Started from the bottom... Turpinājums

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Started from the bottom... Turpinājums Empty Started from the bottom... Turpinājums

Post by DoUbLeD Sestdiena Decembris 14, 2013 7:02 pm

Started from the bottom... Turpinājums 8nlkjugnl0udg0gakj6q

Ir klāt turpinājums,par Oslo otrās sezonas apskatu.Otrajā daļā apskatīšu mūsu sniegumu play-off un sezonas statistiku.
Pirmajā kārtā Oslo tikās ar Lūši Bauskas Lūšiem.

Started from the bottom... Turpinājums Hkt4qipm6j8ekggducr

Artūrs:Noskaņojums bija viens:mums der tikai uzvara. Šī cīņa bija ļoti principiāla , jo Lūšu ĢM zināju jau ļoti sen. Komanda savu spēli nemainīja,turpinājām tāpat,kā bijām noslēguši sezonu.

Jau pirmajā spēlē abas komandas parādīja gatavību un cīnījās,lai spētu iekļūt nākamajā kārtā.To atsoguļoja pirmās spēles rezultāts:pēc 60 nospēlētām minūtēm rezultāts bija 1:1 ,bet papildlaikā  uzvaru tomēr svināja Bauskas hokejisti.(2:1 OT). Vienīgos vārtus Oslo komandas labā guva Jordan Bartow.

Started from the bottom... Turpinājums 98jvvv00pettc5hkjmww
Lūši svin uzvaru pirmajā spēlē

Arī otrajā spēlē bija nepieciešams papildlaiks,bet šoreiz uzvaru izcīnīja Oslo.Papildlaikā precīzs metiens padevās Jānim Krūmiņam (3:4 OT).No pretiniekiem jāatzīmē Roberto Robo,kurš divās play-off spēlēs pret Oslo bija guvis kopumā 3 vārtus.

Started from the bottom... Turpinājums Egwl10fhc1bg9lk6v8t2
Jāņa vārti papildlaikā nesa uzvaru otrajā spēlē

Trešā spēle izrādījās ļoti interesanta.Pēc 2.perioda rezultāts vēl nebija atklāts,komandas spēlēja piesardzīgi,bet trešajā periodā uzbrukums abām komandām "atvērās".Oslo veicās labāk,Kaķi izvirzījās vadībā ar 2:0 (precīzi Rihards Miltiņš un Rihards Niknais),tad pēdējā minūtē Jarko Sommanen vienus vārtus atguva,bet Oslo atbildēja vēl ar diviem vārtiem - 13 sekundes pēc Lūšu vārtiem precīzs bija Marks Dymo un punktu spēlei pielika Pētera Briča metiens tukšos vārtos (rezultāts trešajā spēlē - 4:1)

Started from the bottom... Turpinājums Jcyfoha0l09a6kgihzq
Pētera izgājiens uz tukšiem vārtiem spēles beigās

Wild Cats sērijā bija vadībā ar 2:1.Ceturtajā spēlē uz ledus notika īsts trilleris.Oslo pēc otrā perioda bija vadībā ar 5:1.Neskatoties uz nospiedošo pārsvaru,Bauskas Lūšu spēlētāji spēja panākt neizšķirtu (6:6).Bija nepieciešami trīs papildlaiki un trešajā papildlaikā Rihards Miltiņš tomēr spēja atnest savai komandai uzvaru (7:6 Wild Cats labā)

Trešā OT vārti

Lai iekļūtu finālā,Wild Cats bija nepieciešama vēl viena uzvara.Spēle iesākās nervozi.Lūši ilgi uzturējās Wild Cats uzbrukuma zonā,bet nespēja izdarīt pietiekoši daudz metienu.Vēlāk,mājnieki guva pārsvaru,un Oslo hokejistus izvirzīja vadībā divi precīzi Arthur Grosberg vārti,bet Lūši turējās līdzi un trešajā periodā rezultāts tika izlīdzināts (2:2) un komandām uzvarētāju kārtējo reizi nācās noskaidrot papildlaikā.Šoreiz pietika ar vienu papildlaiku - trešo reizi Jāni Vītolu pārspēja Arthur Grosberg un Wild Cats iesoļoja finālā ar uzvaru sērijā ar 4:1.

Started from the bottom... Turpinājums Drekv5iecr9h72w4366v
Tiek vāktas cepures pēc Artūra hat-trick

Artūrs:Sajūtas bija lieliskas,pašam trīs gūti vārti un komanda iekļuvusi finālā!

Finālā satikās pirmās sezonas finālisti -  OWC Oslo Wild Cats un  Wolves Tamperes Wolves.Wolves pusfinālā,sīvā cīņā,septiņās spēlēs,uzveica  Trieciens Rīgas Triecienu.
Pirmā finālspēle bija,var teikt,nereāla.Wild Cats jau pirmajā periodā sameta 7 vārtus un izvirzījās vadībā ar 1:7.Bet divu periodu laikā Wolves izlīdzināja rezultātu un panāca papildlaiku,kurā uzvarēja!(8:7)Wolves spēlētājs Ralfs Cēbers tika pie hat-trick.

Started from the bottom... Turpinājums 0onmsr34bapurc0gg9om
Neizpratne Oslo spēlētāju vidū

Arī otrajā spēlē Wild Cats izskatījās vājāki pār Wolves.Tamperes hokejisti izdarīja lielu spiedienu uz vārtiem,daudz meta.Trešajā periodā,šķiet,Oslo hokejisti jau bija noguruši,rezultāts bija 3:4,tikai nomainīts vārtsargs pret sesto laukuma spēlētāju,bet spēku trūka un ripa divas reizes tika mesta tukšos vārtos (Wolves uzvarēja 3:6). Oslo neglāba pat divi Arthur Grosberg vārti.

Started from the bottom... Turpinājums 83a5h8y6hm1bzq6g4hp
Oslo varēja izlīdzināt rezultātu.

Savu komandu glābj Kaleb Anderson

Wolves jau bija vadībā sērijā ar 2:0.
Trešajā spēlē Wild Cats saņēmās un bija vadībā pirmos divus periodus,bet... Spēki bija izsmelti,cīnoties,lai būtu vadībā (4:3) un trešajā periodā tika ielaistas trīs bezatbildes ripas (gala rezultāts - 4:6).Divreiz precīzs bija Nikodems Krauklis.

Started from the bottom... Turpinājums E7hrdcf1amvaqg9xt2bu
Trešajā spēlē Wild Cats izdarīja divas reizes vairāk spēka paņēmienu (23-12)
Varbūt tāpēc pietrūka spēka,lai uzvarētu?

Wild Cats bija iedzinējos jau ar 0:3.Bija jāuzvar četras spēles pēc kārtas.Ceturtajā spēlē tas izdevās - Oslo svinēja pirmo uzvaru finālā ar 6:3.Pirmajā periodā Wolves bija vadībā ar 0:2,bet Arthur Grosberg kārtējais hat-trick un Olafa Kārkliņa 48 atsargātie metieni no 51 ļāva Oslo svinēt uzvaru (6:3).Šajā spēlē komandas izdarīja daudz metienu (41-51 par labu Wolves),bet Wild Cats metieni bija precīzāki un izdevās uzvarēt.

Started from the bottom... Turpinājums Yrfp3yt5iof4qmz24tc6
Ceturtajā spēlē kopumā tika izdarīti 92 metieni
9 no tiem bija precīzi

Diemžēl,Oslo mežonīgie kaķi nespēja savākties un zaudēja ceturto reizi.Pēc otrā perioda Oslo bija vadībā ar 2:0,bet kārtējo reizi trūka spēku pēdējam nogrieznim.Šoreiz,piecas bezatbildes ripas pielika treknu punktu sezonai ar 2:5 Wolves uzvaru un iegūtu otro čempionu titulu pēc kārtas (sērijā 1:4).

Started from the bottom... Turpinājums Zpe6xowz2n3cfmvjj6s6 Started from the bottom... Turpinājums Hro0oc0h219n25vfmfv0
Wolves priecājās par uzvaru
Wild Cats samierinās ar otro vietu

Oslo spēlētāji par Otrās sezonas sniegumu:
Artūrs:Otrā sezona tika aizvadīta apmierinoši , jo tika iegūta pirmā vieta sezonā un otrā PO. S3 Oslo mērķis ir vienīgi viens - Triju Zvaigžņu Kauss.
Deniss:Varu teikt vienu - šī sezona bija vāja.Mainīgs sniegums,sezonas sākums vājš,tad uzvaru sērija,tad finālā nespējām uzveikt Wolves,kurus sezonas laikā bijām uzvarējuši.Iespējams,tas bija arī aizraujoši,bet es jūtu,ka nākošsezon būs kaut kas daudz savādāks.8 komandas,mēs ar Tamperi vienā konferencē,jauni spēlētāji,vēl daudz citu izmaiņu - tas atstās iespaidu uz nākošo sezonu.Būs pagrieziena punkts.Redzēs,uz kuru pusi viss sagriezīsies un kā viss turpināsies.
Matīss:Tātad,otro sezonu iesākām neveiksmīgi, taču ar Artūra centieniem panācām to, ka kļuvām par regulārās sezonas čempioniem. Diemžēl,play-off finālā piekāpāmies Wolves jau 2. sezonu pēc kārtas.Skarba realitāte... :DNākotne? Nezinu vēl, esmu noslēdzis 2 sezonu ilgu līgumu ar Oslo, redzēsim,vai palikšu abas sezonas, varbūt mani notreidos. Bet tad jau redzēs Smile

Started from the bottom... Turpinājums B6q3imfkzhe3g5k20de6
S2 Oslo Wild Cats spēlētāju statistika

Gribēju vāl kaut ko piebilst par statistiku.
Protams,labākais snaiperis un komandas bombardieris bija Arthur Grosberg.Nepārprotami,Oslo līderis.
Matīss Kokins mani šosezon pēc punktiem pārspējā,toties,viņš neiemeta nevienus vārus,kamēr es to izdarīju divreiz.Matīss arī sapelnīja visvairāk soda minūšu,arī ar kautiņiem,bet viņa kontā arī labākais +/- koeficients (+20)
Mans spēlētājs (Deniss Daņilovs) protams bija labākais pēc izdarītajiem spēka paņēmieniem (kopā sezonas laikā 85).Vairāk neizdarīja neviens cits līgā.

Kopumā,Oslo Wild Cats paveica to,ko na viņiem gaidīja,neskatoties uz savu mainīgo sniegumu,bet šis sniegums jāuzlabo.
Vēl vēlos piebilst - nākošsezon nebūs iespēja trešo reizi finālā tikties Tamperes Wolves un Oslo Wild Cats,jo turpmāk abas komandas būs vienā konferencē.Atliek konferences fināls.Bet tas viss vēl ir priekšā...

Atpakaļ uz augšu Go down

Started from the bottom... Turpinājums Empty Re: Started from the bottom... Turpinājums

Post by Intarusu Sestdiena Decembris 14, 2013 7:41 pm