Sezonas apskata TPU

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Sezonas apskata TPU Empty Sezonas apskata TPU

Post by The Number 1 Otrdiena Jūlijs 02, 2013 9:56 pm

Šis būs pirmais TPU kur būs kaut kas arī jāraksta. Jums būs jāuzraksta kādas jums ir prognozes par pirmo sezonu jūsu spēlētājam un/vai komandai. Varat uzrakstīt prognozes par vietām un spēlētāju statistiku un balvu ieguvējiem, vienkārši esiet radoši.

Balva:

3 TP par 200 vārdiem. Par katriem nākamajiem 100 vēl 1 TP
Par vislabāk uzrakstīto vēl 2 TP

Prasības:

Vismaz 200 vārdi, ne mazāk.

Termiņš:

Svētdiena, 7.Jūlijs.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sezonas apskata TPU Empty Re: Sezonas apskata TPU

Post by Kristz Trešdiena Jūlijs 03, 2013 9:49 am

Tas jāraksta pie rakstie,intervijām?
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sezonas apskata TPU Empty Re: Sezonas apskata TPU

Post by The Number 1 Trešdiena Jūlijs 03, 2013 9:59 am

✝MoNsTeR✝ rakstīja:Tas jāraksta pie rakstie,intervijām?

Tas ir jāraksta šajā pašā topicā
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Sezonas apskata TPU Empty Re: Sezonas apskata TPU

Post by Skipper Trešdiena Jūlijs 03, 2013 3:01 pm

Sezonas apskata TPU Dave+Sandford_Getty+Images_pens_leafs_12107
Emīls Treniņā pirms intervijas ar māsasdēlu


 Komandas ir aizvadījušas savas pārbaudes spēles un drīz sāksies sezona, uzskatu, ka pārbaudes spēles tikai aizvadītas veiksmīgi un ar vienu uzvaru un vienu zaudi dosimies sezonas sākumā. Monreālas Trieciena komandai ir tādas pašas iespējas uzvarētu 1. kausu, kā visām pārējām komandām, pirms sezonas sākuma, nevienai komandai nav izteiktas priekšrocības, bet tomēr ceru, ka sezonas beigās kausu pacels labākā komanda un, ka tā būs Monreālas Trieciens.
Daži iemesli kāpēc komandai ir lieliskas izredzes sasniegt augstus sasniegumu jau pirmajā pastāvēšanas gadā:
1. Komanda ir lieliski nokomplektēta, ir 6 aktīvi spēlētāji, kuri katru dienu rada interesantas sarakstes skype. Tātad spēlētāji ir daudzmaz izpratuši šo spēli un spēj paši vadīt savus spēlētājus attīstībā un turpmākajā karjerā.
2. Mums ir 4 aizsargi, kas nodrošinās komandu ar labu aizsardzību un reizēm arī punktiem uz tablo, tādi spēlētāji kā Sandijs Siliņš un Archibald Abercrombie dos komandai to degsmi, kas vajadzīga, lai pacīnītos par uzvaru katrā spēlē.
3. Mums ir uzbrucēji, kas sevi jau ir pierādījuši un līga zin šo spēlētāju vārdus, visus nesaukšu, bet, piemēram, Ēriks Starodumovs un Lauris Prikulis. Esmu saņēmis daudz maiņas piedāvājumus no citām komandām, kas vēlas iegūt mūsu komandas labākos punktu guvējus, bet ar domu, ka šobrīd komandu labāku nevaru izveidot esmu izlēmis pagaidām visiem piedāvājumiem atteikt.
4. Šis ir svarīgs atspekts visās komandās, vārtsargu līnija, komandai pievienojās jauns vārtsargs Marģers Ziediņš, kuram ir nākotnes superzvaigznes īpašības, bet komandā atradās vel viens vārtsargs Emīls Skapis, kurš sevi nav parādījis pārbaudes spēlēs, bet no viņa tiek sagaidītas lielas lietas, pēc neoficiālas informācijas, Emīls ieņems 1. vārtsarga numuru vārtos.

Uzskatu, ka komanda ir izveidota lieliska un ir spējīga uzvarēt pirmajā sezonā, jo visas līnijas ir maksimāli uzlabotas un pagaidām izskatās, ka nav komandas, kas spētu stāties mums pretim kā favorīte.

Par savu savu spēlētāju Emīlu Skapi nevaru teikt sliktas lietas, jo uzskatu, ka uz sezonu viņš ir sagatavots maksimāli labi un ir gatavs stāties Monreālas vārtos. Sagaidu no viņa maksimāli daudz uzvaru un ja tiks zaudēta vairāk kā puse no spēlēm, ko būšu stāvējis vārtos, tad vainas meklēšanu sākšu pārbaudot vārtsargu līniju. Emīls ir nominēts labākā sezonas vārtsarga titulam, bet pagaidām ne viņš, ne viens cits nezin cik atbilstošs būs šis apbalvojums viņam, jo kā jau tika minēts, tad Emīls nav aizvadījis vel nevienu spēli.


Kods:
513 vārdi
1 bilde
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sezonas apskata TPU Empty Re: Sezonas apskata TPU

Post by Zommers Trešdiena Jūlijs 03, 2013 3:40 pm

Skipper rakstīja:
Sezonas apskata TPU Dave+Sandford_Getty+Images_pens_leafs_12107
Emīls Treniņā pirms intervijas ar māsasdēlu


 Komandas ir aizvadījušas savas pārbaudes spēles un drīz sāksies sezona, uzskatu, ka pārbaudes spēles tikai aizvadītas veiksmīgi un ar vienu uzvaru un vienu zaudi dosimies sezonas sākumā. Monreālas Trieciena komandai ir tādas pašas iespējas uzvarētu 1. kausu, kā visām pārējām komandām, pirms sezonas sākuma, nevienai komandai nav izteiktas priekšrocības, bet tomēr ceru, ka sezonas beigās kausu pacels labākā komanda un, ka tā būs Monreālas Trieciens.
Daži iemesli kāpēc komandai ir lieliskas izredzes sasniegt augstus sasniegumu jau pirmajā pastāvēšanas gadā:
1. Komanda ir lieliski nokomplektēta, ir 6 aktīvi spēlētāji, kuri katru dienu rada interesantas sarakstes skype. Tātad spēlētāji ir daudzmaz izpratuši šo spēli un spēj paši vadīt savus spēlētājus attīstībā un turpmākajā karjerā.
2. Mums ir 4 aizsargi, kas nodrošinās komandu ar labu aizsardzību un reizēm arī punktiem uz tablo, tādi spēlētāji kā Sandijs Siliņš un Archibald Abercrombie dos komandai to degsmi, kas vajadzīga, lai pacīnītos par uzvaru katrā spēlē.
3. Mums ir uzbrucēji, kas sevi jau ir pierādījuši un līga zin šo spēlētāju vārdus, visus nesaukšu, bet, piemēram, Ēriks Starodumovs un Lauris Prikulis. Esmu saņēmis daudz maiņas piedāvājumus no citām komandām, kas vēlas iegūt mūsu komandas labākos punktu guvējus, bet ar domu, ka šobrīd komandu labāku nevaru izveidot esmu izlēmis pagaidām visiem piedāvājumiem atteikt.
4. Šis ir svarīgs atspekts visās komandās, vārtsargu līnija, komandai pievienojās jauns vārtsargs Marģers Ziediņš, kuram ir nākotnes superzvaigznes īpašības, bet komandā atradās vel viens vārtsargs Emīls Skapis, kurš sevi nav parādījis pārbaudes spēlēs, bet no viņa tiek sagaidītas lielas lietas, pēc neoficiālas informācijas, Emīls ieņems 1. vārtsarga numuru vārtos.

Uzskatu, ka komanda ir izveidota lieliska un ir spējīga uzvarēt pirmajā sezonā, jo visas līnijas ir maksimāli uzlabotas un pagaidām izskatās, ka nav komandas, kas spētu stāties mums pretim kā favorīte.

Par savu savu spēlētāju Emīlu Skapi nevaru teikt sliktas lietas, jo uzskatu, ka uz sezonu viņš ir sagatavots maksimāli labi un ir gatavs stāties Monreālas vārtos. Sagaidu no viņa maksimāli daudz uzvaru un ja tiks zaudēta vairāk kā puse no spēlēm, ko būšu stāvējis vārtos, tad vainas meklēšanu sākšu pārbaudot vārtsargu līniju. Emīls ir nominēts labākā sezonas vārtsarga titulam, bet pagaidām ne viņš, ne viens cits nezin cik atbilstošs būs šis apbalvojums viņam, jo kā jau tika minēts, tad Emīls nav aizvadījis vel nevienu spēli.


Kods:
513 vārdi
1 bilde

Labs Very Happy
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Sezonas apskata TPU Empty Re: Sezonas apskata TPU

Post by Skipper Trešdiena Jūlijs 03, 2013 4:38 pm

Nevajag rakstīt to cik katram katrs labs, tikai piemēslo saraksti lieki, labāk ņem un pats uzraksti...
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sezonas apskata TPU Empty Re: Sezonas apskata TPU

Post by DoUbLeD Ceturtdiena Jūlijs 04, 2013 10:31 am

Beidzot esmu izbrīvējis laiku,lai kaut ko uzrakstītu.
Kā es nonācu LSHL?Īsti neatceroskur,bet kaut kur kāds bija ielicis linku uz šo spēli.Sākumā domāju,ka tas ir kaut kāds murgs,viss likās ļoti sarežģīti.Bet īstenībā nebija tik traki.Atmetu nodomu pamest LSHL un sāku vairāk laika pievērst šajai līgai.Sākumā izveidoju savu spēlētāju –Denisu Daņilovu.Šādu vārdu izvēlējos,jo tas ir mans īstais vārds un uzvārds.Tad sekoja drafts.Mans spēlētājs nonāca pie Pitsburgas Diamonds.Īstenībā,es tieši vēlējos,lai mans spēlētājs nonāk Diamonds sastāvā.Šī komanda man likās pievilcīga,un menedžeris Snikers99 arī ir atsaucīgs cilvēks.Zinu Snikeru arī no PPM,jo tur viņš arī ir diezgan aktīvs.
Tagad ar nepacietību gaidu,kad sāksies pirmā sezona.Pirms sezonas tika aizvadītas Pre-drafta spēles,kurās mans spēlētājs centās kā vien spēja.Protams,bija gan veiksmes,gan neveiksmes,bet uzskatu,ka spēlētājs sevi parādīja no labākās puses.Kad pēc drafta nonācu Pitsburgas Diamonds sastāvā,tad jau bija jāapliecina sevi pārbaudes spēlēs,lai nepieviltu sevi.Vienu spēli uzvarējām un vienu zaudējām,tāpēc nedrīkst nevienu pretinieku novērtēt par zemu.
Protams,ka prognozēt līgas čempionus ir ļoti grūti.Visām komandām ir pietiekoši spēcīgs sastāvs,lai paceltu kausu virs galvas.Arī mana komanda pretendē uz uzvaru.Mums ir spēcīgs sastāvs.Komandā izņemot mani ir tikai vēl viens aizsargs-Matīss Kokins,tāpēc es cienu šo spēlētāju un ceru,ka mēs abi spēsim balstīt komandas aizsardzību.No uzbrucējiem varu paslavēt Patrick Krueger,kurš pārbaudes spēlēs bija viens no vadošajiem spēlētājiem.Bet vārtus lieliski sargā Kurts Ozoliņš.Šim spēlētājam ir milzīgs potenciāls un es ceru,ka viņš spēs lieliski nospēlēt šosezon.Es ceru,ka kāds no minētajiem spēlētājiem iegūs kādu nomināciju sezonas beigās.
Uzskatu,ka šī spēle ir lieliska un paredzēt sezonas iznākumu ir ļoti grūti.Var notikt negaidīti pavērsieni,tāpēc vēlu visiem veiksmi un lai uzvar stiprākais!
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Sezonas apskata TPU Empty Re: Sezonas apskata TPU

Post by laaceens30 Ceturtdiena Jūlijs 04, 2013 6:22 pm

Matīss Kokins ir spēlētājs, kurš spēlē Pitsburgas "Diamonds" sastāvā, aizsarga pozīcijā. Par LSHL viņš uzzināja no internetportāliem. Mums ir problēmas ar aizsargu līniju, jo komandā ir tikai divi aizsargi - Es un Deniss Daņilovs. (Atvainojos, ja vārdā ir pa daudz -s).  Pitsburgas komandai ir ļoti labas izredzes uzvarēt pirmajā LSHL sezonā, jo es uzskatu, kaut arī mums ir maz aizsargu mūsu aizsargi noteikti ir vieni no labākajiem visā līgā, un mūsu uzbrucēji ir talantīgi - īpaši vēlos izcelt mūsu jauno talantu C pozīcijā - Rihardu Miltiņu. Esmu vērojis, kā viņš spēlē un domāju, ka pa viņu ir ļoti liela interese. Treniņos mūsu komanda ir ļoti centīga un treneris ir ļoti prasīgs, taču protams neiztiek arī pa kādam jokam. Es domāju, ka mans spēlētājs - Matīss Kokins varētu tikt atzīts par labāko līgas aizsargu (Tās ir manas domas, lūdzu nepārmetiet man Smile) Un mūsu komandas otrs aizsargs varētu būt labākais uzbrūkošais aizsargs, jo es uzskatu, ka viņš arī var gūt vārtus un tie protams būs vairāk nekā manam spēlētājam, jo Matīss Kokins nav īpaši uzbrūkoša stila. Ja kāds man jautās par 1. sezonas LSHL uzvarētājiem, kas varētu būt es viennozīmīgi atbildētu - Pitsburgas "Diamonds"


"Pitsburgas komanda ir ļoti ambicioza un centīga komanda, kas vēlas iegūt pirmo kausu LSHL vēsturē un iekļūt vēstures lappusēs" intervijā saka Matīss Kokins. Vēl intervijās ir atklājies, ka Matīss ir ļoti aktīvs un ar humoru pārpildīts cilvēks Smile Matīss ir ļoti slavējis menedžeri un saka, ka viņa neatlaidība ir ļoti laba un, ka viņš gribētu pie šī trenera palikt trenēties vel arī nākamās sezonas!
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Sezonas apskata TPU Empty Re: Sezonas apskata TPU

Post by Snickers Sestdiena Jūlijs 06, 2013 10:42 pm


Sezonas apskata TPU Images?q=tbn:ANd9GcSM6j6IwDoDpuaygMMXASavaZfxKHmiMy_bKrgaLXAA9a89vu1q


Sveiki , visiem , es mazliet pastāstīšu par savu komandu un savu spēlētāju...Smile
   Tad nu tā sākam Wink Sāksim ar manu pārstāvēto komandu : Pitsburgas Diamonds! Komanda ar ļoti lielu potenciālu, spējīga izcīnīt līgas galveno trofeju...To arī apliecina pirms sezonas aptauju , kurā piedalījās līgas komandu menedžeri , spēlētāji... Daudzi respondenti * rakstīja , ka tieši Pitsburgas komanda ir spējīga iegūt līgas čempionvienības titulu :)Komanda ir ļoti sabalansētas pozīcijas! Ļoti talantīgs uzbrukuma arsenāls... Komandā ir ļoti labi divi aizsargi : Matīss Kokins ,Deniss Daņilovs... Pirms sezonas bažas radīja vārtsargu līnīja , bet Kurts ir savos uzdevumu augstumos... (Pārbaudes spēlēs)! Pārbaudes spēlēs  bija pozitīva bilance 2:1 , tika uzveiktas Maskavas un Monreālas vienības , bet vienīgais zaudējums piedzīvots pret Tamperes komandu... Vēlētos izcelt dažus spēlētājus , lai visi pasaule zin Pitsburgas talantus Very Happy: Patrick Krueger pārbaudes spēlēs rezultatīvākais spēlētājs , vēl Rihardu Miltiņu ļoti labs iemetienos un iemet ar kādu "golu"Very Happy Kapteini: Arthur Grosberg , lai arī pārbaudes spēlēs nebija rezultatīvs , bet katrā epizodē metās aizstāvēt savējos , šādi ar nopelnot dažus noraidījumus...Very Happy Bet par Patriku uz treniņiem viņš neierodas pirmais , kādreiz arī gadās nokavēt kādu treniņu , bet gūtie punkti apliecina viņa talantu un pontenciālu! Neskumstiet pārējie ko nepieminēju , bet Jūs ziniet , ka esam superīga komanda , tas arī viss paldies Smile



Par spēlētāju savu daudz un gari nestāstīšu , bet kā jau minēju ir ļoti neatlaidīgs , centīgs ,drosmīgs metoties aizstāvēt savus komandas biedrus kaut vai viņa ampluā nav tā saucamais kauslis :DPārbaudes spēlēs viena piespēle un pozitīvs lietderības koeficents... Nelies mīnuss ir noraidījumi , pats spēlētājs saka : "Centīšos to izlabot , mēģināšu savaldīties vairāk..."  

Uz šīs nots laikam arī beigšu... Smile
Paldies par uzmanību... 

Pitsburgas Diamonds Menedžeris : Artūrs Grosbergs Smile
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sezonas apskata TPU Empty Re: Sezonas apskata TPU

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā