Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Viesis Svētdena Septembris 14, 2014 3:47 pm

Šeit variet droši uzdod pilnīgi jebkādus jautājumus Tomam Berķim, vai vienkārši chubijam (kaut gan labāk tomēr par Berķa karjeru).


Tātad, ka es tāds esmu, ka man ir pašam sava preses konference? Pilnīgi nekas, tikai Beņķis.


Atbildes

Vai beņķis reiz beigs karjeru?

Nē, Beņķis ir vampīrs, Beņķis mūžam būs 21 gadu vecs.
Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās YouDontSayBlackSS

Kas notiek ar Nevainīgi vainīgajām jaunavām?


Ar nožēlu jāatzīst, ka šī biedrība vairs neturpina darbu, neņemot vērā to, ka īsti pat neiesāka neko darīt.

Kapēc tev tāda iesauka - Beņķis?


Tāpēc ka Tu, Big Boss, vienreiz mani tā nosauci, un visi mani izsmēja. Sad


Male, female or maybe camel? visiem trim benķiem.

Camel. Pedolācis

Kāds ir tavs īstais uzvārds?

Toms Milfhanteris

Kā tu vērtē ''steal'' maiņā starp Oslo ''Wild Cats'' un Liepājas ''Plēsoņām'' ?

Labs darījums vienai pusei. Žēl, ka man nebija kāds lieks pusaktīvs aizsargs, ko iemainīt Plēsoņām. Sad

Vai ir kāda iespēja ,ka kādreiz spēlēsi Aizputes ''Indiāņos'' ?

Kad būšu regresējis līdz tādam līmenim, kad nebūšu vajadzīgs Bauskā. Bet drīzāk tad es beigšu karjeru, tāpēc diez vai.

Divi burkāni vai viens kartupelis?

Trīs banāni.

Kura komanda tevi vismazāk piesaista iekš LSHL? Kāpēc?

Vismazāk? Plēsoņas. Domāju, ka visiem ir skaidrs kāpēc. Un nē, tas nav dēļ #ResimCup Laughing

Spēlēt visu savu karjeru vienā komandā ,vai tomēr mainīt komandu katru sezonu?

Labāk leģenda vienā komandā, nekā pārmaksāts lops komandā, kura dod visvairāk naudas.

Vai tu par lielu naudu spēlētu komandā ,kura tevi nepiesaista?

Shocked Protams, ka nē.

Vai tevi apmierina pašreizējā komanda , bet ja teiksim tev kāds piedāvātu piemēram tagad iespēju pāriet uz citu komandu - tu to izmantotu - un kuras būtu tās komandas ,kuru piedāvājumus labprāt tu izskatītu ?


Pašreizējā komanda mani, protams, apmierina, bet atbildēšu itkā es būtu brīvais aģents.  Razz Viss ir atkarīgs no komandas vadības un spēlētājiem, kas tajā atrodas uz doto brīdi. Ja skatās pēc pašreizējām komandām, tad visvairāk es lūkotos uz Triecienu, WildCats vai Wolves pusi.


Man viena feja pačukstēja ,ka vilkiem trūkst viena kārtīga centra spēlētāja ... (vismaz tādas baumas ,pats nezinu ,jo neesmu vilku sistēmā iekšā  Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās 2865270636 )
Vai tu izskatītu tādu piedāvājumu ,ja tas nāktu no viņiem ?




Protams, ka izskatītu. Domāju, ka izskatītu pilnīgi visu komandu piedāvājumus, vispirms ielaistos sarunās ar GM utt. Bet ja par konkrēto komandu, tad pēdējās sezonās par Wolves man ir bijis tāds uzskats - GM ar taktikām darbojas apbrīnojami labi, bet vienīgais kas pietrūkst līdz trešajam kausam ir labs uzbrukums. Tā kā tagad Wolves ir nopietni pastiprinājušies, uzskatu, ka viņi ir nopietni pretendenti uz kausu, bet kāds labs centrs ( Laughing ) jau krasi palielinātu iespējas iegūt kausu.


Kā tik ātri un nemanāmi spēj pāriet "ienaidnieka" pusē?



Jā, tas tiesa. Es esmu Sundīna pusē. Maigs Sardelīns vienmēr būs Sundīņa Reformu Partijas pusē.  ph34r

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by laaceens30 Svētdena Septembris 14, 2014 3:50 pm

Vai beņķis reiz beigs karjeru?
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Maus Svētdena Septembris 14, 2014 4:12 pm

Kas notiek ar Nevainīgi vainīgajām jaunavām?
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by BIG BOSS Svētdena Septembris 14, 2014 6:32 pm

Kapēc tev tāda iesauka - Beņķis? Very Happy
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Viesis Svētdena Septembris 14, 2014 6:38 pm

Atbildēts.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Viesis Otrdiena Decembris 09, 2014 8:08 am

Haha, var jautāt interesējošus jautājumus gan par Centru Beņķi, gan par GM Beņķi, gan par Real Life Beņķi.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Viedais Otrdiena Decembris 09, 2014 9:40 am

male, female or maybe camel? visiem trim benķiem.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by laaceens30 Otrdiena Decembris 09, 2014 3:27 pm

Kāds ir tavs īstais uzvārds? Very Happy
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Viesis Otrdiena Decembris 09, 2014 3:38 pm

Kā tu vērtē ''steal'' maiņā starp Oslo ''Wild Cats'' un Liepājas ''Plēsoņām'' ? Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās 3084391222 


Vai ir kāda iespēja ,ka kādreiz spēlēsi Aizputes ''Indiāņos'' ?


Divi burkāni vai viens kartupelis ?


Kura komanda tevi vismazāk piesaista iekš LSHL ? Kāpēc ?


Spēlēt visu savu karjeru vienā komandā ,vai tomēr mainīt komandu katru sezonu ?


Vai tu par lielu naudu spēlētu komandā ,kura tevi nepiesaista ?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Viesis Otrdiena Decembris 09, 2014 4:01 pm

Atbildēts.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by laaceens30 Otrdiena Decembris 09, 2014 4:21 pm

Labi, nesaki, tāpat nākamgad uzzināšu, jo iesim vienā skolā un cerams, ka pat vienā klasē! Very Happy
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Remi Otrdiena Decembris 09, 2014 5:22 pm

chubijzs rakstīja:

Labāk leģenda vienā komandā, nekā pārmaksāts lops komandā, kura dod visvairāk naudas.

Shots fired @ Heskey Laughing

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Skipper Trešdiena Decembris 10, 2014 10:37 am

Domas par Triecienu un vai vēlētos to pārstāvēt?
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by vairogs Trešdiena Decembris 10, 2014 11:26 am

Jāizmanto izdevība un jāuzprasa jautājums !

Vai tevi apmierina pašreizējā komanda , bet ja teiksim tev kāds piedāvātu piemēram tagad iespēju pāriet uz citu komandu - tu to izmantotu - un kuras būtu tās komandas ,kuru piedāvājumus labprāt tu izskatītu ?!

Man viena feja pačukstēja ,ka vilkiem trūkst viena kārtīga centra spēlētāja ... (vismaz tādas baumas ,pats nezinu ,jo neesmu vilku sistēmā iekšā  Very Happy )
Vai tu izskatītu tādu piedāvājumu ,ja tas nāktu no viņiem ?

(neitrāls žurnālists !)
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Viedais Trešdiena Decembris 10, 2014 11:52 am

Teorētiski likums atbild viņa vietā, žurnālistiem jāpastudē tie likumi... viņš nedrīkstētu nemaz neko saņemt un izskatīt. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Viesis Svētdena Decembris 14, 2014 9:44 pm

Up.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Remi Svētdena Decembris 14, 2014 11:07 pm

Kā tik ātri un nemanāmi spēj pāriet "ienaidnieka" pusē?

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Viesis Sestdiena Decembris 20, 2014 9:02 pm

Atbildēts! Gaidu vēl jautājumus. :S

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās Empty Re: Toma Berķa sasodītā preses konference, uz kuru neviens neieradās

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā