Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu. Empty Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu.

Post by Viesis Pirmdiena Augusts 12, 2013 1:34 pm

Esiet sveicināti LSHL biedri, ja vakar mēs lasījām pirmo interviju ar vārtsargu Jāni Vītolu, tad šodien mēs taisīsim rubriku "Viena diena kopā ar jauno talantu".

-Mēs satiekamies ar Jāni mazā Kurzemes pilsēta, kur viņš pavadījis savu bērnību, gaidot viņu pie durvīm bija dzirdamas neķītras skaņas no augšēja stāva, kaut kas kauc, kaut kas smilgst... nevaram saprast, beidzot iznāk Jānis. Teica kad baigi smags rīta klucis bija, mēs pasmējāmies. Ejot uz mašīnu prasīju Jānim, kas tās par skaņām nāk no augšēja stāva? Vītols teica, kad tas esot kaimiņu Juris, liels dzērājs kurš grib pārspēt to Ķīnas zelli pasaules čempionātā onanēšanā, uzmetām roku pirms iekāpšanas mašīnā uz Jura loga pusi un teicām, lai veicas.

-Pirmā pietura ir sausais treniņš, kas notiek mežā. Laukā jau no rīta ir ļoti karsts, mežā viss izskatās baigi jauki, tik vienas fekālijas dēļ rīts tika sabojāts. Sausais treniņš ilga pusotru stundu, Jānis tik skrēja un skrēja kamēr es tīrīju sūdus no savas kurpes, Jānim patīk skrējiens starp kokiem, teica kad uzlabo reakciju.
Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu. _origin_Dazi-fakti-par-mezu-1

-Jānim ir arī interesants uzdevums kurā bija jāpiedalās arī man. Jānis stāvēja ar muguru pret mani, bet man bija jāpaņem nokritušie čiekuri, kad viņš griežas man jāmet čiekurs cik vien stipri var un viņam viņš jāatsit, diemžēl viens metiens lidoja pa zemu un metiens sasniedza kules apvidu (man prātā ienāca teksts, kuru skaļā balsī kliedzu "Down goes Jānis Vītols, Down goes Jānis Vītols). Skats apmēra tāds kā šajā video, tikai bez specefektiem.

-Pēc šīs nelielās humora devas braucam tālāk uz ēstuvi paēst, Jānis stipri ietur diētu paņem Gaļas, karbonādes, saldos un pus grāpi ar kartupeļiem, kamēr es tikai uz salātiem, kurus pat Jānis apēd man (pasmaida). Viņš nosmejoties saka, tas jau tikai sākums. Es teicos kad nav laika un Jānis bēdīgs turpināja ceļu uz hokeja halli, kur notiks ledus treniņš vienam pašam.

-Pēc 15. minūšu braukšanas ierodamies hokeja hallē, kur notiek Latvijas junioru līgas spēle. Tur spēle Jāņa latviešu drauga dēls Sergejs. Viņš ir aizsargs, diemžēl viņu aiznes uz nestuvēm no halles, jo Sergejs kuram svars ir 87. kg. tiek iebortēts ļoti spēcīgi no 46. kg. smagā spēka uzbrucēja Maigoņa. Iet pēdējās minūtes Jānis iet ģērbties, bet izrādās kad šī ir pēdējās sezonas spēle un tiks noteiks Latvijas tā saukto "midget" līgas čempioni, skatītāji lauž krēslus, tiek svilpti tiesneši ieskatoties dziļāk uz tribīnēm redzu kundzīti lielos gados, kas pilnīgi noteikti ir zem kādām ripām, arī izskatās kad nav uz īsto spēli atnākusi, jo ir atnākusi ar NHL komandas "Carolline Hurricane" kreklu šeit arī foto: Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu. Johnson_400x310

-Jānis ierodas hallē ar ekipējumu pēc šīs junioru līgas spēles. Jānis nostāsta kad skaidrā uz laukuma nebūs, jo paspēja "piefiltrēt" uzvarētāju komandas ģērbtuvei, kur mazie žuļiki katrs izvilka pa 0,5. un sāka dzert, nav jau brīnums kad viņi dzer jau šņabi, vārdi  izlasot protokolu bija (aut. piez. Saša, Serjoža, Ļuba, Nastja). Jānis uziet uz ledus un sāk slidot, jeb iesildīties. Var redzēt kad nav pie gaiša prāta. Jānis vēl piezīmēja, kad ja viņš pirms spēles klausās nēģerniekus, viņa overall ir +5. Varēja redzēt kad viņš ir saklausījies melno repu, jo tādi "seivi" tādas kustības, top vārtsarga cienīgs treniņš.

-Pēc treniņa mēs gaidām Jāni, bet nevaram sagaidīt, gaidām jau pusstundu. Neko darīt ejam uz ģērbtuvi. Skatāmies skats nav patīkams. Izrādās Jānim slikti pēc treniņa palicis, laikam tas šņabis iet ārā. (pasmaida) Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu. Vomit

-Tā mēs viņu ģērbtuvē atstājām lai izguļas un mēs laidām prom, šī bija rubrika "Viena diena kopā, ar jauno talantu". Paldies kad lasījāt.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu. Empty Re: Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu.

Post by Skipper Pirmdiena Augusts 12, 2013 1:45 pm

Man liekas, ka ir skaidrs, kurš aizies draftā pirmais Smile
Man arī ir skaidrs, kurš otrais, bet to neatklāšu Laughing
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu. Empty Re: Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu.

Post by Powrish Pirmdiena Augusts 12, 2013 5:57 pm

Ceru uz augstu drafta numuru:)
Malacis labs raksts ! Smile
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu. Empty Re: Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu.

Post by Viesis Otrdiena Augusts 13, 2013 2:20 pm

Nosmējos ne pajokam Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu. Empty Re: Rubrika: Viena diena kopā, ar jauno talantu.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā