Raksts par S10 RFA

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Raksts par S10 RFA Empty Raksts par S10 RFA

Post by nickname33 Svētdena Jūnijs 28, 2015 5:50 pm

Raksts par S10 RFA 2w4ybg6



''Da labi? Nick Name atdzīvojās?''

''Beidzot šīs sliņķis kaut ko uzrakstīja...''

''Scrub!''


Es nezinu, kad es pēdējo reizi biju kaut ko rakstījis un man ir vienalga.

Drīz beigsies S9 regulāra sezona un izskatās, ka nākošā sezona sāksies jūlija vidū...ja nu Aumis beidzot pamodīsies. Tāpēc komandu ĢM jau jāsāk meklēt kādu vai kādus brīvos aģentus, kurus var uzrunāt. Kā vienmēr, tirgū būs daudz labu brīvo aģentu, bet tagad runa būs par tiem, kuri bija draftēti 8. sezonā. Tie, kuri pēc šīs sezonas skaitīsies, ka RFA - ierobežoti brīvie aģenti. Bet neskatoties uz ierobežojumu, komandām tik un tā paliek iespēja dabūt kādu uzlecošu zvaigzni, ja vien pats spēlētājs to gribēs. Jūsu uzmanībai: uz šo brīdi pieejami ierobežoti brīvie aģenti.


Raksts par S10 RFA Ruwcba


James Gerisson -  Plēsoņas

TP - 409

Savu LSHL karjeru viņš ir sācis Aizputes Indiāņos, kura tajā laikā ļoti stipri cieta. Nekonkurētspējīga komanda, ne visai aktīvs ĢM, u.t.t. Tas ļoti izbojāja Džeimsa debiju. Viņš tā arī nespēja kļūt par Indiāņu glābēju un sezonas beigās viņu aizsūtīja uz Plēsoņām, kura bija daudz stiprāka. Tas neizglāba viņu no viduvējības statusa. Rezultātā viņš ir kļuvis par 8. regulāras sezonas sliktāko vārtsargu. Bet tas nebija vēl viss. PO spēlēs atklājās tas, ka ne tikai Indiāņu slikts sastāvs veicināja Gerissona slikto spēli. Vienkārši viņš pats nebija gatavs. PO spēlēs viņš bija labāks par Name, Pumpuru un MacTavish, bet viņš nespēja glābt arī Liepāju no zaudējuma finālā pret Fatsharks. Un tagad viņš vispār ir neaktīvs. Viņš laikam ir vienīgais, kurš palika neaktīvs dēļ Skype likvidēšanas.

Vai viņš ir interesants citam komandām? Diez vai. Gandrīz visās komandās spēlē vismaz viens aktīvs vārtsargs. Bet pat Smulander no Wolves un MacTavish no Lūšiem pagaidām stāv pārliecinošāk, nekā James. Domāju, ka viņš paliks Liepājā.


Yay Brown -  Plēsoņas

TP - 325

Uzreiz pēc drafta viņa aktivitāte ir krasi samazinājusies. Kad viņš spēlēja Vankūveras Wizards komandā, viņš bija diezgan daudzsološs aizsargs, bet tagad viņš ne ar ko neizceļas. Ne ar punktiem, ne ar spēli aizsardzībā. Laikam Ģirts lika uz viņu lielas cerības, kad viņš lika Yay pirmajā aizsargu pārī. Tagad...viņam vajadzētu nomainīt savu vārdu no Yay uz Nay.

Vai viņš ir interesants citam komandām? Diez vai. Pat no drafta var iegūt kādu labāku aizsargu.


Ethan Olivander -  Plēsoņas

TP - 547

Ītans ir tas, kurš iepriekšējā sezonā vienu brīdi sastādīja sīvu konkurenci pašam Valdmanim. Beigās nekas nesanāca, bet 47 punkti 40 spēlēs (kopā ar PO) un trešais labākais Plēsoņu spēlētājs pēc punktiem  - tas joprojām ir izcils sniegums priekš debitanta. Šajā sezonā viņš turpina spridzināt (žēl, ka Edijs neatjauno status, būtu vieglāk ar sniegumu precizēšanu) un es domāju, ka viņš uz šīs nots neapstāsies.

Vai viņš ir interesants citam komandām? Jā, viņš būs. Bet vai viņš pats spēlēs citā komandā? Jogurtai patīk mainīt komandas, bet vai ir jēga mainīt sava spēlētāja lokāciju, ja Plēsoņās spēlē Montana? Es šaubos, ka tuvākajās 2-3 sezonās mēs redzēsim Olivanderu kādā citā komandā.


Jānis Grava -  OWC

TP - 554

Uz šo brīdi labākais Wild Cats aizsargs. Viņš pats par sevi nav skaļš cilvēks un reti, kad parādās mēdijos, bet viņam lieka uzmanība nav vajadzīga. Viņš dara to, ko viņam vajag darīt - glābt Nick Name pakaļu. Tagad Wild Cats spēlē diezgan labi un Lāčplēša Kausa ieguvējam ir visas cerības iegūt vēl Trīs Zvaigžņu kausu.

Vai viņš ir interesants citam komandām? Jā, viņš būs. Un man pagaidām nav neviena paskaidrojuma, kāpēc viņš nevēlētos spēlēt kādā citā komandā un es domāju, ka pēc sezonas beigām Jāņa pastkastīte būs papildīta dēļ intereses no ĢM puses.


Rikker Mercury -  Trieciens

TP - 365

Kad viņu draftēja Trieciens ar kopēju 12. numuru, man likās, ka tas būs tā saucamais ''lielākais S8 drafta steal''. Bet diemžēl viņš pazuda un laikam no viņa nekas īpašs nesanāks. Viņam nebija lemts būt par zvaigzni Heat rindās, viņš nekļūva par zvaigzni arī Triecienā. Tikai 12 punkti 39 spēlēs - laikam te komentāri ir lieki.

Vai viņš ir interesants citam komandām? Diez vai. Trieciens parakstīs ar viņu līgumu par 500k un visi aizmirsīs par šo spēlētāju.


Peter Parker -  Lūši

TP - 430

Viņš vēl ilgi centās saglabāt savu aktivitāti, bet beigu beigās viņš padevās. Bet ir laba ziņa - viņš izlēma nebeigt karjeru, tāpēc Lūšu boss Bukšs var gulēt mierīgi. Līdz šīm pusotru sezonu garumā viņš aizstāvēja Wild Cats godu, bet tā arī viņam nesanāca parādīt sevi no labākās puses. 14 punkti 41 spēlēs - nav tas spožākais rādītājs pat priekš debitanta. Es varu viņam pateikties par tiem 2,5 sezonām, kurus mēs pavadījām kopā, ka komandas biedri (pirms Wild Cats mēs ar Parker un Krauzi mocījamies Wizards vienībā).

Vai viņš ir interesants citam komandām? Varbūt. Bet es domāju, ka Lūšu ĢM parakstīs ar Parker līgumu par 500k un citu komandu ĢM nekas neatliks, ka turpināt bombardēt Gravas pastkastīti.


Nick Na...

Khe khem. Atvainojos. es vairs neesmu RFA.



Kopsavilkums...

Izskatās, ka neko īpašu komandu galvenie bosi neatradīs. Izņemot Gravu un varbūt Olivanderu. Nāksies vien viņiem skatīties uz FA pusi, tur būs kas interesantāks.


Tas arī viss uz šodien. Kopā ar jums bija ''Misters 89%'' Nick Name, visiem veiksmi!
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Raksts par S10 RFA Empty Re: Raksts par S10 RFA

Post by Viedais Svētdena Jūnijs 28, 2015 5:59 pm

Nice thread.  I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Raksts par S10 RFA Empty Re: Raksts par S10 RFA

Post by Kristz Svētdena Jūnijs 28, 2015 6:26 pm

I Like
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Raksts par S10 RFA Empty Re: Raksts par S10 RFA

Post by Maus Pirmdiena Jūnijs 29, 2015 2:14 pm

5TP
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Raksts par S10 RFA Empty Re: Raksts par S10 RFA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā