JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Ko domājat par jauno ierosinājumu ?

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Vote_lcap73%JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Vote_rcap 73% 
[ 8 ]
JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Vote_lcap27%JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Vote_lcap0%JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Kopā Balsis : 11
 
 
Poll closed

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by vairogs Pirmdiena Oktobris 27, 2014 11:59 am

Kādas 3 nedēļas nevarēju atrast iedvesmu uzrakstīt šo ierosinājumu , gribēju kārtīgi noformulēt ,nevis uz ātru roku vienkārši iemest ideju !  Very Happy Very Happy
 
 
Šis ierosinājums domāts tikai JHL , lielajā līgā rastos daudz problēmu ,sākot jau ar algu sistēmu utt , daudz kas būtu jāpārskata un domāju ,tad viens no draudiem iespējams būtu korumpētība vai vēl sazin kas !
Bet JHL ir mazāk attīstīta ,mazāk populāra un kā viens no popularitātes trūkumiem ir tieši mazais jauno spēlētāju skaits !
 

Piemēram ,ja man šobrīd jautātu , cik JHL spēlētājus es zinu , tad mana atbilde ir tikai Robja spēlētājs , nevienu īpaši citu neesmu ievērojis ! Tik pat kā nemaz neatliek laika papētīt JHL spēles(lielu uzmanību veltu savai komandai + tās konkurentiem) , tas pats ar pagājušo sezon - labi ja kādas 3-4 spēles redzēju sezonā , vienīgi tad zināju vairāk spēlētāju kā skandalozais Sundins + viņa istabas biedrs ,kuru Sundins nepazīst    Very Happy   ,tad Pumpurs ,varbūt bij vēl kāds (esmu par vecu ,lai visus atcerētos ) !
Tagad ar iegāju JHL mēdiju sadaļā un ko es tur redzu – 3 Robja raksti + vēl kaut kāds un viss ... JHL treniņus nemaz neskatījos ,vai tur sezonas vidū maz vēl kāds trenējas !
 

 
Tādēļ šis ierosinājums tikai priekš JHL lai celtu līgas popularitāti , aicinātu jauniešus būt un palikt aktīviem(to starp domājot par tālāku karjeras izaugsmi)  un iespējams arī pamudinātu jau vecos spēlētājus domāt par jauna spēlētāja izveidošanu !
JHL NEFIGURĒ TĀ LIELĀ NAUDA , PAT ALGAS SĪKAS – tādēļ tas divtik svarīgi spēlētājiem un līgai kopumā !
 



Sākšu ar to ,ka ideju smēlos no velo līgas(SRA) foruma :
http://thesra.latvianforum.net/t52-rakstu-vertesanas-skala#221
Zinu ,zinu – esmu viens no tiem ,kurš neatbalsta špikošanu , bet šī patiešām laba sistēma ! (Uzreiz iepatikās !) Very Happy Very Happy

 
 
Protams, nedaudz pielāgoju mūsu gadījumam un piedāvājums šāds :
A līmenis : 5TP B līmenis : 4TP C līmenis : 3TP D līmenis : 2TP E līmenis : 1TP  (Šāda izskatās SRA sistēma !)
 
- Alga par rakstiem tikai TP veidolā ! (Uz šo neattieksies TPU uzdevumu TP iegūšanas ierobežojums ! )
- Maksimālais rakstu skaits nedēļā ir 3 ! (it kā motivācijai ,bet šaubos ,ka mūsu ‘’sliņķi’’ vairāk par 1-2 rakstiem uzrakstīs ,labi ,ja vienu mēnesī !)
- Ieteicamais jeb obligātais Teksta garums 500 vārdi ! Intervija var būt arī nedaudz īsāka , teiksim 350 vārdi !
- Raksti tikai par JHL ,varbūt arī par abām līgām un to spēlētājiem ! (vienkārši lai kāds nesāk reklamēt matu sukas vai klizmas kloķus) ...
- Rakstam jābūt kvalitatīvam – interesants stāstījums nevis kaut kāds murgojums ,lai tik vārdi krājas ; rindkopas ; pieturzīmes ; obligāti vismaz vienai bildei (tostarp obligāti arī vienai bildei pie intervijām – jo žurnālos nepublicē plikas intervijas , ir vismaz kāda bilde klāt !)
 



Pielāgotā JHL sistēma varētu izskatīties šāda :
5 TP – Rakstiem 500 vārdi , Ja visi noteikumi ievēroti ! (5 TP intervijām ,ja tās ir 500 vārdus garas un ir bilde un saprotams izkārtojums nevis viss vienā putrā !!
3 TP –  normālām intervijām , kuras ir vismaz 350 vārdus garas !
2 TP – īsiem rakstiem ! (mazāk par 500 vārdiem vai arī nav bilžu vai nesakarīgs teksts,noformējums) !
1 TP – ļoti īsām vai nesakārtotām intervijām (vai rakstiem ar 100-150 vārdu garumu) !
 


Manuprāt jaunajiem spēlētājiem tā būtu motivācija būt aktīviem , celt savas prasmes lai pēc gada būtu ne tikai pamanāmi LSHL draftam ar savu aktivitāti  , bet par viņiem pastiprinātu uzmanību pievērstu lielās līgas klubi !
Šo sistēmu varētu izmantot spēlētājiem ,kuri JHL spēlē tikai vienu sezonu ,lai nemudinātu kādu aizķerties mazajā līgā uz ilgāku laiku , lai gan neatceros kāds bij TP MAX ierobežojums spēlētāja skilos ! (kaut kas ar 230 TP vai tik nebij) ... Tad viņam vienkārši nebūtu atļauts ilgāk par sezonu līgā uzturēties !
Bet ,ja viņš trenētos tikai līdz tiem 229 TP ,lai tikai paliktu līgā un varētu turpināt – tad uz viņu jaunā mēdiju sistēma nedarbotos !
 



 
Kaut kā tā !
Diskutējam ,izsakām savas domas ! Vai varbūt kaut kas nedaudz jāpieslīpē !
Gaidu jūsu viedokļus !
 
 
Ja šeit gūs atsaucību ,tad virzīšu uz valdes pusi !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Viedais Pirmdiena Oktobris 27, 2014 12:02 pm

Lai jau jaunajiem tiek, atbalstu! Stipri ātrāk varēs panākt lielos, bet nu neko darīt, tāda dzīve!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Viesis Pirmdiena Oktobris 27, 2014 12:18 pm

Domāju, ka 3 reizes nedēļā ir par daudz. :/ 1 vai 2 drīzāk.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by vairogs Pirmdiena Oktobris 27, 2014 12:34 pm

chubijzs rakstīja:Domāju, ka 3 reizes nedēļā ir par daudz. :/ 1 vai 2 drīzāk.
Es ar nevarēju nosliekties starp 2 un 3 !

Lai tad ir 2 !
Nedēļā 10 TP max iegūstami (tas tad ,ja abi darbi maximāli labi - ievērotas visas prasības !)
Protams ,viņi vēl vispirms ir jāuzraksta , šobrīd ,piemēram, novērojams bezvējains tuksnesis mediju sadaļā ! (abām līgām!)
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Siliņš Pirmdiena Oktobris 27, 2014 1:22 pm

Mana un Kombaina ideja XD!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by vairogs Pirmdiena Oktobris 27, 2014 1:29 pm

Siliņš rakstīja:Mana un Kombaina  ideja XD!
Jums par to cepums ! cheers

Slavas zālē jūsu vārdi jāieraksta !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Viesis Pirmdiena Oktobris 27, 2014 1:50 pm

vairogs rakstīja:
chubijzs rakstīja:Domāju, ka 3 reizes nedēļā ir par daudz. :/ 1 vai 2 drīzāk.
Es ar nevarēju nosliekties starp 2 un 3 !

Lai tad ir 2 !
Nedēļā 10 TP max iegūstami (tas tad ,ja abi darbi maximāli labi - ievērotas visas prasības !)
Protams ,viņi vēl vispirms ir jāuzraksta , šobrīd ,piemēram, novērojams bezvējains tuksnesis mediju sadaļā ! (abām līgām!)
Lielajā līga TOTO visu sačakarēja, kā visiem naudas pilnas kabatas, tā no rakstu rakstīšanas jēga maza. Varētu arī lielajā līgā šo sistēmu ieviest, bet ar TP limitu tāpat kā TP uzdevumiem, piem 20TP sezonā. Tā i nebūs pārspīlēts i parādīsies media raksti biežāk. Wink

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Coyote Pirmdiena Oktobris 27, 2014 2:50 pm

Nu nezinu.. tā jau tiem jhl spēlētājiem ir lielas ekstras, iespējas panākt pārējos.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Snickers Pirmdiena Oktobris 27, 2014 2:53 pm

chubijzs rakstīja:
vairogs rakstīja:
chubijzs rakstīja:Domāju, ka 3 reizes nedēļā ir par daudz. :/ 1 vai 2 drīzāk.
Es ar nevarēju nosliekties starp 2 un 3 !

Lai tad ir 2 !
Nedēļā 10 TP max iegūstami (tas tad ,ja abi darbi maximāli labi - ievērotas visas prasības !)
Protams ,viņi vēl vispirms ir jāuzraksta , šobrīd ,piemēram, novērojams bezvējains tuksnesis mediju sadaļā ! (abām līgām!)
Lielajā līga TOTO visu sačakarēja, kā visiem naudas pilnas kabatas, tā no rakstu rakstīšanas jēga maza. Varētu arī lielajā līgā šo sistēmu ieviest, bet ar TP limitu tāpat kā TP uzdevumiem, piem 20TP sezonā. Tā i nebūs pārspīlēts i parādīsies media raksti biežāk. Wink


Yeah That

Atbalstu Toma ideju..
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by vairogs Pirmdiena Oktobris 27, 2014 2:58 pm

Tur tā lieta ,ka LSHL uzreiz ierobežojumi visādi jāgudro !

JHL vēl var atļauties uz katru spēlētāju ziedot teiksim ,

Jāparēķina ,
sezona aptuveni 2 mēnešus iet +\- (starpsezona ,izslēgšanas spēles) !
8-10 nedēļas x10(ja visus izpilda un saņem maksimālo novērtējumu)=100 TP jaunietim uz sezonu ,labs ieguldījums viņa nākotnē !

Lshl ik sezonu protams tas būtu par daudz !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by vairogs Pirmdiena Oktobris 27, 2014 3:18 pm

Coyote rakstīja:Nu nezinu.. tā jau tiem jhl spēlētājiem ir lielas ekstras, iespējas panākt pārējos.

Tagad atmetam tos visus pārējos spēlētājus un iedomājies ,ka tev karjera iet uz beigām (lai gan tu te nesen - tik pāris sezonas ,cik atceros) un vai tev būtu motivācija mest pie malas savu spēlētāju un veidot jaunu ,ja tu zinātu ,ka tu ātrāk spēsi atgriezties elitē ,tas ir - starp konkurētspējīgajiem !

Viena ļoti aktīva sezona iekš JHL un vari būt drošs ,ka tavam spēlētājam jau pirmajā sezonā atradīsies vieta laukumā nevis uz LSHL rez. soliņa vai kādā maiņā uz pāris minūtēm !

***
Tas pats par pavisam jaunajiem debitantiem ,kas forumam nupat pieteikušies !
Viņi ātrāk būs apritē ,arī lielākas iespējas ,ka tiks izsaukti pārstāvēt savu komandu novadu kausā !


Es jau priecātos ,ja būtu arī starpsezonās ja ne PČ ,tad vismaz olimpiskās spēles izlasēm tas vēl mazliet asumiņu piedotu forumam ! (Kurš gan no hokeja mīļiem nevēlas spēlēt izlasē !? Wink
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Viesis Pirmdiena Oktobris 27, 2014 3:22 pm

vairogs rakstīja:
 

[i]Piemēram ,ja man šobrīd jautātu , cik JHL spēlētājus es zinu , tad mana atbilde ir tikai Robja spēlētājs , nevienu īpaši citu neesmu ievērojis ! Tik pat kā nemaz neatliek laika papētīt JHL spēles(lielu uzmanību veltu savai komandai + tās konkurentiem) , tas pats ar pagājušo sezon - labi ja kādas 3-4 spēles redzēju sezonā , vienīgi tad zināju vairāk spēlētāju kā skandalozais Sundins + viņa istabas biedrs ,kuru Sundins nepazīst    Very Happy   ,tad Pumpurs ,varbūt bij vēl kāds (esmu par vecu ,lai visus atcerētos )

raudu katru dienu, vairogs mani nepazīst.. ;(

atbalstu, būs iemesls spamot Smile

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by vairogs Pirmdiena Oktobris 27, 2014 3:25 pm

Reini ,vai tad tavs spēlē JHL ? Pirmā dzirdēšana ! Very Happy Very Happy Laikam neesi pietiekami aktīvs ,ka neesi manā redzeslokā ticis !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Coyote Pirmdiena Oktobris 27, 2014 3:48 pm

Es arī spēlēju JHL.. kā ta var mani nezināt? Very Happy ļauno, slikto, šmaukli un pietam esot vēl no crew.. užas
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by vairogs Pirmdiena Oktobris 27, 2014 4:11 pm

Coyote rakstīja:Es arī spēlēju JHL.. kā ta var mani nezināt? Very Happy ļauno, slikto, šmaukli un pietam esot vēl no crew.. užas
Es jau domāju ,ka tu tur tikai kā treneris piepelnies ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Viesis Pirmdiena Oktobris 27, 2014 5:01 pm

vairogs rakstīja:
Coyote rakstīja:Es arī spēlēju JHL.. kā ta var mani nezināt? Very Happy ļauno, slikto, šmaukli un pietam esot vēl no crew.. užas
Es jau domāju ,ka tu tur tikai kā treneris piepelnies ! Very Happy

nē, viņš drāž LSHL sistēmu adminiem acīs skatoties ;D

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Coyote Pirmdiena Oktobris 27, 2014 5:16 pm

rieksts rakstīja:
vairogs rakstīja:
Coyote rakstīja:Es arī spēlēju JHL.. kā ta var mani nezināt? Very Happy ļauno, slikto, šmaukli un pietam esot vēl no crew.. užas
Es jau domāju ,ka tu tur tikai kā treneris piepelnies ! Very Happy

nē, viņš drāž LSHL sistēmu adminiem acīs skatoties ;D

neko es nedrāžu, puis.. ja drāžu, tad paskaidro kā.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Remi Otrdiena Oktobris 28, 2014 1:36 am

Par!
Vienmēr esmu rakstījis media darbus. Neatkarīgi no tā vai kontā 2 mlj vai 52 mlj.!

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Coyote Otrdiena Oktobris 28, 2014 8:01 am

vairogs rakstīja:Es jau priecātos ,ja būtu arī starpsezonās ja ne PČ ,tad vismaz olimpiskās spēles izlasēm tas vēl mazliet asumiņu piedotu forumam ! (Kurš gan no hokeja mīļiem nevēlas spēlēt izlasē !? Wink
Tas būtu baigi labi, bet kā ar tautībām? Ne jau visi šeit ir latvieši.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by laaceens30 Otrdiena Oktobris 28, 2014 9:15 am

Es par PČ jau sen ierosināju, un teicu, ka tikai labākie varētu tikt kādā izlasē, bet mani noriadīja, jo bija jau izdomāts NK! Sad
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Viedais Otrdiena Oktobris 28, 2014 9:27 am

Nu sanāk vienīgi Latvija pret cittautiešiem. Nekas nopietnāks...
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by laaceens30 Otrdiena Oktobris 28, 2014 9:32 am

Viedais rakstīja:Nu sanāk vienīgi Latvija pret cittautiešiem. Nekas nopietnāks...
Kā, kāpēc nevar viens Kanādietis, piemēram Kalebs, tikt Kanādas izlasē? Domāju, ka viņš bagi nekristu ārā no sastāva! Wink
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by vairogs Otrdiena Oktobris 28, 2014 4:32 pm

matiss.kokins rakstīja:
Viedais rakstīja:Nu sanāk vienīgi Latvija pret cittautiešiem. Nekas nopietnāks...
Kā, kāpēc nevar viens Kanādietis, piemēram Kalebs, tikt Kanādas izlasē? Domāju, ka viņš bagi nekristu ārā no sastāva! Wink
Tak kanādieši neturētu līdzi Kalebam ! Very Happy Very Happy



Var tak lai nav ''Latvijas izlase'' vai pat ''Latvijas izlase 2'' ,jo LV spēlētāju ir daudz !

Tad latvieši var izvēlēties citas izlases pārstāvēt ,bet tad ar noteikumu ,ka nedrīkst karjeras laikā mainīt piederību izlasei , ja netiec savā izlasē ,tad trenējies un gaidi ,kad izlases GM tevi izsauks !
Kalebs būtu gatavs pārstāvēt arī Somijas izlasi !



PČ vai Olimpiādei es domāju , pilnībā pietiktu ar 8 izlasēm , pa 4 izlasēm 2 grupās ! (tad viena apļa turnīrs - 3 games ; + izslēgšanas un fināli) ...


Izlases teiksim var tās populārākās piedāvāt jau no reālā sporta (tas forumam nāktu tikai par labu - būtu interesantāk  reklamējot forumu) ,kuras piedalīsies un kurās iespējams pieteikties  : Latvija , Čehija , Somija , Kanāda , kas mums te vēl ir , Slovākija , varbūt Krievija , vai Zviedrija , vai USA ,BLR ... aptuveni tā !


Vienkārši pašiem būtu interesanti ! NK ir interesants pats par sevi , bet šis būtu īsta odziņa ! Wub





Vienīgais ,ja būtu ,kas simulē un vada !
Vadīt arī es pats varētu , turnīru nolikumu sataisīt kas ar ko spēlē utt !

Bet simot + rūsteru lietas ; izlašu krekli ... tur vajadzētu palīdzību no kolēģiem !





Varbūt kādu ieinteresēju ?? Towel
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Coyote Otrdiena Oktobris 28, 2014 4:53 pm

Es varētu simot, iespējams.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by vairogs Otrdiena Oktobris 28, 2014 5:15 pm

Vajadzētu vēl kādu un ar 'iespējams' nepietiek !

Laužu galvu par visu , visa organizatoriskā puse gatava - tad pēkšņi piedod man nav laika simot ! Un es palieku gribot pie tukšas reņģu mucas ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma : Empty Re: JHL jaunā rakstu vērtēšanas sistēma :

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā