Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu. Empty Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu.

Post by Meteorits Otrdiena Jūlijs 16, 2013 1:03 pm

Šodien un sporta studiju esam uzaicinājuši jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu kurš nesen tika izvēlēts LSHL paplašinātajā draftā. Kā arī esam uzaicinājuši divus Latvijas Čempionāta spēlētājus, Antonu Bruģi un Stīvu Gaili


Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu. Dinamo_sporta_studija


Sveiks Albert! Apsveicu ar iekļūšanu komandā!

Sveiks, jā paldies, ko tādu es negaidīju, esmu ļoti priecīgs ka esmu šeit un es ceru ka es arī palikšu komandā.

Kādi ir tavi pirmie iespaidi par Montreālu?

Pilsēta ir liela, hokejs tur ir lielā cieņā, visur kur ej var redzēt cilvēkus ar hokeja fanu atribūtiku kuri iet klāt, sveicinās, prasa autogrāfus vai vēlas nofotogrāfēties. Arēna ir liela un vienmēr ir pilna, protams žēl par nesen notikušo grautiņu pēc kā arēna tika izdemulēta, bet es domāju ka man šeit patiks.

Pastāsti, kā tu nokļuvi līdz LSHL.

Pirms tam es biju spēlējis Daugavpils Latgalē kur es veiksmīgi aizvadīju četras Latvijas Čempionāta sezonas, mēs izcīnijām trīs regulārā čempionāta zelta medaļas kā arī pagājušajā sezonā ieguvām play off čempiona titulu.

Ko tu domā par komandu?

Komanda ir ļoti laba, visi spēlētāji ir draudzīgi un no viņiem es ņemu piemēru kā spēlēt laukumā, komandas treneris ir arī vārtusargs par to es viņu ļoti cienu, jo ir jābūt ļoti meistarīgam lai spētu darīt abus šos darbus, takā šī ir pirmā sezona līgas vēsturē komandai ir nostādīti augsti mērķi respektīvi kļūt par pirmajiem čempioniem līgas vēsturē.

Vai tev ir kādi mērķi kurus vēlies sasniegt Montreālā vai LSHL?

Pašlaik es tikai vēlos nodemonstrēt cienījamu sniegumu savā izpildījumā, un protams palīdzēt komandai tikt pie punktiem.

Ko tu domā par pretiniekiem?

Es esmu redzējis pāris spēles, pretinieki ir ļoti labi, un katra spēle ir jāspēlē ar pilnu atdevi.

Nu ko, veiksmi nākamajā spēlē pret Diamonds

Paldies.

Turpināsim sporta studiju uzreiz pēc reklāmas pauzes kad mēs intervēsim Antonu Bruģi un Stīvu Gaili

Meteorits

Postu skaits : 7
Join date : 07.07.13

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu. Empty Re: Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu.

Post by Skipper Otrdiena Jūlijs 16, 2013 5:42 pm

Šādas intervijas ir jāveido jaunajiem spēlētājiem, lai iepazīstinātu ar savu spēlētāju. Ko šādu es atbalstu, tāpēc aicinu Lauri šo novērtēt augstāk Wink
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu. Empty Re: Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu.

Post by Snickers Otrdiena Jūlijs 16, 2013 6:38 pm

Veiksme Jums noderēs Very Happy:D
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu. Empty Re: Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu.

Post by Siliņš Otrdiena Jūlijs 16, 2013 7:35 pm

Tev arī!Very Happy 
Siliņš
Siliņš
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/
Artemis Fowl #13 (D) /Coach/

Postu skaits : 2020
Join date : 10.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : zemgale

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu. Empty Re: Intervija ar jauno Montreālas Trieciena aizsargu Albertu Meteorītu.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā