Toma Berķa S7 Preses konference

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Toma Berķa S7 Preses konference

Post by Viesis Sestdiena Februāris 07, 2015 12:07 pm

Jautājiet jautājumus :Lusi2: GM Berķim, vai :Lusi2: vadošajam centram Berķim.
Atbildes būs pilnīgas, tā kā droši uzdodiet jautājumus!


Atbildes:
Snickers

Kā vērtē pagājušo sezonu?
Es biju cerējis nokļūt play-off un kliedēt tās runas, ka uz Lūšiem nav vērts doties, nekas labs tur nesanāks utt. Acīmredzot mazliet pārcentos un izcīnījām Triju Zvaigžņu Kausu.  Laughing Pirms iepriekšējā drafta, kad sazinājos ar sev interesējošiem spēlētājiem, minēju, ka par kausu ar pilnu sparu mēs cīnīsimies S8, bet S7 iesim cik tālu spēsim. Tā nu sanāca, ka spējām aiziet līdz pašam galam. Ļoti veiksmīgi sanāca darījums, kurā ieguvām Ingu Grigorjevu. Tas savā ziņā bija liels risks, mainīt stabilu otrās maiņas centru, kuram bija līgums vēl uz pāris sezonām, pret kreisās malas uzbrucēju, kurš bija nopietni noskaņots pēc šīs sezonas beigt karjeru. Viss labs, kas labi beidzas. Ingus nolēma turpināt karjeru un ir palicis daudz aktīvāks, nekā citās komandās iepriekšējās sezonās, kas mani šosezon iepriecināja vēl vairāk, nekā paša kausa izcīnīšana.

Kādi mēŗki draftā?
Par draftu uz doto brīdi es nevēlos pārāk ieslīgt atbildēs, pašai komandas vadībai vēl nav 100% skaidrs, ko ņemt draftā. Bet nu mērķis, kā jau tas būtu jābūt visām komandām, ir aizpildīt komandas tukšās/vājās vietas ar kvalitatīvu jauno spēlētāju, kas spētu pārstāvēt komandu uz ilgāku laiku.

Ko vēlētos sasniegt nākamajā sezonā?
Ļoti vēlētos iekļūt vismaz play-off otrajā kārtā. Par kausu pāragri runāt, kad nav zināms, kā izskatīsies Lūšu sastāvs un pārējās komandas, tomēr no drafta līgā ieplūdīs daudz konkurētspējīgu censoņu un priekšā vēl FA tirgus, par kuru, starp citu, komandas vadībā arī notiek lielas pārrunas. Man kā GM vēlētos arī redzēt, ka kaut viens no komandas spēlētājiem spētu izcīnīt kādu individuālo balvu.

Kādas pozīcijas spēlētāji trūkst nākamās sezonas modelī?
Kā jau, manuprāt, lielākajai daļai LSHL komandu, arī Lūšiem trūkst pilnvērtīgas aizsardzības līnijas. Uz play-off izdēvās šo līniju aizpildīt ar neaktīvajiem spēlētājiem no Ērgļiem. No sākuma solīju tikai 1M par katru, bet sāka mākt bažas, ka tik kāds nenoceļ, tāpēc vērsos pie Ērgļu GM un izvirzīju stratēģisku piedāvājumu maksāt vairāk, ja spēlētāji tiks izīrēti uzreiz. Nācās šķirties no 5M, bet tas bija tā vērts, izcīnijām kausu un tagad es redzu, ka sastāvā visvairāk mums trūkst taisni aizsardzības.

Ir iespējams kāda maiņa no Lūšu puses pirms drafta?
Pirms drafta vairs nesaskatu jēgu no maiņas darījumiem, bet pēc drafta jau būtu cita runa. Pagāšsezon tas nostrādāja tīri labi, kad pēcdrafta maiņā ieguvām Oshae Laraque, kura sniegums sezonā bija liels faktors Lūšu veiksmes stāstam. Žēl, ka nācās šķirties no otrā raunda pika, bet cik skatos, tad uz otrā raunda beigās tā pat nekas dižš nebūtu sanācis. Iespējams arī šajā starpsezonā kāds S9 otrā raunda piks ceļos uz citu komandu, kas to lai zin?  Very Happy

matiss.kokins

Droši vien visi jau zin, kurš ir tas spēlētājs, ko vēlaties iegūt Jūs savā draftā, bet vienalga pajautāšu, vai pēc kāda laika (Proti 2 sezonām) Pumpuram ir iespēja spēlēt Bauskā vai arī ir kāda iespēja, ka izdarīsi Trade offer Ventspilij, ja neapmierinās vārtu vīra darbības?
Atklāšu mazu noslēpumu - trade offer uz toreizējo Lokomatīvi tika sūtīts jau S7, un piedāvājums nebija no tiem mazākajiem. Pirms laika komandas vadībā norisinājās arī diskusijas par vārtsargu līniju. Izskatām mēs visas iespējamības un neiespējamības, divas sezonas ir pietiekami ilgs laiks, lai situācija mainītos strauji un pamatīgi. Tāpēc droši varu apgalvot, ka ir iespējamība Lūšu vārtos redzēt darbībā arī Pumpuru.

Maikijs

Cik ilgi domā būt Lūšu GM?
Domas, par GM amata pamešanu jau šaudījās pēc kausa iegūšanas. Tomēr pirmajā sezonā šajā amatā jau aizvedu komandu līdz augstākajai trofejai, bet man vienmēr patīk sniegties vēl augstāk un augstāk, tiekties pēc kā jauna, lai nezustu interese par līgu. Tad es pārcilāju galvā visus "par" un "pret", līdz nonācu pie secinājuma, ka Lūšu GM amatu nepametīšu, līdz Lūši nebūs izsitušies līdz titulētākās komandas godam. Vai arī līdz tam, kad man personīgā dzīve neļaus pilnvērtīgi vadīt komandu. Negribu gremdēt komandu, ja zinu, ka nespēšu viņu vadīt.

Cik ilgi redzi Lindbergu Lūšu sastāvā?
Ar pašu Lindbergu jau esmu runājis par šo tēmu. Vēlētos viņu šeit redzēt kamēr vien es būšu Lūšu GM, bet ir problēma, ka es nezinu cik ilgi tas būs. Visu karjeru es viņam nevaru prasīt, tomēr jauns džeks un grib pasauli redzēt no dažādiem rakursiem, ne tikai caur Lūšu ģērbtuvēm. Šo visu galvā apsverot, redzu viņu Lūšu sastāvā vēl uz kādām 4-6 sezonām.

Kādi būs mērķi nākošajai sezonai?
Jau Snickeram atbildēju uz šo jautājumu. Īsāk sakot, tāds pats mērķis, kā iepriekšējā sezonā - Jāiet cik tālu vien spējam.

Coyote

Kādas ir tavas domas par jauno Lūšu paaudzi? (Sudderland,Lindberg,Kane,Laraque) Noraksturo katra devumu uz laukuma.
Pienesums no jaunās paaudzes bija tiešām liels, bez viņiem kauss man pat sapņos nerādītos.
Sudderland no sākuma bija daudz aktīvāks un cerīgāks, bet cik saprotu, tad personīgā dzīve traucē aktivitātei. Bet kā aizsargs viņš noderēja ļoti labi, jo pirms šīs sezonas aizsardzības līnijā bija tikai neaktīvie, bet šosezon kopā ar Lindbergu izveidojās kaut cik ciešama maiņa. Play-off gan Sudderlandam tika dots uzdevums iet tikai vairākumā un 3-vīru mazākumā, ko viņš izpildīja diez gan labi, pat gūstot vienus svarīgus vārtus.
Lindbergs deva vislielāko pienesumu un jau no pirmajām spēlēm bija skaidrs, ka viņš kļūs par pārliecinošu aizsardzības līderi. Komandas biedri viņu pat iebalsoja par komandas kapteini, bet viņš pats atteicās, sakot, ka vēl tā uzšuve ir jānopelna. Domāju, ka pēc šīs sezonas viņš to tiešām būs nopelnījis.
No Kane un Laraque es vēlētos lielāku aktivitāti treniņos, bet no Laraque arī komandas dzīvē. Uzdevums viņiem bija viens, spēlēt otrajā maiņā kopā ar Stopnieku, un sākumā arī ar Jarnkrok, ko viņi izdarīja teicami un spēlēs, kad pirmā maiņa nespēja neko izdarīt, uzņēmās līderu lomu un pat izvilka spēles.

nickname33

Pa visu LSHL ir izplatījušās baumas, ka Bauskas Lūši vadība ar kopējo 8. numuru grasās draftēt jaunu un talantīgu somu vārtsargu Antti Anrikainen.

Vai šīs baumas ir patiesas?

Plašāk šo situāciju komentēt nevēlos, jo komandas vadība vēl nav pilnā skaidrībā par gaidāmo draftu un arī nebūs līdz pat Lūšu kārtai izvēlēties prospektu.

Ja baumas ir patiesas un jūs tiešām draftēsiet Antti - tad kāpēc ne aizsargu? Manuprāt ir ļoti maza iespēja, ka visi 3 daudz vai maz aktīvie aizsargi tiks draftēti vēl pirms jūsu izvēles.
Jā, pastāv iespēja draftēt aizsargu, bet mums nav personīgas intereses pirmā raunda izvēli izdot par Yay Brown un manī nav pārliecības, ka Kovalchuk un Grava būs pieejami, kad nāks mūsu kārta izvēlēties, jo aizsargus vajag daudziem.

Rūdža

Vai plānojat vēl papildināties ar kādiem spēlētājiem?
Ir vajadzība pēc aizsargiem, tā kā ir iespēja, ka tiks meklētas maiņas iespējas saistībā ar šo pozīciju, ja ne starpsezonā, tad uz sezonas otro pusi pavisam noteikti. Ja skatās uz FA tirgu, tad tur nevienu īsti derīgu aizsargu neredzu, iespējams tikai Olafs Bērziņš, bet cik sapratu no viņa rakstītā darījumu sadaļā, tad viņš neparakstīs līgumu ar nevienu komandu, kas izklausās diez gan muļķīgi. :/

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by Snickers Sestdiena Februāris 07, 2015 12:09 pm

Kā vērtē pagājušo sezonu ?
Kādi mēŗki draftā ? 
Ko vēlētos sasniegt nākamajā sezonā ?
Kādas pozīcijas spēlētāji trūkst nākamās sezonas modelī ?
Ir iespējams kāda maiņa no Lūšu puses pirms drafta ?

Visi jautājumi ĢM.
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by laaceens30 Sestdiena Februāris 07, 2015 12:18 pm

Droši vien visi jau zin, kurš ir tas spēlētājs, ko vēlaties iegūt Jūs savā draftā, bet vienalga pajautāšu, vai pēc kāda laika (Proti 2 sezonām) Pumpuram ir iespēja spēlēt Bauskā vai arī ir kāda iespēja, ka izdarīsi Trade offer Ventspilij, ja neapmierinās vārtu vīra darbības?
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by Maikijs Sestdiena Februāris 07, 2015 12:21 pm

Cik ilgi domā būt Lūšu GM?
Cik ilgi redzi Lindbergu Lūšu sastāvā?
Kādi būs mērķi nākošajai sezonai?
Maikijs
Maikijs
Jimmy Lindberg #25 (D)
Jimmy Lindberg #25 (D)

Postu skaits : 591
Join date : 02.10.14
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by Viesis Sestdiena Februāris 07, 2015 12:54 pm

Atbildēts! Gaidu vēl jautājumus!

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by Coyote Sestdiena Februāris 07, 2015 1:21 pm

Kādas ir tavas domas par jauno Lūšu paaudzi? (Sudderland,Lindberg,Kane,Laraque) Noraksturo katra devumu uz laukuma.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by nickname33 Sestdiena Februāris 07, 2015 1:26 pm

chubijzs rakstīja:
Kādas pozīcijas spēlētāji trūkst nākamās sezonas modelī?
Kā jau, manuprāt, lielākajai daļai LSHL komandu, arī Lūšiem trūkst pilnvērtīgas aizsardzības līnijas. Uz play-off izdēvās šo līniju aizpildīt ar neaktīvajiem spēlētājiem no Ērgļiem. No sākuma solīju tikai 1M par katru, bet sāka mākt bažas, ka tik kāds nenoceļ, tāpēc vērsos pie Ērgļu GM un izvirzīju stratēģisku piedāvājumu maksāt vairāk, ja spēlētāji tiks izīrēti uzreiz. Nācās šķirties no 5M, bet tas bija tā vērts, izcīnijām kausu un tagad es redzu, ka sastāvā visvairāk mums trūkst taisni aizsardzības.


Izlasot šo atbildi un man uzreiz radās divi jautājumi.

Pa visu LSHL ir izplatījušās baumas, ka Bauskas Lūši vadība ar kopējo 8. numuru grasās draftēt jaunu un talantīgu somu vārtsargu Antti Anrikainen.

1. Vai šīs baumas ir patiesas?

2. Ja baumas ir patiesas un jūs tiešām draftēsiet Antti - tad kāpēc ne aizsargu? Manuprāt ir ļoti maza iespēja, ka visi 3 daudz vai maz aktīvie aizsargi tiks draftēti vēl pirms jūsu izvēles.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by Viesis Sestdiena Februāris 07, 2015 1:48 pm

Atbildēts! Gaidu nākamos jautājumus! Laughing 

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by Viesis Sestdiena Februāris 07, 2015 11:14 pm

bump

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by Rūdis Siliņš Sestdiena Februāris 07, 2015 11:16 pm

Vai plānojat vēl papildināties ar kādiem spēlētājiem?
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by Viesis Svētdena Februāris 08, 2015 7:28 pm

Atbildēts! Gaidu jautājumus!

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Toma Berķa S7 Preses konference Empty Re: Toma Berķa S7 Preses konference

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā