Intervija ar Robertu Birkavu....

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar Robertu Birkavu.... Empty Intervija ar Robertu Birkavu....

Post by Kristz Sestdiena Novembris 09, 2013 10:26 am

Intervija ar Robertu Birkavu.... Hockey-stanley-cup-1



Sveiks !
Sveiks , Kristin Intervija ar Robertu Birkavu.... 170086664
Vai Tev šī sezona patīk ?
Protams ! 
Cik skatos līgā ir vairāk cilvēki nekā S1 un es domāju , ka S3 būs vel aizraujošāka!
Cik rezultatīvs esi ? Un vai Tu esi tik rezultatīvs cik gribēji sezonas sākumā ?
Precīzi nezinu , bet zinu , ka biežāk ripu vārtos dabūju pats , nekā palīdzu to izdarīt partneriem.
Uzskatu , ka man jāspēlē labāk un rezultīvāk , jo esmu pirmajā maiņā , bet rezultivitātes ziņā komandā esmu tikai piektais !
Vienmer esmu sevi uzskatijis, ka esmu vairāk melnā darba darītājs un mazākuma speciālists , bet uzskatu , ka varu nospēlēt labi abos laukuma galos
Vai Trieciena komandā nevalda haoss ? Jo vairāki hokejisti ir izpauduši vēlmi pamest komandu.
Protams esmu dzirdējis baumas , ka pēc sezonas Sandis Šprunks , Uvis Zommers , Ričards Gaļickis pametīšot komandu , bet šis pagaidām ir tikai baumu līmeni un kas notiks ar šiem spēlētājiem uzzināsiem tikai pēc PO.
Vai kādreiz pametīsi Trieciena komandu nelaimē ?
To nekad nevar zināt...
Pēdējās spēlēs Tu nerādi labu sniegumu, daudzi ir teikuši, ka Tevi jāņem ārā no pirmās maiņas, jo nemāki pieslēgties Laurim un Uvim. Ko par to saki ?
Jā , bija tāds periods , kad komandai klājas grūti un arī man pašam...Bet kautkas notika un mēs piecēlāmies no zemes un tagad PO mums veicas labi pret S1 čempioniem.
Vai Tev ir kādas māņticības uz play-off spēlēm ? Un ja ir, tad kādas ?
Protams !
PO laikā neskujos un vēl viens rituāls spēles dienās iesildos ar savu sievu gultā un vēl visu PO laiku nemainu apakšveļu!
Kurā komandā nevēlies spēlēt, vismaz no tām komandām kas tagad ir ?
Nezinu , tāda komanda nav.
Kurā gribētu spēlēt visvairāk, izņemot Triecienu ?
Bauskas Lūši !!
Jo tur ir liela aktivitāte , pozitīva gaisotne Intervija ar Robertu Birkavu.... 170086664
Ko dari brīvajā laikā ?
Brīvais laiks sezonā ,it īpaši PO nav daudz , tāpēc es brīvajā laikā guļu vai esmu kopā ar ģimeni , reizēm uzspēlēju Playstation3
Vai kādreiz vēlētos spēlēt Latvijas izlasē ?
Protams !
Pārstāvēt savu valsti manuprāt ir katra sportista sapnis!
Un kā pēdējo pajautāšu, cik rezultatīvs gribi būt nākotnē ?
Stulbs jautajums!
Kurš gan negrib būt rezultatīvs Intervija ar Robertu Birkavu.... 170086664

UZ redzi !




NAUDU DALĪT MAN UN ROBIM !!! UZ PUSĒM !!!
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā