Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu?

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Empty Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu?

Post by Zommers Otrdiena Septembris 24, 2013 5:36 pm

Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Hyper_rimi

Baumas – Uvis Zommers vērs jaunu veikalu?
 
Vai tiešām Uvim Zommeram būs jauns veikals – Superzommers?

To atklāsim drīz!!

20.septembrī – Piektdienā!! Atklājās kad Uvis Zommers vērs jaunu veikalu – Superzommers Uvis Zommers pats nezin kad to visi zina. Un atklājās kad tiešām būs veikals. Tur pārdos visu kas nepieciešams auto, dārzam, mājai utt. Mazs veikaliņš būs. Arī baumoja citi spēlētāji kā Krists Zommers, Ainis Broks un vēl Vairis Broks. Kad beigs sezonu un vadīs veikalu. Strādās no 10:00 līdz 22:00. Arī pārdos hokejam visu vajadzīgo. Tiks vēlāk arī izdota grāmata par Aizputes ledlaužiem : Kā viņi spēlē, pret ko spēlē un kāds rezultāts.
Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? 9789984431123
Tā sāksim īsto stāstu no sākuma.
Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? File35529361_3f9656ec
Uvis Zommers bija 20.septembrī no treniņa aizgājis uz bāru un tur piedzērās. Pēc pāris minūtēm sāka sist bārmeni, jo nedeva vairs vodku...
Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Rjduxwqgczhv3mqf
Tur arī bija Emīls Skapis un viņš jautāja vai es nebeigšu karjeru un vēršu veikalu vaļā.
Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Heineken1
Un es atbildēju kad vēršu vaļā veikalu, bet par laimi nesadzirdēju ko viņš īsti teica. Neatbildēju par to kad es beigšu karjeru. Arī viņš bija piedzēries un neprasīja man vairāk. Tad pēc tam es arī pateicu nosaukumu paņēmu vienu vienīgu mazu vārdu Super un tad pieliku  klāt savu uzvārdu un sanāca superzommers. Un nākamā dienā aizgāju uz treniņu un mani sāka izprašņāt treneris – Krists Zommers. Viņš teica vai tiešām es lauzīšu līgumu un vēršu jaunu veikalu. Es atcerējos kad es biju teicis par veikalu un atbildēju jā! Bet protams es nevēršu jaunu veikalu nav tik daudz naudas lai pirktu iekārtu. Pēc tam Zommers aizgāja uz tualeti un aizmiga....
Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? 15-interesantas-lietas-1
Sanāca baigi sūdīgi. Visi runāja par to un es vakarā kad pārnācu no treniņa tad es gāju gulēt, bija ļoti vēls. Pēc tam nevarēju aizmigt, jo galvā bija visu laiku tās runas par veikalu. Nākamā dienā es neatnācu uz treniņu, jo nebiju izgulējies. Tajā dienā kad neaizgāju uz treniņu biju mājās un es gulēju un vakarā trenējos hokejā. Pa nakti atkal aizgāju uz bāru un dzēru lai aizmirstu visu kas noticis. Visi uz manīm tā noskatījās tā kā es būtu kāds zombijs J . No rīta bija atkal treniņš un es aizgāju un sākās viss no sākuma. Krists Zommers man jautāja kāpēc nebiju uz treniņu? Atbildēju kad es nezinu lai gan zināju kāpēc nebiju. Vakarā treneris sasauca lai sanāk un izrunājām taktikas un maiņas un arī pēc tam spēlējām mazu spēlīti.
Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Hokejs_jonssonlat_swe4

Baltie : Sarkanie….. Uzvarēja…………Un uzvarēja……Baltie kur spēlēja Krists Zommers un pārējie. Spēles laikā izcēlās neliels kautiņš.
Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? 18yCvdZJ

Sarkanie zaudēja ar 5:4 man bija 2+2. Biju labi nospēlējis pēc visām dzeršanām un gulēšanas. Pārnācu mājās vēlu vakarā, bet negāju gulēt, jo bija labs noskaņojums...
Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Virietis-tv-sh_1364459740242
Pēc tam Uvis gāja uz treniņiem un neviens nerunāja neko par viņu...


 
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Empty Re: Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu?

Post by BIG BOSS Otrdiena Septembris 24, 2013 5:49 pm

labs!!!Very Happy 
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Empty Re: Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu?

Post by Kristz Otrdiena Septembris 24, 2013 9:17 pm

Šis tiešām labs Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Empty Re: Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu?

Post by Viesis Otrdiena Oktobris 01, 2013 4:55 pm

Ļoti vājš saturs...


Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Empty Re: Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu?

Post by Skipper Otrdiena Oktobris 01, 2013 5:24 pm

Nu esi centies Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu? Empty Re: Baumas - Uvis Zommers vērs jaunu veikalu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā