S3 #1 TPU - Sezonas prognozēšana

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

S3 #1  TPU - Sezonas prognozēšana - Page 2 Empty Re: S3 #1 TPU - Sezonas prognozēšana

Post by Marku$$ Piektdiena Decembris 20, 2013 11:13 pm

S3 Sakums.
Sveiki! Es tagad jums paradisu manu saturu.
1.Domas par komandu(Aizputi).
2.Mana speletaja merki(Markuss Annens).
3.Kuras komandas specigakas?(Cetrinieks)(Manas domas).

Tatad sakam ar domas par komandu!
Esmu Aizputes ledlauzu speletajs un milu savu komandu bet man skauz viena lieta ka kaut kads jauninais aiznem manu vietu bet es jau nesaku ka es esmu labaks varbut pat ta ir labak cerams ka vinam viss izdosies varbut es to vietu neesmu pelnijis bet nu ko lai saka neesmu jau nekads dizais bet komandas kapteinis esmu!
Es nezinu cik mans speletajs ir verts bet ja tiek izsviests no labakas pozicijas tad jau svaks!Bet domas par pasu komandu un tas speletajiem ir pasa augstakaja mera! Smile

Tagad esam nokluvusi lidz otrai dalai!
Es ar savu speletaju ceru sasniegt vismaz 310 tpe un tikt uz top mainu!Nezinu vai man tas izdosies bet ceru uz to labako.Ari novelu visiem citiem sasniegt iecereto.
Teiksim ta ka man tas izdodas(bet tas nekad nenotiks jo esmu zemas domas par savu speletaju) un tad ko lai es daru labak but zemu ar merki jo tad tev ir merkis par ko cinities tad tev nav garlaicigi,bet ja tu jau esi kalna galotne un visu esi izdarijis tad tev vairs nav merka un tas padaris tavu dzivi vel neinteresantaku.

Kuras komandas specigakas(manas domas!)?

1.Oslo Wild Cats
Jo pagas sezon izcinija pirmo vietu un ta bija mana pirma sezona tapec domaju ka Oslo ir nopelnijusi zelta godalgu!
2.Tampares wolwes
Jo vienmer kad Aizpute pret viniem spele tad Aizpute zaude un vini ir bijusi cempioni S1(pa cik es esmu lasijis) tapec domaju ka vini ir nopelnijusi Sudrabu!
3.Rigas trieciens
Jo vini tika augstaka vieta par Aizputi tapec dodu viniem Bronzu!
4.Aizputes Ledlauzi
Jo ir mana komanda un pret citam komandam spele ka zveri ar K.Zommers un kapteinis M.Annens Otras mainas Lideris man liekas vai I.Odzitis.

Tas ari viss ceru ka jus izbaudijat so rakstu.
Marku$$
Marku$$
Markuss Annens (GK)
Markuss Annens (GK)

Postu skaits : 110
Join date : 18.10.13
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Sheffield

Atpakaļ uz augšu Go down

S3 #1  TPU - Sezonas prognozēšana - Page 2 Empty Re: S3 #1 TPU - Sezonas prognozēšana

Post by Kristz Sestdiena Decembris 21, 2013 8:48 am

ATJAUNOTS !!!
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā