Ledlauži noslēdz sezonu ...

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Ledlauži noslēdz sezonu ... Empty Ledlauži noslēdz sezonu ...

Post by Kristz Sestdiena Marts 08, 2014 7:57 pm

 Ledlauži  Ledlauži  Ledlauži  Ledlauži  Ledlauži 

Ledlauži noslēdz sezonu ... 231011_sporta_halle2
Sveiki , šodien esam sapulcējušies šeit , Aizputes arēnā - Lejaskurzeme , lai pasniegtu dažādas balvas mūsu spēlētājiem .
Tad nu sāksim , treneru korpuss šajā sezonā nesastāvēja no visām pozīcijām (skauta , trenera asistenta , galvenā trenera) , tika aizņemtas tikai 2 vakances , Krists Zommers aizņēma galvenā trenera amatu , bet skauta amatu pildīja Uvis Zommers , un es uzskatu , ka to viņš darīja teicami (tika iegūti jauni talanti) .
Nauda par šiem darbiem tiks drīz ieskaitīta .
Ledlauži noslēdz sezonu ... Currency_1708130c
Daudzi pirms sezonas paredzēja , ka Ledlaužiem varētu iet grūti , tikai pavisam nedaudz personas domāja pretējo , labo . Nu kad sezona mums jau galā , varu teikt tikai to labāko par komandu , jo puiši nekad nepadevās , 2 mačos sezonā mēs pēdējo sekunžu laikā izglābāmies , vienā no tiem , pat uzvarējām . Spēlētāji smagi strādāja treniņos , to varēja manīt arī laukumā , jo manuprāt tieši mēs esam izturīgākā komanda līgā .
Ledlauži noslēdz sezonu ... Strong+man
Lai nu kā , no Play-Off atvadījāmies ar 0:4 zaudējumu pret Wolves (sērijā !) . Tagad tikai jācer , ka būsim zaudējuši čempioniem , tā kā tas notika S1 . Bet tomēr man kā komandas GM , gribas spēlētājiem pasniegt dažādas nominācijas .
Ledlauži noslēdz sezonu ... Eib_2011_balvas
Sāksim ar vārtsargu nominācijām .
Ledlauži noslēdz sezonu ... Hokejisti-2-2
Kā pirmo gribas izcelt nomināciju "Zelta vārtsargs" , ko pasniedz labākajam vārtsargam pēc atvairīto metienu procenta . Uz skatuves aicinām John (MacTavish) un Marču (Annens) . Balvu pasniedz kluba prezidents Jānis Gludais .

"Man šeit atrasties ir īpašs pagodinājums , komanda ir īsti cīnītāji , īpaši mūsu labie vārtu vīri un tāpēc man jāpasniedz šī balva , šoreiz balvu saņem .... John (tautā saukts par Macy) ... Apsveicu , tavi atvairītie metieni ir 92,02 % , malacis , tā turpini ." 

Jau zināms , ka Macy Ledlaužos spēlēs vēl vismaz sezonu .


Nākamā nominācija ir "Mazākais nopūdelētājs" , ko pasniedz vārtsargam ar vismazāk ielaistajiem vārtiem . Uz skatuves John un Marča . Balvu pasniedz kluba fizioterapeits Zigmārs Bulis . 

"Labdien , vai Labvakar , kā nu kuram , man ir liels prieks šeit atrasties . Šī balva ir arī mans nopelns , jo es atbildu par spēlētāju izturību un vēl dažādām lietām - tāds darbs - bet lai nu kā , balva ir jāpasniedz un es to ar godu nododu .... Markusam Annenam ! Apsveicu , lai veicas tālāk , Tu vidēji spēlē ielaidi 2,22 ripas , tas ir progress . Malacis ."

Bet tagad laiks pēdējai vārtsargu nominācijai "MVP treneru domās" , balvu pasniedz KRisTiNs , komandas GM . 

"Sveicināti , man patīk , ka jūs esat šādā kuplā skaitā , mums ar treneriem bija maza saruna un mums bija jāizlemj kuram pasniegt šo balvu ... Tomēr nonācām pie secinājuma , ka šo balvu pasniegsim Annena kungam ! Viņš ir stabils debitants , varbūt ne tāds kā Brown , bet arī labs , apsveicu ! "

Sāksim apbalvot labākos aizsargus ar viņu nominācijām.
Ledlauži noslēdz sezonu ... Freibergs
Pirmā nominācija "Lietderībnieks" , tiek pasniegta aizsargam ar labāko +/- koeficientu . Balvu pasniegs kluba karsēja Lilita Goldberga


"Labvakar , pirmo reizi esmu uz šādas skatuves un īsti nezinu , kas man jāsaka , jo parasti tikai bļauju saukļus Ledlaužu spēlēs , bet viss ir sakritis tā , ka man tieši tagad jāpasniedz balva labākajam +/- aizsargam .... Balvu saņem .... Nicklas Warkstrom , apsveicu ... Viņa lietderības koeficients ir +15 , labākais visā komandā . Malacis ! " 

Otrā nominācija aizsargiem "Zelta piespēles" , tiek pasniegta labākajam asistentam jeb piespēlētājam . Uz skatuves tiek aicināti 3 nominanti Edgars Ozols , Nicklas Warkstrom , Jack Sweaty . Balvu pasniegs komandas tehniskais direktors Kārlis Robertonols . 

"Hey , hey , man tā balva ir ļoti svarīga , jo pats kādreiz biju labs piespēļu dalītājs , malači ir visi Ledlauži , ar nepacietību gaidu nākamo sezonu . Bet nu laiks nominācijas balvas saņēmēja nosaukšanai .... To saņem Nicklas Warkstrom , kura kontā 12 rezultatīvas piespēles ... Paldies , apsveicu ! "


Kā pēdējā aizsargu balva ir "MVP pēc treneru lēmuma'' , balvu pasniedz , jau uz šīs skatuves bijušais komandas GM KRisTiNs . 

"Tā , kā jau otro reizi pasniedzu balvu , iztikšu bez gariem ievadiem , tikai vēlos lai šim spēlētājam ir spilgta nākotne , jo viņš domā par kluba maiņu un tas ir neviens cits kā Nicklas Warkstrom , kuram šī jau ir 3. nominācija šovakar , malacis ! Tas viss ! "

Tagad pienākusi kārta uzbrucēju balvām jeb nominācijām
Ledlauži noslēdz sezonu ... 2_25
Kā jau zinām , parasti tieši uzbrucēji ir tie , kas met vārtus un ar tiem palīdz komandai , tā arī ir , jo Ledlaužu komandā , šajā sezonā aizsargi neiemeta nevienus vārtus , atdeva tikai rezultatīvas piespēles , un kas vēl ir īpašs ar iepriekšējām sezonām , ir tas , ka neviens nav palicis bez punktiem , bet nu ir laiks uzbrucēju pirmajai nominācijai "Met kā Hossa" , šī nominācija tiek pasniegta labākajiem vārtu guvējiem , starp uzbrucējiem . Uz skatuves aicinām 3 nominantus K.Zommeru , I.Odzīti , U.Zommeru , un man ir ar prieku jāsauc uz skatuves arī bijušais Ledlaužu vārtsargs Dagnis Aldaris , kurš ir uzaicināts pasniegt šo balvu . 

"Labvakar , man ir liels prieks būt šeit , jo šeit arī spēlēju pagājušajā sezonā , šī balva tiks pasniegta uzreiz diviem spēlētājiem , jo ir divi , kuri iemetuši identisku skaitu vārtu ..... Man kā vārtsargam protams nav patīkami , ka mani pārspēj , bet ... Balvu saņem .... Krists Zommers un Ilgonis Odzītis ... Jums abiem pa 11 vārtiem sezonā , apsveicu ! "

Nākamā uzbrucēju nominācija "Piespēļu guru" , tiek pasniegta labākajam rezultatīvu piespēļu dalītājam , uz skatuves aicinām nominantus K.Zommeru , JJ Heskey , U.Zommeru , balvu pasniegs arēnas direktors Ģirts Haralds Garais .

"Sveika Aizputeee ! Ceru , ka jums šis vakars patīk , esmu šeit visu sezonu un skatītāju skaits vienmēr ir liels , arēna ir pārpildīta , par ko man ir prieks , bet tagad pienākusi kārta apbalvošanai , balvu "Piespēļu guru" es nododu Uvja Zommera rokās , kurš sezonu iesāka kā snaiperis , bet vēlāk jau dalīja piespēles brālim un viņa kontā tādas ir veselas 15 , apsveicu ! "


Pirms pēdējā nominācija "Bombardieris" , tiek pasniegta labākajam visā komandā punktu ziņā , uz skatuves 3 nominanti , U.Zommers , K.Zommers , I.Odzītis ... Balvu pasniedz sponsora SmSCredit.lv direktors Haralds Mīkstais . 

"Hello , visi , man ir liels gods būt šeit kā sponsora pārstāvim , jo , ceram , ka līgums ar mums tiks saglabāts . Bet , man ir jāpasniedz šī balva , tikai gribu piebilst , ka visa komanda bija saliedēta un ir malači , lai nu kā .... balvu saņem ... Uvis Zommers ! Viņš savu brāli apsteidza par 1 punktu un saņem šo balvu . Apsveicu , liels malacis !"


Pēdējā uzbrucēju nominācija ir "MVP treneru domās" , tiek pasniegta labākajam pēc treneru domām , balvu pasniedz komandas GM KRisTiNs.

"Šīs balvas likteni bija grūti izlemt , jo mums pavisam bija 5 kandidāti , un tie bija U.Zommers , K.Zommers , T.Jarnkrok , R.Balder , JJ Heskey , tomēr mana balss izšķīra visu , jo tā bija izšķiroša starp R.Balder un JJ Heskey ... Balvu saņem , JJ Heskeyyyy .... ! Viņš strauji progresēja sezonas beigās , un komandai deva papildus motivāciju , pats arī atrada sevī līdera dotības , kuras viņam noderēja kā komandas kapteinim , apsveicu , esi pelnījis ! "


Visas atsevišķās balvas ir izdalītas , taču tagad tiks nominēti spēlētāji varbūt ne tik labās lietās , bet būs arī labākā debitanta balva . 
Ledlauži noslēdz sezonu ... Neticams-hokeja-kautins-5
Kā pirmo vēlos izcelt nomināciju "Rupjais milzis" , balvu pasniedz spēlētājam ar visvairāk soda minūtēm . Šīs atlikušās nominācijas pasniegs neviens cits kā vakara viesis Māris Jučers . 

"Labs vakars , man ir liels gods būt ar vakara viesi , pagaidām pats esmu bez kluba , bet nu ķersimies klāt . Es uz skatuves aicinu nominantus , N.Warkstrom , J.Stūrmanis , T.Krūzēns , balvu iegūst .... JĒĒKABS STŪŪŪRMANIS ! Viņš sezonas laikā saņēma 29 soda minūtes . Nevarētu teikt malacis , bet šo balvu godam nopelnīji ! "


Nākamā nominācija "Soliņš - tava vieta" , tiek pasniegta spēlētājam ar vismazāk nospēlētajām spēlēm jeb kurš vairāk pavadījis uz soliņa .


M.Jučers :"Aicinu uz skatuves nominantus - D.Cleary , R.Krūmiņš , Niko Anderssen . Uz soliņa sēdēt nav forši , vismaz man tā šķiet , ticiet man , es to saku no pieredzes , bet šo balviņu saņem .... RALFSS KRŪMIŅŠ . Sezonā aizvadīja tikai 16 spēles . "

Nākamā ir ļoti svarīga nominācija , "Vairākuma cilvēks" , balvu pasniedz spēlētājam ar visvairāk vairākumā gūtiem vārtiem .


M.Jučers :" Uz skatuves nominanti - M.Kalash , I.Odzītis , T.Jarnkrok . Balva ir svarīga , jo vairākums ir neatņemama spēles sastāvdaļa , jo vairāk iemet , jo lielākas izredzes uzvarēt . Bet lai nu kā , balvu saņem sezonas debitants MIKKOOO KALAASHH ... ! Viņš ir guvis 3 vārtus vairākumā , un viņš nav aizvadījis visas spēles sezonā , jo komandai pievienojās sezonas gaitā ... "


Viena no pēdējām nominācijām "Shūteris" , tiek pasniegta tam , kurš visvairāk ir metis pa vārtiem sezonas gaitā .


Jučers :" Aicinu nominantus - U.Zommers , K.Zommers , T.Jarnkrok . Balva ir diezgan nopietna , jo vairāk met , jo lielāka iespēja iemest . Balvu saņem .... UUVISS ZOMMERSSS ... Viņš sezonas gaitā izdarīja 131 metienu pa vārtiem , gūstot tikai 8 vārtus . Apsveicu ! "


Pirms pēdējā balva "Uzmanies es bortēšu" , tiek pasniegta tam , kurš ir izdarījis visvairāk spēka paņēmienus .


M.Jučers : " Uz skatuves aicinu spēcīgākos , N.Warkstrom , J.Stūrmanis , T.Krūzēns . Šo balvu var atdot tam , kurš ir stiprs un ir arī smagi strādājis treniņos ar izturību , lai nu kā šo balvu saņem .... TOMASS KRŪUZĒENSS ... Viņš sezonas laikā izdarīja 66 spēka paņēmienus par 10 apdzenot 2. vietu N.Warkstrom . "

Un nu ir laiks šo vakaru noslēgt ar pēdējo nomināciju starp spēlētājiem "Zelta debitants treneru domās" , balvu pasniedz tam debitantam , kurš vislabāk ir iepaticies treneriem . Balvu pasniegs komandas GM KRisTiNs .


"Čau vēlreiz , nu jau ir ceturtā reize man uz šīs skatuves , nezinu ko man vēl pateikt . Lai nu kā , šajā sezonā Ledlauži no 0 ir izauguši līdz talantīgam klubam ar nākotni , mums pavērās spēlētāju saraksts un tur bija daudz debitantu , kuri mani pārsteidza . Nu mēs esam izlēmuši un balva tiks pasniegta 3 spēlētājiem , un tie ir , JJ Heskey , M.Kalash , R.Balder ... Malači ! Es ceru , ja turpināsiet būt līderi . Paldies ! "

Līdz ar šo arī mūsu balvu pasniegšanas ceremonija ir beigusies , bet nekas nebeidzas . Tagad mēs mazu balvu pasniegsim kluba personālam , un uz skatuves aicinām kluba skautu Zholtok ! Un kluba galveno treneri K.Zommeru ... Zholtok par skauta darbu saņem 1M , bet K.Zommers 3M par galvenā trenera amata pildīšanu . Paldies jums !

Tagad gan viss ir noslēdzies , visi aicināti uz kopbildi , un tagad uzstājas grupa PeR ar vairākām dziesmām !



Komandas sastāvs S3 :

GK
#93 John MacTavish - NPC
#81 Markuss Annens
D
#22 Jēkabs Stūrmanis - Neaktīvais
#99 Tomass Krūzēns - Neaktīvais
#39 Edgars Ozols
#8 Nicklas Warkstrom
#13 Aleksis Brālītis
#5 Jack Sweaty
LW
#92 Ilgonis Odzītis - NPC
#30 Kārlis Rozentāls
#94 Dāvids Koškins - Neaktīvais
#69 JJ Heskey
#79 Mikko Kalash
C
#4 Uvis Zommers
#2 Tyler Jarnkrok - NPC
#87 Niko Anderssen - Neaktīvais NPC
#11 Mārtiņš Stopnieks - NPC
#94 Ralfs Krūmiņš
RW
#19 Krists Zommers
#71 Daniel Cleary - Neaktīvais
#56 Ryan Balder

Balvu kopskats :
"Zelta vārtsargs"  - John MacTavish
"Mazākais nopūdelētājs" - Markuss Annens
"GK - MVP treneru domās" - Markuss Annens
"Lietderībnieks" - Nicklas Warkstrom
"Zelta piespēles" - Nicklas Warkstrom
"D - MVP pēc treneru lēmuma'' - Nicklas Warkstrom
"Met kā Hossa" - Krists Zommers un Ilgonis Odzītis
"Piespēļu guru" - Uvis Zommers
"Bombardieris" - Uvis Zommers
"A - MVP treneru domās" - JJ Heskey
"Rupjais milzis" - Jēkabs Stūrmanis
"Soliņš - tava vieta" - Ralfs Krūmiņš
"Vairākuma cilvēks" - Mikko Kalash
"Shūteris" - Uvis Zommers
"Uzmanies es bortēšu" - Tomass Krūzēns
"Zelta debitants treneru domās" - JJ Heskey , Ryan Balder , Mikko Kalash

Uz redzi !
 Ledlauži  Ledlauži  Ledlauži  Ledlauži  Ledlauži 
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži noslēdz sezonu ... Empty Re: Ledlauži noslēdz sezonu ...

Post by Gintzz69 Sestdiena Marts 08, 2014 8:06 pm

Paldies komandai par MVP balvu! Smile
Vispār komanda ir baigie malači, lepojos ar puišu sniegumu! Wink
Gintzz69
Gintzz69
JJ Heskey #69 (LW)
JJ Heskey #69 (LW)

Postu skaits : 821
Join date : 30.11.13
Vecums : 28

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži noslēdz sezonu ... Empty Re: Ledlauži noslēdz sezonu ...

Post by Kristz Sestdiena Marts 08, 2014 8:18 pm

Šis ir sākums kam jaunam , Warkstrom , Tu , Uvis un daudzi citi paliek komandā , būs laba ķīmija ! Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži noslēdz sezonu ... Empty Re: Ledlauži noslēdz sezonu ...

Post by vairogs Sestdiena Marts 08, 2014 9:01 pm

Landeskogs sen ir Vilkos !

Labs raksts !  Wink
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži noslēdz sezonu ... Empty Re: Ledlauži noslēdz sezonu ...

Post by Kristz Sestdiena Marts 08, 2014 9:29 pm

OJ Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži noslēdz sezonu ... Empty Re: Ledlauži noslēdz sezonu ...

Post by Kristz Svētdena Marts 09, 2014 10:10 am

Editoju ar balvu kopskatu !
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Ledlauži noslēdz sezonu ... Empty Re: Ledlauži noslēdz sezonu ...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu


Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā