Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban. Empty Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban.

Post by aumicc83 Pirmdiena Maijs 18, 2015 9:21 pm

Šodien bija brīvāka diena, tāpēc devos uz viesnīcu, tur arī sastapu vairākus hokejistus, vienu paspēju pat nointervēt. Šoreiz tas gadījās Ivo Subban, kurš ar Latvijas izlasi jau diemžēl cīņu par ceturdaļfinālu ir beidzis. Ko viņš stāsta mums un vai ir apmierināts ar savu sniegumu šajā Čempionātā? Skatāmies!

Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban. T9jrllfa6xbuqgc2qw2m

Intervētājs: Sveiks, Ivo! Rit Pasaules Čempionāts hokejā, varbūt varam īsu interviju?
Ivo: Sveiks, nav man daudz laika, taču, ja saki, ka īsu, tad varam!

Intervētājs: Zināms, ka pārstāvi tagad Latvijas izlasi Pasaules Čempionātā. Vari pastāstīt, kā Tev šobrīd tur iet?
Ivo: Sveiks. Man iet viduvēji,- gan labi, gan slikti reizē, bet vairāk velk uz to labo pusi. Sākums bija ļoti slikts, daudz kļūdas manā izpildījumā. Nevarēju labi kontrolēt ripu, taču tagad ir labi, spēlēju tagad stabilu hokeju un arī izlasei sāk mazlietiņ vairāk veikties!

Intervētājs: Zināms, ka Tavai izlasei Čempionāts ir beidzies, taču jāgatavojas sezonai iekš LSHL. Kur tiki draftēts, vai esi apmierināts un cik punkti izlases rindās?
Ivo: Sāku piedomāt pie tā, kā, lai uzlaboju savu sniegumu uz laukuma, lai debijas sezona būtu izdevusies. Esmu priecīgs, ka tiku draftēt Oslo. Par Čempionātu vēl runājot, sakrāju 2 golus un 8 rezultatīvas piespēles, kas ir otrs labākais rādītājs iekš Latvijas izlases un 12.vietā visā Čempionātā. Vienmēr, protams, var būt labāk, taču kopumā esmu apmierināts ar savu viduvējo sniegumu!

Intervētājs: Prieks par Tevi. Varbūt pastāstīsi par Pasaules Čempionātu? Kā gāja, vai esi apmierināts ar sniegumu?
Ivo: Varētu teikt, ka Čempionātā gāja ļoti labi, bija izdevis. Aplūkojām pilsētu, kura, patiešām ir ļoti skaista, taču ar sniegumu pats esmu ļoti neapmierināts, jo neiemetu vairākas reizes un daudz kļūdas pieļāvu. Kļūdas, uzdāvināju daudz pret uzbrukumus, kur nācās arī ielaist golus. Kopumā neesmu apmierināts ar sniegumu!

Intervētājs: Nekas, gan pārdzīvosi un nākamo Čempionātu aizvadīsi labāk. Jums ir mainījies izlases treneris. Vari pastāstīt un salīdzināt abus trenerus un pašas treniņa gaitas?
Ivo: Būs jau labi, tagad jātiek galā ar domām, kuras maisas pa galvu. Iepriekšējais treneris mācījā spēli no aizsardzības, taču esmu aizsargs, kuram ļoti patīk spēlēt uzbrukumā, tāpēc, tad gāja ļoti slikti, tikai dažas piespēles un viens gols. Tagad jaunais treneris dod citus uzdvumus, liek spēlēt aktīvi pretinieka zonā ar cīņām pie apmalēm vairāk nodarboties un uzbrukt. Daudz plusu mūsu izlasei ar šo jauno treneri, it īpaši man, taču galvenais ir punktus gūt komandai!

Intervētājs: Tu taču esi aizsargs, kāds sakars ar vārtiem, vai tad neesi aizsardzības spēlētājs?
Ivo: Esmu aizsargs, kuram patīk iet uzbrukumā un gūt daudz vārtus, un vairākas reizes goli ir dēļ maniem labajiem metieniem. Jā, oficiāli esmu aizsargs, taču esmu aizvadījis vairākas spēles uzbrukumā, pāris reizes pat centra pozīcijā!

Intervētājs: Kura ir nākamā izlase aiz Latvijas atbalsti un kāpēc?
Ivo: Kanādas izlase, jo man patīk pati valsts un arī spēles stils.

Intervētājs: Kādas ir Tavas prognozes uz nākamo Pasaules Čempionātu? Kam vajadzētu papildināt izlasi?
Ivo: Vajag tās pozīcijas, kuras nav dotajā brīdī, vajag jaunos piesaistīt, jo katrs spēlētājs nes veiksmi komandai!

Intervētājs: Kura izlase varētu tikt atpakaļ elitē,- Kazahstāna vai Itālija?
Ivo: Domāju, ka Kazahstāna. Valsts ļoti laba, sastāvs arī labs, taču noraidījumi, tāpat, kā Latvijai pie vainas!

Intervētājs: Labi. Nevēlos vairs Tevi aizkavēt, apsveicu ar Latvijas aizsarga godu un veiksmi nākamajās spēlēs un Čempionātos! Paldies par interviju!
Ivo: Paldies par interviju arī Tev, tā bija man pirmā, cerams ne pēdējā, tādēļ vēlu veiksmi vēl intervēšanā, sastapt, kādu izlases biedru, ko intervēt un veiksmi!

Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban. R7zg9tvy56zfz8kk6q

Šī bija intervija ar ļoti potencionālu aizsargu, kurš spēlē Latvijas izlases sastāvā un tika draftēts arī LSHL komandā Oslo Wild Cats. Veiksmi, Ivo un novēlu daudz rezultivitātes punktus!

Vārdu skaits::

---TP---
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban. Empty Re: Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban.

Post by Seguin#91 Pirmdiena Maijs 18, 2015 9:29 pm

prieks pa Ivo zel ka netiku ar vinu viena komanda
Seguin#91
Seguin#91
Mārtiņš Krauze #86 /LW/
Mārtiņš Krauze #86 /LW/

Postu skaits : 1277
Join date : 25.09.14
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Talsi

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban. Empty Re: Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban.

Post by bukss Ceturtdiena Maijs 21, 2015 8:08 am

6TP
Atkal nav sakars ar LSHL PČ. Ivo Subans nav izsaukts uz Latvijas izlasi.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban. Empty Re: Intervija ar Latvijas izlases potencionālo aizsargu Subban.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā