LSHL S11 TPU #1

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty LSHL S11 TPU #1

Post by aumicc83 Trešdiena Oktobris 28, 2015 2:32 pm

Sezona praktiski ir sākusies, jo pārbaudes spēles rit pilnā sparā. Beidzot jādod Jums iespēja pildīt jaunu TPU uzdevumu, tapēc viņš ir Jūsu rīcībā! VAR PIDLĪT TIKAI VIENU NO ABIEM - RAKSTISKO VAI GRAFISKO!

RAKSTISKAIS.
Šoreiz tēma būs liela. Jums ir jāuzraksta viena intervija. Intervijai obligāti nav jābūt ievadam, bet tajā ir jābūt vismaz 200 vārdiem, lai ir normāla intervija, jo 200 arī ir pārāk maz, es uzskatu. Otrkārt, interviju var rakstīt ar sevi vai vienalga, kuru LSHL spēlētāju vai komandas GM!
Vērtēšana:
<200 vārdi = 1TP
220 - 300 = 2TP
320 - 370 = 3TP
400 - 500 = 4TP
520 - 580 = 5TP
600 - 800 = 7TP
850+ = 8TP

GRAFISKAIS.
Šoreiz darbiņš ir pavisam vienkāršs. Jums ir jāuztaisa signature SAVAM spēlētājam. Pirmkārt, šis signature nevar būt nekur publicēts iepriekš un otrkārt, obligāti signaturē jābūt vienam renderim, komandas logo un spēlētāja vārdam uzvārdām. ESIET RADOŠI!
Vērtēšana:
Līdz 8TP skatoties uz darba kvalitāti un ieguldīto laiku.

Termiņš: GOAL 6.novembris ~16:00 GOAL

TP saņēmēji:
bleedis - 8TP
Poisoniic - 6TP
Matthew McWell - 7TP
aumicc83 - 8TP
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty Re: LSHL S11 TPU #1

Post by bleedis Ceturtdiena Oktobris 29, 2015 3:05 pm

LSHL S11 TPU #1 2eban91
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty Re: LSHL S11 TPU #1

Post by Seguin#91 Ceturtdiena Oktobris 29, 2015 7:46 pm

Izņemts sakarā ar plaģiātismu - Jogurtaa darbs.

By: Adminstrācija.
Seguin#91
Seguin#91
Mārtiņš Krauze #86 /LW/
Mārtiņš Krauze #86 /LW/

Postu skaits : 1277
Join date : 25.09.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Talsi

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty Re: LSHL S11 TPU #1

Post by Poisoniic Ceturtdiena Oktobris 29, 2015 10:20 pm

LSHL S11 TPU #1 2qiu3kj
Poisoniic
Poisoniic
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/
Alex Sloth #11 (RW) /Skauts/

Postu skaits : 227
Join date : 02.05.15
Vecums : 32

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty Re: LSHL S11 TPU #1

Post by Matthew McWell Piektdiena Oktobris 30, 2015 12:13 am

LSHL S11 TPU #1 2r3fgoz
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty Re: LSHL S11 TPU #1

Post by The Number 1 Piektdiena Oktobris 30, 2015 6:45 pm

Atgādinu, ka TPU iesniegtos darbus nevar izmantot GFX iesniegšanā.
The Number 1
The Number 1

Postu skaits : 5364
Join date : 18.01.13
Vecums : 10

http://www.lshl.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty Re: LSHL S11 TPU #1

Post by aumicc83 Sestdiena Oktobris 31, 2015 8:50 pm

Šodien, norunāju interviju kafejnīcā ar vietējo Ventspils hokejistu Reini Aumeisteru. Kā var noprast - tēma ir hokejs, varam sākt.

Sveiks, Reini! Prieks, ka atnāci. Varbūt kaut ko vēlies iedzert intervijas laikā?
Sveiks, kā nu ne, bija, taču jāatnāk, ja apsolīts ir. Nē, es iztikšu, šodien nekārojas.

Domāju, ka varām sākt. Varbūt vari pastāstīt par pašreizējām hokeja gaitām? Varbūt sāc ar stāstu, kā viss šeit sākās?
Sarunāts. Viss sākās ar drauga Jeff Sloth uzaicinājumu pievienoties līgai. Pievienojos JHL komandai Kuldīgas Milži sezonas vidū, un biju gatavs sākt hokeja karjeru spoži, protams, viss negāja tik raiti cik gribētos. Pirmās problēmas radās jau ar Milžu komandas biedru Thomasu Ledaini, kam laikam skauda, ka Milži paņēma vēl vienu kreisās malas uzbrucēju. Pēc tam pats uzprasījos uz problēmām - vairāki skandāli ar līgas vadību, turklāt paša negribēti, taču jā. Tālāk sekoja citas problēmas, uzskatu, ka par tām nav vajadzība stāstīt. Lai vai kā - iekļuvām finālā, kur piekāpāmies Piebalgas Lauvām, kas vēl pazīstamas, kā Ogres Bebri. Tieši pirms drafta biju sakašķējies ar līgas vadību un dažiem lietotājiem, tapēc domāju, ka labākajā gadījumā tikšu draftēts ap trešo raundu, taču nebija tik traki, mani draftēja pirmā raundā ar septīto izvēli Oslo Wild Cats. Sākums Oslo rindās bija tīri foršs, līdz GM apnika viss un, kad prasīju ko trenēt viņš atbildēja vai nu šādi: `tak randoms te visur ir, trenē ko gribi` , vai vienkārši neatbildēja. Neko nevainoju, viņa paša izvēle, tagad pēc 2 sezonām, viņš laikam saprata, ka es nepalikšu Oslo un aizmainīja uz Ventspili, un pareizi vien darīja, jo es, patiešām, tur nebūtu palicis. Tagad esmu Ventspils Fatsharks spēlētājs, un esmu aizvadījis jau 2 spēles Ventspils rindās, diemžēl, ne pārāk veiksmīgas, taču cenšos turpināt trenēties un varbūt pat pacelt kausu.

Kādas ir Tavas šīs sezonas prognozes? Ko atbalstīsi, kā otro komandu, aiz Ventspils?
Manas prognozes ir, ka finālā būs Fatsharks un Pumas. Kapēc? Pumas šķiet šosezon stipras, un šī ir mana favorītkomanda. Ko atbalstīšu? Protams, ka Bauskas Pumas, kā gan savādāk, nav citu variantu. Vēl esmu par Valmieru, gadījumā, ja Bauska netiek, jo Valmierā es reizēm uzturos, taču tas arī viss īsumā.

Runājot par pašiem spēlētājiem - kurš šosezon varētu samest visvairāk vārtus, atdot visvairāk piespēles, procentuāli labāk nosargāt vārtus un kurš savāks visvairāk punktus no visiem?
Hmm, diezgan grūts jautājumus. Es teikšu, ka vārtus visvairāk gūs ZiggY BigZ, viņš pārstāv Valmieras MadEagles. Piespēļu dalītāja titulu es došu savam komandas biedram no Ventspils Fatsharks - Guncha Pillers. Par labāko vārtsargu došu Emīlus Skapi no Trieciena. Protams, gribētu, lai mans JHL audzēknis Kristaps Lima, taču viņš aizvadīs LSHL pirmo sezonu un, kā rookie`am būs grūti izrādīt vārtsargiem konkurenci. Punktus? Hmm, došu balsi Rūdim Siliņam, pirms pensijas. Pēdējo sezonu aizvadīs LSHL, bet teikšu, ka Siliņš.

Pirmās spēles jau ir aizvadītas, cik ļoti esi apmierināts ar komandas spēli un savu spēli? Vai varēja būt labāk? Atbildi pamato, un apmierinātību ar komandas un savu spēli novērtē baļļu sistēmā no 1 līdz 10.
Ko es varu teikt. Ar komandas spēli esmu diezgan apmierināts, ja jāliek atzīme, tad 9 no 10, taču par sevi? Nu man īsti vēl spēle nav aizgājusi, 2 goli, kas sākumam nezinu vai ir pārāk labi, ņemot vērā, ka šī ir mana trešā sezona. Dodu sev 6 no 10. Nav man tas, kas bija debijas sezonā. Varbūt pie vainas pensija? Lai gan, tikai trešā sezona, tam nevajadzētu būt pie vainas. Vai varēja būt labāk? Nu ir tāds teiciens - vienmēr var būt labāk!

Kuri šosezon būs Jūsu komandas līderi - piespēlēs, gūtajos vārtos, soda minūtēs un kopējos punktos? Kāpēc Tev tā šķiet?
Hmm, arī diezgan liels jautājums, kurā daudz jādomā. Piespēles visvairāk atdos, domāju, ka Pim Pī Son, visvairāk vārtus gūs Jeff Sloth, bet punktos rezultatīvākais? Ļaujiet padomāt... hmm, teikšu, ka Gordie Sloth. Gordie līdz GM15 ir Valmieras MadEagles hokejists, taču domāju, ka viņš dzīs komandu uz priekšu. Viņš ir komandas motors, rada lieliskus TPU darbus, ja runājam par forumu un pārējo un jā. Vēl neatbildēju par soda minūtēm. Īsti nezinu, ko atbildēt, pagaidām, šķiet, ka es pamatīgi noraidos, tapēc teiksim, ka es. *smejas*

Zinu, ka pats to diezgan labprātīgi negribēsi darīt, taču, salīdzini Oslo komandu un Ventspils. Kādas ir atšķirības? Izpaudies gari.
Negribās, tagad apspriest bijušo komandu, taču mēģināšu. Sāksim ar to, kad ierados Oslo, man palīdzēja visu trenēt, taču nākamajā sezonā visa palīdzēšana zuda. Saprotu, esmu līgā diezgan ilgi, un vairs nevajag palīdzēt ar prasmēm, tā gan jau bijušais treneris domāja, taču uzskatu, ka vismaz entuziasmu vajadzētu izrādīt, un kaut minimāli palīdzēt. Un jā, Ventspils komanda ir arī aktīvāka iekšienē. Komandā ir riktīgie joku plēsēji.

Viens no beidzamajiem jautājumiem. Vai jau ir kādas idejas pēc līguma beigām?
Jā ir, taču nevēlos atklāt, tas pagaidām noslēpumā. Varu jau tagad teikt, ka visticamāk, iešu uz free agents, taču, kā saku visiem - ir iespēja, ka palikšu Ventspilī, ja neradīsies neviens normāls piedāvājums uz komandu kuru gribu, tapēc arī ir liela iespēja, ka palikšana Ventspilī nav izslēgta.

Sastādi savu LSHL zvaigžņu sastāva pirmo maiņu, katra spēlētāja ielikšanu tur pamato!
Tātad... kreisās malas uzbrucējs Curtis Crawford no Oslo Wild Cats. Iemesls - bijušais aizsargs, pat nezinu, vai tagad spēlē, kā aizsargs vai kreisās malas vingeris, taču viņš ir aktīvs un labi spēlē, sooo, domāju, ka viņš. Centrs būtu Edijs Budrevičs no Rīgas Trieciena, arī ļoti aktīvs spēlētājs, tagad pārņēmis Trieciena vadības grožus, nav dižu pamatojumu kapēc. Labās malas uzbrucējs Marks Dymo no Siguldas Gladiatoriem, arī nav pamatojuma. Aizsargi būtu Krišs Labsvārds no Trieciena un Guncha Pillers no Ventspils Fatsharks, un vārtsargs būtu neviens cits, kā Emīls Skapis no Rīgas Trieciena. Nav īpašu pamatojumu.

Paldies par interviju, bija prieks satikties, līdz nākamajai reizei!
Nav par ko, uz redzīti!

GOAL 915 vārdi! GOAL
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty Re: LSHL S11 TPU #1

Post by aumicc83 Sestdiena Oktobris 31, 2015 8:52 pm

Piedodiet par DP, bet atjaunots! bump
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty Re: LSHL S11 TPU #1

Post by aumicc83 Otrdiena Novembris 03, 2015 6:57 pm

bump
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty Re: LSHL S11 TPU #1

Post by gorlab Sestdiena Novembris 07, 2015 2:26 pm

LSHL S11 TPU #1 Swkr2B3
gorlab
gorlab

Postu skaits : 283
Join date : 28.04.14

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S11 TPU #1 Empty Re: LSHL S11 TPU #1

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā