Lielās aptaujas rezultāti..

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Lielās aptaujas rezultāti.. Empty Lielās aptaujas rezultāti..

Post by Zommers Trešdiena Oktobris 16, 2013 10:24 pm

Kā pirmais ir Zholtok.

Ko doma par Bauskas lusiem? Laba komanda un tas sastavs. Tikai velkas pa lejas vietam. Neveicas speles. Bet ta vispar normala komanda ar jautru galveno treneri. Zinu tikai kad 
pedeja spele malieks vinneja. Nezinu pret ko bet uzvareja. Spletaji normali cali ir neaktivie un ir aktvie. Taktiska zina labi salikta komanda.
Ko doma par Talsu Lokomotiv? Loko ir dzimusi ar labu jautru milu treneri... Viss labs augstak ir par Bauskas lusiem man vismaz ta skiet neesmu paskatijies tabula, bet ta dzivesprieciga komanda ar jautru noskanu. Labi spele viss labi sakartots mainas un taktikas zina.
Ko doma par Aizputes ledlauziem? Esmu tur spelejis. Loti laba komanda spele normali censas vismaz pagaidam PO vel var tikt jo ir augstak ka linija. Taktiska zina strada citigi lai uzvaretu gandriz vajag tur stundu vai vairak. Vins nesez baigi ilgi un nedoma bet labi ir vienalga salicis visu kas nepieciesams. Mainas kartigi saliktas, jo visu paskatos Very Happy bet nevienam nestastu tas ka noslepums.
Ko doma par Tampers wolves? Tampere ir pagajusas sezonas cempioni. Bet sosezon viniem neklajas tik labi ka iepriekseja sezona. Vins pavada ilgi stradajot pie taktikam un mainam visu nakti gandriz. Nespele tik labi, jo nav kartigi saliktas mainas un taktikas (tas tik manas domas)......
Ko doma par Oslo wild cats? Oslo ir speciga komanda un ja grib tad var vina uzvaret. Vel nemak salikt pareizi taktikas bet es jau neesmu vins tetis ka varu komandet!!!!??!?! Bet ta normala komanda ar tik dzivespriecigu treneri un vieniem ir laimejies ka tads ir vieniem!?!
Ko doma par Rigas trieciens? Paslaik speleju tur un esmu iejuties normala sastava. Spele ari viss labak un ir 1 viets apsveicu vinus. Taktikas un mainas zinu bet neatklasu jums, jo ta ir man komanda negribu vinu nodot. Sastavs ir labs mainas um taktias ir normali saliktas taka nav nekadu iebildumu!!!! 

Ka otrais ir Pakito

Ko doma par Bauskas lusiem?
Aktīvs sastāvs, gana labi un bīstami spēlē uzbrukumā!
Ko doma par Talsu Lokomotiv?
Nekad nepadodas, turpina cīnīties pie jebkāda rezultāta! Kad Lokomatīve ieskriesies, tad to nevarēs apstādināt, es domāju tikai to labāko apr savu komandu ! Smile
Ko doma par Aizputes ledlauziem?
Krists velk komandu gan kā spēlētājs, gan kā augstāk stāvošais cilvēks komandā! Aizpute ar lieliem mērķiem, no viņiem parasti sagaida negaidīto.
Ko doma par Tampers wolves?
Protams čempionu cienīga komanda, taktiski gudrākā komanda LSHL, laba aizsardzība, vārtsardzība, labs iemetiens, un ir gatavi izmantot jebkuru vairākumu! No Vilkiem jauzmanās!
Ko doma par Oslo wild cats?
Komanda ar labu sastāvu, kas sezonas sākumu ir sākusi sliktāk nekā varēja būt!Es domāju ja viņi atradīs savu spēles stilu tad viss viņiem notiksies, un ar komandu var notikt ātras pārmaiņas, vai viņi var nokrist vēl zemāk, vai vienā brīdi uzsākt uzvaras sēriju!
Ko doma par Rigas trieciens?
Pēc manām domām galvenie favorīti uz kausu šajā sezonā, spēle gudri! Aktīva komanda protams! Esmu ļoti labās domās, par saviem vecajiem Wink
māju ja viņi atradīs savu spēles stilu tad viss viņiem notiksies, un ar komandu var notikt ātras pārmaiņas, vai viņi var nokrist vēl zemāk, vai vienā brīdi uzsākt uzvaras sēriju!
Ko doma par Rigas trieciens?
Pēc manām domām galvenie favorīti uz kausu šajā sezonā, spēle gudri! Aktīva komanda protams! Esmu ļoti labās domās, par saviem vecajiem Wink

Kā trešais būs - Big Boss

Ko doma par Bauskas lusiem?
Jauna komanda ar ļoti lielām perspektīvām, taču tās komanda nemāk pilnībā izmantot.

Ko doma par Talsu Lokomotiv?
Lokomatīve kas ieiet pareizajās sliedēs. Lielās aptaujas rezultāti.. 2865270636

Ko doma par Aizputes ledlauziem?
Manā skatījumā un arī visādi citādi skatoties vajākā komanda līgā, faktiski vienīgā komanda kurā es negribētu spēlēt.

Ko doma par Tampers wolves?
Nu šeit jāsaka ka tā ir čempionu komanda kas joprojām zin kā spēlēt.

Ko doma par Oslo wild cats?
Šeit tikai manā skatījumā šī komanda ir vāja kaut gan citādi skatoties komanda nemaz tik vāja nav, tādēļ uzskatu ka šeit ir ļoti daudzas neizmantotas perspektīvas vairāk nekā Lūšiem!

Ko doma par Rigas trieciens?
Vienozīmīgi komanda kura zin kā spēlēt un izmanto visas iespējas, starp citu kopš Uvis ir šajā komandā šķiet ka viņš ir beidzis dzert pirms spēlēm.

Kā ceturtais būs kristins?

Ko domā par Bauskas Lūšiem?
Ļoti labi nokomplektēts komanda. Spēlē aktīvu hokeju visos laukuma stūros. Spēlē arī mans favorīts Vītols. Lielās aptaujas rezultāti.. 170086664Lielās aptaujas rezultāti.. 276580151
Ko domā par Talsu Lokomotiv?
Mana viena no mīļākajām komandām LSHL līgā vispār. Šeit spēlē Alens Paurs, kurš ir viens no LSHL pirmajiem spēlētājiem. Lielās aptaujas rezultāti.. 3155308157
Ko domā par Aizputes Ledlaužiem?
Mana komanda, tāpēc atteikšos komentēt. Lielās aptaujas rezultāti.. 3464698455
Ko domā par Tamperes Wolves?
Anderson !!! Tas nāk pirmais galvā dzirdot šo komandu. Lielās aptaujas rezultāti.. 170086664Tas arī viss. Čempioni !!! Lielās aptaujas rezultāti.. 2227278387Lielās aptaujas rezultāti.. 2545546525
Ko domā par Oslo WildCats?
Snickerītis, njamm....... Laba komanda, slikti sāka sezonu un tagad ir pieņēmuši apgriezienus. Malači. Lielās aptaujas rezultāti.. 1974137653
Ko domā par Rīgas Trieciens?
Mana šobrīd mīļākā komanda, pats tur gribētu spēlēt, bet tas ir maz ticams. Tur spēlē mans bratans Lielās aptaujas rezultāti.. 170086664Līderi !!!Lielās aptaujas rezultāti.. 134569939

Kā piektais būs Robertinsh

Ko doma par Bauskas lusiem? kā komanda man patīk Lūši , vairāk komanda nesimpatizē tik ļoti , dēļ komandas GM , BET protams komandas galvenā trenera assisents ir jautrs un labs cilvēks.

Ko doma par Talsu Lokomotiv?
Baigi daudz nezinu par loko, bet zinu , ka ir divi īsti komandas vilcējii , tie ir - Alens Paurs un Ralfs Ozols. Komanda jauna, tāpēc var gaidīt gan kapumus , gan kritumus !
Ko doma par Aizputes ledlauziem?
Komanda jau startē kops s1 , tajā sezonā Aizputei neveicās , šogad komandai veicas jau labāk un viņi ir nopietns drauds.
Ko doma par Tampers wolves?
Komanda kura es gribētu spēlēt visvairāk , protams aiz sava kluba trieciena! Komandaa nav pārāk daudz aktīvie spēlētāji , taču tā vienmēr spēj radīt labu sniegumu.
Ko doma par Oslo wild cats?
Komanda ir ļoti aktīva , šis sezonas starts gan nav pārāk veiksmīgs , bet komanda palēnām atgriežas virsotnē un domāju viņi iekļūs PO. Liela nozīme WC ir no Artura Grosberga Lielās aptaujas rezultāti.. 170086664
Ko doma par Rigas trieciens? -

Tas bija viss no šīm aptaujām paldies kad aizpildijāt!!

Lielie rezultāti klāt

Un 500k iegūst
500k:

UN 300k iegūst
300k:

UN 100k saņem
100ik:

Pakito jo vinam viss labi un gari uzrakstīts..
BIG BOSS jo vinam ari ir gari uzrakstīts.
Kristins jo vinam viss ta teikumā pateikts..
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti.. Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti..

Post by vairogs Trešdiena Oktobris 16, 2013 10:39 pm

Uvi , es naktīs nespēju aizmigt domājot par taktikām , kā būtu labāk un kā nē ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti.. Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti..

Post by Jogurtaa Trešdiena Oktobris 16, 2013 10:51 pm

Acis iet šķībi lasot tekstu bez nekādām pieturzīmēm. Plus, vēl arī garumzīmju nav. Bet nu, kad raksta rakstu, vienalga aptauja vai nē, vajadzētu tā kā piedomāt pie pareizrakstības un arī vismaz vienu reizi pārlasīt, ko esi rakstījis. Tas tā no manis, lai nākotnē Tu varētu izcelt lielāku naudu ar rakstiem. Smile
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti.. Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti..

Post by Zommers Ceturtdiena Oktobris 17, 2013 1:13 pm

Tas tāpēc kad no telefona
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti.. Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti..

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Oktobris 17, 2013 8:05 pm

Nebūtu tā kā labāk likt rakstus no datora nevis telefona? Just saying...
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti.. Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti..

Post by Zommers Sestdiena Oktobris 19, 2013 9:36 am

No datora izlaboju visu Smile
Zommers
Zommers
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/
Uvis Zommers #4 (C) /Head Coach/

Postu skaits : 1554
Join date : 09.06.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Lielās aptaujas rezultāti.. Empty Re: Lielās aptaujas rezultāti..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā