10. sezonas ieinteresētajiem prospektiem

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

10. sezonas ieinteresētajiem prospektiem Empty 10. sezonas ieinteresētajiem prospektiem

Post by kikish18 Otrdiena Septembris 08, 2015 6:31 pm

Rīgas Trieciens


Sveicināti visi dārgie LSHL prospekti! Atvainojos, ka uzdrošinos publicēt anketas jau pirms Play Off, taču pēdējos gados izsimulēšana noris tik strauji, ka retais spēj tik ātri attapties.

Mūsu komandas "skautinga" "speciālisti" ir sagatavojuši 12 jautājumus, kas ieviesīs zināmas skaidrības. Noskaidros tavu derību mūsu komandai un varbūt pats apzināsies savu vēlmi.


Neatkarīgi no tā - vēlies spēlēt Triecienā vai nē, ir noderīgi atbildēt uz šiem jautājumiem. Tas palielina iespēju arī nokļūt citu komandu redzeslokā.

1. Vai esi spējīgs komunicēt angļu valodā?

(Mūsu komandā ir 2 spēlētāji no Kanādas un diemžēl latviešu valoda viņiem tik raiti neiet)

2. Kam Tu uztver lielāku nopietnību? Forumā spēlētāja sniegumam, forumā komandas sniegumam, komandas ģērbtuvēm (forums, skype, whatsapp) vai iespējai satikt realitātē. Un, lūdzu, pamato kāpēc!

3. Tavi iespaidi par LSHL.

(lūdzu mazu aprakstiņu)

4. Hollywood Undead, Paramore, Bullet For My Valentine, Rise Against.... Pievienosi vēl kādu rokgrupu vai mēģināsi ieviest jaunas vēsmas?

(man nav ne jausmas, ko klausās visa komanda. Sekoju tikai Riča, Kārļa un Evelīnas gaumei Laughing )

5. Raksturo savas aģitātora dotības. Varbūt salīdzini ar kādu reālo hokeja spēlētāju.

6. Uzraksti to, kas Tev patīk hokejā kā sporta veidā, kādas komandas vai spēlētāji!

7. Ievieto video ar kādu, tavuprāt, iespaidīgu vai aizraujošu, vai smieklīgu momentu saistībā ar hokeju

(Es atļaušos ielikt piemēru: )

8. Ja Tev pietiktu drosmes saderēt ar Trieciena GM, kādas būtu šīs derības?

(Es 1 pusi izpildīju, tagad 4000 vārdu raksts priekšā)

9. Ja Tev šķistu, ka Trieciens ir tava komanda - ko Tu būtu gatavs darīt tās labā?

10. Vai Tu uzskati, ka Tevī ir līdera dotības? Vai vēlētos iekļūt arī komandas treneru korpusā?

11. Vai proti sniegt pirmo palīdzību?

(Šis nav random jautājums, gan jau vēlāk uzzināsi Cool )

12. Ko vajadzētu izmainīt Černobiļas treniņnometnē?

13. Lai Tev jauka diena un karjera LSHL!
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

10. sezonas ieinteresētajiem prospektiem Empty Re: 10. sezonas ieinteresētajiem prospektiem

Post by Skipper Trešdiena Septembris 09, 2015 11:26 pm

Papildus jautājumi no manis.. Var iegūt bonuss punktus

  • Vai zini kas ir The Fratellis un Gogol Bordello? Ja jā, tad kāpēc Tev šīs grupas rada orgasmu tavām ausīm?
  • Ja man vajadzēs, lai kāds izmazgā manas zeķes, Tu uz to būtu spējīgs?
  • Nesen bija atgadījums, kad man vajadzēja sniegt naktsmājas komandas biedram, diemžēl, nebiju mājās un nebiju spējīgs šādu pakalpojumu sniegt, lai arī biju gatavs to darīt. Vai Tu būtu spējīgs izpalīdzēt šādā situācijā?
  • Kādus seriālus tu skaties? (Piemēram, es skatos - Game of Thrones; The Walking Dead; Doctor Who; The 100; Vikings.. Esmu noskatījies - My Name Is Earl; Lilo And Stitch; Breaking Bad; How I Met Your Mother un gan jau vēl kaut ko, ko neatceros..)
  • Svarīgākais jautājums - Vai vēlies kļūt par Triecienu?! Šo jautājumu es uzdodu visiem jau no 1. sezonas!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā