Tēva un dēla izklaides

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Tēva un dēla izklaides Empty Tēva un dēla izklaides

Post by Viedais Piektdiena Oktobris 31, 2014 9:33 am

Tēva un dēla izklaides O-DAD-VIDEO-GAME-facebook
Sveicināti kolēģi, kā jau visiem zināms man ļoti patīk šīs simulācijas konspekts un tas, ka spēles tiek simulētas un translētas tieši uz NHL09 bāzes. Bet stāsts šoreiz ne par to, stāsts būs par to, ka mans mērķis, kā jau daudziem labu laiku ir zināms ir pievērst kopiena papildus publiku,- taču kādu? Gados vecāku un nobriedušāku, jo man šķiet, ka tieši šis veidojums ir samērā viegli saprotams un nepieprasa 20 gadu pieredze enerģijas dzērienu dzeršanā un slimā Counter-Strike 1.6 klikošanā (jeb ātri klikot, lai galvās lodes birst).

Šodien topiku izveidoja vairoga uzaicinātais jaunais foruma biedrs, pie profila pamanīju, ka viņam ir 40 gadi, es gan nezinu, cik tas ir patiesi, taču ideja radās.

Tātad, galvenais pēc šī garā ievada... Tiem, kuriem ir 13,14 gadu, noteikti tēvi iespējams ir arī gados gana jauni un prot apieties ar datoru, jeb interneta browseri vismaz tik daudz, lai prastu ierakstīt savu e-mail un paroli draugiem.lv plašajā login lodziņu klāstā.

Protams priekšlikums ir, varbūt piesaistīt šos tēvus, radiniekus kopienai! Nekādas atlaides, vai saistības un šis priekšlikums ir vairāk domāts tiem, kuriem nav kauns par to, ko viņi dara interneta vidē, noteikti jau ir pāris kandidāti, kuri regulāri kakā forumā, tiem nu būtu kauns un arī šī ideja liksies absurda.

Bet jā, ideja iespējams ir absurda un es nesaku, ka visiem tagad jārunā ar tēviem, vai pat 80% vai par 50%, bet iespējams ir kādi 3% lietotāju, kuriem ir tēvi, vecākie brāļi, vai vēl kāds rada, vai drauga gabals, kurš iespējams nav tik konservatīvs, kā lielā pelēkā masa tās paaudzes cilvēku. Tad nu man būtu prieks, par to, ka dēļ šī topika pievienotos kaut viens jauns cilvēks forumam. Jo katrs jaunais kopienas biedrs ir to vērts!

Esmu gulējis 4h, un paguvis izdzert jau četras stipras kafijas, tādēļ man iespējams šilerējas un rodas visādas demagoģiskas domas galvā, bet kā jau teicu, ja kaut viens lietotājs dēļ šī raksta pievienosies, tad tas jau būs to vērts! Haters gonna hate.

BET! Lai nerastos visādi lieki fake profili, būtu vēlams, lai šim cilvēkam ir savs facebook, vai draugiem.lv konts, kur viņš arī personīgi varētu apstiprināt, to, ka pats vadīs šo akkauntu. Konts un reālais vārds nav jāpublisko, bet kādam no ''zaļajiem'' gan būs jāparāda privāti un jāveic šī apstiprināšana. Pases neprasīsim. Laughing Un šis protams gadijumā, ja būsiet no vienas IP, jeb vienas mājsaimniecības.

Daudzi tēvi taču arī ir hokeja, vai kāda cita sporta veida fani? Ļaujiet arī viņiem izdzīvot šo virtuālo sapni, ja dažādu apstākļu dēļ nav izdevies realizēt savu Ovechkina karjeru realajā dzīvē.
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Tēva un dēla izklaides Empty Re: Tēva un dēla izklaides

Post by vairogs Piektdiena Oktobris 31, 2014 10:02 am

Es jau vairāk uztraucos par to ,ka saradīsies nekontrolējami n-tie multi konti un sagraus sistēmu !

Tajā pašā facebook ,tak ar var izveidot jaunu (fake) kontu un to piedāvāt par it kā reālu ,no kura apstiprini ka esi rada gabals utt !

Tā kā vairāk varbūt domāt par kvalitāti un stabilitāti , nevis par kvantitāti !
Daudz ne vienmēr ir labi !

Tai pašai Rīgas Din... nav kaut kur draugos ,facebukā fanu grupa ,vai fanu forums ,kur satiekas fani - tādos var iefiltrēties un iepazīstināt ar mūsu projektu !???
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Tēva un dēla izklaides Empty Re: Tēva un dēla izklaides

Post by Viedais Piektdiena Oktobris 31, 2014 10:08 am

Var, bet tas uz katra paša sirdapziņas. Un reāli, tāpat to var, arī bez šī raksta. Bet nu šobrīd skatoties uz JHL situāciju, kad ir 1 aktīvs lietotājs, kurš pilda TPU, skumji ap sirdi paliek.

Tā ir tikai ideja un tiešām, tiem, kuriem varbūt ir kāds variants, pats šodien dodos uz Saldu uz nogali, piedāvāšu patēvam iepazīties ar forumu, tajos datumos IP sakritīs, bet turpmāk, ja izlems, ka interesē, tad būs cita un 100km attālumā. Liels hokeja fans, un forums/simulācija viss ir salīdzinoši elementārs un viegli saprotams ar nelielu piepūli.


Btw. Katru nāksies pārbaudīt pēc IP un tik tiešām kautkā būs jāpierāda, ja gribēs, lai spēlētājs tiek apstiprināts. Būs jābrauc uz LSHL galveno ofisu Rīgā, pie manis un jauzrāda personu apliecinoš dokuments, kā arī jāiemaksā drošības nauda. Laughing

Bet vairog, jauno tik tiešām pazīsti un esi uzaicinājis?

Šis arī šķiet interesanti.
Tēva un dēla izklaides 182iss5lbuz1yc73u0pn
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Tēva un dēla izklaides Empty Re: Tēva un dēla izklaides

Post by vairogs Piektdiena Oktobris 31, 2014 10:31 am

Man aiz sienas ir viens kaimiņš , bet diez gan slinks , noteikti slinkāks par mūsu Sančo ,kurš netrenējas !

Būtu viņš visu laiku jābaksta un jāatgādina regulāri ,tad varbūt ko arī izdarītu !

Spēļu gaume ar viņam briesmīga - kaut kādus rubikus kubikus spēlē ! (reiz piedāvāju nhl uzspēlēt , šis atteicās ,jo kaut kādus tārpiņus vai slieciņas gribot spēlēt !

Par IP ar nezinu , jo vismaz viņš apgalvo ,ka interneta viņam nav , bet pats sēž no rīta līdz vakaram tajā !
Reiz domāju ,ka varbūt viņam tas WIFI un tad viņš to internetu saņem no kāda , bet esmu aizdomājies ,ka varbūt arī tiek pie mana - nezinu tās iespējas , it kā ruuterim iet laikam parole vai kas tāds , bet man ir arī datorā kkāda antena , iespējams kas līdzīgs iebūvētam rūterim ,to gan parole visticamākais nesargā !

(lēns gan viņam tas internets - vismaz krietni lēnāks par manu , bet varbūt viņam kompis vienkārši nevelk !) Neesmu tāds specs tajās tehnikās !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Tēva un dēla izklaides Empty Re: Tēva un dēla izklaides

Post by laaceens30 Piektdiena Oktobris 31, 2014 10:33 am

vairogs rakstīja:Man aiz sienas ir viens kaimiņš , bet diez gan slinks , noteikti slinkāks par mūsu Sančo ,kurš netrenējas !

Būtu viņš visu laiku jābaksta un jāatgādina regulāri ,tad varbūt ko arī izdarītu !

Spēļu gaume ar viņam briesmīga - kaut kādus rubikus kubikus spēlē ! (reiz piedāvāju nhl uzspēlēt , šis atteicās ,jo kaut kādus tārpiņus vai slieciņas gribot spēlēt !

Par IP ar nezinu , jo vismaz viņš apgalvo ,ka interneta viņam nav , bet pats sēž no rīta līdz vakaram tajā !
Reiz domāju ,ka varbūt viņam tas WIFI un tad viņš to internetu saņem no kāda , bet esmu aizdomājies ,ka varbūt arī tiek pie mana - nezinu tās iespējas , it kā ruuterim iet laikam parole vai kas tāds , bet man ir arī datorā kkāda antena , iespējams kas līdzīgs iebūvētam rūterim ,to gan parole visticamākais nesargā !

(lēns gan viņam tas internets - vismaz krietni lēnāks par manu , bet varbūt viņam kompis vienkārši nevelk !) Neesmu tāds specs tajās tehnikās !
Cik ta tam kaimiņam gadu?

Sliņķus mums nevajag!

Un kāpēc, lai nespēlētu tārpiņus un slieciņas, ja tas viņam patīk??? Very Happy
Katrs dara, kas pašam patīk un katru saista!
laaceens30
laaceens30
Valts Pumpurs #30 (GK)
Valts Pumpurs #30 (GK)

Postu skaits : 1572
Join date : 10.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Dzērbene

Atpakaļ uz augšu Go down

Tēva un dēla izklaides Empty Re: Tēva un dēla izklaides

Post by vairogs Piektdiena Oktobris 31, 2014 10:47 am

Kaut kur ap 25 gadiem varētu būt - neesmu prasījis ! (Jaunāks par mani ir - to gan zinu !)

Es jau nesūdzos par gaumi , vienkārši uzsveru ,ka sporta spēles nespēlē - līdz ar to cerēt ,ka būs aktīvs un krūmos nepazudīs jau pēc reģistrācijas !

Botus nevienam šeit nevajag !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Tēva un dēla izklaides Empty Re: Tēva un dēla izklaides

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā