Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11]

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11] Empty Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11]

Post by aumicc83 Sestdiena Oktobris 24, 2015 2:12 pm

Čau. Izdomāju uzrakstīt media rakstu, jo nevar zināt, kad sanāks man uzrakstīt nākamo mediu, jo nedēļas brīvlaiks ir klāt. Lai nu kā, šajā rakstā būs manas prognozes par jauno LSHL sezonu.

Austrumu konference:

1.Valmieras MadEagles - Ērgļi
Pirmo vietu austrumu konferencē es dodu Valmieras MadEagles. Pirmkārt, loģiski domājot, viņi būs pirmie, jo komanda visu laiku bija otrā, kad Fatsharks bija austrumos, un tagad viņu nav un klāt ir Wolves, kuri šogad vēl nevar izkonkurēt MadEagles, jo komandai ir lielas pārmaiņas priekšā - komandas re-builds, jo komandai ir jauns galvenais treneris, kurš centīsies pierādīt, ko spēj Wolves.

2.Bauskas Pumas - Pumas
Šosezon, domāju, ka Pumas būs otrie austrumos, taču tiks LSHL S11 finālā. Komandai ir pienākuši vairāki spēlētāji no drafta, kas ir apsveicami, jo komandai patiešām vajag jaunus spēkus jaunajai sezonai. Vēlu veiksmi Bauskai!

3.Rīgas Trieciens - Trieciens
Domāju, ka Rīga šosezon tiks Play-Offos. Komanda man patīk, un viņa nav tik vāja, kā citiem šķiet. Komandai ir daudzi bombardieri, turklāt tagad arī jauns draftētais klāt, tāpēc domāju, ka komanda var aizcīnīties pat līdz finālam, ja labi pacentīsies.

4.Tamperes Wolves - Wolves
Tamperes Wolves tagad ir pazīstama arī, kā Siguldas Gladiatori. Kā jau teicu, komandai priekšā ir lielas pārmaiņas un uzskatu, ka šosezon viņi nevar izkonkurēt diži neko, taču iespējams es maldos. Kaleb Anderson ir beidzis karjeru, Daņilovs nav, Kastiņš vēl nav gatavs LSHL. Būs grūti šosezon Tamperei.

Rietumu Konference:

1.Ventspils Fatsharks - Fat Sharks
Komanda, kurā tagad spēlēju es, jā. Uzskatu, ka komanda būs pirmā rietumos, jo:
*komandai ir pievienojies FA Grigorjevs,
*komandai ir labāks vārtsargs,
*komandā atgriezīsies Gordie Sloth.
Komanda ir gatava jaunajai sezonai ar daudziem papildspēkiem, tapēc uzskatu, ka Ventspils būs pirmie Rietumos.

2.Liepājas Plēsoņas - Plēsoņas
Ja man būtu jāizvēlas četras komandas, kur spēlēt, šī būtu viena no tām komandām. Komandai ir jauns un aktīvs vārtsargs, jauns galvenais treneris, un komandā jebkuram jauniņajam ir vieta izvērsties. Komandai būs grūti ar Oslo, jo viņiem ir tagad Siliņš un Curtis Crawford, taču mana gala prognoze ir šāda.

3.Oslo Wild Cats - OWC
Vēl joprojām, vienīgā komanda LSHL, kas nav no Latvijas. Komanda būs trešā pēc manām domām. Nezinu, kapēc, bet man tā šķiet un gan jau es domāju pareizi.

4.Saldus Meteors - Meteors
Komandas draftētie vairs nav aktīvi, aktīvi ir tikai Anrikaineni, Jarnkrok[NPC], Sitējs un Ollson vidēji aktīvs. Komandas GM ir aizņemts, tapēc nebrīnīšos, ja šī sezona Saldus komandai nebūs tik ļoti izdevusies, taču tad jau redzēsim. Vēlu veiksmi Saldus komandai!

Tas arī viss, gaidiet manu nākamo rakstu! Smile

GOAL 400 vārdi! GOAL
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11] Empty Re: Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11]

Post by Kristz Sestdiena Oktobris 24, 2015 2:23 pm

Don't like too much vainglory
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11] Empty Re: Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11]

Post by bukss Sestdiena Oktobris 24, 2015 3:40 pm

Redzēs ko Grigorjevs rādīs, jo iepriekšējo sezonu konkrēti nopudelēja. Kaste ar Liniņu rādīja labāku sniegumu, kaut arī abiem divas reizes maz TP. Ka tik Grigorjevam regresija jau nesēž uz astes.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11] Empty Re: Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11]

Post by Soviig Sestdiena Oktobris 24, 2015 3:58 pm

bukss rakstīja:Redzēs ko Grigorjevs rādīs, jo iepriekšējo sezonu konkrēti nopudelēja. Kaste ar Liniņu rādīja labāku sniegumu, kaut arī abiem divas reizes maz TP. Ka tik Grigorjevam regresija jau nesēž uz astes.
Randoms paliek randoms.
Soviig
Soviig
Guncha Pillers #1 (D)
Guncha Pillers #1 (D)

Postu skaits : 1231
Join date : 04.07.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Ineši

Atpakaļ uz augšu Go down

Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11] Empty Re: Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11]

Post by nickname33 Sestdiena Oktobris 24, 2015 3:59 pm

Soviig rakstīja:
Randoms paliek randoms.

Beidzot kāds piekrīt ar mani. Rolling Eyes
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11] Empty Re: Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11]

Post by Viedais Sestdiena Oktobris 24, 2015 7:01 pm

nickname33 rakstīja:
Soviig rakstīja:
Randoms paliek randoms.

Beidzot kāds piekrīt ar mani. Rolling Eyes

Fatsharks visi ir pārliecināti par to pēc pagajušās sezonas. Rolling Eyes
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11] Empty Re: Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11]

Post by Sumbrs Sestdiena Oktobris 24, 2015 7:29 pm

bukss rakstīja:Redzēs ko Grigorjevs rādīs, jo iepriekšējo sezonu konkrēti nopudelēja. Kaste ar Liniņu rādīja labāku sniegumu, kaut arī abiem divas reizes maz TP. Ka tik Grigorjevam regresija jau nesēž uz astes.

Nu jāskatās jau ko TP pārdalīšana būs izdarījusi. Piem. pērn es biju atradis savu ideālo buildu. Rezultatīvākais komandā un arī tā sezona bija rezultatīvākā karjerā. Tgd. TP pārdalīti un xz. kā man ies Very Happy Tāpēc reāli prognozēt k-ko pašlaik ir tīri grūti.
Sumbrs
Sumbrs
ZiggY BigZ #45
ZiggY BigZ #45

Postu skaits : 1123
Join date : 04.07.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11] Empty Re: Manas prognozes uz jauno sezonu! [S11]

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā