LSHL NEDĒĻA #14

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL NEDĒĻA #14 Empty LSHL NEDĒĻA #14

Post by aumicc83 Pirmdiena Oktobris 26, 2015 11:31 pm

Kārtējā LSHL avīze ir iznākusi. Jau četrpadsmitā daļa, kur varēsiet uzzināt LSHL jaunumus un notikumus. Tieši tā, tapēc lasiet un uzziniet informāciju par līgu.

LSHL NEDĒĻA #14.


Līga AllStar spēlē plosās ZiggY BigZ. Madeagles
Šodezon, Eastern konference uzvarēja ar 13:9 Western konferenci visā Zvaigžņu spēlē. Kā var noprast nosaukumā, Eastern uzvaru nopelnīja ZiggY BigZ, kas guva 5 vārtus un guva 3 rezultatīvas piespēles. Pārējie punktu guvēji - Guncha Pillers 0+2, Saņa Kreipāns 0+1, Toms Liniņš 1+4, Rūdis Siliņš 3+1, Curtis Crawford 3+0, Jimmy Lindberg 0+1, Vesa Tokila 0+3, Krišs Labsvārds 0+1, Sandris Laiva 1+3. Šis par Eastern, tagad Western - Aleksandr Bakrylov 0+1, Marc Andersen 1+0,  Ērikz Vilunas 0+1, Lauris Prikulis 1+0, Alens Paurs 1+2, Keat Karlsen 3+1, Serij Kovalchuk 0+1, John Johnson 3+2, Ģirts Valdmanis 0+2, Kaleb Anderson 1+3. Tā nu sanāk, ka pie punktiem tika visi Zvaigžņu spēles spēlētāji un atkal pārāki bija Eastern. Eastern meta tieši 100 reizes pa vārtiem, Western 87, iemetienos uzvar arī Eastern ar 59-45, un spēka paņēmienos arī vinnēja Eastern - 35:26

Pumas Bauska izlaidīs `Pumu Ņurdieni` avīzi. Pumas
Nu pat nesen, visu līgu pāršalca ziņa, ka reizi nedēļā Bauskas hokeja klubs izlaidīs avīzi Pumu Ņurdieni. Jautājumi ir sekojoši - vai šī avīze nāks laikā un nekavēsies un nepametīs visu pusmastā, un vai tur būs īsti info? Domāju, ka ir divas atbildes - nezinu un nē. Nezinam par avīzes nākotni, bet real info šaubos, ka būs.

Gladiatori Daudz mazu jaunumu. Madeagles
Sāksim, ar pašu mazāko jaunumu - ir pievienoti jaunie komandu smaidiņi ( Gladiatoriem un MadEagles ) . Pēc tam nāk arī tas, ka ir atvērtas jaunās sezonas treniņnometnes, un arī ir sākušās pārbaudes spēles. Pārbaudes spēles iesākās ar Fatsharks 9-2 triumfu pret Plēsoņām, un 3-2 MadEag..., tpfu, ZiggY BigZ pārākumu pret Pumām. Un vissvarīgākais jaunums no šiem ir tas, ka es atkal esmu atjaunotājs.

Heat Pillera īpašā sadaļa. Heat
Kopš šīs nedēļas, būs Pillera īpašā sadaļa. Ko es tur rakstīšu? Nezinu, visticamāk bezsakaru, bet pieņemsim. Pieņemsim, ka man nav šeit rakstīt, un es stāstu anekdotes, jokus vai visu par Pilleru. Vai vienkārši - apakšā ierakstiet visu, ko domājat par Pilleru.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #14 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #14

Post by nickname33 Otrdiena Oktobris 27, 2015 12:21 am

Pillera gadījumā vajadzēja likt Huskies smaidiņu. Rolling Eyes
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #14 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #14

Post by aumicc83 Otrdiena Oktobris 27, 2015 12:25 am

Viņš ir Cali 4ever.
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #14 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #14

Post by bukss Otrdiena Oktobris 27, 2015 5:54 am

Vispār jau pirmajā numurā bija viens paties raksts bez izdomājumiem.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 34
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #14 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #14

Post by Viesis Otrdiena Oktobris 27, 2015 8:46 am

Labāk kvalitatīvas izdomātas ziņas, nekā prosta real info atstâstīts ar dumjiem spriedumiem. Laughing

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #14 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #14

Post by bukss Otrdiena Oktobris 27, 2015 9:06 am

Vai mani vienīgo tracina pārāk bieži lietotie angļu valodas vārdi. Cik zinu mums ir Austrumu un rietumu konferences. Bet nu varbūt es tāds vecmodīgs.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 34
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #14 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #14

Post by aumicc83 Otrdiena Oktobris 27, 2015 9:11 am

bukss rakstīja:Vai mani vienīgo tracina pārāk bieži lietotie angļu valodas vārdi. Cik zinu mums ir Austrumu un rietumu konferences. Bet nu varbūt es tāds vecmodīgs.

man arī likās diezgan dīvaini, viņus izmantot. paldies par ieteikumu, next time nebūs tā! Smile

chubijzs rakstīja:Labāk kvalitatīvas izdomātas ziņas, nekā prosta real info atstâstīts ar dumjiem spriedumiem. Laughing

es jau nekur neteicu, ka tas ir slikti, man personiski patika pirmais Pumu Ņurdienu raksts!
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #14 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #14

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā