Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu! Empty Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu!

Post by Rainbow Otrdiena Jūnijs 09, 2015 11:25 pm

Sveiki, sveiki, no sākuma, es vēlos pateikt, ka šis nav vienīgas raksts par Tomasu Mendezu, bet gan būs to vēl vairāk, tāpēc sākšu tieši ar šo! Lai jums jautra lasīšana! Šie raksti nav par mani, bet gan par manu spēlētāju!

Nr 1. - Mendeza tēvs uzzina, ka viņš būs topošais bērns.


Īss un kodolīgs apraksts par šo : Tātad, kādu dienu precētie iet uz Domi, pēc kārtējās bezdarbnieku algas. Tad darbinieks pastāsta par darbu pie sava drauga, bet māte un tēvs atteica viņa piedāvājumu, jo māte gaidot bērnu. Tēvs, protams, ka nezināja, ka viņš būs topošais tēvs, tāpēc viņš sāka strīdēties, pārnākot mājās viņi turpināja sarunu. Tad tēvs teica, ka nav finanses, lai apgādātu bērnu, bet māte teica, ka naudu var paprasīt saviem vecākiem. Abi kopā uzraksta vēstuli un, tad Elizabetes vecāki atraksta...

20.gadsimta beigās Latvijas pilsētā, Jelgavā ievācās jau divus gadus precēts pāris ( Elizabete un Gunārs ).Viņi bija laimīgs pāris, bet nebija vieni no bagātākajiem, jo abiem nebija darbiņa. Viņi dzīvo tikai uz bezdarbnieku pabalstiem. Pa dzīvokli, elektrību, gāzi, ēdienu un citu apmaksāja viņa vecāki. Abi divi bija pieraduši pie pilsētas, kā jau pilsētnieki, kaut arī viņiem piedāvāja darbu laukos par pienācīgu atalgoju, viņi tomēr nepiekrita šim. Lūk arī situācija, kur piedāvā darbu!
Bij kārtējā diena, kad tēvs ar māti devās pakaļ saviem kārtējiem pabalstiem uz domi. Pieejot pie darbinieka, kurš izdod pabalstu, viņam saka:


Elizabete ( Māte ): "Sveicināti, šeit Mendeza ģimenīte, un mēs esam atnākuši pēc savas kārtējās bezdarbnieku pabalsta."
Darbinieks: " Sveiki, sveiki, Mendeza ģimene, prieks jūs redzēt atkal, jūs jau šeit esat kā patstāvīgie klienti. Vai jums varu pateikt, kādu labu padomiņu? "
Elizabete un Gunārs reizē: " Emm, mēs jūs klausāmies! "
Darbinieks: " Lieta tāda, ka mans tuvs draugs dzīvo laukos un viņam ir ļoti liela platība zemes, saprotiet, daudz darba pie viņiem ir. Tāpēc, viņš grasās iedot darbiņu bezdarbniekiem un protams, par pienācīgu atalgojumu. Un šis veids ir ļoti labs kā nopelnīt kādu kapeiku. Heh, varbūt jūs vēlētos pastrādāt kādu laiciņu?"
Elizabete ( Māte ): " Ko jūs teicāt, laukos? "
Darbinieks: " Jā, tieši tā, laukos, turklāt svaigā gaisā strādāt, zem klajas debess, vienkārši brīnišķīgs darbiņš! "
Elizabete ( Māte ): " Ehh, kā jau jūs zināt, mēs neesam laucinieki, bet gan pilsētnieki un mums riebjas lauki, jo laukos, strādāju var ļoti ātri noķēpāties, viss tur ir tik grūts var piemesties kāda slimība, viss smird, kā jau laukos. Un turklāt es esmu stāvokli, man ir gaidāms bērniņš. "
Gunārs ( Tēvs ) sašutis saka: " Paga, paga, es pareizi saklausījos, kāds vēl bērns, ko tu murgo vai?"
Elizabete ( Māte ): " Nu piedod Gunār, es to vēlējos pateikt tuvākajā brīdī..."
Mātes runu pārtrauca darbinieks un saka...
Darbinieks: " Savu privāto dzīvi šeit neaprunājiet, paņemiet naudu un vācaties prom."
Gunārs ( Tēvs ): " Okay, tā arī mēs darīsim, uzredzēšanos "
Darbinieks dusmīgi: " Visu labu. "
Izejot no Domes precētais pāris nerunāja viens ar otro, tā arī gāja un gāja līdz pat savam dzīvoklim, pārnākto mājās viņi turpināja savu sarunu par bērnu.
Gunārs ( Tēvs ): " Johaidī, tas, ko tu teici par bērnu, tas bija tikai kāds tavs kārtējais jociņš?"
Elizabete ( Māte ): " Nē Gunār, es nemeloju, es runāju kā ir, es tiešām esmu stāvoklī un bērna tēvs esi tu. Kāpēc uzreiz tā jātrako, taču jāpriecājās. "
Gunārs ( Tēvs ): " tu ko pat nesaproti? Tu pati zini kā mēs dzīvojam, kaut kādā vienistabu dzīvoklī, mūsu vecāki it kā mūs apgādā, paši pārtiekam tikai no mūsu bezdarbnieku algas. Saproti, kā mēs uzturēsim bērnu?
Elizabete ( Māte ): " Bet mūsu vecāki taču arī var dot kādu naudiņu priekš bērniņa, turklāt, kad mums piedzims bērns, mums katru mēnesi ienāks bērna pabalsts. "
Gunārs ( Tēvs ): " Okey, tas jau labi, ka bērna pabalsts, bet ir jāpārliecinās vai tiešām mūsu vecāki dos naudu priekš bērna. "
Elizabete ( Māte ): " Nu labi, kā teiksi, uzrakstīsim vēstuli viņiem! "
Gunārs ( Tēvs ): " Piekrītu, bet tad tikai taviem vecākiem, jo mani vecāki kā tik redz vēstuli, tā uzreiz izmet to, pat nezinot, kas to raksta. "
Elizabete ( Māte ): "Labs ir, uzrakstīsim kopīgi maniem vecākiem. "
Tā, viņi vienojās par ideju, uzrakstīt Elizabetes vecākiem. kad pienāca vakaras, vini zem svecu gaismas abi kopīgi sāka rakstīt vēstuli.

Vēstule, ko rakstīja Elizabete un Gunārs!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Čau, čau!
Hey, mums ir ļoti svarīga ziņa. Mēs gaidām bērnu, bet ir tikai viena problēma, mums nav finanses, lai parūpētos par bērniņu.
Tāpēc mēs, vērsāmies pie jums. Vai jūs būtu ar mieru mums maksāt naudu, katru nedēļu, tikai priekš bērniņa ( Priekš drēbītēm, priekš gultiņas, priekš ratiņiem, priekš rotaļlietām, priekš ēdiena un cita )?
Ja esat izlasījuši vēstuli, tad lūdzu nekavējoties dodat atbildi, atrakstos vēstuli.

Jelgava, 1994, gada februāris                                                                               Paraksts: Elizabete un Gunārs Mendezi  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Uzrakstot vēstuli, tie uzreiz steigšu devās uz pasta nodaļu nodot vēstuli. Tie tuvakāja laikā nogādāja pie Elizabetes vecākiem. Un jau tuvākajās dienās atrakstīja vēstuli, tanī vēstuli bija teikts....

Vēstule no Elizabetes vecākiem!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sveicināti topoši vecāki.
Mums ir liels prieks dzirdēt šādu labu ziņu, protams, mēs jums dosim naudiņu priekš bērniņa. Kā mēs to naudu dabūsim? Ieķīlāsim kādu mūsu privātmāju jūras piekrastē. Mums ir tiešām liels, liels priekš šo dzirdēt, jo kāne kā, mēs būsim vecvecāki.

Valmiera, 1994.gada marts                                                                                      Paraksts: Aija un Guntis Mendezi.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Izlasot šo vēstuli, topošais tēvs un māte, kļuva priecīgi un viņi bija gatavi bērna nākšanu pasaulē ( Proti Tomasu Mendezu ).  

THE END ( Nākamā daļa jau drīz )!


Cerams, ka jums patika šāda veida topiks!
Rainbow
Rainbow
Alexei Miller (RW) #79
Alexei Miller (RW) #79

Postu skaits : 105
Join date : 07.06.15
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Latvija || Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu! Empty Re: Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu!

Post by laaceens66 Trešdiena Jūnijs 10, 2015 12:12 am

Labs jau ir, tikai neaizmirsti, ka jābūt kkādai saistībai ar LSHL, savādāk lasot šķiet, ka vienkārši paņemts teksts un ierakstīts visur Mendeza un tā tālāk.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu! Empty Re: Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu!

Post by Maus Trešdiena Jūnijs 10, 2015 12:21 am

It kā jau saistība ir ar viņa spēlētāju, tā kā manās acīs viss ok.
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu! Empty Re: Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu!

Post by Viedais Trešdiena Jūnijs 10, 2015 2:57 am

Neesmu nedz vērtētājs, nedz kā savādāk saistīts ar šiem media darbiem, taču viņš pirms rakstīšanas vaicāja, vai drīkst rakstīt saistībā ar spēlētāja ģimeni utt., es devu zaļo gaismu un kas to lai zina varbūt izveidosies vesela luga par Tomasu Mendezu.


Jāciena citādā, radošā pieeja. I Like
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu! Empty Re: Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu!

Post by bukss Pirmdiena Jūnijs 15, 2015 4:36 pm

4TP
Pietrūka bilde pilnai laimei.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu! Empty Re: Tomasa Mendeza tēva sašutums par mātes paziņojumu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā