Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Sparrow. Pirmdiena Marts 31, 2014 1:02 am

Tas notika sen, kad liela daļa no jums vēl grauza čipsus un skatījās pokemonus @LNT darba dienās 16:00. Tolaik vecajam NHLLATVIA izveidojās draugs, kurš atbalstīja NBA modifikācijas, sakarā ar, to, ka liela daļa NLV lietotāju bija arī basketbola fani.

Pirmais projekts īsā laika sprīdi pabeigts.
Toreizējais NLV viens no moderatoriem bija apņēmības pilns un uz savām rokām sāka modificēt basketbolu un lai tur visi nekasītu olas arī atvēra pieteikšanos projektam - Latvijas izlase iekš NBA Live 08. Jā, tolaik parādijās jau 2k, bet mums vēl pietiekami laba šķita toreizējā Live sērijas uz PC pēdējā no EA SPORTS - 08. Un 2k jaudāja pēc pietiekami stipras sistēmas, kas vairumam lietotāju nebija, dažiem pat vecie Photoshopi lagoja. Krisham lagoja Photoshop un nevarēja palaist NHL 06 Very Happy.  Komandas darbs un degsme dzina visus uz priekšu un projekts ritēja pilnā sparā un pēc dažām nedēļām jau tika izveidots. Kalve, Bērziņš, Bertāns, Strēlnieks, Bagatskis, izlase ..

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL 7940_tagad

Forums paliek neinteresants.
Projekts tika pabeigts. Visi raustīja peli, lai varētu uzkapāt ar savu izlasi iekš NBA. Arī es tiku paspēlēt, tiesa, vairumā spēļu piekāpos. Tika atvērts arī turnīrs 8 komandām, kurš jau iesākumā apstājās. Īsti nepateikšu kāpēc tā. Foruma nebija ko darīt. Katru dienu sporta ziņās tika iekopēti raksti, kuri tika apspriesti. Tā arī bija viena lieta, ko forumā visi aktīvi darīja. Pēc tam pēc aktīvas dalības projektā (formas, menu) es atvēru kaut ko jaunu - NBA Live 03 simulētas līgas projekts, kurš kā par brīnumu arī tika translēts uz @Livestream programmas. Straujā tempā jau pieredzi modošanā guvušie un neguvušie pieteicās uz komandām. Drafts. Spēles. Sākas sezona.

Spēle ar 2 overtaimiem.
Komandas bija ļoti dažādas. Sākot no tādām, kur komandas pamatus būvē resni un ļoti lēni aizsargi, beidzot ar ātrajiem un īsajiem. Viss ritēja uz priekšu. Līgai pat pieteicās mūsu kaimiņš - lietuvietis, kurš, kā jau visi arī tika draftēts. Pirmās spēles nebija interesantas, jo bija izteikti vājas un izteikti stipras komandas. Tad pienāca līderu spēle, kur uzvarētāju noskaidroja tikai 2 papildlaika beigās. Tie arī palika kā līderi un kļuva par čempioniem. Bija inčīgi skatīties NBA 03 simulācijas režīmu (nevis arkādi). Vairāki individuālisti centās turēt ilgi bumbu beigās un pēc tam neiemest brīvu truli vai arī vienkārši totāli neprecīzi uzmest sodiņus. Svarīgākās spēles jau ritēja ar iespēju treneriem izvēlēties stratēģijas un taktikas, kā arī mainīt spēlētājus spēles laikā.

Pāreja no 03 uz 08 bija kļūda.
Neskatoties uz to cik labi viss bija uz 03, tomēr vairākums piekrita pāriet uz NBA Live 08, kur tomēr bija jau pieredze modošanā. Centāmies izveidot sadarbību ar lietuviešiem, kuriem bija web lapa ar skriptu, kurš automātiski ģenerē un summē visu spēlētāju statistikas. Bija jau izveidota datubāze. Parādījās 2 lietuviešu komandas. Aizritēja jauns drafts, pārbaudes spēles. Pēc tam, kā parasti, sekoja pamatīgs strīds, nesaskaņas un slinkums. Notika neforša vārdu apmaiņa starp mani un lietuviešu puikām un viss iegāja dupsī (līga izbeidzās, lai Valts nepārprot). Mums nebija ne datubāzes, ne statistiku, ne solīto palīgu. Vienīgi virkne ar neaktīvajiem.

Tā arī noslēdzās inčīgais projekts. Redzu, ka jums top ļoti daudz projekti saistībā ar basketbolu, kur neviens no viņiem neaiziet tālāk par 5. spēli. Mans domu grauds - Dariet to, kur jums jau ir pieredze. Manā gadījumā 1.kļūda bija pāreja. 2.kļūda bija ārzemnieku piesaiste.

LSBL Hall Of Famers:
Krišs Haferbergs, Ainis Broks, Vairis Broks. Ja nemaldos arī jūsu T-Mac tur vēl bija. Very Happy
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by vairogs Pirmdiena Marts 31, 2014 7:53 am

Atceros to forumu , pats ar izlases to modu , vai kā viņu tur sauc ... nolādēju , lai gan pats uz PC spēles tolaik nespēlēju !

Gan jau vēl kaut kur man viņš ir !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Kristz Pirmdiena Marts 31, 2014 8:01 am

Man bija LV mods uz NBA 08 Live Surprised 

Tātad tas bija jūsu ???

Tikai tur bija arī kkādi kiborgi , nu sejas Very Happy Laughing
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Sparrow. Pirmdiena Marts 31, 2014 8:52 am

KRisTiNs rakstīja:Man bija LV mods uz NBA 08 Live Surprised 

Tātad tas bija jūsu ???

Tikai tur bija arī kkādi kiborgi , nu sejas Very Happy Laughing

Tur nebija kiborgi, tur bija reālistiskas sejas. Very Happy
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by vairogs Pirmdiena Marts 31, 2014 10:07 am

Tātad reālistiski kiborgi !  Very Happy




Vēl atceros kā spēlēju uz pleiša nba live 2003 - tolaik bij vismīļākā spēle , nesen nolēmu papētīt , ar ko atšķiras visas nba-live un nba-2k spēles !

Un ,kad nba2003 iegāju , ieraudzīju kādi izskatās spēlētāji un to kustības - robaini , miglaini - tikpat ātri devos ārā ! (laikam pārāk pieradis pie jauno laiku spēlēm , to dizaina , tehnikas - tas pats 2k) ...


NBA LIVE pēdējās spēles man ļoti lagoja , bieži kārās utt ! (arī tā sāniskā staigāšana krita uz nerviem) , arī bumbu pārtvert bij diezgan pagrūti salīdzinot ar 2k !
Vienīgais ,kas man uz 2k pietrūkst - ir nba live dankošana - vienai no pēdējām versijām ,pat laikam varēja izvēlēties , kādu danku vēlies savam spēlētājam !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Sparrow. Pirmdiena Marts 31, 2014 11:37 am

vairogs rakstīja:Tātad reālistiski kiborgi !  Very Happy




Vēl atceros kā spēlēju uz pleiša nba live 2003 - tolaik bij vismīļākā spēle , nesen nolēmu papētīt , ar ko atšķiras visas nba-live un nba-2k spēles !

Un ,kad nba2003 iegāju , ieraudzīju kādi izskatās spēlētāji un to kustības - robaini , miglaini - tikpat ātri devos ārā ! (laikam pārāk pieradis pie jauno laiku spēlēm , to dizaina , tehnikas - tas pats 2k) ...


NBA LIVE pēdējās spēles man ļoti lagoja , bieži kārās utt ! (arī tā sāniskā staigāšana krita uz nerviem) , arī bumbu pārtvert bij diezgan pagrūti salīdzinot ar 2k !
Vienīgais ,kas man uz 2k pietrūkst - ir nba live dankošana - vienai no pēdējām versijām ,pat laikam varēja izvēlēties , kādu danku vēlies savam spēlētājam !

Visi ir pieraduši pie tā, ja var, tad jāspiež maksimums. Neviens neskatās vai tā spēle ir spēlējama vai kāds ir tās gameplay, visus interesē grafika. Kā piemērs ir NHL '94. Daudzos topos tā ari TOP3 spēle, pat priekšā NHL 12-13-14, tikai savas vienkāršības un spēles stila dēļ. Spēlētāju prasmes atbilst to darbam laukumā.
NBA 03 bija ideāla, jo arī spēlētāju prasmes un stratēģijas tieši raksturoja spēlētāju spēli laukumā. Jaunākajās spēlēs tas ir randoms, jo tās pielāgo lietotāja spēlei nevis datoram. NBA 03 pat varēja izvēlēties spēles iestatījumus - arkāde vai simulācija.

Vienkārši paskaties uz to NHL 09, NBA 08 smieties gribas. Very Happy Tāds randoms vnk. Spēles motors varētu vien sastāvēt no RANDOM komandām. Vecākajās viss ir vienkāršāk.
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Valts Pirmdiena Marts 31, 2014 3:42 pm

" Notika neforša vārdu apmaiņa starp mani un lietuviešu puikām un viss iegāja dupsī (līga izbeidzās, lai Valts nepārprot). "
Very Happy

Valts
Valts Pavasars (LW) #8
Valts Pavasars (LW) #8

Postu skaits : 1318
Join date : 04.07.13
Vecums : 24

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Gintzz69 Pirmdiena Marts 31, 2014 7:37 pm

T-Mac ir Black Star 69 pakāpes brālēns. Vēl viena vēstures lappuse: LSBL 1018903473
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by trusis Pirmdiena Marts 31, 2014 7:45 pm

T-Mac rakstīja:T-Mac ir Black Star 69 pakāpes brālēns. Vēl viena vēstures lappuse: LSBL 1018903473
Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Tumblr_m92mr8s1Km1r1mr1po1_400
trusis
trusis
Ģirts Valdmanis #82 (C)
Ģirts Valdmanis #82 (C)

Postu skaits : 1553
Join date : 03.08.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Gintzz69 Pirmdiena Marts 31, 2014 7:59 pm

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Tumblr_mt3uk2eIqF1sirwhho1_500
Es NEmeloju.
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Krish Pirmdiena Marts 31, 2014 8:00 pm

#GoodOldDays ;D
Krish
Krish
Krišs Haferbergs #88 /Scout/
Krišs Haferbergs #88 /Scout/

Postu skaits : 49
Join date : 26.03.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Sparrow. Pirmdiena Marts 31, 2014 9:17 pm

Pēc FokuMē smaidiņa es tiešām pārliecinājos, ka tas ir tas vecis, par ko es runāju. ;D
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Gintzz69 Pirmdiena Marts 31, 2014 9:46 pm

Sparrow. rakstīja:Pēc FokuMē smaidiņa es tiešām pārliecinājos, ka tas ir tas vecis, par ko es runāju. ;D
Vecis vēl jau neesmu ;ss
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Sparrow. Pirmdiena Marts 31, 2014 9:47 pm

T-Mac rakstīja:
Sparrow. rakstīja:Pēc FokuMē smaidiņa es tiešām pārliecinājos, ka tas ir tas vecis, par ko es runāju. ;D
Vecis vēl jau neesmu ;ss

Kādā ziņā neesi? Very Happy
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Gintzz69 Pirmdiena Marts 31, 2014 9:55 pm

Sparrow. rakstīja:
T-Mac rakstīja:
Sparrow. rakstīja:Pēc FokuMē smaidiņa es tiešām pārliecinājos, ka tas ir tas vecis, par ko es runāju. ;D
Vecis vēl jau neesmu ;ss

Kādā ziņā neesi? Very Happy
Viņš ir vecis -
Vēl viena vēstures lappuse: LSBL BGwJdifCMAAc0Mc
Es esmu vēl puika.. ;ss Very Happy
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Sparrow. Pirmdiena Marts 31, 2014 10:44 pm

T-Mac rakstīja:
Sparrow. rakstīja:
T-Mac rakstīja:
Sparrow. rakstīja:Pēc FokuMē smaidiņa es tiešām pārliecinājos, ka tas ir tas vecis, par ko es runāju. ;D
Vecis vēl jau neesmu ;ss

Kādā ziņā neesi? Very Happy
Viņš ir vecis -
Vēl viena vēstures lappuse: LSBL BGwJdifCMAAc0Mc
Es esmu vēl puika.. ;ss Very Happy

Lai tā būtu. Very Happy
Sparrow.
Sparrow.
Ainis Broks #77 (LW)
Ainis Broks #77 (LW)

Postu skaits : 576
Join date : 15.06.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Vēl viena vēstures lappuse: LSBL Empty Re: Vēl viena vēstures lappuse: LSBL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā