Spēlētāji stāsta par šo līgu!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Spēlētāji  stāsta par šo līgu! Empty Spēlētāji stāsta par šo līgu!

Post by Zommers Sestdiena Jūlijs 13, 2013 6:18 pm

Tagad kā pirmais stāsta Sandijs Siliņā (san4o)           

   Līga ir pašā sākuma posmā jo tikai nesen ir sākusies tās pirmā sezona,bet tā jau ir piesaistijusi pietiekoši daudz spēlētāju lai varētu izveidod 4 komandas.Līgai ir pietiekoši pieredzējis vadītājs kurš pārzin labi šadu līgu sistēmu,tāpēc es domāju ja aktivitāte nemainīsies tad līga būs ilgtspējīga dzīve.līga ir krietni progresējusi kopš tās tapšanas sākuma jo tai ir uzlabojusies gan grafiskā ziņa gan aktivitātes ziņā.pēdējā laikā viņa iesaistās arvien jauni spēlētāji,kuri par laimi paliek aktīvi.es domāju līgas sistēma ir nedaudz sarežģīta ,bet es saprotu ka to nav tik viegli sataisīt vieglāku,bet ka iemanās tad vis liekas ļoti vienkārši.es novēlu līgai izturību un spēku.un galvanais neadlaidību.Jo pat visarežķītākas lietas var atrisināt ar neatlaidību by san4o.

                                Tagad kā otrais stāsta Uvis Zommers (Zholtok)
                                  
  Šī līga ir diiezgan jauna un jau ir sākusies pirmā sezona. Un jau ir LSHL līgai daudzi lietotāji. Ir izveidotas 4 komandas- Maskavas ''LEV'' , Pittsburgas ''Diamond'' , Tamperes ''Wolves'' un Monraēlas ''Trieciens'' . LSHL līga ir ļoti aktīva,jo ir pieredzējis labs foruma vadītājs. Spēlētāji arī ir ļoti tehniski stipri un gatavi uzvarēt spēles. Iet jau otrais aplis šajā līgā! Tagad daudz vēl piesakas un ir gatavi spēlēt hokeju šajā līgā. Viņi ir arī diezgan aktīvi Very Happy. Cerams šī foršā labā piesaistošā līga ātri nepazudīs! Un arī nepazudīs visi spēlētāji-Tāda ziņā kad nenāks iekšā. Es novēlu līgai daudz jaunus spēlētājus piesaistīt un izturību simulēšanā.


                                      Rakstīja-Uvis Zommers
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Spēlētāji  stāsta par šo līgu! Empty Re: Spēlētāji stāsta par šo līgu!

Post by Zommers Pirmdiena Jūlijs 15, 2013 4:18 pm

Kad man par so dos naudu? Very Happy  Es gaidu Very Happy
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā