Translācijas turpinājums Rīgas Trieciena pārbaudes spēlei

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Translācijas turpinājums Rīgas Trieciena pārbaudes spēlei  Empty Translācijas turpinājums Rīgas Trieciena pārbaudes spēlei

Post by kikish18 Piektdiena Augusts 30, 2013 5:53 pm

Sveicināti, dārgie hokeja fani! Tagad turpināsim spēles pārraidi. Atgādināšu, ka notika pārbaudes spēle starp Providence Bruins un Rīgas Triecienu. Pēc 1. perioda rezultāts bija 1:0, viesu labā. Pirmo vārtu guvumu realizēja Sandis Šprunks neilgi pēc divām izciestām soda minūtēm, raidot ripu tālajā devītniekā no ļoti šaura leņķa. Pusminūti pirms spēles beigām Trieciens radīja spēcīgu ofensiju un iespieda Providence viņu zonā, beigās Ēriks Starodumovs veica metienu uz vārtiem, kas bija precīzs, bet tiesneši vārtus neieskaitīja, jo bija pēc beigu signāla.

Taču atgādināsim, ka pretiniekos ir Providence Bruins, ļoti spējīga AHL komanda, kuru pat šoreiz pārstāv mūsu latviešu hokejists Mārtiņš Karsums un vārtus sargā somu milzis Tukka Rask!

Lai spēle atsākas!
(spēle ir tika nopauzēta, tāpēc tā būs tā pati simulācija Smile)

Ziņas tiks atjaunotas ik pēc 5 spēles minūtēm.

Translācijas turpinājums Rīgas Trieciena pārbaudes spēlei  2010_02_17_vancouver_hockey

Pirmie uzvar iemetienu Providence Bruins spēlētāji un aktīvi dodas uz vārtiem, ofensija beidzas ar metienu uz vārtiem, bet Emīls Skapis vēl jo projām ir savā elementā un pārliecinoši sargā. Spēle no vieniem un uz otriem vārtiem, taču labāk spēlē izskatās Providence spēlētāji, Rīdzinieki izdarījuši 2 metienus, bet abi bloķēti, metienus veica Lauris Prikulis un Aigars Ungurs. Pēc 4 nospēlētām minūtēm inciatīva laikam atgriežas Rīdzinieku rokās, pēc aktīvas un pārliecinošas spēles vidējā zonā, Ričards Gaļickis iegūst ripu un dodas uz vārtiem, izgājiens 1v1 ..... (15:00)

Translācijas turpinājums Rīgas Trieciena pārbaudes spēlei  Pavel-Datsyuk-Pulls-A-Linus-Omark-During-Shootouts

Taču aizsargs laicīgi atgriežas un traucē veikt metienu.... Atkal bloķēts metiens. Bruins iegūst ripu savā kontrolē un iespiež Triecienu aizsardzībā.....Tiek veikt 3 metieni līdz Emīls to spēj fiksēt.  Atkal iemetiens. Rīdzinieki uzvar iemetienā, aizsargs piespēlē uzbrucējam, taču to aptur Bruins aizsargs un Rīdzinieki atkal iespiesti savā zonā. Vārtiir nepiesegti un Providence Bruins 10 numurs cenšas to ieķsēt, taču paldies Hokeja Dievam Emīls Spēj to fiksēt un tiesneši apstādina spēli.....Trieciens pārliecinoši uzvar iemetienā, taču veidojot uzbrukumu iestrēgst viduszonā.....Notiek sīva cīņa....Ripa pie Helvja....Seko piespēle Unguram, Ungurs izšķiras par metienu.....Tukka atvaira.....Ripa pie Karsuma un ....... Miks Ozoliņš izdara rupju noteikumu pārkāpumu, acīmredzama un nevajadzīga klupināšana. Aizturētais sods! Pēc pusminūtes Trieciens pārtver ripu un ir skaitliskajā mazākumā....Uzvarēts pirmais iemetiens skaitliskajā mazākumā un spēle izskatās koncentrēta un skatāma...Trieciens katru reizi izvada ripu no savas zonas. Pat izdodas atkal Bruins provocēt uz pārmetienu. (10:00)

Translācijas turpinājums Rīgas Trieciena pārbaudes spēlei  Faceoff

Trieciens zaudē iemetienā.. Bruins mēģina iekļūt pretinieku zonā, taču nesekmīgi, atkal ripa pa gaisu aizraidīta prom. Trieciens steidz nomainīt un uz kļūdu nomaiņā noķer Bruins spēlētājs, viņš jau savlaicīgi gaidīja uz zilās līnijas.......izgājiens 2v0 .......10 bruins spēlētājs laikam dos piepspēli, taču nē!!! Izdara māņkustību un.......Emīls Skapis atvaira ripu!!! Kādu laiku tā nav fiksēta un Bruins 10 numurs cenšas atkal ķeksēt, bet par laimi atskan tiesnešu svilpe! Pēc uzvarēta iemetiena Ārčijs saņem ripu un raida pa gaisu āra no zonās pēdējo reizi šajā mazākumā. Miks jau ir izcietis 2 soda minūtes un ir atpakaļ laukumā. Trieciens sagaida Bruins viduszonā .....iegūst ripu....piespēlē Mikam Ozoliņam....Viņš ripu zaudē....bet Trieciens neļauj iekļūt savā aizsardzības zonā un atkal atgūst ripu..... Piespēle Ozoliņam.... Ozoliņš pāri zilajai līnijai.....Šķīliens.....Atvaira Tukka Rask! Ripa vēl jo projām spēlē un notiek sīva cīņa viduszonā!!! (5:00)

Translācijas turpinājums Rīgas Trieciena pārbaudes spēlei  Ql9394

Providence Bruins iešana zonā ir nesekmīga un tiek fiksēta zona. Iemetienā atkal uzvar Trieciens! ....Trieciens dodas uzbrukumā.... Treilons veic metienu un to Tukka Rask atvaira.... Sīva cīņa par ripu pretinieku zonā, neļaujam viniem iziet ārā no tās!..... Providence atgūst kontroli un veido Pretuzbrukumu 3v2...... Piespēle, metiens.... Seivs! Skapis šodien vārtos stāv pārliecinoši! Zaudēts iemetiens un tālāko spēles gaitu Providence cenšas izrādīt savu pretestību..... Pēc minūtes Trieciens atgūst ripu... Ripa pie Helvja... Piespēle Ozoliņam .... Miks ieiet pretinieku zonā un veic metienu.... Metiens bloķēts!.......Ripu atgūst Bruins un sekmīgi iekļūst zonā. Pēdējo 2. perioda minūti pilnībā izrāda savu ofensiju un rada ļoti bīstamu momentu, kad Bruins 20 numurs apslidoja apkārt vārtiem! Taču Skapis bija pārliecinošs!

Translācijas turpinājums Rīgas Trieciena pārbaudes spēlei  Ice+Hockey+Day+10+InnyzUo9_-yl

2. periods beidzās bez vārtu guvumiem un Rīgas Trieciens izcieta 2 minūtes mazākumā

Spēles statistika: Vārti (0:0), Metieni (4:14), Spēka paņēmieni (5:2), Soda minūtes: Miks Ozoliņš - Klupināšana (8:23)