Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by The_Mazais. Trešdiena Marts 19, 2014 11:32 am

Nu jau kādu laiku Tamperes Wolves sezona ir galā. Šī sezona nebija īsti izdevusies, sākot ar to ka knapi izdevās iekļūt playoffos, smagā cīņā četrās spēlēs izdevās uzvarēt Aizputes "Ledlaužus" un iekļūt konferences finālā, kurā piecās spēlēs tika piedzīvota sakāve. Ir skaidrs, ka tas nav gluži tas sniegums kuru Tamperes "Wolves" galvenais treneris Vairogs vēlējās redzēt no savas komandas.Kā viņš pats atzīst tad mērķis bija kļūt par čempioniem trešo reizi pēc kārtas. Iespējams, ka visi esat dzirdējuši par Maskavas "Dinamo" arī ir  izstājušies no Gagarina kausa izcīņas tātad jūs redzat ka pat labākajiem gadās neveiksmīgas sezonas. Un par pārmaiņām komandā vēlētos pastāstīt sekojošajā preses konferencē.



"Šodien, šo preses konferenci esmu sasaucis, jo vēlos LSHL  iepazīstināt ar divkārtējo čempionu nākotnes vīzijam un pārmaiņām komandas sastāvā''.Tā par šo preses konferenci izteicās ilggadējais Tamperes ''Wolves'' ģenerālmenedžeris Vairogs.



Kā jau visiem labi zinams tad Tamperi ir pametis ilggadējais komandas vārtsargs Intars Barsovs, kurš devies uz iespējams mūsu lielākajiem konkurentiem Oslo ''Wild Cats". Ar to es negribu teikt to ka nenovērtējam citas komandas, bet tas ka divas reizes esam ar viņiem spēlējuši finalā liek mums tā domāt. Protams ka šajā sezonā liels spēks ir Rīgas Trieciena komandai. Un visas pārējās komandas arī progresē. Vēlam veiksmi arī jaunjai komandai Cēsu "Vikingiem"" "Mums, protams, grūti no viņa šķirties, bet mums ir divi laba līmeņa vārtsargi viņa vietā, tādēļ domāju ka spēsim viņu aizvietot. Velu veiksmi Intaram jaunajā komandā un ceru ka mūsu ceļi izšķirošajās spēlēs ātrāk nekrustosies kā konferences finālā."




Bet tagad par galveno. Vairogs,  ir izlēmis pamest komandas trenera amatu un savā vietā atstās Inokentiju Kastiņu. "Tas šķiet neticami, bet tā nu tas ir, ticu tam ka Inokentijs spēs sevi pierādīt komandas galvenā trenera amatā un spēs vadīt komandu uz lielām uzvaram." Kad tika jautāts par to vai Vairogs pa visam pamet komandu viņš atbildēja:"Protams nē,Tamperes Vilku komandas sastāvā esmu piedzīvojis labus brīžus un vēl kādu laiku negrasos pamest šo komandu. Par savu nākotni varu teikt tikai to ka iesākumā palīdzēšu Inokentijam pierast pie sava jaunā amata un palīdzēšu darbā ar komandu."



Kad jautājām Pašam Inokentijam ko viņš domā par šādu notikumu pavērsienu un kā tas sākās viņš atbildēja:" Kādā ziemas dienā Vairogs man uzrakstīja vēstuli, kuras tekstu  neatkārtošu, ar Vairogu norunājam ka turpmāk es vadīšu Vilkus, bet piekritu tikai ar tādu noteikumu ka Vairogs man iesākumā man palīdzēs sagatavoties šim atbildīgajam pienākumam, nevēlos pievilt komandu, un tādēļ ar Vairogu norunājām ka viņš man palīdzēs, viņs būs mans asistents.Par pārējo komandu pašlaik neko nevēlos teikt, zinu tikai to ka lielu izmaiņu nebūs."  "Protams ka šis darbs ir ļoti atbildīgs, bet centīšos nepievilt Vairogu, jo viņš man uztic komandu ko ir praktiski izveidojis no nulles. Vēl aiz projām atceros kā pirmajā sezonā pievienojos Vilku komandai, toreiz man sapnis bija spēlēt kaut 10 minūtes spēlē, bet tagad pateicoties Vairogam, man spēleslaiks ir izaudzis līdz apmēram 25-30 minūtēm, paldies Vairogam par to. Protams, tas ka viņš man uztic komandu, ir liels solis manā karjerā un ceru ka nelikšu vilties."
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by Foruma Butaforija Nr1. Trešdiena Marts 19, 2014 11:35 am

Veiksmi! Smile
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by BIG BOSS Trešdiena Marts 19, 2014 11:37 am

4. Sezona būs ļoti interesanta! Apsveicu Kastiņu ar jauno amatu!  Wink 
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by The_Mazais. Trešdiena Marts 19, 2014 11:38 am

Paldies. Smile

Žēl ka man neizdevās ielikt bildes, bet gan jau būs labi.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by Powrish Trešdiena Marts 19, 2014 11:54 am

Man pārsteigums ka Vairogs atkāpjas no lielā amata pēc sezonas kur nepaceļ kausu, tad kas man bija jadara? Very Happy Lab tas joks.
Veiksmi tev Wink
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by The_Mazais. Trešdiena Marts 19, 2014 11:59 am

Pakito rakstīja:Man pārsteigums ka Vairogs atkāpjas no lielā amata pēc sezonas kur nepaceļ kausu, tad kas man bija jadara? :DLab tas joks.
Veiksmi tev Wink

Varu paskaidrot, Vairogs to ka atkāpjas bija izlēmis ja nemaldos jau kaut kad janvāra beigās jo viņam darba grafiks būšot tāds saspīlēts. Vismaz tā es sapratu no Vairoga.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by Intarusu Trešdiena Marts 19, 2014 12:14 pm

Opā es pat šo nezināju Apsveicu !! Smile
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by Foruma Butaforija Nr1. Trešdiena Marts 19, 2014 12:25 pm

Tā gadās , ja iet prom no Vilkiem Sad
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by vairogs Trešdiena Marts 19, 2014 12:56 pm

Tieši tā , tas nav steigā pieņemts lēmums (un pilnīgi nav atkarīgs no šīs sezonas rezultātiem ) !


Savu pēcteci es jau raudzījos faktiski pirms šīs sezonas (kaut kur decembra sākumā ) ! Un vēl ļoti cerēju ,ka šī sezona lai pārāk neievelkas , lai paspēju līdz pat sezonas beigām sagaidīt sezonas beigas !
Patiesībā jau pagājušo vasaru man bij vienošanās ar citu spēlētāju (no ārienes) , ka pēc līguma izbeigšanās viņš varētu pievienoties mums un kļūt par GM - bet pēdējos mēnešos ir diezgan neaktīvs , tādēļ izvēle krita uz komandas iekšieni !


Galvenais iemesls , bij tas ,ka uz vasaru bij milzu plāni un ,ka pie kompja varu netikt , tādēļ savlaicīgi meklēju aktīvu aizvietotāju - mums komandas sistēmā daudz tādu nav - Robim - sava komanda jau ir , San4o -tas pats ; Intars jau sen plānoja aiziet !
Nekas pāri nepaliek !

Līdz manai iespējamajai pazušanai uz pāris mēnešiem , tikmēr būs divvadība uz komandas tiltiņa , pēc tam jāļauj arī citiem pacīnīties un pierādīt sevi !

Esmu komandu iemīlējis un netaisos to pamest pa visam , tikai doties pelnītā atpūtā ... Un esmu pārliecināts ,ka tiksim atpakaļ uz zaļa zara un izcīnīsim ne mazums vēl trofeju !


Jāizvēdina galva , jāsakrāj spēki , jāuzlabo veselība un tad , kas zin varbūt atgriezīšos ar jaunām idejām !

Vakar kārtējo reiz aizbraucu uz slimnīcu , tik pat ātri mani no turienes izmeta  ! (kā izrādās mani nevienam nevajag)  Very Happy  Šodien vismaz var brīvi elpot ! (iepriekšājās 2-3 dienas bij smagākās visā manā mūžā ) !
Šķita ,ka gals glāt !


Viss uz ko es uzstāju ,lai netiek izsaimniekots vilku sastāvs , lai ir kur atgriezties , pretējā gadījumā komandu vēlreiz no nulles gatavot nezvai vēlēšos !

Lai veicas Kastiņam jaunajā amatā un komandas biedriem novēlu pacietību ,ja rezultāti uzreiz nebūs spīdoši , jo mums ir nopietna pārbūve komandā - vārtos divi jauni censoņi - Mirko ,kuram iespējams jaunais treneris dos vairāk laika uzspēlēt (ko nevarējām viņam piedāvāt Intara laikā ) un kā viņa konkurents būs jaunais pašmāju debitants Teemu Smulander !
Tātad divi jauni ,bet sevi apliecināt gatavi vārtsargi !

Tāpat maiņu izkārtojums un spēles stratēģijas - uz to jaunajam trenerim varētu būt savs redzējums !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by The_Mazais. Trešdiena Marts 19, 2014 1:08 pm

Vairog, veselību tev.
Ar komandas sastāvu ir tā ka es tev labāk uzrakstīšu PM kādu es redzu sastāvu nākamajā sezonā.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by Foruma Butaforija Nr1. Trešdiena Marts 19, 2014 1:10 pm

Jā , tiešām vairog , veselību tev , tā pirmajā vietā.!
Gan jau Mazais tiks galā un ja nu kas , tad gan jau es ar Sandiju ar kko piepalīdzēsim , mūsu NPC ar tomēr liela nozīme Vilku sastāvā Smile
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by Intarusu Trešdiena Marts 19, 2014 2:08 pm

Veiksmi vairog Smile
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by laaceens30 Trešdiena Marts 19, 2014 2:11 pm

Vairog, Veselību un spēku, tas ir viss ko tev novēlu! Un protams drīzu atgriešanos! Wink
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by vairogs Trešdiena Marts 19, 2014 3:29 pm

MIRT VĒL NETAISOS !  Very Happy  Very Happy

KĀDU LAICIŅU VĒL KRITĪŠU JUMS UZ NERVIEM !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by vairogs Trešdiena Marts 19, 2014 3:30 pm

The_Mazais. rakstīja:Vairog, veselību tev.
Ar komandas sastāvu ir tā ka es tev labāk uzrakstīšu PM kādu es redzu sastāvu nākamajā sezonā.
GAIDĪŠU !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by laaceens30 Trešdiena Marts 19, 2014 3:33 pm

vairogs rakstīja:MIRT VĒL NETAISOS !  Very Happy  Very Happy

KĀDU LAICIŅU VĒL KRITĪŠU JUMS UZ NERVIEM !
cerams, ka šis laiciņš būs ilgs! Wink
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by The_Mazais. Trešdiena Marts 19, 2014 3:43 pm

matiss.kokins rakstīja:
vairogs rakstīja:MIRT VĒL NETAISOS !  Very Happy  Very Happy

KĀDU LAICIŅU VĒL KRITĪŠU JUMS UZ NERVIEM !
cerams, ka šis laiciņš būs ilgs! Wink
Ļoti ilgs.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by DoUbLeD Trešdiena Marts 19, 2014 6:06 pm

Veiksmi un izturību gan jaunajam, gan iepriekšējam komandas vadītājam! Very Happy
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by Skipper Svētdena Marts 23, 2014 11:46 pm

Šo es pamanīju tikai tagad un tas mani pamatīgi šokēja. Vienmēr likās, ka Vairogs savu komandu nevienam neatdos, jo tiešām pats to izveidoja no nekā.
Žēl, ka tev tik smagi ar veselību un es tev novēlu veselību un izturību. Cerams, ka vēl krietnu laiciņu paliksi ar mums, jo galīgi negribās, lai līga zaudē tik svarīgu spēlētāju Smile 

Veiksmi tev mazais Wink
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by vairogs Pirmdiena Marts 24, 2014 12:48 am

Skipper rakstīja:Šo es pamanīju tikai tagad un tas mani pamatīgi šokēja. Vienmēr likās, ka Vairogs savu komandu nevienam neatdos, jo tiešām pats to izveidoja no nekā.
Žēl, ka tev tik smagi ar veselību un es tev novēlu veselību un izturību. Cerams, ka vēl krietnu laiciņu paliksi ar mums, jo galīgi negribās, lai līga zaudē tik svarīgu spēlētāju Smile 

Veiksmi tev mazais Wink
Vairs jau nav tik traki - tagad jau varu atkal puslīdz brīvi elpot , sēdēt stundām kopā ar jums un čatot ! (un cenšos nepārpūlēt smadzenes) !  Very Happy




Bet tajās pāris dienās visa dzīve pārskrēja vienā momentā gar acīm !
2x uz slimnīcu braucu , abas reizes mājās aizsūtīja !

Bet mājās mute bāla , pilnīgi sausa , siekalu nav - kārtīga nepārtraukta rīstīšanās(raugāšanās) bij turpat 3 diennaktis bez apstājas , milzīgs gaisa trūkums - nevarēju ieelpot ! (vairākkārt mani no nosmakšanas šķīra pāris sekundes tūkstošdaļas) , viss par ko tad spēju domāt - tikai par elpošanu ...
Galvā jau bij drūmas domas ,ka gals klāt !

Beigās diagnozi izvirzīja ,ka man bija , vai joprojām ir depresija ļoti smagā formā ! (redz ko dara nervi ,kad jācīnās LSHL izslēgšanas  spēlēs ) ! Razz  Razz


============================================
Bet par komandas atdošanu , neesmu jau gluži nevienam atdevis , neesmu atkāpies ,vai sataisījies aiziet no komandas pavisam - joprojām darbojos , piepalīdzu Mazajam (tā teikt piepalīdzu ar padomiem) ; varbūt oficiāli neskaitos GM , toties asistents esmu - mums ir komandā tāda kā divvadība , nu gluži kā jums Triecienā !

============================================

Bet varas maiņa ieplānota tika jau sen (jau pirms trešās sezonas sāku interesēties ,kurš varētu mani nomainīt) !
Galvenais iemesls nav tas ,ka man būtu apnicis spēlēt , vadīt utt , bet vienkārši iespējams uz vasaru netikšu pie kompja
, bet nevēlos ,lai komanda nonāk kāda neprašas rokās ,kurš izpārdotu komandas kodolu - vienvārdsakot sagrautu komandu no iekšienes , pārvērstu par līgas outsaideri ,ar kuru pretinieki nerēķinās !

Skaidrs ,ka Mazajam viegli neklāsies ,bet viņam uzticos !
Tagad komanda ir tādā kā pārbūves procesā - nav vārtos vairs stabila NR.1 (Intara) , abiem GK būs jācīnās un jāpierāda sevi !

Kamēr Mazais vēl pie taktiku veidošanas piešausies - ar paies kāds laiks - no sākuma jau visiem ir grūti !
Bet tā viss notiek , turpinu turēt roku uz pulsa , viskaut ko shēmot un darboties !



Tik drīz no manis vaļā netiksiet , esmu tik pusmūžā(iespējams šī bij pusmūža krīze ,kas to zin !) , vēl jātiek līdz 60 , lai varētu pasmieties par savu pensiju !  Very Happy  Very Happy 
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Šis un tas par Vilku trešo sezonu. Empty Re: Šis un tas par Vilku trešo sezonu.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā