Iesniegums Līgai

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Vai viņus vajag sodīt ar 1M Ls naudas sodu, lai šādas kļūdas vairs neatkārtotos?

Iesniegums Līgai Vote_lcap61%Iesniegums Līgai Vote_rcap 61% 
[ 11 ]
Iesniegums Līgai Vote_lcap39%Iesniegums Līgai Vote_rcap 39% 
[ 7 ]
 
Kopā Balsis : 18
 
 

Iesniegums Līgai Empty Iesniegums Līgai

Post by Skipper Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 8:47 pm

Es, Emīls Skapis iesniedzu ziņojumu LSHL (Latvijas Simulētā Hokeja Līga) par sliktu darbu bukmeikeru kantorī. Jau labu laiku atpakaļ tiku veicis likmi sezonas 17 spēlei starp Rīgas "Triecienu" un Aizputes "Ledlaužiem" likdams 710,000 Ls par Rīgas "Trieciens" uzvaru. Spēle tika aizvadīta vakar, 2. oktobrī, un Rīgas "Trieciens" uzvarēja spēli ar galējo rezultātu 4:1. Tātad, Es biju derējis uzlikdams savu naudu (710,000ls) par Rīgas "Trieciens" uzvaru, bet beigās nesaņēmu neko.
Pie vainas šai netaisnībai ir Bukmeikeru kantoris, kurš izrīkojās netaisnīgi un neuzlika koeficentus uz spēlēm laicīgi, kas stādināja daudz spēlētājus. Pēc noteikumiem viņiem ir jādara savs darbs un jāpēta katra komanda liekot koeficentus uz visām spēlēm, lai spēlētāji spētu piedalīties šajā "Atrakcijā".

Par šo nevīžību Es pieprasu, lai visa mana nauda tiktu atgriezta manā kontā un 1,000,000 ls kompensāciju par radītajām neērtībām un bojātajiem nerviem. Jo, kad visa nauda ir uzlikta uz vienu komandu, tad pamatīgi bojājas nervi, kas ir neatgriezeniski un beigās pēc šī visa vel nesaņemt pelnīto atalgojumu ir ļoti netaisnīgi un nepareizi.

Ceru, ka cilvēki pieņems pareizo lēmumu, kas parūpēsies, lai vaininieki tiktu sodīti un kas šāds nenotiktu atkal. Ja mēs nesodīsim viņus tagad, tad cik ilgi viņi turpinās mūs apzagt ar šādām "mazām" kļūdām?


Ar cieņu:
Emīls Skapis 
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 8:57 pm

Visu cieņu Emīl, bet es iebilstu! Tu taču saproti ka koeficientus nevar paspēt uzlikt uz visām spēlēm. Un ja redzi ka koeficienti nav uzlikti, tad Neliec likmi. Neviens cits līga tā nedara, tikai tu. Savus 700 k atpakaļ saprotams dabūsi, par kompensāciju es nepiekrītu. Vaino pats sevi ka uzliki likmi uz spēli uz kurainebija kkoeficientu. Mēs, bukmeikeru kantoris, nosakām uz kurām spēlēm tiek liktas likmes. Uz šo nebija teikts ka varēs likt likmes. Piedot,mmanuprāt muļķīgs pieprasijums.
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 9:07 pm

Draugi padomājiet. Vai jūs tā esat darījuši. Nē, tā dara tikai viņš. "... lai šis kļūdas vairāk neatkārtotos.." Jā. Cerams tu vairs nekad tā nedarīsi. Varbūt tagad vissi liekam likmes uz spēlēm kuras varbūt nemaz nebūs totalizatorā, varēs nopelnīt labu naudu ne? Varbūt Tev vajag sodu par apvainošanu? Totalizatoru kantori mēs diktejam noteikumus. Pilnīgi bezjēdzīgs sods, jo pats esi vainīgs. Piedot, es aizsvilos.
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Skipper Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 9:18 pm

Šis man sākumā bija domāts, kā labs raksts un dubults, labs, peļņas avots Very Happy Bet tagad man arī ir kas iebilstams. Nedrīkst būt tā, ka pāris spēles tiek skatītas un likti uz viņām koeficentu, bet dažas nē. Kur Tu ko tādu esi redzējis? Ja domājat, ka viena komanda ir par galvas tiesu spēcīgāka par otru, tad jums ir jāliek attiecīgi koeficenti tam, lai ja liek par spēcīgāko komandu, tad peļņa nebūtu nekāda lielā vai vispār tā nebūtu. Nevienā bukmeikeru kantorī Tu neredzēsi, ka dažas spēles tiek vērtētas un dažas nē, tātad vai nu liekat visām spēlēm koeficentus vai nevienai, jo laiks starp šīm spēlēm ir bijis diezgan liels, lai Jūs paspētu savu darbu padarīt.

+ Tu teici, ka Es biju pirmais šāds gadījums. Tiešām domā, ka visi skatās tos koeficentus? Es vienkārši uzliku visu savu naudu uz savu komandu cerībā izvilkt lielo laimestu, bet ja nesanāks, tad palikšu bešā. Tā noteikti ir darījuši daudzi, bet viņiem ir bijusi tā sagadīšanās, ka tad Jūs esat uzlikuši koeficentu. Un vel kas, šī padarīšana nav nemaz tik veca, ir bijušas tikai 17 spēles un tā kā šis laika posms ir vien pāris nedēļas, tad bija jau īstais laiks, lai notiktu pirmā kļūda Wink 

Nu Es aizsvilos Laughing
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 9:27 pm

Piedot. Es nelieku koeficientus, to dara jur4ikss. Viņam nav tik daudz laika varbūt...
Bet Emīl, neviens nav licis naudu pirms tika paziņoti koeficienti. Vai šeit vissi pilnīgi izpilda savus pienākumus? Nē. Beidz murgot. Šis būs tāds totalizators kādu mēs izdomāsim, kāpēc visam vajag būt vienādām? Tad es pieprasu atcelt sodu! Padomājiet paši! Rīt rakstu kantora noteikumus. NEKAS ŠĀDS VAIRS NETIKS PIENEMT. STARPCITU EMĪL TAVA LIKME NETIKA PIENEMTA. LŪK NEAPGAZAMS PIERADIJUMS KA TAISNIBA IR MANA PUSE.!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Skipper Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 9:39 pm

Nekam nevajag būt vienādam ar īsto, tur Es piekrītu, varam domāt paši orģinālus noteikumus, bet padomā loģiski, šī ir lieta, kas ir OBLIGĀTA jeb kurā kantorī. Kā var eksistēt kas šāds, ja jūs domājat kuru spēli laidīs derībām un kuru ne? Tas, ka cilvēkam nav laika, to Es saprotu vairāk nekā daudzi šeit, jo esmu viens no tiem cilvēkiem, kam nav vairāk tik daudz laika, bet tik un tā, ja ir darbs, tad tas ir jāpaveic, ja nevar izpildīt, tad jāpieņem jauns vai jāpieņem palīgs. Es no sava darba atteicos, jo nespēju to vairs pildīt, kāpēc šo pienākumu neapzinās un citi?
Un kāpēc mana likme netika pieņemta? Es visu izdarīju pareizi, tādā gadījumā manu likmi nedrīkst nepieņemt, ja jūs nespējāt izpildīt savu pienākumu, tā vairs nav mana problēma, jo mums spēle ar Lelaužiem nebūs vel labu laiku un Es gribēju likt tieši uz šo spēli.
Es, pirms šo taisīju, sazinājos ar Lauri un viņš teica, ka Es drīkstu šo veidot. Tālāk viss ir atkarīgs no līgas, kādu lēmumu pieņems, tāds būs. Ja domā, ka taisnība ir tavā pusē, tad esmu drošs, ka tev nav par ko uztraukties, jo taisnība uzvar vienmēr! Ja izrādīsies, ka līga lems jums par labu un taisnība nebūs manā pusē, tad Es to arī atdzīšu un uzrakstīšu atvainošanos rakstu, bet pagaidām, līga vel domā.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 9:46 pm

Piekrītu. Domas dalās. Negribu iegāzt savu pārinieku. Kautktgan viņš ir atbildīgs par likmēm. Es uznemu atbildību arī uz sevi. Likme netika pieņemta jo nebija uzlikti koeficienti! Nav jēgas diskutēt lai uzvar taisnīb. Atgādinu ka rīt centīšos uzrakstīt noteikumu. Likmes netiek ppieņemtas ja nebūs uzlikti koeficenti! =)
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Foruma Butaforija Nr1. Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 9:54 pm

bet lieta tāda , ka Emīls likmi uzlika jau labu laiku pirms spēles ! Vismaz četras dienas pirms spēles un vel pietam jūs atbildīgie katru dienu bijāt Skype on un LSHL , tad man ir jautājums ,ja jūs bijāt abas vietas on, tad kāpēc nevarējāt uzlikt koefus uz spēli!!?
Piekrītu Emīlam par visiem 100%
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 9:57 pm

Robīc rakstīja:bet lieta tāda , ka Emīls likmi uzlika jau labu laiku pirms spēles ! Vismaz četras dienas pirms spēles un vel pietam jūs atbildīgie katru dienu bijāt Skype on un LSHL , tad man ir jautājums ,ja jūs bijāt abas vietas on, tad kāpēc nevarējāt uzlikt koefus uz spēli!!?
Piekrītu Emīlam par visiem 100%
Atgādinu! Tas nav manā kompetencē. Bet uz visām spēlēm nevar uzlikt likmes, jo nevar īsti saprast kad tas spēles būs!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Foruma Butaforija Nr1. Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:00 pm

Tass jā! Bet ja nevar zināt , kad spēles , tad saliekat 6šas spēles uz priekšu un (atvainojos par izteicienu) sēžat dīvānā un kasat kuli !
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Skipper Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:08 pm

Robim par to, ka sēžat dīvānā un kasat kules negribu piekrist, jo daudz kas tiek veikts Very Happy Bet piekrītu tajā daļā, ka var salikt 6 spēles uz priekšu, lai vnk būtu, ja vajag tad ar laiku precizēt Wink 

Šis ir viens liels mīnuss, ka mēs nezinām, kad būs nākamā spēle, jo ātrāk dabūsim jauno simotāju, jo ātrāk un labāk viss notiksies Smile
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Foruma Butaforija Nr1. Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:12 pm

Skipper rakstīja:Robim par to, ka sēžat dīvānā un kasat kules negribu piekrist, jo daudz kas tiek veikts Very Happy Bet piekrītu tajā daļā, ka var salikt 6 spēles uz priekšu, lai vnk būtu, ja vajag tad ar laiku precizēt Wink 

Šis ir viens liels mīnuss, ka mēs nezinām, kad būs nākamā spēle, jo ātrāk dabūsim jauno simotāju, jo ātrāk un labāk viss notiksies Smile
Es par dīvānu biju domājies , ka viņi lai saliek spēles uz priekšu un tad lai sēž dīvānā Wink
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Skipper Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:15 pm

Robīc rakstīja:
Skipper rakstīja:Robim par to, ka sēžat dīvānā un kasat kules negribu piekrist, jo daudz kas tiek veikts Very Happy Bet piekrītu tajā daļā, ka var salikt 6 spēles uz priekšu, lai vnk būtu, ja vajag tad ar laiku precizēt Wink 

Šis ir viens liels mīnuss, ka mēs nezinām, kad būs nākamā spēle, jo ātrāk dabūsim jauno simotāju, jo ātrāk un labāk viss notiksies Smile
Es par dīvānu biju domājies , ka viņi lai saliek spēles uz priekšu un tad lai sēž dīvānā Wink
Nu labi Very Happy
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:20 pm

Piedāvāju kompromisu. Tu dabu atpakaļ savu naudu. Un kompensāciju (kurues nelaprat iiesniedzu) 500k .Un es rīt uzrakstu noteikumus ar bukmeikeru un spēlētāju pienākumie!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Snickers Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:21 pm

Atkal tev dubult post ;D
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by dymo Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:23 pm

[quote="Skipper"]Robim par to, ka sēžat dīvānā un kasat kules negribu piekrist, jo daudz kas tiek veikts Very Happy Bet piekrītu tajā daļā, ka var salikt 6 spēles uz priekšu, lai vnk būtu, ja vajag tad ar laiku precizēt Wink 

Šis ir viens liels mīnuss, ka mēs nezinām, kad būs nākamā spēle, jo ātrāk dabūsim jauno simotāju, jo ātrāk un labāk viss notiksies Smile[/quote
ar fakts pa simotaaju:) butu otrs cita dariisana,a man ar taa neviens neatbildeeja kad buus konkursa nosleegums simotajiem.......Very Happy 
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by dymo Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:24 pm

Snickers rakstīja:Atkal tev dubult post ;D
man a gadaas ,bet ne jau apzinaaati...Razz 
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:25 pm

Neizlasīju visus postus, bet ja koeficients un likmes nav piedāvāts, tad par spēli likmi nevajag likt. Viņu uzdevums nav likt koeficientus un rēķināt visas spēles.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Viesis Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:26 pm

Skipper rakstīja:Šis man sākumā bija domāts, kā labs raksts un dubults, labs, peļņas avots Very Happy Bet tagad man arī ir kas iebilstams. Nedrīkst būt tā, ka pāris spēles tiek skatītas un likti uz viņām koeficentu, bet dažas nē. Kur Tu ko tādu esi redzējis? Ja domājat, ka viena komanda ir par galvas tiesu spēcīgāka par otru, tad jums ir jāliek attiecīgi koeficenti tam, lai ja liek par spēcīgāko komandu, tad peļņa nebūtu nekāda lielā vai vispār tā nebūtu. Nevienā bukmeikeru kantorī Tu neredzēsi, ka dažas spēles tiek vērtētas un dažas nē, tātad vai nu liekat visām spēlēm koeficentus vai nevienai, jo laiks starp šīm spēlēm ir bijis diezgan liels, lai Jūs paspētu savu darbu padarīt.

+ Tu teici, ka Es biju pirmais šāds gadījums. Tiešām domā, ka visi skatās tos koeficentus? Es vienkārši uzliku visu savu naudu uz savu komandu cerībā izvilkt lielo laimestu, bet ja nesanāks, tad palikšu bešā. Tā noteikti ir darījuši daudzi, bet viņiem ir bijusi tā sagadīšanās, ka tad Jūs esat uzlikuši koeficentu. Un vel kas, šī padarīšana nav nemaz tik veca, ir bijušas tikai 17 spēles un tā kā šis laika posms ir vien pāris nedēļas, tad bija jau īstais laiks, lai notiktu pirmā kļūda Wink 

Nu Es aizsvilos Laughing
Ir spēles kurām bukmeikeri koeficientus neizliek. Vai tad tu dzīvē varēsi ielikt naudu par spēli, ko viņi pat nepiedāvā?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:26 pm

Lūgšu kādam adminam izdzēst visus manus dubultpostus. Vēlreiz atvainojos. Tas nav speciāli.
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:27 pm

Atvainojos par tiem dubultpostiem. Rīt būs sakarīgi noteikumi. Šeit bija gan mūsugan ppaša Emīla vaina
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by dymo Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:30 pm

san4o_ rakstīja:Atvainojos par tiem dubultpostiem. Rīt būs sakarīgi noteikumi. Šeit bija gan mūsugan ppaša Emīla vaina
tu tä saldé ar tiem dubultpostiem sovakar...... Laughing Laughing Laughing  ieprieks tadu nevalu nebiju redzéjis no tevis Very Happy 
dymo
dymo
Mark Dymo #12 (RW)
Mark Dymo #12 (RW)

Postu skaits : 936
Join date : 15.09.13

http://lnhl.latvianforum.net/forum

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Intarusu Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:38 pm

Es ar vien nēsmu saņēmis 3,5 m Sad
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 40
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:41 pm

Tā ir bankas vaina! Paskaties. Es esmu ielicis ka tas janogulda!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Siliņš Ceturtdiena Oktobris 03, 2013 10:45 pm

https://lshl.latvianforum.net/t874-totalizatoru-laimesti
Vaino snickeru ka viņš nav noguldijis.
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Iesniegums Līgai Empty Re: Iesniegums Līgai

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā