja, ja tas bija pēc noteikumiem.

Beidzot viens sakarīgs cilvēks ar normālu viedokli.
Vecīt, Mārtiņa viedokļa otra puse pasaka tieši to pašu, kas izraisīja tavu sašutumu un apvainojumus, ka pārējām komandām skauž, jo neko nevar sasniegt, tāpēc neļaus citiem to darīt.  Rolling Eyes Runājot par noteikumu pārkāpšanu, nez kas būtu bijis, ja es nebūtu riekstam aizsūtījis vēstuli, ka JHL komandu vada JHL spēlētājs... Droši vien vēl joprojām vadītu komandu. Tā pat neesi vēl atbildējis uz manu jautājumu, kā Huskies dabū taktikas, ja Gints bija pazudis uz laiku, kā viņš pats teica, tik tagad parādījies un labi ja reizi dienā ienāk online + birks bija asistents, bet tā kā tāda lietotāja vairs nav, arī nevienam citam nav pilnvaras sūtīt taktikas.
Kā kādam nesakrīt domas ar Coyote, tā viņš uzreiz sāk bārstīties ar sašutumu utt. vienmēr ir cietušais. Vajag beigt tādu attieksmi.

Pirmā dzirdēšana, ka tu esi kautko sūdzējies riekstam. Es nekad neesmu JHL komandu vadījis kā JHL spēlētājs. Atkal tu izdomā nepatiesus aizvainojumus.
Nē, nu tikai līgumu slēgšana ar draftētajiem un neaktīvajiem, kad jau biji no FA aizgājis uz Huskies jau neskaitās... https://lshl.latvianforum.net/t2783p15-alaska-huskies-darijumi#53503
Pēc uzrakstīšanas riekstam, viņš izveidoja topiku kur Huskies tika brīdināts, ja 72 stundu laikā nebūs nomainīts GM, tad būs attiecīgas darbības lai viss būtu pēc noteikumiem. Pašlaik nevaru šo rakstu atrast, laikam Crew būs izdzēsis. Šaubīgs

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Coyote Sestdiena Novembris 08, 2014 4:10 pm

Ā tu runā par to rieksta rakstu, kurš tika izdzēsts 3 minūtes pēc tā ielikšanas kļūdas pēc?
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Viesis Sestdiena Novembris 08, 2014 4:17 pm

Joprojām neatbildi uz visu manis rakstīto. Kā tu legālā veidā, būdams Huskies spēlētājs, varēji noslēgt līgumus ar neaktīvajiem un draftētajiem spēlētājiem?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Coyote Sestdiena Novembris 08, 2014 4:19 pm

Es izpalīdzēju komandai.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL spēlētāju sistēma - Page 2 Empty Re: JHL spēlētāju sistēma

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā