LSHL NEDĒĻA #12

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

LSHL NEDĒĻA #12 Empty LSHL NEDĒĻA #12

Post by aumicc83 Piektdiena Oktobris 16, 2015 8:56 pm

LSHL ik nedēļas avīze, žurnāls, ja šo apskatu tā var nosaukt, uzņem apgriezienus. Jau divpadsmitā daļa ir iznākusi. Vairums šajos izdevumos ir par ik nedēļas ievērojamākajiem notikumiem,- īrēm, maiņām, tabulas izkārtojumu, nedēļas spēlētāju utt., tapēc, ja Tev ir, kāda ideja par ko vēl rakstīt, vari droši ierosināt.

LSHL NEDĒĻA #12.

Fat Sharks Fatsharks un MadEagles maiņa. Ērgļi
Pēc GM15 Ventspilī atgriezīsies Gordie Sloth, kuram līdz nāks Miles Sudderland. Kapēc? Jo MadEagles ar Fatsharks ir spēruši gaisā maiņu. Fatsharks deva Emīlu Treilonu un Divus MasCarpone, taču MadEagles deva Gordie Sloth un Miles Sudderland. Nu nevar neko zināt, nevaru īsti teikt, kuram maiņa ir izdevīgāka, jo Treilons itkā regresē un var beigt karjeru, Divus negribēja spēlēt Ventspilī un piketēja, un Gordie ir aktīvs un Miles neaktīvs. Diezgan līdzīga situācija.

Fat Sharks Fatsharks un MadEagles maiņa II. Ērgļi
Jānis Rupucis, kurš arī pārstāvēja MadEagles, bija neaktīvs un, tapēc MadEagles viņus aizmainīja uz Ventspili par 22TP budžetam un LSHL S12 drafta trešā raunda izvēli. Uzminiet nu? Rupucis kļuvis aktīvs. Cerams, ka Rupucis būs aktīvs uz ilgu laiku.

Fat Sharks Fatsharks un Wild Cats maiņa. OWC
Fenomenāla maiņa. Drīzāk joks ne maiņa, bet, ko, lai saka. Fatsharks deva 11TP no budžeta, taču Oslo deva 1TP - tāda, kā apmaiņa, kurā uzvarētājs ir Oslo Wild Cats. Kāpēc tā un, kāds tam iemesls - es nezinu.

Fat Sharks Fatsharks un Wolves maiņa. Wolves
Trešā Fatsharks maiņa šajā rakstā. Šoreiz Ventspils deva Olafu Kārkliņu, Kristapu Plūmi, Dominic Ganja un Mike Ollson, taču Tampere pretīm deva Serij Kovalchuk. Kārkliņš - labs vārtsargs, pusaktīvs ; Plūme - laikam neaktīvs, bet ļoti labs uzbrucējs ; Ganja - aktīvs prospekts ; Ollson - neaktīvs spēlētājs pret vienu pusaktīvu Kovalchuku. Nu nezinam, bet liekam lielas cerības uz Seriju šosezon!

Ērgļi MadEagles un Pumu maiņa. Pumas
Zināms, ka pirms, laikam, divām sezonām, MadEagles, kas toreiz bija Ērgļi, un pārmainījās par Strēlniekiem, un tagad ir MadEagles, ar vienu no pirmajiem pikiem ( vismaz trīniekā ), draftēja Oskaru Alfredssonu, taču viņš palika neaktīvs. Tā nu tapa maiņa, kurā MadEagles deva Oskaru Alfredssonu un LSHL S12 drafta otrā raunda izvēli, taču Pumas deva Inkonetiju Kastiņu. Uzminiet nu? Alfredssons atkal ir aktīvs. Pumas malači, jo domāju, ka šī maiņa ir ar nodomu, un Kastiņš drīz varētu beigt arī karjeru, jo, kā nekā jau regresē.

Ērgļi MadEagles un Wolves maiņa. Wolves
Zināms bija, ka Subban divu sezonu laikā bija apstaigājis, man šķiet, gandrīz visas līgas komandas, taču tagad jau ir klāt pie nākamās. Wolves deva Ivo Subban, un pretīm no MadEagles saņēma Marselu Jonasu un Saldus Meteora LSHL drafta S12 otrā raunda izvēli. Domāju, ka atkal situācija ir līdzīga, jo man šķiet, ka būs nepieciešama vēl viena maiņa Subbanam, jo nevar neko zināt, jo patiešām daudz komandas viņš ir apstaigājis tikai divu sezonā laikā. Bet, ko, lai zina - varbūt es kļūdos un viņš savu visu karjeru aizvadīs tikai MadEagles.

Fat Sharks Fatsharks un Pumu maiņa, kas tika atcelta. Pumas
Viss sākās ar to, ka Pumas pieteicās uz neaktīvo Vladislavu Ruriku, taču Fatsharks viņu nocēla, gan jau ar nodomu. Tā nu Pumas mainīja 18TP no budžeta pret Ruriku, taču... izrādās Ruriks ir Wolves īpašums...

Cool Cool Cool
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #12 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #12

Post by LSHL kristians Piektdiena Oktobris 16, 2015 9:14 pm

Esmu vienigais Madeagles speletajs kurš vel nav ticis nekur aizsutits Smile .
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #12 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #12

Post by Viesis Piektdiena Oktobris 16, 2015 9:21 pm

Paskatoties uz maiņām, sāk likties, ka LSHL ir tikai 4 komandas - Fatsharks, Madeagles, Wolves un Pumas.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #12 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #12

Post by Sumbrs Piektdiena Oktobris 16, 2015 9:29 pm

LSHL kristians rakstīja:Esmu vienigais Madeagles speletajs kurš vel nav ticis nekur aizsutits Smile .

Nu es jau arī esmu uz vietas, jo nevienam mani nevajadzēja Very Happy
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #12 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #12

Post by LSHL kristians Piektdiena Oktobris 16, 2015 9:37 pm

Sumbrs rakstīja:
LSHL kristians rakstīja:Esmu vienigais Madeagles speletajs kurš vel nav ticis nekur aizsutits Smile .

Nu es jau arī esmu uz vietas, jo nevienam mani nevajadzēja Very Happy

Very Happy
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 20
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #12 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #12

Post by aumicc83 Piektdiena Oktobris 16, 2015 9:47 pm

Sumbrs rakstīja:
LSHL kristians rakstīja:Esmu vienigais Madeagles speletajs kurš vel nav ticis nekur aizsutits Smile .

Nu es jau arī esmu uz vietas, jo nevienam mani nevajadzēja Very Happy

Dažiem varbūt baile iegrābties, jo Tev, tomēr pēc 3-4 sezonām regresija pie dirsas.  ph34r ph34r ph34r
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #12 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #12

Post by Hell Piektdiena Oktobris 16, 2015 9:55 pm

LSHL kristians rakstīja:Esmu vienigais Madeagles speletajs kurš vel nav ticis nekur aizsutits Smile .

Uz Kuldīgu tevi reiz aizsūtīja Very Happy
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #12 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #12

Post by nickname33 Piektdiena Oktobris 16, 2015 10:00 pm

chubijzs rakstīja:Paskatoties uz maiņām, sāk likties, ka LSHL ir tikai 4 komandas - Fatsharks, Madeagles, Wolves un Pumas.

Aktīvākās LSHL komandas.
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #12 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #12

Post by Viedais Svētdena Oktobris 18, 2015 8:42 pm

nickname33 rakstīja:
chubijzs rakstīja:Paskatoties uz maiņām, sāk likties, ka LSHL ir tikai 4 komandas - Fatsharks, Madeagles, Wolves un Pumas.

Aktīvākās LSHL komandas.
Yeah That
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

LSHL NEDĒĻA #12 Empty Re: LSHL NEDĒĻA #12

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā