Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. Empty Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes.

Post by Zommers Pirmdiena Septembris 23, 2013 6:55 pm


Vakar no rīta Uvis Zommers devās uz kādu zāli kur viņš stāstīja par hokeja zvaigznēm.
Un par pirmo viņš stāstīs – Sandi Ozoliņu.
Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. B_358876
Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. Hokeja-izlases-trenins-8-43037548
Sandis man patīk kā Dinamo Rīgas aizsargs. Ozoliņš ir jau pieredzējis spēlētājs. Viņa numurs ir #8. Dinamo komandā viņš ir spēlējis 5 sezonas. Ozo arī ir spēlējis NHL klubos kā piemēram – San Jose Sharks,Colorado Avalanche, Carolina Hurricanes,Floridas Panthers, Anaheim Ducks, New York Rangers. Arī ir spēlējis AHL un Latvijas sastāvā. Četras sezonas ir spēlējis Dinamo klubā kā C , bet pati pirmo sezonu nespēlēja kā centrs. Viņš kopumā ir spēlējis no 1990 gada līdz 2013 – 2014. Man viņā patīk kad viņš ir C un ir aizsargs. Kopā spēlējis 9 līgās un 15 komandās. Arī viņš komandas biedrus uzmundrina kad kaut kas noticis. Es iepriekš pirms LSHL līgas spēlēju ar viņu kopā Dinamo klubā.
Un par otro Uvis stāstīs – Alexander Ovechkin
Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. G260171_u99658_alex-ovechkin-19-apr-10
Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. _origin_Alexander-Ovechkin-Top-4
Alex man patīk, jo viņš spēlē NHL un Wasington Capitals. Spēlējis NHL un nav mainijis komandu visu laiku spēlējis Wasington Capitals sastāvā. Spēlējis Krievijas izlasē – U20 un U18. Pagājušajā sezonā viņš LOCKAUT laikā spēlēja Maskavas Dinamo komandā. Sāka spēlēt no 2001 gada līdz 2013 – 2014. Capitals sastāvā viņš ir spēlējis kā C un A. Kā arī Krivijas izlases sastāvā kā A. Ļoti laba statistika viņam.
Un par trešo Zommers stāstīs – Evgeni Malkin
Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. Evgeni_Malkin_2012-02-26
Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. Evgeni-malkin 
Man viņš patīk kā spēlētājs varens, dižs ozols J . Laba statistika. Pats arī labi spēlē! Viņš spēlē NHL Pittsburgh Penguins sastāvā…. Arī spēlējis KHL līgā Metallurg Magnitogorsk sastāvā. Tur aizvadījis 7 sezonas, bet pēc kārtas ne. Arī ir aizvadījis 8 sezonas penguins klubā. 7 sezonas bijis penguins A. Arī spēlējis U18 un U20 krievijas izlasē.. Gadi ir 27. Pozīcija – C. Pagājušo sezonā spēlēja metalurg sastāvā kā Captain – lockout.
Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. 12914263301547445417green-plus-minus-hi-md
 
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. Empty Re: Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes.

Post by hulkman Pirmdiena Septembris 23, 2013 7:21 pm

Neredzu šim jēgu, to visu mēs paši varam atrast.
Labāku būtu pastāstijis kapēc Tev viņi patīk, nevis atstāstijis biogrāfiju Smile
hulkman
hulkman
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)

Postu skaits : 1459
Join date : 12.08.13
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. Empty Re: Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes.

Post by Siliņš Pirmdiena Septembris 23, 2013 7:28 pm

piedo!nepatīk!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. Empty Re: Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes.

Post by Zommers Pirmdiena Septembris 23, 2013 8:19 pm

Tur jau ir kpc vins patik!!! Un tpc ir isi stasta par hokeju zvaigznem SmileSad
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. Empty Re: Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes.

Post by hulkman Pirmdiena Septembris 23, 2013 9:06 pm

Vecīt, 1 teikums kapēc patīk, jo viņš spēlē tur un tur, un pēc tam aiziet biogrāfija, tā ir tīrāka, vieglākā naudas pelnīšana. Būtu ņēmis piemēru no brāļa, lūk tas raksts jau bija kkas.
hulkman
hulkman
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)

Postu skaits : 1459
Join date : 12.08.13
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. Empty Re: Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes.

Post by Kristz Pirmdiena Septembris 23, 2013 9:09 pm

hulkman rakstīja:Vecīt, 1 teikums kapēc patīk, jo viņš spēlē tur un tur, un pēc tam aiziet biogrāfija, tā ir tīrāka, vieglākā naudas pelnīšana. Būtu ņēmis piemēru no brāļa, lūk tas raksts jau bija kkas.
Man tas raksts aizņēma kaut kādu stundu Very Happy Man padodās tādi izdomāti darbi Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes. Empty Re: Uvis Zommers īsi stāsta hokeja zvaigznes.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā