Rīgas Trieciens vs Providence Bruins

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Rīgas Trieciens vs Providence Bruins Empty Rīgas Trieciens vs Providence Bruins

Post by kikish18 Piektdiena Augusts 30, 2013 9:06 pm

Tūlīt atsāksies pārbaudes spēles translācija, kurā tiekas 2 dažādu līgu komandas. AHL komanda Providence Bruins uzņem savās mājās LSHL komandu Rīgas Trieciens! Towel

Jau tika aizvadīti 2 periodi. Interesanti, ka 1. periodā spēcīgāki izskatījās Rīdzinieki, pārliecinoši izturot vairākumu un pēc tam realizējot vārtus (atgādināšu, ka vārtus guva Sandis Šprunks ar precīzu plaukstas metienu no šaura leņķa (piespēles - Roberts Birkavs, Curtis Dahlsrom)) . Perioda beigās vārtus guva arī Ēriks Starodumovs, bet "pēdējās sekundes" vārtu guvums netika ieskaitīts.

Laikam tas palīdzēja mājiniekiem sakārtot savu spēli, jo otrais periods piederēja viņu ziņā. Bieži nelaižot Triecienu ārā no zonas radīja momentus, bet nekas vairāk par momentiem nesanāca. Visspilgtākie bija 2 momenti - Viens vairākumā izgājiens 2v0, bet Emīls Skapis neuzķērās uz pretinieka māņkustību un glāba savu komandu, otrs bija 20 sekundes pirms 2. perioda beigām, kad viens Bruins spēlētājs ar 20 numuru apslidoja apkārt vārtiem, radot plašu vārtu laukumu brīvu, bet no šī situācijas atkal glāba Rīgas Triecienu Emīls Skapis!

Drīz atsāksies spēles translācija, iekārtojaties ērtāk
Wink

Tiks atjaunota ik pēc 5 spēles minūtēm!

Rīgas Trieciens vs Providence Bruins 96900802_slide

Komandas nostājas savās pozīcijās un ..... 3. perioda pirmajā iemetienā uzvar Bruins .... Viduszonā notiek saspēle savā starpā ..... Sekmīga ieeja Trieciena zonā..... Metiens! ..... Teicami spēlē Skapis! ...... Ripa Trieciena rīcībā ..... Ēriks steidz pāri visām zonām, izdara metienu, Rasks atvaira un ripa nonāk pie Bruins aizsarga.... komandas nomaina virknējumus ..... Bruins viduszonā .... Tūlīt iekļūs Rīgas Trieciena aizsardzības zonā ........... bet viltīgi nospēlē Ričards Gaļickis izdarot spēka paņēmienu, kārtīgi viņu iebortējot un apstādinot. Providence Bruins vēl viena fiksēta zona. Bruins zaudē iemetienā ..... kontrolē ripu Trieciens .... Alberts Meteorīts ieiet zonā, piespēlē Treilonam ..... Treilons izšķiras par metienu un Tukka to knaapi atvaira ar kājsargu! ....... Atlekušo ripu savāc Bruins aizsargs seko piespēle Karsumam ........... Karsums izslido cauri Trieciena aizsardzībai! .......... uzbrukums 2v0 ...... piespēle partnerim ..... partneris momentāli atspēlē ripu atpakaļ Karsumam ....... One Timer! ...... Vārti! GOAL

Spēle izlīdzināta! 1 : 1 Vārtus gūst Mārtiņš Karsums spēles 43. minūtē , rezultatīvas piespēles (Rabbit, Curry)

Tālāk grūti noskaidrot, kas diktē spēles noteikumus. Abas komandas cīnas par katru laukuma centimetru! (15:00)

Rīgas Trieciens vs Providence Bruins Ak-dinamo-lev-20130213-204252970-053011001683

Seko nomaiņa, atkal laukumā pirmais Trieciena virknējums, seko saspēle savā laukuma zonā piespēle Laurim Prikulim uz labo laukuma malu, šķerso zilu līniju ..... pretuzbrukums 3v2 ......... Lauris piespēlē Birkavam ..... Birkavs atpakaļ Laurim ..... Laura One Timer! un Tukka atkal atvaira ar kājsargu ....... Cīņa par ripu Bruins aizsardzības zonā .....  Bruins izcīna ripu ...... Dodas pretuzbrukumā Providence Bruins ....... Trieciens neļauj iekļūt zonā, tomēr viens spēlētājs atrod robu aizsardzībā un iekļūst ..... Plaukstas metiens! ........ Atsargā Emīls Skapis ......... Atlekušo ripu savāc Helvijs Rozenbergs ........ Patur savā aizsardzības zonā, aiz Emīla vārtiem ....... Piespēle Meteorītam, Meteorīts tālak Gaļickim ....... un ....

Rīgas Trieciens vs Providence Bruins Habs01

Gaļickis dodas pāri zilajai līnijai, taču Providence viņu apstādina, atņem ripu ieslido Rīgas Trieciena aizsardzības zonā. ...... Piespēle Rabbit .... Rabbit pie vārtiem, pieslidojis ļoti tuvu tiem mēģina veikt metienu , taču no šāda attāluma ir grūti pārspēt Emīlu.  Seko iemetiens, pārliecinoši uzvar Curtis Dahlsrom. ...... Ripa pie Ungura ........ Ungura individuālais reids viduszonā ....... piespēle Curtisam īsi pirms zilās līnijas ........ Curtis saņem ripu, šķērso līniju, veic metienu .......................... Save By Tukka Rask! ...... Iemetienā uzvar Trieciens, ripa pie Kriša Labsvārda ....... Seko ātra piespēle Treilonam , veic metienu Treilons bez ripas apstrādāšanas ......... Tukka atkal glābj savu komandu ...... Ripa Providence rīcībā ....... Spēle no vieniem, uz otriem vārtiem! Providence Bruins 39 numurs šķērso zilu līniju, veic metienu ....... Emīls bija izslidojis tālu no vārtiem, tāpēc ripu atvairīja, bet ...... tā atlec tukšu neaizsargātu vārtu tuvumā ....... 39 numurs dodas pakaļ ripai .......... un ....... un ........ Krišs ir pirmais pie ripas un veic piespēli gar bortu Emīlam Treilonam ...... Treilons dodas viduszonā ........ viņu klupina Providence Bruins 10 numurs !  Tiesnesis paceļ roku! Aizturētais sods! Ripa pie Trieciena, Trieciens ieslido Bruins aizsardzības zonā, Miks veic metienu ........ un ......... Save by Tukka Rask! Seko pārmetiens. 2 minūšu vairākums Rīgas Triecienam. Iemetienā uzvar Šprunks, ripa pie Kriša ....... atkal ātra piespēle uz centru, kur atrodas gatavs jau Sandis ....... Sandis veic metienu! ......... Tukka atvaira ripu, atlec pie Bruins spēlētāja ......... viņš gatavojas to raidīt prom, bet ........ Krišs atkal ir pirmais! Savāc ripu, pieslido tuvāk kreisajam bortam ....... Grasās piespēlēt Laurim, kurš atrodas brīvs pie vārtiem! ......... Piespēle ......... piespēle pārtverta un ripa izraidīta no zonas ..... Meteorīts savāc ripu ...... piespēlē Laurim uz kreiso malu viduszonā ....... bet viņu atbruņo pie zilās līnijas Bruins spēlētājs! Ripa tiek aizraidīta pa gaisu, bet to pārtver šoreiz Alberts Meteorīts....... Piespēle Laurim, Lauris Šprunkam, .... 2v1 uzbrukums ..... Šprunks Ērikam, Ēriks atpakaļ Šprunkam, tūlīt būs One Timer! ....... Ērika piespēle pārtverta! Ripa atkal atpakaļ Trieciena aizsardzības zonā! Seko nomaiņa abām komandām, taču otrai vairākuma brigādei nesanāk labāk, atkal pārtverta piespēle! Ripa ārā no uzbrukuma zonas un atlikusi viena minūte vairākumā! (5:00)

Rīgas Trieciens vs Providence Bruins 110712_hockey_brock1

Viduszonā to pārtver Prikulis ......... Piespēle gar bortu, ripu saņem Curtis un veic metienu no negatīva leņķa ... Tukka atsargā , ripa pie Providence un jau ārā no zonas, atpakaļ Trieciena laukuma pusē. ........ Pirmais pie ripas ir Gaļickis, šķerso zilo līniju, tagad sarkano līniju ....... aptur Bruins spēlētājs Ričardu ........ zaudē ripu ........ ripa pie Providence spēlētāja! ..... iespēja veidot 1 v 1 uzbrukumu, bet izšķiras par ripas izraidīšanu no zonas. ......... Pirmais pie ripas Treilons, slido aiz vārtiem, gar kreiso malu, piespēle uz centru Curtisam ........ Curtis šķērso zilo līniju ...... atpakaļ Emīlam! ...... Emīls atpakaļ Dahlsromam, bet piespēle pārtverta! ....... Providence spēlētājs būdams pie savas komandas vārtiem raida pa gaisu ripu līdz pat Emīla vārtiem ........ Ripa atsitas pret Emīlu Skapi, nokrīt pie viņa priekšā .... viņš to savāc ...... Providence Bruins atkal pilnā sastāvā ..... Emīls Skapis piespēlē pa gaisu ......... Ak svētais hokeja Dievs! ....... Gandrīz ripu pārtvēra Providence spēlētājs, viņš pat tai pieskārās, bet par laimi, to pilnībā savāca Aigars Ungurs! ..... Ungurs dodas caur centru, zaudē ripu, tagad tā ir Providence rīcībā ....... Providence ieslido Trieciena aizsardzības zonā, taču fiksēta, par labu mums, zona!  Uzvar iemetienā Bruins, aizsargs ievad ripu zonā, gar bortu, aiz vārtiem to savāc Meteorīts ........ Alberts ripu piespēlē Krišam ........ Seko tāla piespēle uz centru savāc to Ēriks, šķērso zilo līniju, bet ....... zona! Lauris pasteidzās .... Informātors paziņo, ka iestājas pēdējā spēles minūte (0:59)

Rīgas Trieciens vs Providence Bruins Duchene-offside-goal-avalanche-predators

Sandis uzvar iemetienā, taču paiet 10 sekundes, kamēr izdodas iekļūt pretinieku zonā un veikt metienu, Tukka to atvaira, piespēlē laukuma spēlētājam .......... Bruins pretuzbrukums ........... Metiens uz Skapja vārtiem! .......... Emīls ripu tver un piespiež pie ledus! ....... Ēriks uzvar iemetienā .......... pats kontrolē ripu ! ......... Apspēlē pusi Providence! ........ 1v1! ....... Plaukstas metiens! ........ Garām vārtiem! ....... Ripa pie Bruins aizsarga, tāls metiens pa gaisu, laikam sekos pārmetiens ....... Un neticami! ..... Ripa atsitas pret Emīla Skapja sargātu vārtu stangu .......... Cik tur trūka lai tiktu realizēti 3. vārti spēlē! ..... Ripu savāc Labsvārds! ....... piespēlē Laurim gar bortu! Lauris šķerso visas zonas! Piespēlē Birkavam! Birkavs met! ........... Save by Tukka RaRask! Roberts gan centās tikt pie ripas, taču Rasks to jau bija fiksējis. ...... vēl 23.5 sekundes līdz 3. perioda beigām! ...... Dahlsrom uzvar iemetienā, ripa pie Kriša ........ Krišs piespēlē Unguram! Ungurs veic spēcīgu metienu ar neērto nūjas pusi! ...... TuTukka atvaira, ripa atlec pie Dahlsroma ....... Bet tikmēr kāds izdarīja rupju spēka paņēmienu pret Unguru, netipiska agresija pārbaudes spēlēm! ....... Curtis raida ripu starp Raska kājsargiem, bet viņš ripu fiksē pie sevis! ....... 19 sekundes pirms spēles beigām! ....... Pirms iemetiena Rasks skaļā agresīvā tonī runā ar aizsargiem! ....... Šprunks uzvar iemetienā ripa Meteorītam! ........ Neizdodas veidod sekmīgu momentu ....... tiek zaudēta ripa ...... caur centru ar ripu dodas 10. Bruins numurs Subota! Izgājiens 1v2 pēdējās 8 spēles sekundēs ..... Helvijs traucē izdarīt metienu un Subota zaudē ripu! ..... Ripa slīd gar apmali! ....... To savāc Ungurs! Izgājiens 1v1 pēdējās spēles sekundēs! ......... Šķīliens! ..... Save by Tukka Rask! ....... Un beidzas pamatlaiks! Pēc 3. perioda rezultāts 1:1, sekos 5 minūšu papildlaiks un tad pēcspēles metieni.

Rīgas Trieciens vs Providence Bruins Khabi

Papildlaika pirmo iemetienu izcīna Trieciens, taču pēc sīvas cīņas vidējā zonā, Triecienu iespiež atpakaļ aizsardzībā, pāris reižu atgūst kontroli, bet ātri to pazaudē un uzbrukumā pārsvarā ir Providence! ........ Rādās ļoti bīstams moments, kad Labsvārds zaudēja kontroli pār ripu un to ieguva Bruins uzbrucējs ....... viņš devās pa taisno uz vārtiem un veica 2 atkārtotus metienu, taču Emīls tika ar tiem galā un varēja palīdzēt pretuzbrukumu, taču tas pat nebija spēles apskata momenta cienīgs ....... Spēle turpinās! .... Bruins pretuzbrukums ...... Providencietis cenšas apmānīt no vārtiem tālu izslidojošu skapi, bet .......... Krišs laicīgi ir atpakaļ aizsardzībā ....... atņem ripu ......... piespēlē Albertam! ........ Alberts caur centru Laurim! ........ Lauris dodas uzbrukumā, 1v1 ...... aizsargs pieliek nūju Laura metienam ...... Ripa pie Providence Bruins! ..... 2 minūtes līdz papildlaika beigām ...... Pretuzbrukums 2v1 ........ seko piespēle partnerim, Labsvārds pārtver! ....... piespēlē Starodumovam ........ Iekļūst pretinieku zonā ......... uzmet uz vārtiem ........ Ripa pie Providence Bruins! ........ Metiens pāri visam laukumam pa gaisu ......... sekos pārmetiens! Precīzi 1 minūte līdz papildlaika beigām! .......... Taču pirmais pēc ripas ir Bruins spēlētājs, NEBŪS NEKĀDA PĀRMETIENA! ....... Saspēle pa perimetru ......... One Timer! ...... Emīls Skapis tver ripu padusē! ...... Atkal iemetiens ....... Uzvar Šprunks! Piespēlē Rozenbergam! ....... Rozenbergs atspēlē Šprunkam, kas veido pretuzbrukumu! Šprunks neitralizēts! ...... Cīņa viduszonā! ...... Rozenbergs atcīna ripu pie Trieciena zilās līnijas, piespēlē Šprunkam! ........ Šprunks iekļūst uzbrukuma zonā ....... Slido gar labo malu ....... piespēle neskatoties Unguram uz centru! ........... Ripu saņem Ungurs un raida precīzi tālajā stūrī ....... VĀRTI!!!!!!! GOAL

Rīgas Trieciens vs Providence Bruins 97179226

38 sekundes pirms papildlaika beigām Ungurs gūst uzvaras, Overtime vārtus, rezultatīvas piespēles (Šprunks, Rozenfelds)

Ungurs ieskrēja bortā un tika komandas biedru apskauts!

Spēles kopējā statistika: Vārti (2:1) Metieni (32:37) Spēka paņēmieni (8:15) Soda minūtes : (3:41) Šprunks - ķeksēšana, (14:04) McQuaid - klupināšana, (28:23) Miks Ozoliņš - Klupināšana

Mača zvaigznes!

3. Zvaigzne:

2. Zvaigzne:

1. Zvaigzne:

Paldies, ka bijāt kopā ar mums, gaidiet Trieciena panākumus pirmajās starpsezonas Trieciena pārbaudes spēlēs un regulārajā sezonā! Paldies, ka bijāt kopā ar mums!