Lielās aptaujas rezultāti !

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Kristz Sestdiena Oktobris 05, 2013 12:49 pm

Labdien, beidzot būs pieejami manas aptaujas rezultāti. Sāksim ar pirmo aptauju, pašās beigās pateikšu uzvarētājus. Un paskaidrošu kāpēc tā.

Sākam ar Robīc pirmo un viņa gadījumā vienīgo aptauju kuru viņš iesūtīja.

Ko domā par Intarusu ? 
Neesmu baigi ar viņu runājis...
Ko domā par Zholtok ? 
Vienmēr cenšas pierādīt , ka viņam ir taisnība , bet nu tā viss ir ok , ir aktīvs utt
Ko domā par The Number 1 ? 
Līgas boss, protams tikai pozitīvi par viņu, vienmēr palīdz un visu dara tikai labu šai līgai
Ko domā par newdenisons2 ? 
Diezgan aktīvs, cenšas palīdzēt līgā - piem: KHL PROGNOŽU SPĒLE, PPM turnīrs
Ko domā par Robīc ? 
-
Ko domā par kikish18 ? 
Jautrs , laba humora izjūta, vienmēr izpalīdz un cepj labus rakstus Lielās aptaujas rezultāti ! 170086664
Ko domā par rieksts ? 
Labs cilvēks , savus darbus dara teicami (Media menedžeris ) , vienmēr izpalīdz..!
Ko domā par hulkman ?
 Jautrs, labi strādā ar PS , vienmēr palīdz un uztaisa man sigu , ja paprasu Lielās aptaujas rezultāti ! 170086664 Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636

Turpinām ar dymo pirmo aptauju.

Ko domā par Intarusu ? 
nau bijusi saskarsme
Ko domā par Zholtok ? 
nau bijusi saskarsme
Ko domā par The Number 1 ? 
loti apneemiigs un izpalidziigs,izpilda loti lielu darba apjomu,vienmeer pajautaa vienmeer ar atbild, visu cienu
Ko domā par newdenisons2 ? 
nau bijusi saskarsme
Ko domā par Robīc ? 
nau bijusi saskarsme
Ko domā par kikish18 ? 
oo,loti aktiivs lshl biedrs aizraada pa kludinaam ,bet tas jau tik pozitiivaa gaismaa,aktiivi piedalaas diskusijaas
Ko domā par rieksts ? 
nau bijusi saskarsme
Ko domā par hulkman ? 
nau bijusi saskarsme,noverojot ir savu pienaakumu augstumos


PS neesmu seit ilgi ,tapeec gruuti kko vairaak par katru kko uzrakstiit,sorry


Kā trešais savās domās dalīsies AndrewGaze.
Ko domā par Intarusu ?
Čangalis, kurš nemāk rakstīt. Bet ne vienkāršs čangalis. Intarusu ir īsts čangalis ar vērša sirdi, kurš strādā smagi un cītīgi lai nopelnītu naudu ģimenei un treniņiem. Respektabls vīrs, bet pēc vairākiem maniem novērojumiem, intelekts nav viņa lauciņš. Labs spēlētājs.
Ko domā par Zholtok ?
Daudz ko nezinu par šo individuāli, bet varu teikt, ka viņš ir īsts Latvju gladiators.
Ko domā par The Number 1 ?
Ļoti sakarīgs un atbildīgs cilvēks. Respektabls.
Ko domā par newdenisons2 ?
Neko.
Ko domā par Robīc ?
Diezgan sakarīgs un ļoti izpalīdzošs, darīs ko var, lai sasniegtu ko grib.
Ko domā par kikish18 ?
Lauku Lāčplēsis. Pastāv leģenda, ka viņš pirms 4 gadiem salauza klavieres ar tikai diviem pirkstiem. Iespaidīgi.
Ko domā par rieksts ?
Sakarīgs un gudrs, dara ko var līgas labā.
Ko domā par hulkman ?
Labs mākslinieks un labs konkursu vadītājs. Labs komandasbiedrs, var aprunāties ar viņu.




Ceturtais kikish18 un viens no pēdējajiem.


Ko domā par Intarusu ?
Pozitīvs cilvēks, kas ļoti daudzās situācijās spēj ieraudzīt un saskatīt to labāko. Nezinu cik daudz viņš saprot no hokeja stratēģijām un taktikām, bet ļoti noderīgs komandas mikroklimata uzturēšanā. Rakstu ziņā viņš ir oriģināls, taču vajadzētu noslīpēt pārējos aspektus. Iepriecina viņa darbība līgas diskusijās un vispārībā viņa aktivitāte.
Ko domā par Zholtok ?
Iespējams neatlaidīgākais sīcis. Pārcietis daudz skarbas skarbas kritikas (dažreiz pelnīti, bet dažreiz arī nē). Nezinu, cik lielam (vai šoreiz mazam Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 ) hokeja fanam jābūt, lai šeit vēl uzturētos. Apbrīnojami aktīvs un pieņemu, ka ir daudz gatavs upurēt līgas vārdā. Cik zinu viņu no savas komandas ģerbtuves, tad atkal varu uzcelt aktivitāti, bet saturu savām domām nespēju vienmēr izprast, tāpēc nav tas labākais komandas mikroklimata veidošanā.
Ko domā par The Number 1 ?
Apbrīnoju šo cilvēku! Objektīvs, vienmēr gatavs, zinošs, pārliecinošs, demokrātisks, jautrs, ar labu humora izjūtu, izpalīdzīgs, īsts 21. gs līderis Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 ..... Uzskatu par līgas un Rīgas Trieciena līderi. Es pat ļoti ceru, ka viņa spēlētājs kļūtu par līgas rezultatīvāko. Lauris būtu to pelnījis Lielās aptaujas rezultāti ! 2227278387 Labāku cilvēku šīs līgas vadīšanai nevaru iedomāties Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636
Ko domā par newdenisons2 ?
Īpaši nebiju viņu pievērojis, kad uzsāku spēlēt LSHL. Bet ap to laiku, kad izveidoja KHL prognožu spēli nedaudz vairāk pievēroju viņu, domāju, ka pēc tā brīža viņš kļūva par vienu no lielākajām LSHL autoritātēm. Inteliģents cilvēks, kurš vēlāk būtu cienīgs vadīt pats savu komandu. Reāli viņš varētu sasniegt vairāk līgā, taču manuprāt negrib tik ļoti aizrauties, kas ir tikai un vien dabīgi.
Ko domā par Robīc ?
Atklāšu noslēpumu. Man ir īpašs fails datorā, kurā turu visu informāciju par Rīgas Trieciena spēlētājiem. Ailē "Aktīvs" es parasti darīju tā. "v" burts aktīvs, "-" neaktīvs ... Robim es ieliku "V" burtu Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 Robis ir vienkārši fantastisks draugs, laba humora izjūta, godīgs... Un vēl daudz citu labu rakstura īpašības Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 Ja dažreiz es cenšos uzturēties Rīgas Trieciena Skype čatā, lai noturētu jauniņos, tad Roberts to dara vienkārši pēc savas sirds patikas, izklaides pēc, viņš ļoti bieži ir online un ir patīkami ar viņu sarakstīties Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 
Ko domā par kikish18 ?
Aij, aij, aij .... 
Ko domā par rieksts ?
Tas būtu tikai loģiski, ka viņš kļuva par mūsu komandas kapteini, kaut gan esmu ar riekstu ap viena vecuma, man liekas, ka viņš daudzreiz pieaugušāks par mani Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 Ļoti nopietni uztver darbu un savus pienākumus, domāju, ka būtu pienācīgs kandidāts simulētāja amatam. Un nez kāpēc pēdējā laikā, ja sanāk kāda saskarsme par futbola tēmām, tad sāku domāt par riekstiem ...... Lielās aptaujas rezultāti ! 2779651883

Ko domā par hulkman ?
Vecis ar skillu grafikās Lielās aptaujas rezultāti ! 329831387 Labs sarunu biedrs, izcils draugs, taču esmu pievērojis, ka var būt nedaudz dzēlīgs pret tiem, kas viņu nokaitina (pārsvarā novērojams LSHL sarunās), bet pateikt to vai viņš to domā nopietni vai pa jokam ... pēc teksta nepateiksi. Ričards, manuprāt, ir ļoti daudzpusīgs cilvēks un noteikti daudz kur talantīgs. Aktivitāte līgā ir pamanāma un nav "postu vācējs", bet gan runā par tēmu. Atkal man likās, pēc skype sarunām, ka sarunājos ar vecāku vai ap mana vecuma cilvēku, bet izrādījās 2-3 gadus jaunāks Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636Prieks par šādu cilvēku līgā un vēl lielāks prieks par šadu cilvēku Rīgas Trieciena komandā Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636


Kā pirmspēdējais ir anonīms cilvēks, viņš gribēja palikt anonīms.

Ko domā par Intarusu ?
Njā lieki piebilst, ir labojies. No sākuma man viņš ļoti nepatika, tagad ir jau labāk.Bet tāpat vienmēr lielās ar savu vecumu un dzeršanu. kāda jēga no tā?Nomierinies.un beidz lielīties,nu un ka esi labs vārtsargs, tas jau ir visas komandas nopelns nevis tikai tavs! beidz tā darīt un es tevi respektēšu!
Ko domā par Zholtok ?
Mazias trolissss!piedod vecīt par šiem vārdiem,bet tu no sākuma visiem ļoti piebesiji.Vienmēr kasījies ar savu brāli kā kaķis ar suni,un kad nedabūji komandu likās tulīt apraudāsies,bet ko darīt,esi jauns!Pedējā laikā tik daudz stulbību vairs neraksti,tas iepriecina!Laikam esi beidzot sācis izaugt?
Ko domā par The Number 1 ?
Neko sliktu neuzdrošinos teikt!Superīgs cilvēks!Tik ļoti labi vada šo līgu!Kautgan man liekas ka pareizi darija ka deva daudziem darbus,jo viens viņš to īsti nepavilka!
Ko domā par newdenisons2 ?
Am delegāta personība!Lieki piebilst ka saka tikai tad kad ir jēga kautko teikt,atšīrība no puses līgas kura pusto pilnīgi nevajadzīgi!bišk par smalku priekš mūsu aprindām,nēsi tu te karalis,bet tas tur tā!
Ko domā par Robīc ?
Postotājs!lieki ,bezjēdzīgi,nevajadzīgi.ja raksti tad vismaz raksti pareizi un ar saturu....Ja godīgi mdiezkas nav ar tevi!grūti tevi paciešu,bet patds nēsmu labāks!
Ko domā par kikish18 ?
Velvien triecieniets?no kurienes jūs visi lienat?Ir labs rakstnieks,piekrītu...Beyt izveidot aptauju sēriju kur kopā laikam mdabuja 5m ir ļoti gudri un tizli!Bet prāts ir īstajā vietā!Man viņš patīk!
Ko domā par rieksts ?
Rieksts...jā .Normāls vecis!Zin ko dara!nekā slikta nav!Izsaka savu viedokli,un pie tā padstāv!bišk ir iegājis auzas ar sfs,man liekas tur nekas nenotiek,bet varbūt tomēr notiek?!?!


Tas viss!Kādēl anonīmi!piedotie puisīši,bet negribu lai mani līgas zieds un „lepnums” norok!Padomājiet par šo diezgan nopietni,jo tā visa ir taisnība!



Kā pēdējais ir līgas BOSS The Number 1.


Ko domā par Intarusu ? 
Viens no labākajiem GK līgā, S1 čempions. Aktīvs arī forumā
Ko domā par Zholtok ? 
Ļoti labs spēlētājs. Viens no aktīvākajiem forumā, lai gan pēdējā laikā nedaudz pieklusis
Ko domā par newdenisons2 ? 
Aktīvs spēlētājs, rīko dažādus konkursus (KHL Prognožu spēle, Handbola turnīrs)
Ko domā par Robīc ? 
Arī viens no aktīvākajiem šajā forumā, mans komandas biedrs
Ko domā par kikish18 ? 
Ļoti labus rakstus raksta, arī Trieciena Co-GM
Ko domā par rieksts ?
 Ļoti pieredzējis lietotājs, palīdzējis līgai daudzās jomās

Ko domā par hulkman ? 
Viens no labākajiem GFX taisītājiem, ja ne pats labākais

Tagad būs otrā aptauja......... To iesūtīja mazāk cilvēku.......


Sākam ar dymo.......


Ko domā par vairogu ? 
nau bijusi saskarsme
Ko domā par Skipper ? 
nau bijusi saskarsme
Ko domā par Snickeru ? 
cepuri nost vina prieksaa,paliidzeeja loti daudz ienaakot seit kas un kaa seit,un jebkuraa laikaa pa jebkuru jautaajumu atbild bez aizspriedumiem
Ko domā par Pakito ? 
nau bijusi saskarsme
Ko domā par san4o_ ? 
nau bijusi saskarsme
Ko domā par mani (KRisTiNu) ? 
loti aktiivs iesaistaas diskusijaas par viskko,tikai taas gaisaakaas domas pa vinu


Otrais būs .......AndrewGaze


Ko domā par vairogu ?
Daudz ko nezinu, bet izskatās pēc normāla čaļa. 
Ko domā par Skipper ?
Aizņemts vīrs. Ļoti saprātīgs un patriotisks jaunietis ar gaišu nākotni.
Ko domā par Snickeru ?
Gadus trīspadsmit jauns puišelis, kurš man pārāk nepatīk. Nedaudz kaitinošs un piņkšķīgs. Apvainojās pēc tam, kad es nepiekritu viņa piedāvātajam kluba līgumam, un izņēma mani no saviem skype kontaktiem beigās.
Ko domā par Pakito ?
Labs GM un kompetents forumā, bet reizēm neesmu apmierināts ar to, kā viņš vērtē GFX darbus. Dēļ tā es raudu savā miegā reizēm.
Ko domā par san4o_ ?
Neko daudz, izskatās saprotošs un normāls. 
Ko domā par mani (KRisTiNu) ?
Nezinu, neesmu pārāk kontaktējies.



Trešais būs neviens cits kā kikish18.....


Ko domā par vairogu ?
Gudrs cilvēks, kas zina ko darīt, kā darīt. Lai sasniegtu rezultātus strādā ļoti mērķtiecīgi. Zinošs, apveltīts ar savdabīgu humora izjūtu, kura man vispār patīk Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 GM jābūt aktīvam un vairogs tāds viennozīmīgi ir. Žēl, ka neuzturas skype ;(
Ko domā par Skipper ?
Jautrākais cilvēks ko iespējams pazīstu Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 Izcils draugs, sarunu biedrs. Inteliģences koeficentam vajadzētu būt augstam Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 Mērķtiecīgs un atļaušos uzteikt viņa spējas noturēt aktīvu spēlētāju viņa komandā, citi GM atpaliek šajā jautājumā. Žēl, ka dažu iemeslu dēļ nevar būt tik aktīvs kā agrāk, tāpēc ir jāizbaud tas moments, ko viņš pavada skype vai LSHL/SHL. P.S. Es viņam vēl jo projām esmu parādā biezpienu Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636
Ko domā par Snickeru ?
Talantīgs cilvēks, kas spēj uzbūvēt arī komandu, kuras sastāvā ir daudz aktīvie. Par spīti švakam startam spēj savākt komandas aktīvākos. Slavēju viņa mērķtiecību un cīņassparu.
Ko domā par Pakito ?
Inteliģents un prasmīgs cilvēks, respektēju viņu kā Co-GM Monreālas Trieciena laikos, respektēju kā Talsu GM arī tagad Lielās aptaujas rezultāti ! 2227278387 Dara savu darbu atbildīgi un labi. Uzskatu , ka viņam ir taktisks prāts, kas vispār ir ļoti noderīgi un labi.
Ko domā par san4o_ ?
Labs sarunu biedrs un vēl labāks draugs. Līgā spēj paveikt daudz ko un apbrīnoju viņa spēju komandas izveidošanā. Demokrāts. Spētu uzņemties vēl kādu amatu LSHL, bet nevajag, atstāsim arī kaut ko citiem Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636Noteikti spējīgs Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 Vajadzētu uzrakstīt vēl kaut ko, bet man rakstāmās rokas nogurušas Lielās aptaujas rezultāti ! 3968902791  Aktīvs, jautrs, lielisks, foršs, galva pareizajā vietā Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636
Ko domā par mani (KRisTiNu) ?
Centīgs visas līgas vārdā, ar augstu aktivitāti un spēju ziedot sevi līgai, Laikam spētu lekt lodes priekšā, ja šautu pat uz kāda nepazīstamā.... Kaut gan varbūt pārspīlēju. Neatlaidīgs, cīnās par savu komandu un tad tā cīnīsies par viņu. Kreatīvs, bet kaut kas pietrūkst idejas veidošanā, lai realizētu visus 100% no ptenciālā Lielās aptaujas rezultāti ! 2227278387 



Ceturtais un pirmspēdējais ir ........ anonīmais cilvēks.


Ko domā par vairogu ?
Vecis!Bet nekur un nekad nepaliks bez komentāriem!iskatās ka daudz āzejas ar san4o,liekas diezgan labas attiecības viņu starpā!Vai vrb tieši otrādāk!Am kā lai pasak...viņš jau nav slikt,bet ļoti bīstams konkurents!gribētu dabūt viņu malā,gan kā spēle’taju,gan kā gm!
Ko domā par Skipper ?
Diezgan laba humora izjūta,bet daudziem viņš besī!laikam sācis pēdēja laikā kasīties ar bukmeikeriem!pats reti ienāk,bet tik citiem dirš virsū!nedari tā...
Ko domā par Snickeru ?
Ļoti iedomīgs,atrī aisvilstas.nepatīk tādi cilvēki,bet ko padarīsi!?
Ko domā par Pakito ?Pokemons!baigi nepatik,nezinu kāpēc!Varbūt ja spēlētu ar viņu vienā komandā tad nebūtu tik traki,bet tagad nezinu!
Ko domā par san4o_ ?
Totāls Daunis,posto kur vajag kur nevajag.lien visiem dirsā,kpc?nezinu!Varbūt tik man tā liekas ,bet ir uzņēmies par daudz pienākumus un tagad ntiek galā,pat savu npc nevar uztrenēt!
Ko domā par mani (KRisTiNu) ?
Lielais troliss,...Visu apsmieklu objekts,žēl viņa bišk!Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 bet ar savu attieksmi ir to nopelnījis!Brīnums kā nesāk psihot,un neiet prom no līgas!diezkas nav ja kādi 15 cilvēki uzdrīkstās burtiksi acīs aprunāt?Jums kauns vsp ir?



Pēdējais manā aptaujā ir....... Zholtok, visiem pazīstamais......


Ko domā par vairogu ? 
Labs tamperes wolves galvenais treneris. Trene loti labi un stingri
Ko domā par Skipper ? 
Ar ka visi labs treneris. Trene un pat audzina rigas triecienu komandu. Labinais.
Ko domā par Snickeru? 
Nenak vairs biezi ieksa. Bet tas nekas labi vada paslaik komandu.......................
Ko domā par Pakito ? 
Vada jauno komandu un vel veido loti labu talsu lokomotiv.
Ko domā par san4o_ ? 
Vada bauskas lusus. Pagaidam neiet ar komandas vadibu.
Ko domā par mani (KRisTiNu) ? 
Vada milos Aizputes ledlauzus. Forsa komanda, jo es tur esmu spelejis. Labs treneris patika tur spelet biju ka trenera assistents.



Tas par aptaujām viss. Tagad laiks noskaidrot ko es domāju par katru, bet es protams nepiedalīšos naudas izlozē.

Ko domā par Intarusu ?
Foršs cilvēks, ir arī melnās puses, viena no tām lielība. Laikam vairs neko nevarēšu par viņu pateikt, jo neesam vienā komandā.
Ko domā par Zholtok ?
Mans brālis, nu ko vairāk varu pateikt, aktīvs, ar savām ambīcijām.
Ko domā par The Number 1 ?
Līgas boss. Kruts cilvēks, malacis. Pluss par to, ka uztaisīja šo līgu, tas manu brīvo laiku padara skaistāku.
Ko domā par newdenisons2 ?
Nav bijusi tāda saskarsme, bet laikam labs cilvēks.
Ko domā par Robīc ?
Kā jau Roberts, aktīvs, labs draugs, piemīt labs humoriņš.
Ko domā par kikish18 ?
Man šis cilvēks ir ļoti palīdzējis, tāpat ka es viņam. Respect.
Ko domā par rieksts ?
Zinu to, ka vada SFS un dara to ļoti sekmīgi. Ir Trieciena kapteinis.
Ko domā par hulkman ?
GFX karalis, vairs nekas nenāk prātā......

Tās bija manas domas par pirmās aptaujas cilvēkiem.
Tagad otrā.

Ko domā par vairogu ?
Vienkārši fenomenāls cilvēks. Nav vārdu, jo tad būtu pusstundu jāraksta romāns par viņu Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 
Ko domā par Skipper ?
Trieciena simbols Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 (neapvainojies un saproti kā gribi)
Ko domā par Snickeru ?
Dažreiz spēj nokaitināt, ātri aizsvilstas. Labs treneris. Un GM.
Ko domā par Pakito ?
Nav bijusi tāda saskarsme.
Ko domā par san4o_ ?
Šis ir labākais kas var būt. Lielās aptaujas rezultāti ! 2865270636 


Ko domā par mani (KRisTiNu) ?
-----


Tas arī viss par visām aptaujām, bet tagad labākais brīdis šajā rakstā.
APBALVOŠANA !!!
Par pirmo aptauju:
Trešā vieta:
Otrā vieta:
Pirmā vieta:
Par otro aptauju:
Trešā vieta:
Otrā vieta:
Pirmā vieta:

Tādi ir rezultāti, apsveicu visus.
Tagad paskaidrošu, kāpēc tāda ir mana izvēle.
Pirmajā aptaujā:
Robīc - man patika viņa domas, par visiem cilvēkiem.
Kikish18 - izteicās ļoti labi, gari, gribējās likt kā pirmo, bet tomēr otrais.
Anonīmais - mani aizkustināja viņa rakstītais un es visam tam piekrītu.


Otrajā aptaujā:
Anonīmais - patika jau iepriekš.
AndrewGaze - bija atklāts savā viedoklī.
kikish18 - ļoti gari un interesanti rakstīja.


Tas arī viss !!! Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Kristz Sestdiena Oktobris 05, 2013 12:51 pm

Jāgaida, kad anonīmais pats atzīsies, kas viņš ir, neapvainojieties neviens, jo šis rakstītais ir patiesība. No anonīmā puses.
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Snickers Sestdiena Oktobris 05, 2013 12:58 pm

Andrew nav man trīspadsmit ! Very Happy Hmm par to - tajā dienā nebija īpaši labs garīgais , bet tagad nekādu pretenziju nav pret Tevi ! Smile

Ļoti interesē kurš ir tas anonīmais...
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Kristz Sestdiena Oktobris 05, 2013 12:59 pm

Vēlāk atzīšoties, tā vismaz man skype rakstīja vakar. Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Zommers Sestdiena Oktobris 05, 2013 1:10 pm

Animais lietotajs vnk super. Forss aptauja no tavas puses varbut gaidu no tevis vel labaku aptauju.
Viss par mani ir vnk viss patiessiba Very Happy
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Kristz Sestdiena Oktobris 05, 2013 1:22 pm

Shadas aptaujas no manis diezvai redzesiet veel. Nav nauda :-D
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Foruma Butaforija Nr1. Sestdiena Oktobris 05, 2013 1:26 pm

Es zinu kurš ir anonīmais !
pēc rokraksta var pateikt ! tas ir san4o_ !
nav brīnums , ka viena aptaujaa cilvēki rakstīja , ka negrib ar viņu komanda !
piedod , bet taa ir!
Kaa anonīmais aiz muguras jau vari nodirst Emīlu , Mani , Kristu , Uvi , Intarusu!
Respect Andrew ! izsaka domas atklāti RESPECT!
A Ko šis , kaa anonīmais visus nodirš!?
Sakiet ko gribiet , metiet mani ārā No līgas , bet tā ir TAISNĪBA !
piedod , Sandij! pats ar saviem uzbraucieniem to panāci !
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Siliņš Sestdiena Oktobris 05, 2013 1:26 pm

Es esmu anonīmais...
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Siliņš Sestdiena Oktobris 05, 2013 1:29 pm

Zinu! Tas Bij domāts kā joks! Un es apzinos. Un tik pasaki ka vismaz daļa no tā nav patiesība
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Snickers Sestdiena Oktobris 05, 2013 1:38 pm

Slikts joks ! Sandij !
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Siliņš Sestdiena Oktobris 05, 2013 1:41 pm

Nu bet nedaudz taisnība ir.
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by vairogs Sestdiena Oktobris 05, 2013 1:41 pm

Man tas "Anonīmais" atgādina manu veco draugu San4o !


Ps. Ja vien Krišs Labsvārds nav ticis pie runāšanas , lai gan ir ievērots ,ka žurnālisti no viņa izvairās , laikam baidās norauties !! Very Happy Very Happy Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by vairogs Sestdiena Oktobris 05, 2013 1:43 pm

Jau paspēja atmaskot pirms manis !!

Gribēju būt atmaskotājs ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Siliņš Sestdiena Oktobris 05, 2013 1:44 pm

Beidzot cilvēks kas saprot humoru! Var redzēt ka esi savējais!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Kristz Sestdiena Oktobris 05, 2013 2:03 pm

Šo visu Sandijs sarakstīja tāpēc, ka viņš katrā meklēja sliktās īpašības. Tā jau viņš visus būtu aprakstījis rožaini. Un tas nav nekas slikts ja cilvēks izsaka savas domas. Šajā ziņā piekrītu visam ko rakstīja Sandijs. Nevajag tagad viņu ''nodirst''. Šo par anonīmo mēs jau izdomājām pirms tam, lai ir arī kaut kādi interesantāki notikumi. Nemāku tā tēlaini izteikties, tāpēc ceru, ka sapratāt. Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Siliņš Sestdiena Oktobris 05, 2013 2:10 pm

Paldies! Pateici Visu kā ir.
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Kristz Sestdiena Oktobris 05, 2013 2:11 pm

Lūdzu, prieks palīdzēt. Nedrīkst jau draugus nelaimē pamest. Bauskas Lūši turās Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by AndrewGaze Sestdiena Oktobris 05, 2013 2:16 pm

Pārāk neuztraucos par Sandija rakstīto, viņš mēģināja vienkārši smieklīgi izcelt sliktās īpašības, viss ir atkarīgs no tā, kā to uztver. Reizēm varbūt arī robeža tika pārkāpta, bet kam negadās?
Un paldies par pozitīvajām atsauksmēm manai aptaujai, nopirkšu jaunu Lambordžīni par šiem 300k, ko nopelnīju. Very Happy
AndrewGaze
AndrewGaze
Gotfrīds Līcītis #14 (LW)
Gotfrīds Līcītis #14 (LW)

Postu skaits : 97
Join date : 28.08.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Kristz Sestdiena Oktobris 05, 2013 2:17 pm

Prieks, ka neiztērēsi alkoholam Very Happy
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Powrish Sestdiena Oktobris 05, 2013 2:36 pm

Ja tas bija Sandijs, tad joksnav smiek;igs, visi bez maz vai gribēja palasīt tavas domas, ko tu nopietni domā, ja tu tiešām domā kas esmu pokemons, un negribi ar mani vienā komandā, nav problēmu, tad nevaig spēlties zem anonīma vārda, vaig.
Bet paldies ka pats pēc tam pateici
Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by DoUbLeD Sestdiena Oktobris 05, 2013 7:24 pm

Nesaprotu,kāpēc dažš labs sēk heitot tagad san4o_?
Cilvēks uzrakstīja ko domā,bet tad kad parāda,ka nav zaķpastala un atklājas,tad citi sākt mīnusot viņa postus.Tā vietā labāk atklāti pateiktu,ka tev kaut kas nepatīk,nevis izmantotu anonīmu mīnusošanu.
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by kikish18 Sestdiena Oktobris 05, 2013 7:35 pm

Vispār bija interesantāk nekā gaidīju, žēl, ka visi tik īsi savos viedokļos, un tiešām malacis Sandijs par saviem oriģinālajiem viedokļiem. Bija kā odziņā šim visam Smile

Tos 800k ieskaiti Stopniekam, OK?
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Kristz Sestdiena Oktobris 05, 2013 7:49 pm

Pārskaiti no sava konta, jau ieskaitīju Wink
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by hulkman Sestdiena Oktobris 05, 2013 7:55 pm

Tu ieskaitīji, bet ne bankas menedžeri!
Vari vēl paspēt postu izlabot! Very Happy
hulkman
hulkman
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)

Postu skaits : 1459
Join date : 12.08.13
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Siliņš Sestdiena Oktobris 05, 2013 8:16 pm

Neapvainojaties, bet tie mīnusi ir stulbi. Es vienkārši izscelu un vel izraibinaju visas jūsu sliktas īpašība. NNeapvainojaties, bet tad vismaz pasakiet acīs ja tas nepatika, kā to izdarīja robis un Pakito. LŪK tas ir stulbi. Un jā. Laikam neviens nevēlas zināt par sevi patiesību! Patiesībā acīs kož ja? Nu tad salieciet man visur minusinus, tad varbūt uztaisiet aptauju vai mani vajag nobanot. Neapvainojaties, bet kādam šo visu vajadzēja pateikt. Es nesaku ka tā visa ir taisnība, bet neko nevar izdomāt no nekā. Tā jau zināju ka puss līga mani noedis, bet vismaz neesmu zakpastala! Paldies jums! Aplausi un ziedi par anonīmu minusinu likšanu! Malači Wink
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti ! Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti !

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā