Rīgas Trieciens tusē!!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Zommers Trešdiena Oktobris 30, 2013 10:41 am

Sveiki! Atklājās kad no 6.oktobra līdz pat 10.oktobrim notika skandāls Rīgas trieciens komanda. Saturs : Kas tur notika??? Noslēdzošais sacerējums to jūs visu pavisam drīz uzzināsiet lasot tālāk. Sakara ar to būs kas beigas to atklāsim! "Rīgas trieciens"
Rīgas Trieciens  tusē!! C55wjogrzslh9nw73j4h
Kas tur notika?????

No 6 līdz 10 norisinājās liels skandāls. Uvis Zommers bija aizgājis no treniņa. Lauris Prikulis neaizgāja uz treniņu, jo spīdēja silta saule un viņš sauļojāsRīgas Trieciens  tusē!! I8tsnv43242g2m0fpnk7.  Emīls Skapis neaizgāja uz treniņu, jo viņa draugam bija dzimšanas diena un svinēja to dzerot alutiņu un cepot desiņas. Ričards Galickis neaizgāja uz treniņu, jo viņš bija uzvarējis konkursa un bija jāaizbrauc uz pastu pakal. Krišs Labsvards neaizgāja uz treninu, jo bija kāds labs draugs viņam un bija divas biļetes uz futbolu maču Rīgas Trieciens  tusē!! Vryi949ysabsijqh4z. Roberts Birkavs bija palūdzis lai atbrīvo no treniņa un pats aizbrauca uz hokeja maču viņš bija samelojis bija teicis kad slikti jutās kad ir temperatūra
Enlarge this image
Rīgas Trieciens  tusē!! Zgahqt94fw65rgvwaiulRīgas Trieciens  tusē!! 6gufrdskozb54u78v53 . Tad viņus nākamā diena sasauca uz sapulci kur bija treneris un visi spēlētaji vel bija trieciens visādi kungi sanākuši lai parunātu. Kad visi aizgāja tas bija 6 oktobri. Bet sapulci sasauca 7 oktobriRīgas Trieciens  tusē!! 9th39t81wnwtwixumadl.
Emīls Skapis (turpmāk ka ES) : Mēs šeit esam sanākuši lai noskaidroti kāpēc nebija uz treniņu kāpēc tu Uvis Zommer nebiji?
Uvis Zommers (turpmāk UZ) : Es biju atnācis un neviens nebija un es aizgāju..
ES : Kur tu biji Lauri Prikuli?
Lauris Prikulis (turpmāk LP) : Spīdēja silta saule aizgāju uz pludmali un sauļojos
ES : Kur tu biji Krišs Labsvard?
Krišs Labsvards (turpmāk KL) : Man draugs iedeva divas biļetes uz futbola maču un aizgāju tur.
ES : Kur bija Ričards Galickis
Ričards Galickis (turpmāk RG) : Biju uzvarējis konkursa un bija jāaizbrauc uz pastu pakal.
ES : Kur tad bija Roberts Birkavs?
Roberts Birkavs (turpmāk RB) : Biju loti slims..
ES : nemelo zinu kad tu biji uz hokeju maču. Labi paldies bet paliek Uvis Zommers un Lauris Prikulis. Jums būs jāpieskata rit un parit komandas speēlētaji, jo būšu aizbraucis uz laukiem lai nebūtu nekādas ballītes vai kaut kas cits.
UZ : Labi Šeferi
LP : Būsim atbildīgi par visu būs viss OK.
ES : Labi mēs ejam jūs varat palikt
UZ : Uztaisām ballīti?
LP : OK būs normāla ballīte jāsagatavo viss vajadzīgais ballītei.



Ari pienāca 8 oktobris. Bija tā diena kad būs ballīte Uvja Zommera dzīvoklī .
Enlarge this image Click to see fullsize
Rīgas Trieciens  tusē!! M6lkzl94x2cap501qlg8Ātri pienāca vakars un atnāca visādi viesi no Rīgas Trieciena, Aizputes ledlauzu,Talsu lokomotiv un Tamperes wolves. Sakuma bija uzklāts galds tad sekoja izklaides. Sadalija pa komandām komandas nosaukumi bija Ķemeri, jokainie, salīsi un mazmatisi. Kas atnāca visi sadalījās pa komandām kapteini - Lauris Prikulis ir Ķemeri. Uvis Zommers - jokainie, Krists Zommers - salīsi, Ričards Galickis - mazmatisi.

Bija tā ka drafts katras komandas kapteinis paņēma vienu spēlētāju komanda pirmais bija Laura Prikula komanda Ķemeri - Kārlis Rozentāls. Jokainie - Ainis Broks, Sālīsi - Marsels Jonass, Mazmatisi - Ritvars Liepnieks. Tā sākam no sakuma Ķemeri - Roberts Birkavs, Jokainie - Krišs Labsvards, salīsi - Antons Snaiperis, mazmatisi - Godfrids Līcītis. No sakuma Ķemeri - Intars Barsows, jokainie - Kaleb Anderson, salīsi - Kaspars Stromanis, mazmatisi - Kārlis Leiboms. Ķemeri - Ģirts Valdmanis, jokainie - Ralfs Ozols, sālīsi - Dāvids Koskins, mazmatisi - Alens Paurs. Tā noslēdzas ka drafts. Pēc tā sekoja uzdevumi
Enlarge this image Click to see fullsize
Rīgas Trieciens  tusē!! Eekgkfnd5op26fdyg0i.  Pirmais uzdevums ir tāds kad viens no komandas biedriem cik reizes pievilksies pie stieņa. Ka pirmais bija Lauris Prikulis - 6 reizes, Uvis Zommers - 5, Krists Zommers - 9, Ričards Galickis - 5. Vel pieteica kad beigas apkopos rezultātus . Otrais uzdevums bija cik reizes piepumpēsies 10 sekundes. Pirmais bija Kārlis Rozentāls - 10, Ainis Broks - 12, Marsels Jonass - 9, Ritvars Liepnieks - 11. Trešais uzdevums bija cik vārdus pateiks 20 sekundes?? Pirmais - Roberts Birkavs - 50, Krišs Labsvards - 65, Antons Snaiperis - 80, Godfrids Līcītis - 40. Ceturtais uzdevums bija - Kurs ātrāk atradis bikses? Intars Barsows - 1, Kaleb Anderson - 6, Kaspars Stromanis - 15, Kārlis Leiboms - 6. Ka pēdējais un 5tais uzdevums ir kurs lielāku vardu uzrakstīs??? Pirmais - Ģirts Valdmanis - 9 - mehāniķis, Ralfs Ozols - 14 - elektrostacija, Dāvids Koskins - pulkstenis - 10, Alens Paurs - 10 - ģenerators. Tā noslēdzas šie uzdevumi. Tālāk sekoja atkal galds un pēc tam bija vel viens uzdevums sadalījās pa komandām - Ķemeri + jokainie un salīsi + mazmatisi. 1 vārtsargs un 5 speletaji uz laukuma pa maiņām spēlēja. Noslēdzas pirmais periods 2 - 1 vadība kemeri. + jokainie. Otrais periods pagāja 0-0 bet trešajā 1-4 un uzvarēja salīsi + mazmatisi. Tas bija florbols... Pēc tam sekoja kas cits bija īpašais viesis. Bija atbraucis no Čehijas viesis ari nodarbojas ar hokeju. Dobrý den! Mé jméno je Stefan Rousseau. Také jsem si sport - hokej. Česká liga hrát. Včera jsem začal chodit do Lotyšska a lotyšská byl 10:00. V dopoledních hodinách, sledoval KHL hru. Později budeme také nechat své tabulky výsledků. Dokonce i vaše výsledky počítat. Budete mít jiný úkol a pak oznámí své výsledky týmu. Úkolem je následující - relé. První relé, je to - když máte Florbalová hůl a míč jaapskrien kužel a měly by být převedeny. Kurzy nejrychlejší bude dělat, že si bonusový bod.


Tulkojums no čehu valodas.

tulkojums: Sveiki! Mans vārds ir Stefan Rousseau. Es arī nodarbojos ar sportu - hokeju. Sodien atbraucu uz latviju. Biju 10:00 no rita. Es teiksu jusu rezultātu tabulu. . Jums būs vēl viens uzdevums, un pēc tam teiksu jusu komandas rezultātus.Uzdevums ir šāds -  jums bus  Florbola nūju un bumbiņu jaapskrien konusa un atpakal.


. Tā pirmais uzdevums sakas pirmie bija - jokainie - 4 punkti, otrie - salīsi - 3 punkti, trešie mazmatisi - 2 punkti, ceturtie - Ķemeri - 1 punkts. Otrais uzdevums bija tāds kāds kurs ātrāk apskries konusam. Tie bija 60m prom atpakaļ. Un tā sakas. Pirmie bija atkal jokainie - 4 punkti, otrie - mazmatisi - 3 punkti, trešie - Ķemeri - 2 punkti, bet ceturtie salīsi - 1 punkts. Tā ari noslēdzās mazas stafetītes. Un uzvarēja jokainie ar 8 punktiem, otra vieta bija - mazmatisi ar 5 punktiem, trešā vieta bija - salīsi ar 4 punktiem un pēdējie ceturtie bija Ķemeri ar 3 punktiem. Maza tabuliņa šim stafetēm.

Ķemeri - 1 -2 - kopa 3 punkti - 4 vieta
Jokainie - 4 - 4 - kopa 8 punktRīgas Trieciens  tusē!! Uhwbc0bww49tccl4mp1i - 1 vieta

Mazmatisi - 2 - 3 - kopa 5 punkti - 2 vieta

Salīsi - 3 - 1 - kopa 4 punkti - 3 vieta

Pēc stafetēm viņi visi pievērsās galdam.  Tad sekoja vel viena uzdevums atrdzeršanas konkurss. Bija jāizvēlas viens biedrs no komandas. Pirmie bija mazmatisi, otrie salīsi, trešie Ķemeri bet pēdējie ceturtie jokainie. Tad viņi viegli nopūtas. Piegāja pie galda. Pēc visiem šiem uzdevumiem apkopos visus uzdevuma rezultātus. Pēc neilga laika atnāca žūrija neielūgtie viesi. Žūrija bija -  Sandijs Siliņš, Arturs Grosbergs un Sandis OzoliņšRīgas Trieciens  tusē!! Dzx833kdlz4xaq3mbe7s. Bija tāds uzdevums kad komandām visam bija jauzīmē glezna kuram skaistam visu to vērtēs žūrija. Pirmie bija Ķemeriem (10,10,9) pēc tam jokainie (9,10,10) tagad laiks ari bija pienācis salisiem (10,10,10) bet pēdējie mazmatisi (10,8,9). Neilgi pasēdēja parunaja un tad sekoja kārtējais uzdevums bija katram komandas biedram jārada ko prot. Vai nu ar florbola nūju un bumbiņu vai ari ar hokeja nūju un ripu. Šim konkursam bija žūrijai jāapvieno komandām atzīmes katram biedram. Pirmie bija atkal Ķemeri (10,5,7,9,7), otrie jokainie (10,9,9,8,9), trešie salīsi (10,10,10,9,) un ceturtie (9,4,6,7,9). Bija pa šo laiku visi konkursa uzdevumi bija izpildīti.  Un bija bridies lai paziņotu rezultātus. Viņiem bija jānopūšas no šī vakara. Ilgs laiks pagāja kamēr sareiķina kopa punktus. Bet vel nepaziņoja. Bija pašās beigas līdz tomēr bija jāuzklausa.
Dobrý večer znovu! Nedávno řekl autobusové ocenění a je ten správný čas. Vzala si obálku a četl.4. a poslední místo získává bohužel ..... Kemeri - 72 1 2 3 6 6 = 90

Třetí místo získává a získal bronzovou medaili .... ----- Mazmatisi - 80 +3 +4 +5 +9 +8 = 109

Druhé místo a stříbrnou medaili získal ...... Salisi - 90 +3 +4 +3 +9 +10 = 119 ... První místo zlaté medaile a pohár získává ...... Absurdní - 96 +1 +1 +9 +8 +6 = 121. Byl blízko, ale nedosáhl. Vítězům gratulujeme a sbohem až příště.


Cehu tulkojums:

tulk.: Sveiki vēlreiz! Nesen teicu, ka pazinosu rezultus, un ir īstais laiks. Viņs paņēma aploksni un lasija. un pēdējā vieta kļūst diemžēl ..... Ķemeri - 72 1 2 3 6 6 = 90
Trešā vieta saņem un izcīnīja bronzas medaļu .... ----- Mazmatisi - 80 +3 +4 +5 +9 +8 = 109
Otro vietu un sudraba medaļu izcīnīja ...... Salisi - 90 +3 +4 +3 +9 +10 = 119 ... Pirmā vieta zelta medaļu un kausu saņem ...... jokainie - 96 +1 +1 +9 +8 +6 = 121 Tas bija tuvu, bet nav sasniegts. Apsveicam uzvarētājus un uz redzēšanos līdz nākamajai reizei.


Pēc tam visi sakusi aplaudētRīgas Trieciens  tusē!! Lu7nrmp7juac4lj3tkim.  Viņiem bija liels prieks. Bet pēc tam notika viena īsta disenīte. Kad viss beidzas bija 03:47 precīzs laiks. Pienāca ari nākama diena tas bija - 9. Oktobris.
Bija atkal gaidāmas pārunas atkal Uvja Zommera mājāsRīgas Trieciens  tusē!! 62isz9ynlnmntw0bxs2s. Pirmais bija Uvis Zommers kuru intervēja.

Sveiks!
Sveiks!
Ka tev patika šī ballīte?
Man loti patika pat gandrīz apraudājos. Loti patika viss bija izdomāts ar čehieti labs. Vispārīgi bija labi. Ar tam atrakcijām bija par daudz. Bet viņas ari bija loti labas pārdomātas.
Kāpēc  bijāt pirmā vieta? Labākais moments bija tas kad tas cehs runāja un viens vadītājs tulkoja. Cehietim laba izruna.
Ka jums līkas vai bijāt izdarījusi ko visu bijāt iecerējusi? Protams citādāk nevar. Tāpēc jau bijām pirmā vieta. Bet nekur citur nebijām.
Vai jums patika tā vieta un kad jūs ieguvāt medalu un kausu? Protams bez tā jau nevar. Nevaru jau pateikt kad nepatika kad ieguvām kausu.
Labi uzredzēšanos līdz nākami reizei un lai veicas!
Uzredzēšanos. Jums tāpat.

Otrais bija Krists Zommers – sālīšu treneris.

Sveiks!
Sveiks
Ka tev patika šī ballīte? Man loti patika. Un tas ka ieguvu otro vai trešo vietu neatceros nu tas vienkārši super.
Kāpēc nebijāt pirmā vietā? Tāpēc ka pirmie bija Uvja Zommera komanda un viņi izdarīja visu pareizi. Bet ja par manu komandu ir runas tad nezinu kāpēc neieguvām pirmo vietu zel. Laikam nedarījām visu.
Ka jums līkas vai bijāt izdarījuši ko  visu bijāt iecerējuši? Ka jau teicu laikam jau nebijām.
Vai jums patika tā vieta un kad jūs ieguvāt medalu. Ja man patika tā vieta kad paziņoja rezultātus it īpaši tas cehs Rīgas Trieciens  tusē!! 2227278387
Labi uzredzēšanos līdz nākami reizei un lai veicas!
Uz redzīti. Jums tā pat.



Pēc tam bija Laura Prikuļa kungs – Ķemeri.

Sveiks!
Sveiks
Ka tev patika šī ballīte? Man īstenība nepatika. Jo viss bija sabāzts. Uzdevums pie uzdevuma.
Kāpēc nebijāt pirmā vietā? Tāpēc kad nepaņēmu īstos labos komandas biedrus. Neko nejēdza.
Ka jums līkas vai bijāt izdarījusi ko  visu bijāt iecerējuši? Tāpēc kad viņi spēlētāji neko nedarīja. Biju cerējis kad iegūsim pirmo vietu.
Vai jums patika tā vieta un kad jūs neieguvāt medalu? Ne nepatika.
Labi uzredzēšanos līdz nakami reizei un lai veicas!
Ok attā.

Pēc tam bija Ričards Gaļickis – mazmatīši.



Sveiks!
Sveiks!!!
Ka tev patika šī ballīte? Man arī patika. Viss bija pasakaini.
Kāpēc nebijāt pirmā vieta? Nezinu kāpēc nebijām pirmā vietā, bet priecājos kad vispār bijā kādā vieta .
Ka jums likās vai bijāt izdarījuši ko  visu bijāt iecerējusi? Jā vispār ieguvām vietu un viss.
Vai jums patika tā vieta un kad jūs ieguvāt medalu? Jā patika.
Labi uzredzēšanos līdz nakamai reizei un lai veicas!
Labi. Uzredzīti. Jums tā pat.



Visi parunājās pa vakardienu. Un bija priecīgi, bet visas maliņas sāpēja. Pēc tam vienkārši ari runāja par Rīgas Triecienu.

Un tad atnāca viens kas bija savācis visādus jautājumus no līdzjutējiem. Pirmais bija tāds Krišam Labsvardam - vai tu spētu novadīt Rīgas Triecienu esmu tavs fans? Kashurikos.

Krišs atbildēja - man nemaz nav vel kārtīgi iedots bet domāju ka varētu jo mani Emīls slavē kad varu nodot labas taktikas kas uzvar. Bet tagad ir bijušas tas pašas labas bet nezinu kāpēc zaudējam visu laiku. Nākamais jautājums ir Uvim Zommeram - vai varētu izveidot komandu un spētu iegūt pirmo vietu? Uvis atbild - man nav iespējas saņemt kādu komandu bet es domāju ka nevarētu varētu varbūt uztaisīt kārtīgu komandu bet tas ka kausu un pirmo vietu iegūt tas nav man iespējams. Nākamais Kristam Zommeram - kāpēc tavai komandai nav kārtīgs sastāvs? Laurītis rakstīja. Krists atbild - jo nevaru visu uzreiz savākt es jau tā kādu piesaistu un lai nāk uz Aizputes ledlaužiem bet visi iet prom. Bet ari ir aktīvi.

Nākamais jautājums Laurim Prikulim - kāpēc tev nav komandu? Lauris atbild - jo es nemaz negribu jo ari ir daudz darbu ligas laba mazas problēmas tā jau ņemu visādus palīgus lai vieglāk bet man tieši grūtāk ir. Tā viņi turpināja līdz pat 22:39. Tad viņi aizgāja katrs uz savu pusi un pirms tam sakārtoja visu. Pienāca ari pēdēja diena Emīla Skapja atgriešanas 10 oktobris. Visi sapucējusies gāja uz apspriežu zāli kur ari Emīls teica kad aizbrauks. Laurim un Uvim bija satraukums jo atcerējās kad bija atbildīgie. Viņš nedaudz nokavējas atbrauca 13:10. Bija jau saklāts galds prieks Emīla. Viņš atgriezās un visi bija priecīgi un Emīls izkravāja mantas no mašīnas un sēdās pie galda ēst. Kad jau bija paēdusi tad Emīls saka prašņāt biedrus. Sākam ar Uvi Zommeru. Vai tu nodrošināji visu? Ja viss bija OK mēs atnācām uz manam mājam un parunājamies. Prikulim jautājums. Vai tu piekriti viņa teiktajam? Ja piekritu viss bija kartība. Tā tad jau tā bija. Labi. Mums jau ir jāgatavojas spēlēm. Ko tad jūs domājat. Mums ir jāuzvar viss lai būtu pirmā vieta. Tā ari bija atbraucis un laida visus mājas. Lai atpūšas. Ari bija nolēmuši nākamajā diena rīkot pārbaudes maču sarkanie pret baltiem. Spēles tiešraide teksta.

Pienāca tas bridis 11 oktobris. Pirmais periods sakas.Rīgas Trieciens  tusē!! 96fwz0zdc78ptax33jb
  Jau pirmās sekundes 1-0 iemeta Uvis Zommers(Lauris Prikulis) tas bija 1:28Rīgas Trieciens  tusē!! Pd9zbeo5xuedxmf8p3va . Saka ar iemetienu. Lauris apslido vārtus piespēle Uvim skeliens Emīls ķer. Iemetiens pie Emīla vārtiem. Uzvar iemetiena balta komanda un ari uzreiz uz uzbrukumu. 5:21 baltiem noraidījums. 5:21 sakas iemetiens pie baltiem Emīla vārtiem. Uzvar Uvis. Piespēlēja jau Laurim Lauris met garam. Balto speletajs paņem ripu un izraida no zonas
Enlarge this image Click to see fullsize
Rīgas Trieciens  tusē!! Hagft3do8aplw4jbk2ha . 7:59 bija beidzies noraidījums. 8:20 uzbrukums devas jau baltas komandas Ričards Galickis un vārti pret neparasto vārtsargu Miku Ozoliņu. Viņš  iejutās vārtsarga loma. 10:49. Pa to laiku bija noraidījums sarkanas komandas Uvim Zommeram. Un 9:11 baltie izvirzījas vadībā ar 2-1 Ričards Galickis(Jansons,Licitis)
Enlarge this image
Rīgas Trieciens  tusē!! Cnm0gdyesfdy6t9jifcb. Sarkanie dodas uzbrukuma. Laurim noraidījums - sitiens ar nūju. 13:50. Baltie jau vairāk izvirzījās vadība 3-1 Godfrids Licitis(Galickis,Skapis) . Bet 14:59 jau sarkanie pārliecinoši ieraida tukšos vārtos un samazina rezultātu ar 3-2 Roberts Birkavs(Labsvards)
Enlarge this image
Rīgas Trieciens  tusē!! 0qfq9mts7kotqlob2m6y. 16:20 līdz tam laikam
nekas nebija noticis. 18:23 sarkanie iemeta 3-3 Krišs LabsvardsRīgas Trieciens  tusē!! W29uip0acfm8wkn2lk49 . Tā ari beidzas pirmais periodsRīgas Trieciens  tusē!! Ze1gml3f0l4rti48niuy. Otrais sakas ar noraidījumiem Rīgas Trieciens  tusē!! K067a6atrigir63wwc4. Sarkaniem un baltiem uz 5 minūtēm noraidījums par rupjību. 15:45 beidzas noraidījums. Tad uzreiz baltie uzbrukuma un aizraida gar vārtiem. Sarkanie pie ripas un vārti 4-3 Uvis Zommers gūst vārtusRīgas Trieciens  tusē!! 46wwhgemg4dvz07qlqo . Otrais periods beidzas ar 4-3. Trešais periods sakas. Baltie iet atkal uzbrukuma un Miks notver ripu. Iemetiens pie Mika vārtiem. Uzvar sarkanie un iet uzbrukuma. Krišs piespēle Birkavam un piespēle tālāk Laurim. Lauris sit un vārti 5-3 Lauris(Kriss,Roberts)
Enlarge this image
Rīgas Trieciens  tusē!! Vfswmevsbwrsadgi2sn. Tā pienāca 10:42 minūte. Un baltie iet uzbrukuma Galickis izraujas visiem cauri un vārti. 5-4 Galickis

Enlarge this image
Rīgas Trieciens  tusē!! Ze66uxrm0lj0b4ksodb. 15:00 viss gāja. 19:46 baltie atkal uzbrukuma saspēlējas un vārti. Godfrids Licitis(Galickis). Pienāca bullīši
Enlarge this image Click to see fullsize
Rīgas Trieciens  tusē!! 4e88wbgb49mnwo2zo0p . Papildlaiks nebija uzreiz bullīši. Pirmie bija sarkanie un Roberts Birkavs. Viņš iet un apgriezoties met un uzslīd uz līnijas un vārtu nav. Baltiem izpilda Rūdolfs Ansfelds. Iet un neiemet. Aizmet garam vārtiemRīgas Trieciens  tusē!! Ycf6kdr24rl38cm2jqzt . Sarkaniem izpilda Lauris Prikulis iet uzbrukuma un vārti. Godfrids Licitis(Galickis). Pienāca bullīši. Papildlaiks nebija uzreiz bullīši. Sarkaniem Lauris met. Lauris pārliecinoši iemet. Baltiem izpilda Godfrids Līcītis un vartiiii. Sarkanie izpilda Uvis Zommers un vārti. Baltiem uzpilda Ričards Galickis. Un diemžēl nav vārti. Un uzvar sarkana komanda 6-5. Pēc tam sarunāja visas taktikas un maiņas. Tad jau bija pienācis vakars. Aizgāja mājas un gatavojas nākamām spēlēm.


LAI DZĪVO TRIECIENS !!!
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Kristz Trešdiena Oktobris 30, 2013 10:43 am

Bildes kuras nerāda ir dzēstas ! Very Happy Very Happy Very Happy 


Bet tā daudz bildes ! Smile 

Labs raksts ! Smile Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by laaceens30 Trešdiena Oktobris 30, 2013 11:44 am

Daudz arī nevarēja saprast
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Siliņš Trešdiena Oktobris 30, 2013 12:28 pm

Interesanti.esi centies,bet jaa,nevar visu saprast
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Zommers Trešdiena Oktobris 30, 2013 12:53 pm

Sory mans pirmais garais raksts tapec ta ir Smile
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by vairogs Trešdiena Oktobris 30, 2013 1:23 pm

'' Dobrý den! Mé jméno je Stefan Rousseau. Také jsem si sport - hokej. Česká liga hrát. Včera jsem začal chodit do Lotyšska a lotyšská byl 10:00. V dopoledních hodinách, sledoval KHL hru. Později budeme také nechat své tabulky výsledků. Dokonce i vaše výsledky počítat. Budete mít jiný úkol a pak oznámí své výsledky týmu. Úkolem je následující - relé. První relé, je to - když máte Florbalová hůl a míč jaapskrien kužel a měly by být převedeny. Kurzy nejrychlejší bude dělat, že si bonusový bod.


Tulkojums no čehu valodas.

tulkojums: Sveiki! Mans vārds ir Stefan Rousseau. Es arī sports - hokejs. Čehijas līgas spēlē. Vakar es sāku Latvijā un Latvija bija 10,00. No rīta, skatoties KHL spēle. Vēlāk mēs arī atstāt savu rezultātu tabulu. Pat jūsu rezultāti rēķināties. Jums būs vēl viens uzdevums, un pēc tam informēt savus komandas rezultātus.Uzdevums ir šāds - releju.Pirmais relejs ir tas - ja jūs Florbola nūju un bumbiņu jaapskrien konusa un neatgrieztos. Likmju ātrākais dos bonuss punktu. ''

===============================
===============================

'' Dobrý večer znovu! Nedávno řekl autobusové ocenění a je ten správný čas. Vzala si obálku a četl.4. a poslední místo získává bohužel ..... Kemeri - 72 1 2 3 6 6 = 90

Třetí místo získává a získal bronzovou medaili .... ----- Mazmatisi - 80 +3 +4 +5 +9 +8 = 109

Druhé místo a stříbrnou medaili získal ...... Salisi - 90 +3 +4 +3 +9 +10 = 119 ... První místo zlaté medaile a pohár získává ...... Absurdní - 96 +1 +1 +9 +8 +6 = 121. Byl blízko, ale nedosáhl. Vítězům gratulujeme a sbohem až příště.


Cehu tulkojums:

tulk.: Sveiki vēlreiz! Nesen teica, autobusu balvas, un ir īstais laiks. Viņa paņēma aploksni un četl.4. un pēdējā vieta kļūst diemžēl ..... Ķemeri - 72 1 2 3 6 6 = 90
Trešā vieta saņem un izcīnīja bronzas medaļu .... ----- Mazmatisi - 80 +3 +4 +5 +9 +8 = 109
Otro vietu un sudraba medaļu izcīnīja ...... Salis - 90 +3 +4 +3 +9 +10 = 119 ... Pirmā vieta zelta medaļu un kausu saņem ...... Absurds - 96 +1 +1 +9 +8 +6 = 121 Tas bija tuvu, bet nav sasniegts. Apsveicam uzvarētājus un uz redzēšanos līdz nākamajai reizei. ''




========================================
========================================
Man žēl Reiņa ,ka viņam kas tāds būs jāvērtē !!

Turpmāk palūgšu svešvalodas nelietot , ja vēl pēc tam nevar normāli iztulkot sacīto ... (kārtīgs googles tulka murgs) ...


Nākamreiz neraksti čehu mēlē ,bet uzreiz viņa(čeha) sacīto raksti latviski ,tu tak atrodies latviešu forumā un rakstus raksti latviešiem nevis čehiem !!



Latviešiem neinteresē ,ko tas čehs tur savā mēlē nomurmināja !
- uzreiz raksti latviski ko viņš pateicis - NAV KO KRĀT VĀRDU SKAITU AR NESAPROTAMU TEKSTU !!



Beigās tāds murgs sanāk !!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Siliņš Trešdiena Oktobris 30, 2013 1:26 pm

nevajadzēja man ne paskatīties uz avataru vai niku ka jau sapratu,to tak rakstijis man veicais cīņu biedrs vairogs!tev tiešām patīk izscelt tekstus!Tas laikam tavs firmas zīmogs!Very Happy
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Zommers Trešdiena Oktobris 30, 2013 1:31 pm

es kaut kad izlabosu
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by vairogs Trešdiena Oktobris 30, 2013 1:36 pm

Vēl neesi pieradis pie mana īpašā rokraksta ?!
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Zommers Trešdiena Oktobris 30, 2013 1:38 pm

Es taka izlaboju... pats kaut ko izdomaju
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Siliņš Trešdiena Oktobris 30, 2013 1:42 pm

Nujau esmu!Very Happy
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by kikish18 Trešdiena Oktobris 30, 2013 2:02 pm

tu čehu valodu proti?
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Siliņš Trešdiena Oktobris 30, 2013 2:05 pm

uvi man tik viens jautājums,kādēļ es esmu nelūgto viesu sarakstā?Dry 
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Viesis Trešdiena Oktobris 30, 2013 5:31 pm

Rīgas Trieciens  tusē!! Bummed

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Zommers Trešdiena Oktobris 30, 2013 6:11 pm

san4o_ rakstīja:uvi man tik viens jautājums,kādēļ es esmu nelūgto viesu sarakstā?Dry 
Bet biji ka zurija. es nezinu tavu komandu tik labi.
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Jogurtaa Trešdiena Oktobris 30, 2013 7:17 pm

rieksts rakstīja:Rīgas Trieciens  tusē!! Bummed
Very Happy:D:D:D Dienas joks.
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Rīgas Trieciens  tusē!! Empty Re: Rīgas Trieciens tusē!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā