Sporta pleķis

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Sporta pleķis Empty Sporta pleķis

Post by Viedais Pirmdiena Septembris 22, 2014 11:21 pm

Ar ko tad nodarbojaties paši? Daļa no mums cik ir atklājies trenējas hokejā (kāda sakritība!), daļa noteikti nodarbojas ar ko citu, tad nu stāstam, kādās līgās, komandās spēlējat un ko tieši spēlējat, kā arī par sasniegumiem reālajā dzīvē, vai domājat saistīt savu nākotni ar šo sportu?

Noteikumi tādi paši, kā visur citur, bez dubūltpostiem, vai lietotāju aizskaršanas!
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Coyote Otrdiena Septembris 23, 2014 3:58 pm

Trenējos boksā, kikboksā.. Uz sacensībām nav doma pagaidām braukt. Trenējos, lai vajadzības gadījumā varētu kādam lecīgam šmurgulim izpist redeli.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by DoUbLeD Otrdiena Septembris 23, 2014 5:16 pm

Coyote rakstīja:Trenējos boksā, kikboksā.. Uz sacensībām nav doma pagaidām braukt. Trenējos, lai vajadzības gadījumā varētu kādam lecīgam šmurgulim izpist redeli.

Pareiza attieksme Very Happy
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Viedais Otrdiena Septembris 23, 2014 7:18 pm

Coyote rakstīja:Trenējos boksā, kikboksā.. Uz sacensībām nav doma pagaidām braukt. Trenējos, lai vajadzības gadījumā varētu kādam lecīgam šmurgulim izpist redeli.

Labi, ka tā, citus pieteikties šiem treniņiem tas, ka paši jau dabū pa redeli un tad prasās pēc saldās atriebības. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Gintzz69 Otrdiena Septembris 23, 2014 7:45 pm

Reģiona čempions vidusskolas grupā basketbolā un pilsētas streetball turnīra pirmās vietas ieguvējs. Very Happy
Tā jau ietu basketbolā bet nu pilsētā nav nekādu komandu.
Skolā tik uz pulciņu eju un bieži uz strīta laukumu aizeju.
Vēl florbolu māku ļoti labi spēlēt bet kā jau teicu, komandu šeit arī nav florbolā..
Ir komanda futbolā, kas man arī patīk bet neesmu no tiem labākajiem spēlētājiem. Very Happy
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by The_Mazais. Otrdiena Septembris 23, 2014 8:06 pm

Spēlēju visu pēc kārtas. Futbolā esmu viens no labākajiem novadā,domāju ka pat otrais labākais vārtsargs novadā. (1. ir šobrīd Anglijā). Florbolu spēlēju jau tik ilgi ka pašam grūti teikt cik tas ilgi ir. Esmu spēlējis pret florbola virslīgas komandu "Ķekavas Bulldogs", 1. līgas komandām Koknese, Fk Fans un vēl citas. Nu jau varētu būt jau gadi apmēram 7. Šeit gan domāju ka esmu labākais novadā. Un tad vēl esmu novada vicečempions volejbolā skolu komandām. Reizēm uzspēlēju basīti, bet īpaši nepatīk. Kā jau es teicu spēlēju visu ko vien varu un ir iespēja.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by laaceens30 Otrdiena Septembris 23, 2014 9:13 pm

Es trenējos vieglatlētikā! Rezultāti nav spīdoši, bet, cerams uzlabošu! Un jā... ir doma ar to nodarboties profesionālā līmenī!
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Maus Otrdiena Septembris 23, 2014 9:28 pm

5 gadus spēlēju basi. Apnika. Gadu flori. Apnika. Trīs dienas gāju boksā. Apnika. Tagad aktīvi braucu ar riteni. Vasarā vidēji 30km
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Viesis Otrdiena Septembris 23, 2014 9:50 pm

Nav gluži kur trenēties manā apkaimē. Tuvākais ir padsmit kilometru attālumā volejbola treniņi un biatlons. Volejbols kaut kā neaizrauj mani, bet biatlonā kādu brīdi trenējos, līdz man pieriebās slēpošana.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Gintzz69 Otrdiena Septembris 23, 2014 10:16 pm

Maus rakstīja:Tagad aktīvi braucu ar riteni.
Arī apniks. Very Happy Very Happy
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Viedais Otrdiena Septembris 23, 2014 10:33 pm

Maus rakstīja:Tagad aktīvi braucu ar riteni. Vasarā vidēji 30km

Es pieņemu, ka tas ir domāts 30km vasaras dienā, nevis vasarā? Very Happy
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Maus Otrdiena Septembris 23, 2014 10:42 pm

Viedais rakstīja:
Maus rakstīja:Tagad aktīvi braucu ar riteni. Vasarā vidēji 30km

Es pieņemu, ka tas ir domāts 30km vasaras dienā, nevis vasarā? Very Happy
Jā, dienā Laughing
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Viesis Otrdiena Septembris 23, 2014 10:46 pm

Maus rakstīja:
Viedais rakstīja:
Maus rakstīja:Tagad aktīvi braucu ar riteni. Vasarā vidēji 30km

Es pieņemu, ka tas ir domāts 30km vasaras dienā, nevis vasarā? Very Happy
Jā, dienā Laughing
Melis..  Laughing

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by vairogs Otrdiena Septembris 23, 2014 10:51 pm

Viedais rakstīja:
Maus rakstīja:Tagad aktīvi braucu ar riteni. Vasarā vidēji 30km

Es pieņemu, ka tas ir domāts 30km vasaras dienā, nevis vasarā? Very Happy
Gan jau ,ka pa visu vasaru !

Es šovasar normāli paripināju - pāri pa 300 km noteikti sanāk !
Varētu jau vairāk ,ja dabūtu jaunu riteni un kas spēj izturēt manu kāju spēku !
Kā sāku kalnā kāpjot tēlot Kontadoru ,kā devu pa pedāļiem tā tie izļurkājās - tālāk jau bij jābūt saudzīgam !

Aaa, vēl zīmīgs fakts - visu vasaru nobraucu bez bremzēm ! Pa zemes ceļu lai apstātos - es ripināju no vienas ceļa malas uz otru un otrādāk - līdz apstājas !
Pa asfaltu švakāk !
It kā bremžu prombūtne netraucē , vienīgi gadījumos ,kad suņi skrien pakaļ - gribu sadot ,lai tinas prom , bet nevaru apstāties ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by vairogs Otrdiena Septembris 23, 2014 10:53 pm

Maus rakstīja:
Viedais rakstīja:
Maus rakstīja:Tagad aktīvi braucu ar riteni. Vasarā vidēji 30km

Es pieņemu, ka tas ir domāts 30km vasaras dienā, nevis vasarā? Very Happy
Jā, dienā Laughing
Un es vēl domāju ,kas tas par džeku ,kas man palidoja garām - tas tak Peļonis ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Jogurtaa Otrdiena Septembris 23, 2014 11:05 pm

Very Happy:D

Es jau 7.gadu eju handbola treniņos.. Panākumi visvisādi. Ar 97.gadu komandu ieguvām 3.vietu pirmajā sacensību gadā (jau bijām 2 gadus trenējušās pirms sākām piedalīties sacensībās) tiku atzīta par labāko spēlētāju, otrajā gadā bijām Latvijas čempiones, 3.gadā mums no komandas izkrita 3 spēlētājas un nevarējām pabeigt sezonu, jo vairs nebija, kas uz laukuma iziet Very Happy..
96. gadiem vairākus gadus esam 3.vietā (laikam kādus 3 jau noteikti), Latvijas Jaunatnes Olimpiāde 2013.gadā laikam tas bija, ieguvām 3.vietu. Individuālie panākumi man arī ir, bet tie vairāk reģiona apmērā Very Happy Kopā man ir 14 medaļas. Par handbolu vēl runājot - esmu bijusi ar komandu Zviedrijā, Čehijā un Itālijā uz starptautiskajiem turnīriem, piedalījāmies pērn pludmales handbola turnīrā un šogad jaunizveidotajās street-handball sacensībās, kuras bija Ghetto Games ietvaros. Bet nu principā spēlēju visu pēc kārtas, uzskatu, ka lai gan spēlēju handbolu jau septīto gadu, tad man labāk tomēr padodas futbols un florbols, bet spēlēju visu pēc kārtas, kas vien skolā mums kaut nedaudz ir pieejams Very Happy
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Spuņģis Trešdiena Septembris 24, 2014 11:16 am

Spēlēju badmintonu jau 7 gadus, jā tas patiesībā ir sporta veids, pat Olimpiskajās spēlēs iekļauts. Starp 98. Gadiem esmu Latvijā 2. nummurs, pieaugušo reitingā augstākā vieta 32 (14. Gada maijā). 13. Gada Jaunatnes Olimpiādē dubultspēlēs paliku 4. Vietā, šogad jāņem medaļas! Treniņos pavadu 2 - 3 h dienā, dažreiz sāk besīt ; D

Šovasar izmantoju Siguldas kalnu un močīju MTB treniņus, sačos braucu Cēsīs, Siguldā un Vienības braucienā. Vairogu un Peļoni nemanīju, bet gan jau ka kaut kur turpat šie arī braukājās.

Bīčā šogad pat 8. Vietu izcēlu Jaunatnes čempī, Vecpiebalgas posmā pat bijām 3šie.

Tas tā par panākumiem, man jau patīk arī basketbools, uz oriģinālā izmēra groza varu smuki iedankot ( laikam no MTB un bīča kājas uztrenētas ) ; D
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Neģēlis Trešdiena Septembris 24, 2014 11:01 pm

Pastāstīšu par savu sportisko pleķi! Very Happy

Spēlēju volejbolu jau gandrīz 12. gadus, spēlēju klubā VK Aizpute, pirms diviem gadiem klubs tika dibināts un jau pirmajā gadā Latvijas volejbola pirmajā līgā (pēc spēka trešā stiprākā Latvijas klubu līga) izcīnījām otro vietu, bet pagaišējā sezona izcīnījām Nacionālās Līgas kausu ( pēc spēka otrā stiprākā Latvijas klubu līga), sasniegumi jau ir ļoti augsti, šogad centīšos tikt pats pie lielāka spēles laika, jo manā pozīcijā cēlājs, līmenis ir ļoti augsts komandā. Ar savu komandu gadu 96. komandu sasniegumi ir diezgan labi, bet šis mūsu gads ir viens no stiprākajiem pēdējā laikā un pēc manām domām daudzi mana vecuma spēlētāji spēlēs izlasē vai stipros klubos.

Citām lietām, esmu izmēģinājis gandrīz visu, spēlēju trīs gadus florbolu, komandā FFK Livonija biju sākumā kā uzbrucējs, bet tad kā uzbrūkošais aizsargs Very Happy Kad biju ļoti jauns, vēl bērnudārzā gāju, pamēģināju futbolu spēlēt, bet ātri sāka nepatikt, tagad piespēlēju vietējā rajona līgas spēcīgākajā komandā par vārtsargu, nezinu kāpēc man tāds normāls skils ir vārtos kad stāvu! Very Happy

Mans tāds kā neizsapņotais sapnis ir spēlēt Tenisu vai basketbolu, tādēļ es gribētu lai mans dēls iet basketbolā un ja ir meita tad tenisā, jo basketbols mani ir ļoti aizrāvis, spēlējam ar savu komandu izveidotu, rajona čempī, bet vienmēr kaut kas pietrūkst līdz medaļām Very Happy Basketbola bumbu pēdējā laikā ļoti daudz mētāju, mēģinu sevi attīstīt tur, bet kāpēc gan nē, ja varbūt studējot paveicas kādā zemākā līmenī uzspēlēt? Smile

Neģēlis
Sastramins Dzeļmankliktoriors #19 (LW)
Sastramins Dzeļmankliktoriors #19 (LW)

Postu skaits : 61
Join date : 15.09.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Spuņģis Ceturtdiena Septembris 25, 2014 2:58 pm

Neģēlis rakstīja:Pastāstīšu par savu sportisko pleķi! Very Happy

Spēlēju volejbolu jau gandrīz 12. gadus, spēlēju klubā VK Aizpute, pirms diviem gadiem klubs tika dibināts un jau pirmajā gadā Latvijas volejbola pirmajā līgā (pēc spēka trešā stiprākā Latvijas klubu līga) izcīnījām otro vietu, bet pagaišējā sezona izcīnījām Nacionālās Līgas kausu ( pēc spēka otrā stiprākā Latvijas klubu līga), sasniegumi jau ir ļoti augsti, šogad centīšos tikt pats pie lielāka spēles laika, jo manā pozīcijā cēlājs, līmenis ir ļoti augsts komandā. Ar savu komandu gadu 96. komandu sasniegumi ir diezgan labi, bet šis mūsu gads ir viens no stiprākajiem pēdējā laikā un pēc manām domām daudzi mana vecuma spēlētāji spēlēs izlasē vai stipros klubos.

Citām lietām, esmu izmēģinājis gandrīz visu, spēlēju trīs gadus florbolu, komandā FFK Livonija biju sākumā kā uzbrucējs, bet tad kā uzbrūkošais aizsargs Very Happy Kad biju ļoti jauns, vēl bērnudārzā gāju, pamēģināju futbolu spēlēt, bet ātri sāka nepatikt, tagad piespēlēju vietējā rajona līgas spēcīgākajā komandā par vārtsargu, nezinu kāpēc man tāds normāls skils ir vārtos kad stāvu! Very Happy

Mans tāds kā neizsapņotais sapnis ir spēlēt Tenisu vai basketbolu, tādēļ es gribētu lai mans dēls iet basketbolā un ja ir meita tad tenisā, jo basketbols mani ir ļoti aizrāvis, spēlējam ar savu komandu izveidotu, rajona čempī, bet vienmēr kaut kas pietrūkst līdz medaļām Very Happy Basketbola bumbu pēdējā laikā ļoti daudz mētāju, mēģinu sevi attīstīt tur, bet kāpēc gan nē, ja varbūt studējot paveicas kādā zemākā līmenī uzspēlēt? Smile


Hmmm, šis labs, kāda pozīcijā spēlē? Es atradu savu vietu kā vidējais bloķētājs (nezinu tik labi tos akadēmiskos nosaukumus), bet 1 rotācijā arī no malas uzbrūku. Mums komandā itkā visi var ielekt blokā, pārējie mainās, es palieku vidū vienmēr ;D Vienk tā sajūta, ka atkal uzmini kur cēlājs uzceļ, mmm ;D
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Neģēlis Ceturtdiena Septembris 25, 2014 3:56 pm

Biju jau pieminējis, bet cēlājs Very Happy

Neģēlis
Sastramins Dzeļmankliktoriors #19 (LW)
Sastramins Dzeļmankliktoriors #19 (LW)

Postu skaits : 61
Join date : 15.09.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Spuņģis Ceturtdiena Septembris 25, 2014 4:29 pm

aa, jā, tai vietai, acīmredzot, pārskrēju pāri ;D
Spuņģis
Spuņģis
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16
Thoorin Taeklehamenoff (D) #16

Postu skaits : 869
Join date : 30.09.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Sigulda

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by bukss Trešdiena Februāris 04, 2015 11:43 am

Ar sportu kā tādu neesmu nodarbojies, tikai aktīvi dzivojies prieka pēc. No 3 gadu vecuma līdz vidusskolas beigšanai dejoju tautas dejas. Kādus 2 gadus atpakaļ nobraucu 4 posmus TREK MTB velomaratona tautas klasi, rezultāti pat labi katrā posma vismaz top 60 tiku. Tagad jau otro gadu prieka pēc skrienu garos gabalus, pagājušo gad noskrēju pusmaratonu 2 stundās un 15 minūtēs, šogad mērķis uzlabot. Nu apmēram tā.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Skipper Trešdiena Februāris 04, 2015 2:54 pm

Jau 7 gadus nodarbojos ar florbolu, protams hokeja iedvesmots! Florbols 1. līga, 2. līga, U18, uzspēlēju pie amatieriem TFL prieka pēc, kā arī Ghetto games un visādi mazie turnīri. GG esmu pacēlis 1. un 3. vietu Grīziņā, ar U18 vienu gadu bijām 4. Latvijā un TFL pagājušo gad pacēlām. Nekādi lielie sasniegumi nav, bet protams mērķi augsti. Tālāk no sporta man patīk jeb kas, spēlēju futbolu, volejbolu vasarā un pats par sevi, ka velo un peldēšana. Lai arī ne pārāk labi sanāk, bet vairāk par visu mīlu hokeju, gūstu tādu baudu, ka naktī nevar gulēt, jo doma ir kā paslidot ar ripu un nūju Very Happy Bet kopumā jeb kas aktīvs. Vēlos vnk mācīties visu spēlēt, gūt baudu no spēles un attīstīt sevi fiziski.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Romijs Otrdiena Aprīlis 14, 2015 3:20 am

Sveiki biedri!
Es spēlēju lakrosu jau 5 gadus! Varbūt arī kāds pat nezin kas tas tāds ir! Very Happy
Bet nu jā spēlēju Lakrosa Klubs RJTC! Spēlējam Latvijas čempionātā!
Esmu arī pabijis lielajā Latvijas izlasē! Esmu viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem savā klubā! Pozīcija uzbrucējs!
Tātad saniegumi klubā:
Trīs reizes izcīnīta 4. vieta Latvijas čempionātā!
Silesia Cup (turnīrs Polijā) 2013 8. vieta un 2014 6. vieta, šogad ceram uz TOP3!
Riga Open: 2013 4. vieta un 2014 5. vieta!

Latvijas izlase:
Berlin Open'11 5 vieta!
Latvian Summer Festival 2 vieta!

Latvijas izlases labā esmu guvis 4 vārtus!

Bet protams viss vēl ir priekšā un gribētu lai arī mans sporta veids kļūtu par profesionālu sporta veidu!
Romijs
Romijs
Romāns Lugina (D) #8
Romāns Lugina (D) #8

Postu skaits : 78
Join date : 03.04.15
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Viedais Otrdiena Aprīlis 14, 2015 9:38 am

Ja esi spēlējis izlasē, tad jau Romij noteikti esi pazīstams ar Trani un vēl daudziem no Druvas Dynamite? Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sporta pleķis Empty Re: Sporta pleķis

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā