LSHL S5 TPU #3

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty LSHL S5 TPU #3

Post by Siliņš Pirmdiena Augusts 11, 2014 5:22 pm

Mērķis : Izveidot dialogu (vari veidot arī viens, bet jābūt diviem runātājiem) , kurā ir dzirdama (lasāma) saruna ar tevi un komandas galveno menedžeri par to, ka komandu neapmierina tavs sniegums un viņi grib tevi atlaist. 

Papildnosacijumi : Dialogam jābūt vismaz 250(!)vārdu garam. Jūs drīkstat improvizēt un visādi apspēlēt šo tēmu. (piemēram aprakstīt komandas menedžerim kādu spēli kur tu esi labi nospēlējis utt.). Visam tekstam nav jābūt dialoga formātā, tikai atcerieties, ka tam ir jābūt! Dialogu drīkst veidot gan viens pats, gan kopā ar otru spēlētāju (šajā gadījumā viens būs komandas menedžeris, otrs spēlētājs kuru grib atlaist(jebkurš spēlētājs drīkst attēlot ģenerālmenedžeri un jebkurš ģenerālmenedžeri spēlētāju) 
Vērtēšana : 2TP par piedalīšanos, 1-4 TP par kvalitāti, + 4 TP, ja darbs tiek veikts pāros. 

Termiņš : Izslēgšanas spēļu pēdējā fināla spēle.

Cerams sapratāt ;D

Pakito  &  Viedais  -  10 TP
Ucers & Elvisx -  9 TP
Snickers & Coyote- 9 TP
MrColt  10 TP (veidoja ar JHL spēlētāju) 
Martinsolo & Vesa tokila 7 TP
Jogurtaa & Skipper  10 TP 
Zommers &  Kristz -  6 TP 
Hulkman 10 TP (veidoja kopā ar Skipper) 
Vairogs & AndrisU22 9 TP
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Powrish Pirmdiena Augusts 11, 2014 11:26 pm

 Lokomativ Talsu ''Lokomativ'' Lokomativ  ĢM saruna, ar Bārniju Tuzi.

Pakito : Sveicināts.
LSHL S5 TPU #3 1124_nhl-gm-david-poile_390x220
Bārnijs : Sveiks.
LSHL S5 TPU #3 Cristiano-ronaldo-429-zinedine-zidane-hot-wearing-a-suit-and-tie
Pakito : Paldies ka atnāci uz sarunu..
Bārnijs : Vienmēr laipni, brīvs brīdis kā reiz tagad pēc treniņa. Par ko vēlējies runāt?
LSHL S5 TPU #3 Picture_270
Pakito : Vēlējos parunāt par tavu sniegumu laukumā..
Bārnijs : ... labi ...
Pakito : Sāksim ar to ka man neapmierina tava spēka spēle, tu esi liels augumā, vēlētos redzēt kā tu mētā pretiniekus, tas ir Loko stilā, komandas biedriem ir krietni vairāk spēka paņēmieni statistikās..
Bārnijs : Mana spēka spēle parādās, tad, kad nepieciešams, es neriskēju ar liekiem noraidījumiem, kā citi, derētu apskatīt komandas biedru laiku uz noraidīto soliņa un tad runāt par šo ar citiem, mazāk grūstīgiem spēlētājiem, pietam mans pamata pienākums ir gūt vārtus un to es daru labi, kā arī atdodu piespēles. Neuzskatu, ka rīkojos nepareizi.
Pakito : (Apklust) (Pakasa pakausi) (Vienkārši atbild) - Jā..
LSHL S5 TPU #3 1297462870803_ORIGINAL
Neveikls klusums.
Pakito : Tas taka būtu par laukumu, pārējā statistika apmierina, esi labs līderis, kapteinis, daudz metieni, vārti, esi rezulatīvs. Bet nu Bārnij, kas notiek ārpus laukuma?.
Bārnijs : Kas ir ārpus laukuma? (sāk domāt).
Pakito : Ko man par tevi nākas lasīt presē? Izbraukumā uz Oslo, pēc spēles komandas viesnīcā ieradies ar trīs meitenēm, izdzini istabas biedru ārā, un tur pavadīji nakti ar aizslēgtām durvīm, kamēr tu vēl no rīta gulēji, komanda aizgāja brokastīs, un lidostā nemaz nepamanīja ka tu neatrodies ar komandu.
Kad Latvijā attapās, dabūjām tev sūtīt biļetes..

Bārnijs : Nu dzīve ir dzīve, ir savs laiks hokejam un ir savs laiks atpūtai, spēlē pret oslo, guvu 2 vārtus, abus svarīgākos un varam tos droši saukt par uzvaras vārtiem, līdz ar to spēju darīt savu galveno pienākumu. Pirms spēlēm nemēdzu ''izklaidēties'', līdz ar to uz spēli dodos uzvilkts un pilnām ''bumbām'', pēc spēles vajag izšaut, tādēļ arī 3 daiļavas. Nesaskatu šajā visā problēmu, kāmēr vien spēju gūt vārtus un komanda uzvar. Pietam, redzēji delfos tās trīs daiļavas? Varu derēt, ka pats manā vietā arī nebūtu laidis garām izdevību pavadīt nakti kopā ar trim lesbietēm, hah?
LSHL S5 TPU #3 Pitbull-hotel-room-service
Pakito : Tu nesaprati galveno! (paceļ balsi) Mums bija japērk, un jasūta tev biļetes! (paliek traks) ....(klusum)... mēs par tevi uzstraucāmies (mierīgā balsī).
Ja ar tevi kas būtu noticis, mums būtu jauzņemas risks, un es negribu, lai kas tāds atkārtojas!
Vai varam sarunāt, ka turpmāk pēc spēlēm tu izšausi ar vienu sievieti, un nenogulēsi lidojumus, ievērosi komandas grafiku?.

LSHL S5 TPU #3 Bilde
Bārnijs : Es sapratu ideju, par tām biļetēm atvaino, nebija speciāli, bet ar nākamo reisu jau atlidoju. Ceru, ka Mārvins, kuru izdzinu no nummuriņa arī pārāk pie sirds neķēra un atrada sev citu vietu, kur pārnakšņot. Varu pacensties vairāk piedomāt pie lidojumu nenogulēšanas un grafiku ievērošanas, bet par sievietēm neko nevaru garantēt, pēc spēlēm mani kontrolē citi spēki, itīpaši pēc uzvarām. Pietam, es neko nevaru tur padarīt, ka pievelku viņas, kā magnēts, es vienkārši nespēju atteikt skaistām sievietēm Šo prieciņu gan atstāj manā ziņā! (Piemiedzot ar aci pasmej)
Pakito : Man prieks ka ar šo tikām galā (apmierināts) es jau ar trenera assistentu Viedo jau domājām tevi atbrīvot (smejas).
Bārnijs : Hah, zinu, ka esmu jums vajadzīgs un nemaz tik viegli no manis vaļā netiktu! Vai ir vēl kas par ko vēlējies runāt?
LSHL S5 TPU #3 C3baca8e-ff03-11e2-9860-0439313ec2db_746688493--646x363
Pakito : Nē, vairs nekas, paldies par sarunu.
Bārnijs : Paldies.

Veidojām abi (Pakito&Viedais) Kopējais darbs!

Powrish
Powrish
Alens Paurs #3 (LW)
Alens Paurs #3 (LW)

Postu skaits : 2846
Join date : 11.06.13
Vecums : 55

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Siliņš Pirmdiena Augusts 11, 2014 11:31 pm

Malači! 
Atjaunots!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Rūdis Siliņš Otrdiena Augusts 12, 2014 12:10 pm

Valmieras  Ērgļi  ģenerālmenedžera saruna ar Elvi Staņeviču.
Ucers: Sveiks, tev ir laiks, lai atbrauktu pie manis uz biroju?
LSHL S5 TPU #3 Stock-footage-elderly-businessman-having-a-phone-call-against-a-white-background
Elvisx: Sveiks , bet protams .
LSHL S5 TPU #3 Controlfreak
Ucers: O, esi jau klāt (paspiež viens otram roku). Kā pa ģimenes dzīvi iet? Kā sievai un bērniem?
Elvisx: Sveiks, jā skrēju kā vējš (Paspiež roku) . Ģimenes dzīvē viss labi, audzinu divus dēlus, abi izskatās nākotnē būs labi hokejisti, vismaz es tā ceru. Sievai arī viss kārtībā, ar puišiem tiek galā pati, nestrādā, tāpēc ģimeni es nodrošinu viens pats , bet viss ir kārtībā un esam saticīgi un viens pret otru draudzīgi .
LSHL S5 TPU #3 CanadianHockeyFamilyEh
Ucers: Nu forši, bet tas nav tas par ko es tevi šeit šurp atsaucu. Lieta tāda, ka pēdējās spēlēs tu uz laukuma izskaties arvien švakāks. Kaut kas nav kārtībā ar tevīm, daudzas piespēles padod pretiniekiem uz nūjas un esi arī mazāk sācis mest pa vārtiem. Neesi gadījumā atsācis smēķēt vai lietot pavairāk alkoholu? (Domīgi saskatās)
LSHL S5 TPU #3 Sir-Alex-Ferguson-Manches-006
Elvisx: Nu jā. Metiens nekad nav bijis mana stiprā puse , jo komandā dalu vislaik skaistas piespēles . Mans spēles stils ir no aizsardzīgas un tāpēc metienu nekad gandrīz nav , bet piespēles ir pasliktinājušās dēļ tā, kad es sāku tiešam, ka tu minēji, pīpēt un tas tiešām sācis apgrūtināt sportu . Iemesls tam varētu būt totolizātori kuros es sācis regulāri piedalīties un tie izraista tiešām lielu stresu .
LSHL S5 TPU #3 Brian-Cashman-is-sad-at-you
Ucers: Nu es tev ieteiktu no tam lietām atteikties, jo mums priekšā ir ļoti daudz svarīgu spēļu, lai iekļūtu play-offā. Tavi pārējie maiņas partneri arī jau man prasīja, kas ar tevīm ir noticis. Es gan mūsu komandas treniņus reti redzu, bet tavi partneri man teica, ka tu arī uz treniņiem tagad reti ejot. Tas ir saistīts ar to pašu, kāpēc spēlēs nespēlē vairs tik labi?
Elvisx : Nu naudas trūkums, kā jau iepriekš minēju, apgādāju ģimeni viens pats un strādāju papildus darbos, lai viss ģimenei būtu , jo ar hokeju nevaru to visu izdarīt , jā , es saprotu, kad drīz nāk Play offs un izšķirošās spēles par Play offu, sazināšos ar kluba ārstiem un lūgšu viņu palīdzību šajā gadījumā .

LSHL S5 TPU #3 Stock-footage-manager-talking-with-an-employee
Ucers:Nu labi, bet līdz nākamajam izbraukumam, kur būs jāspēlē izbraukumos pret Indiāņiem un Vilkiem, es tev varbūt ieteiktu aiziet pie psihologa, bet ja ,protams, nevēlies, neej un centies pats visu savest kārtībā, jo mēs jau komandas sapulcē domājām ar tevi pārtraukt līgumu.
LSHL S5 TPU #3 2Q==
Elvisx: (Klusē kādu brīdi) Labi! Es aiziešu pie psihologa, centīšos sevi savest kārtībā un atjaunoties par visiem 100% kā tas bija iepriekš! Tas šodien būtu arī viss ? Jo jāskrien pie ģimenes un vakarā uz treniņu!
LSHL S5 TPU #3 Stock-footage-african-american-male-and-white-male-business-manager-on-a-roof-top-talking-overlooking-nyc
Ucers: Jā, tas ir viss, vairāk man no tevis neko nevajaga. Pasveici sievu. Viņai arī no tā paliks labāk, ja beigsi tās sliktās lietas padarīšanu un aiziesi pie psihologa. Uz redzi! (Pasmaida)
LSHL S5 TPU #3 Images?q=tbn:ANd9GcRNdfV8s9ARktWos0H7aPykuiRNL3-nRk7OimG0JneTC-693PcH
Elvisx: Paldies un uz redzi! Darīšu visu, kas ir manos spēkos!  (Pasmaida un aiziet)

Darbu veica Ucers un Elvisx.
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Siliņš Otrdiena Augusts 12, 2014 12:27 pm

Atjaunots!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Snickers Svētdena Augusts 17, 2014 2:28 pm

 OWC Oslo Wild  Cats  OWC  ĢM saruna ar Curtis Crawford.


ĢM : Sveiks , Curtis ! Pirmkārt paldies , ka ieradies laikā un otrkārt paldies par to , ka vispār atnāci..


Tā ir taisnība , ka pēdējā spēlē laukumā atradies alkohola reibumā ?


LSHL S5 TPU #3 White-black-men


Curtis : Labdien, trener.. Nu sagadijās tā, jā. Brālim Freddijam iepriekšējā dienā bija dzimšanas diena, domājām nedaudz pasvinēt. Un sanāca tā, ka tas viss nedaudz ieilga. Atbrauca vēl Robis un Vītols, un tad viss izgāja no rāmjiem. Pašāvām vaļā un tad pamodos 3 stundas pirms spēles. Baigā fūga bija un nodomāju, ka uz fūgas nevar spēlēt, tāpēc aizgāju un salāpijos. Atkal noštirija normāli un gāju uz spēli. Nospēlēju jau diezgan labi priekš kondīcijas. *pasmejas* Vienīgais reakcija nebija nekāda un kājas ķērās viena aiz otras.


ĢM : To jau arī varēja redzēt laukumā.. Tātad Robis šādā veidā izcieš DSQ ?


Curtis : Nu viņam jau arī nervi netur. Kuram tad patīk skatīties no malas, kā zaudam? Vajag taču atlaist nervus.


ĢM :  Kura ideja  bija uzaicināt Vītolu ? Viņš uz spēli vispār nebija formā.. Var teikt , ka katrs metiens lidoja vārtos.. Saproti , ka vārtsargs ir ļoti svarīgs komandā , bet jūs viņu ņemat un piedzirdiet..


Curtis : Nevēlos jau te nevienu nodot vai kā, bet nejau mēs viņu piedzirdijām.. Viņš piedzirdija pats sevi un vēl mūs.

ĢM : Domā mūsu faniem patīk , ka klīst tādas baumas par mūsu komandu ? Visi tie skandāli ar DSQ un  vēl šie dzerstiņi. Tas ir pilnīgi neizturami !! Fani redz kādā stāvoklī jūs atrodaties uz ledus un domā viņiem tas ir patīkami ? Viņi nāk atbalstīt jūs , bet jūs dzērumā slidinieties pa laukumu un nedodiet nekādu baudāmu rezultātu , tāpēc laikam pēdējās spēles beigās bija pustukša arēna. Ceru , ka pārdomāsiet savu rīcību..

Curtis : Tas vairs neatkārtosies, trener. Es jau pirms spēles sapratu, ka tas labi nebeigsies. Nožēloju savu rīcību.

ĢM : Paldies , ka ieradies. Vītolam un Birkavam būtu jāmācās no tevis. Viņi arī tika uzaicināti , bet ignorēja , jo gan jau saprata par ko būs runāšana.. Cerams , ka mums par šo tēmu vairs nebūs jārunā , uzredzēšanos !
P.S. Pasveicini Frediju iepriekšējos svētkos.


Curtis :  Paldies par saprašanu, uzredzi, trener!
LSHL S5 TPU #3 Images?q=tbn:ANd9GcTJNTivKcNzpSBgXdyszN99j5IiC6C7WM1Q3RCml6R_nbQ8_Z1a
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Foruma Butaforija Nr1. Svētdena Augusts 17, 2014 2:39 pm

Laughing Laughing Laughing 
Best shit i've ever read Very Happy Very Happy
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Coyote Svētdena Augusts 17, 2014 2:43 pm

vaine. Very Happy
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Siliņš Pirmdiena Augusts 18, 2014 8:54 pm

Atjaunots!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by MrColt Trešdiena Augusts 20, 2014 2:07 am

Tobyz: (Redz, kā Treilons ienāk kabinetā) Nu labdien Emīl... Prieks, ka ieradies BEIDZOT.... Mums ir mazliet jāparunā par tavu nākotni šajā komandā.

Treilons: Labdien, labdien. Par ko tieši jūs gribat pārrunāt par manu nākotni šeit?

Tobyz:
Nu es skatoties tavas pēdējas 2 spēles jūtos mazliet uztraucies par komandas reputāciju. Aizpagaišajā spēlē tu skatītājos iemeti nūju un grasījies ar viņiem sākt kauties, bet pagaišajā spēlē tu sāki kautiņu ar komandas vārtsargu!(ar Emīlu Skapi) Šāda rīcība ir nepiedodama šīs komandas spēlētājam!

Treilons: Es nebiju vispār vainīgs, jo skatītāji mani noveda līdz šādai rīcībai. Viņi rādīja plakātus ar apvainojošiem rakstiem, kā arī izsmēja manu spēles stilu, bet runājot par Emīlu viņš man nedeva visu spēli ripu, un meta ar riekstiņiem!

Tobyz:
Skatītāji vienmēr būs aizskaroši gan uzmundrinoši. Tev nevajadzēt to uztvert tik personīgi, jo vienmēr atradīsies viens pamuļķis, bet runājot par Skapi tu varēji vienkārši pateikt to man un es būtu šo lietu nokārtojis.

Treilons:
Labi... nākamreiz centīšos būt savaldīgāks....

Tobyz: (Pārtrauc Emīlu) Nākamās reizes nebūs!

Treilons: Kā nebūs?

Tobyz: Pārējā līga apsmej mūsu komandu dēļ tavas izrīkošanās, tadēļ man tev diemžēl būs jāsoda ar to, ka tu tiec izmests no komandas!

Treilons: (Stostoties) Kkko?

Tobyz: Piedod, bet esmu jau pieņēmis šo lēmumu. Es nedrīkstu riskēt ar komandas godu. Kompensāciju saņemsi pirmdien. Žēl, bet tas man tomēr ir jādara.

Treilons: Ahuj*l tu paliec čurka?

Tobyz:
Šī saruna ir beigusies... (pagriežas un izsauc apsardzi).

Treilons: (Satverts apsardzes tvērienos spārdās un apgāž Tobija mīļāko BETMENA porcelāna figūriņu un saplēš to).

Tobyz: (paskatas uz figūrīņu. Apskatas uz Treilonu un saka) Kompensācijas nebūs!

P.S. Ja varat iedodat Tobijam kādu punktiņu!
MrColt
MrColt
Emīls Treilons #68 (RW)
Emīls Treilons #68 (RW)

Postu skaits : 1014
Join date : 24.07.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Kandava

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Foruma Butaforija Nr2. Trešdiena Augusts 20, 2014 3:11 pm

Telefonsaruna.
Martinslo: Sveiks!
Vesa Tokila: Sveiks!
Martinslo: Te Valmieras Ērgļu ģenerālmenedžeris, vai tu varētu atbraukt uz komandas ofisu?
Vesa Tokila: Jā, protams, būšu drīz klāt.
Ofisā.
Martinslo: Paldies, ka atnāci
Vesa Tokila: Sveicināts. (paspiež roku)
Martinslo: Gari nerunāšu, bet ķeršos pie lietas. Vakar bija komandas vadības sanāksme. Tajā mēģinājām noskaidrot, kāpēc komandai pēdējā laikā neiet. Metieni ir, viss ir, taču nav paša galvenā. Vārti. Tad nu es tevi uzaicināju uz sarunu, kā komandas kapteini un uzbrucēju, lai tu man pateiktu, kāpēc komanda nevar gūt vārtus? Trenera vaina? Nepareiza sagatavošana? Ko mēs varam darīt lietas labad?
Vesa Tokila: Es domāju, pēc labā sezonas sākuma komanda bija apmierināta ar savu labo rezultātu un sāka palaisties, un brivāk spēlēt, taču sezonas vidū sākas lielas problēmas. Nevaram iemest vārtus,  bet momenti ir daudz. Es domāju, komandas trenerim vajag pamainīt virknējumus. Mūsu komandā ir maz tādu uzbrucēju, kas var gūt vārtus, bet ar šādiem resursiem ir jādzīvo un jāizdara viss, lai sezona būtu izdevusies. Kapteiņa vārdā varu teikt, motivēšu savus komandas biedrus spēlēt tā, lai komandai būtu labi rezultāti un tiktu PO.
Martinslo: Labi, paldies. Esmu dzirdējis, ka treniņa laikā Daniels Kozlovs sakāvās ar Māri Leimani. Vari pastāstīt, kas tur īsti notika? Vai var būt tā, ka šie abi hokejisti bojā komandas mikroklimatu? Atlaist?
Vesa Tokila: Par šo kautiņu neko pateikt nevarēšu, jo nebiju tur klāt. Protams, spēlētāji paliek agresīvi un neapmierināti, jo komandai neveicas un dusmas ir kaut kur jāizgāž. Nē, šos spēlētājus atlaist nevajadzētu, jo viņi taisa komandas spēli un rada labus momentus.
Martinslo: Nebiji klāt. Tas nozīmē, ka neapmeklēji treniņu?
Vesa Tokila: Jā, vienu treniņu neapmeklēju, jo bračkam dzimšanas diena bija. Bet cik dzirdēju no apkārtējiem cilvēkiem, tur ir bijis traks skandāls, bet es tagad darīšu visu, lai tā vairāk nebūtu.  Centīšos uzlabot komandas mikroklimatu, un uzturēt draudzību komandā.
Martinslo: Labi. Paldies par tavu ieguldījumu komandas mikroklimata veidošanā. Lūdzu, ja komandā gadās kādas problēmas, nāc pie manis. Risināsim tās kopā. Kā saka. Divas galvas gudrākas nekā viena.

Rakstu veidojām kopā. Martinslo un Vesa Tokila.
Foruma Butaforija Nr2.
Foruma Butaforija Nr2.

Postu skaits : 519
Join date : 22.03.14

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Siliņš Trešdiena Augusts 20, 2014 5:24 pm

Atjaunots! (Emīl, tu uzrakstīji tieši to,, uz ko es sākumā cerēju, ka visi rakstīt)
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by MrColt Trešdiena Augusts 20, 2014 6:42 pm

Krauklis rakstīja:Atjaunots! (Emīl, tu uzrakstīji tieši to,, uz ko es sākumā cerēju, ka visi rakstīt)

Nu mes jau ari Tobyz to visu domajam Very Happy taka ka minimums 50 % no ta visa ir Tobyz idejas Very Happy ja pat ne  70 % Very Happy
Tobyz - Tomass Zulkis
MrColt
MrColt
Emīls Treilons #68 (RW)
Emīls Treilons #68 (RW)

Postu skaits : 1014
Join date : 24.07.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Kandava

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Augusts 21, 2014 1:23 am

LSHL S5 TPU #3 JohnStevensPromotedDL
Petty and his head coach - Emīls - after winning the LSHL cup in season 3 (ouh, and there's Gaļickis as well.)

Petty : Umm, Hi. You wanted to see me?
Emīls : Oh, Petty! Yes! Come sit down!
Petty : *sits down*
Emīls : *and the GM continues*
So... don't know how to put this, but....
well...
you kind of suck...
Petty : Well, that's not nice to say, but I understand you. I suck more than I suck on a daily bases. But I think I have found the problem.
Emīls : and that would be?
Petty : Everyone plays better than ussualy. Look at Gaļickis. Since he got back from Chernobil he has been great. Valdmanis is just a beast, Zommers started to score points as well, Labsvards is so aggressive that points just come to him for no reason. And then there's me, the suck-ish one. I have tried a lot. Look at the all star game stats. I scored more than in the first lap of this season. So I found the problem... I have to play in a team where they home and away jerseys have stars on them. I know it sounds stuped, but I think that may be the problem - less stars, less points, more stars, Petty on fire.
Emīls : If you want to be on fire, then i have matches. Really, it's no problem
I could just light you up and let you on the ice
Petty : Not litteraly, maybe we can speak latvian. I'll try to speak as clear as I can. And don't burn me!
Emīls : Labi,mēģināšu. Pacenties runāt latviski.
Petty : Labi. Pauties trener. Es vēl negrib miris
Emīls : Nu labi, kā tu domā, uzlabosies tava spēle?
Petty : Jā, trener, jā. Varbūt es varēt kā tas no Indjāņi? Ui ne, no Lūš jā, kā viņu tur name. Jē Jē or something.
Emīls : Jēzups Marija? Man liekas, mums tāda spēlētāja nebija līgā, bet nu labi...
Ja tu domā, ka spēsi savākties, mēs tev dosim vēl vienu iespēju.
BET! Ir vēl viena problēma. Mums ir sūdzība no dažiem taviem komandas biedriem, vārdos nesaukšu, ka tu nespēj dalīt ar viņiem ķirzakas Černobiļa. Vai tā ir patiesība?
Petty : Ķirzakas? Nē, es vispār bez ķirzakas. Es ēdu tikai ogas un zivfrog, ko man iedot Valdmanis. Varbūt viņiem halucinācijas no ķirzakas, ka mani redzēt.
Emīls : Nu tu man skaties, tu zini, ka es tevi uz turieni aizsūtīju tevis paša laba.
Petty : Jā trener.
Emīls : Nākamreiz kad no turienes atgriezīsies atved man to slaveno 5 acaino krupi, par kuru esmu tik daudz dzirdējis, ļoti gribas pagaršot tās kājiņas...
Āa, un Petty, pasaki savai aģentei, ka vēlos viņu satikt. Pasaki, ka es viņu gaidīšu uz Maskavas ielas pie Dienvidu tilta zaļā uzvalkā un smukām pienenēm rokās. Labi?
Petty : Labi trener, būs krupis.
Mana aģente, ja? Ak trener, vai jūs tikties ar aģente? Esmu pārsteigts. Bet labi, pateikšu. Paldies, ka neatlaidāt mani trener
Emīls : Viss būs labi, puiss.


Made by - Oliver Pettyfer un Emīls Skapis!
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Kristz Ceturtdiena Augusts 21, 2014 3:56 pm

Uztaisīju ar Uvi .


Telefonsaruna 
Kristz : Sveiks , Uvi . Vai vari ierasties uz komandas ofisu uz mazu sarunu ?
Uvis : Sveiks. Varu, tikai, kas par lietu?
Kristz : To uzzināsi ofisā . Tiekamies tur ..
Uvis : Skaidrs, okey.
Komandas ofisa telpās
Kristz : Sveiks. Sēdies, mums nopietni jāparunā.
Uvis : Tu mani biedē. Kas noticis?
Kristz : Es vakar skatījos komandas sniegumu un nonācu pie liela secinājuma ..
Uvis : Kāda 
Kristz : Nepārtrauc mani , kamēr es runāju ! (dusmīgi paskatās uz Uvja pusi)
Uvis : Labi , labi.
Kristz : Tātad , Tev ir jāmaina spēles stils. Tu spēlē pārāk individuāli un tas nav labi. Ir pamatotas aizdomas , ka tieši tādēļ komanda nav PO zonā. Piedomā pie savas spēles.
Uvis : Bet es pie tā esmu pieradis un tas bieži vien nes rezultātu. Neviens man nav sūdzējies par to , ka spēlēju pārāk individuāli.
Kristz : Dari kā zini , bet tā vari pazaudēt vietu komandā . Un vēl man ir pienākušas ziņas , ka jūs ar Ingusu esat lietojuši alkoholu pirms svarīgās spēles pret Ērgļiem. Tā ir ?
Uvis : Jā ... Piedod trener , tas vairs neatkārtosies.
Kristz : Ceru , jo ja Tevi izīrēs un Tu sāksi dzert , tad nekas labs nebūs. Cietējs būsi Tu pats.
Uvis : Zinu .. Vai tas viss ? Man vēl jāpaspēj aizbraukt uz Hesburger .
Kristz : Jā , tas būtu viss .. Tikai nepārēdies tos burgerus , atkal pievemsi trenažieru zāli.
Uvis : Skaidrs boss .. Uz redzēšanos.
Kristz : Uz redzu .. Nevāri ziepes .


Iejutos GM ādā Very Happy pēc ilgiem laikiem . 

Kods:
260 vārdi precīzi


Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by hulkman Ceturtdiena Augusts 21, 2014 10:12 pm

Gaļicka dīvainā saruna ar ĢM Skapi!

*Ienāk ĢM Emīls ģērbtuves
Emīls: GAĻICKI!! Lūdzu, ienāc pie manis puisīt
*abi ieiet kabinetā
Emīls: Man ar tevi nopietni jārunā
*Gaļicka sejas izteiksme strauji mainās
Emīls: tu vari man atnest hotdogu?
Ričards: Boss, Tev šodien jautrs garīgais! *smejas*
Emīls: nē, man gribās hotdogu
*Gaļickis aiziet un pēc 10 min atnāk ar hotdogu
Ričards: Lūdzu, boss
Emīls: mmm, paldies Ričardiņ
Emīls: man ļoti garšo cīsiņi *sāk histēriski smieties*
Ričards: Labi, bet vai tiešām hotdogs ir iemesls, kāpēc mani atsaucāt?
Emīls: Mums diemžēl tevi būs jāatlaiž
Ričards: Jums tiešām šodien jautrs garīgais, šitādus jokus plēst.
Emīls: Tev jāzin, ka es tevi nekad neaizmirsīšu... Kā tu kusties uz ledus..bet komandas vadība man lika tev pateikt, ka tu neapmierini viņus pienācīgi un viņi tevi atlaiž, acīmredzot pāris punkti spēlē viņiem ir par maz.
Viņi gribēja ar tevi paši runāt kaut kādā zilā bārā Rīgas centrā, bet es uzstāju!
Ričards: Tad tas tiešām ir nopietni. Iepriekšējās sezonās es spēlēju sliktāk, kāpēc šāds pavērsiens notiek tikai tagad?
Emīls: īsti nezinu, viņi teica, ka tu viņus neapmierini kā viņi to bija cerējuši, neko vairāk viņi neteica, bet viņiem bija ļoti daudzi tavi plakāti pie sienām
Ričards: Ko tad, viņi grib, lai komandā ir tikai Valdmaņi?
Emīls: Es ar viņiem mēģināju runāt, bet viņi teica, ka kamēr nebūs izpildītas viņu vēlmes, viņi tevi atlaidīs
Ričards: Bet, ja es izpildu viņu vēlmes, es palieku?
Emīls: Es tā ļoti ceru
*ielido pūce pa logu, uzkakā Gaļickim uz galvas un nolaižas blakus ĢM, iedodot viņam vēstuli
Emīls: hmm... vēstulē rakstīts, ka viņi grib, lai nākamo spēli tu aizvadi legingos, ko saki?
Ričards: Es tūlīt atgriezīšos.
*Gaļickis straujā tempā dodas nomazgāt pūces izkārnījumus no savas galvas.
*Gaļickis atgriežas pie ĢM.
Ričards: Tā, kas tur bija, nākamā spēle jāaizvada legingos? Kas viņi zilie ir?
Emīls: Nu viņi ģērbjas zilos uzvalkos
*ĢM noslauka netīrumus no sava zilā uzvalka
Ričards: Lai arī komandas vadība ir dīvaini, es gribu turpināt spēlēt šajā klubā. Varat ieteikt vietu, kur nopirkt smukus rozā legingus?
Emīls: Bet protams!
*ĢM strauji pielec kājās un aizrautīgi dodas pie sava plaukta un izvelk rozā kartiņu, iedod to Gaļickim
Emīls: lūdzu. Man liekas, ka tev derēs S izmērs
*nolaiza lūpas
Ričards: Drīkst piemērīt?
Emīls: muļķīt tā ir vizītkarte, tev veikalā jāuzmēra
Ričards: Es runāju par tiem, kas Jums kājās!
Emīls: aa, bet protams!
*ĢM veikli novelk savus legingus un turēdams to rokās sev pie krūtīm, tuvojas Gaļickim. Lēnām, maziem soļiem...
Emīls: Ričard...
*atskan klauvējiens pie durvīm un ieskrien Pettyfer aģente, kura ar peintbola pistoli iešauj ĢM tieši pa zvaniem

Iesaistītās personas: Ričards Gaļickis un Emīls Skapis

THE END
hulkman
hulkman
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)
Ričards Gaļickis #8 (RW) (Scout)

Postu skaits : 1459
Join date : 12.08.13
Vecums : 25

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Jogurtaa Ceturtdiena Augusts 21, 2014 11:37 pm

*atskan klauvējiens pie durvīm un ieskrien Pettyfer aģente, kura ar peintbola pistoli iešauj ĢM tieši pa zvaniem

Well played. Very Happy
Jogurtaa
Jogurtaa
Ethan Olivander #25 (C)
Ethan Olivander #25 (C)

Postu skaits : 2399
Join date : 23.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by vairogs Piektdiena Augusts 22, 2014 10:05 am

Uzjautrinošs gadījums Tamperes Wolves administrācijas ēkā !


 
Kādā sestdienas rītā pie Tamperes Wolves Direktora kabineta atskan klauvējiens !

 

Kluba direktors Vairogs nupat bij beidzis dzert tēju kopā ar sekretārēm !

Un skaļais klauvējiens iztraucēja šo miermīlīgo pasākumu !

 

Vairogs devās atvērt durvis bet tur pretī izlējies milzīgs stāvs ,kurš sveicināja Vairogu un lūdza mirklīti ,lai aprunātos !

 

Direktors pamāja ar acīm uz kabineta pusi dodot mājienu ,ka drīkst ienākt un apjautājās vai viesis nevēlas tēju ! Svešinieks pasmaidīja un atteica ,ka nevarot daudz dzert ,jo priekšā vēl smagas spēles cīņā par iekļūšanu  izslēgšanas turnīrā - jābūt labākajā formā, nevar atļauties skraidīt uz labierīcībām !



Tad pāris sekundes kabinetā valdīja mēms klusums , abiem sarunu biedriem veroties vienam uz otru . Pēc brīža abi sāka smieties vai nu tādēļ ,ka labs garīgais abiem ,vai arī dēļ joka ,kas nupat bij izsprucis no svešinieka lūpām !



Tad direktors palikdams no jauna nopietns uzsāka sarunu :
- Vecīt ,kāds ir tavas vizītes mērķis , kas uz sirds ?

- Vienkārši atnācu papļāpāt , neguļās ! Murgi rādās , netiekam izslēgšanas turnīrā un esmu salauzis savu nūju ! (jautri atbildēja viesis) ...

- Tad jau tev nebij jānāk pie manis ,bet gan pie kāda cita speciālista ! Ko es varu līdzēt ?

Ir tāda lieta ,ka pēdējā laikā trūkst pārliecības par saviem spēkiem ! Mums tāds saraustīts grafiks – te uzvaram ,bet te zaudējam ļoti sīvās cīņās ,turklāt vairāk uz veiksmes trūkuma – dominējam visu spēli ,bet beigās izlaižam uzvaru no rokām ! Man sirdsapziņa neļauj gulēt , varbūt esmu kaut kur savus čomus pievīlis , varbūt kaut kur varēju nospēlēt veiksmīgāk !

- Vecais , beidz sev pārmest , tāds ir sports – kādam ar ir jāzaudē dažreiz ! Turklāt tik sīvā cīņā ,kāda ir šosezon – līgā vāju komandu vienkārši nav !

Nu es tak zinu , bet vienmēr var labāk !

- Nu tas tev man nav jāstāsta ! Izej uz katru spēli kareivīgi noskaņojies un rezultāts neizpaliks un pārliecība atgriezīsies !
Aizej varbūt pie kluba psihologa aprunāties – varbūt viņš var tev vairāk palīdzēt nekā es !

Man tak ir viena ideja kā mēs sniegumu varētu uzlabot !

- Nu, stāsti ! Tas varētu būt interesanti !

Mēs ar džekiem apspriedāmies un nonācām pie kopsaucēja ,ka tas nekam neder !
Neņem ļaunā ,bet mēs domājam ,ka tev ir par smagu apvienot trenera amatu ar kluba direktora amatu – tas iespējams traucē pilnvērtīgi vadīt klubu !
Mums ir priekšlikums ,lai no viena no amatiem tu atsakies !
Protams ,zinu ,ka nez vai no direktora amata atkāpsies , redzu kādas tev te čiepiņas apkārt skraida ! Bet trenera ... padomā par šo ! Varbūt mūsu sniegums uzlabotos !

- Kas tev daļas gar manām čiepiņām ? Rausies augšā no beņķa un ej uz treniņu ! Būs smagākas treniņu programmas laikam jāizstrādā citādi esi tik možs ,ka pat sestdienas rītā traucē man strādāt ! Mums tak tūlīt pēc stundas akcionāru sapulce sāksies – jārisina finansiālie jautājumi !
Bet tu te ar blēņām nodarbojies !

Labs ir ,šef ! Došos pacilāt svariņus , lai tev veicas sapulcē !
Gribu vēl tik vien kā piebilst ...

- Nu ,nu ,stāsti !

April ,april , šodien tak pirmais aprīlis , nolēmām ar džekiem nedaudz bosu iznest cauri ! Saderēju ar Gabi , ka izjokošu tevi – tagad iešu pie viņa pēc pieciem latiem !

Abi sarunbiedri pavērās viens otrā , un sāka skaļi un sirsnīgi smieties ...

- Tas jums izdevās !
Labi , Teemu ,  pietiks jociņus plēst – tūlīt Mazais ieradīsies , mums pirms sapulces vēl jāizrunā dažas svarīgas tēmas !

Ok, trener , neņem ļaunā par jociņ !

- Nekas , bij tiešām jautri ! Paldies ,ka iegriezies !
 


LSHL S5 TPU #3 Image


Pie šī darba strādājām kopā ar Teemu – centāmies izdomāt orģinālu stāstiņu !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by AndrisU22 Piektdiena Augusts 22, 2014 5:06 pm

Apstiprinu, Vairoga teikto.
AndrisU22
AndrisU22
Teemu Smulander #1 (Gk)
Teemu Smulander  #1 (Gk)

Postu skaits : 75
Join date : 18.02.14

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Siliņš Piektdiena Augusts 22, 2014 5:16 pm

Atjaunots!
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL S5 TPU #3 Empty Re: LSHL S5 TPU #3

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā