Esi prospekts? Lauvas tevi grib!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Esi prospekts? Lauvas tevi grib! Empty Esi prospekts? Lauvas tevi grib!

Post by Maus Ceturtdiena Maijs 14, 2015 8:00 pm

Sveicināts jaunais spēlētāj! Esmu jaunais Lauvu ĢM Maus, un es gribu lai TU pievienojies mums! Lauvām šī būs otrā sezona šajā dislokācijas vietā, un komandas vadība ir izvirzījusi augstu mērķi - atkārtot pagājušās sezonas sasniegumu. Ko Lauvas izdarīja pagājušo gad? Kauss. Tapēc, ja gribi pievienoties mums, tev būs jāatbild uz dažiem jautājumiem.
1. Spēlētāja vārds, uzvārds, links uz spēlētāja lapu.
2. Pozīcija
3. Kapēc vēlies pievienoties Lauvām?
4. Cik tev svarīga ir nauda? Cik vēlies saņemt?(1M-3M)
5. Vai tu būsi aktīvs Lauvu LR, Skype un WA grupā?
6. Ja tev būtu ripa fināla septītās spēles papildlaikā un tu būtu ieslidojis zonā ar komandas biedru pret vienu pašu vārtsargu, ko tu darītu - piespēlētu vai mestu?
7. Lauvu vadība respektē spēlētājus ar atbildības sajūtu, un tādus kas neceļ tračus. Vai tu esi tāds?
8. Pildīsi TPU, Fantasy un rakstīsi rakstus?
9. Un, beigās - Emma Vatsone, Keita Aptone vai Evelīna? Kapēc?


:Lauvas2:  :Lauvas2:  :Lauvas2:
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Esi prospekts? Lauvas tevi grib! Empty Re: Esi prospekts? Lauvas tevi grib!

Post by Kanzanio Ceturtdiena Maijs 14, 2015 9:00 pm

1. Frank Sundin, http://www.lshl.lv/t5837-s10-g-jack-sundin?highlight=Frank+Sundin
2. GK
3. Kapēc vēlies pievienoties Lauvām? Spēlēju jau pagājušajā sezonā, pārzinu komandu un zinu arī ka ir neaktīvais GK, tādēļ domāju jauns GK nenāktu par ļaunu. Arī mēģinātu vēlreiz ar komandu iegūt JHL kausu.
4. Cik tev svarīga ir nauda? Cik vēlies saņemt? Maksimālo 3M, bet tas ir domāts tieši treniņiem un ekipējumam, domāju vārtu sargam vajag pēc iespējas ātrāk uztrenēties, lai būtu stabīls, kamēr jaunie uzbrucēji nav uztrenējuši vēl prasmes.
5. Vai tu būsi aktīvs Lauvu LR, Skype un WA grupā? Domāju ka nē, jo Skype parasti man gadījās kādas domstarpības uttl... Bet visi zina ka esmu aktīvs un katru dienu pārbaudu jaunumus forumā, arī Lauvu kluba grupā, tādēļ neko nekavēšu.
6. Ja tev būtu ripa fināla septītās spēles papildlaikā un tu būtu ieslidojis zonā ar komandas biedru pret vienu pašu vārtsargu, ko tu darītu - piespēlētu vai mestu?  Es domāju slidotu atpakaļ uz vārtiem Very Happy Bet varētu arī mest, jo finālā iemest vārtu sargam varētu būt kas neredzēts Very Happy
7. Lauvu vadība respektē spēlētājus ar atbildības sajūtu, un tādus kas neceļ tračus. Vai tu esi tāds? Nu tagad jau jā
8. Pildīsi TPU, Fantasy un rakstīsi rakstus? Jā, pildu visu iespējamo, arī protu ļoti labi būvēt status spēlētājiem, ko pierāda arī tagad viens jau mans GK Pablo Chiko kas valmierā ir pirmais GK arī Hellmandio bija rezultatīvs
9. Un, beigās - Emma Vatsone, Keita Aptone vai Evelīna? Kapēc? Evelīna, jo ar viņu es izcīnīju kausu, nevis ar Vatsoni, kad ar Vatsoni izcīnīšu varbūt tad padomāšu Very Happy
Kanzanio
Kanzanio
Jack Sundin #88 (GK)
Jack Sundin #88 (GK)

Postu skaits : 501
Join date : 28.01.15

Atpakaļ uz augšu Go down

Esi prospekts? Lauvas tevi grib! Empty Re: Esi prospekts? Lauvas tevi grib!

Post by Remi Ceturtdiena Maijs 14, 2015 9:49 pm

1. Marcellin Remi http://www.lshl.lv/t6113-s10-d-marcellin-remi
2. D
3. Patīk krāsās, citās komandās jauni ĢM un tas man nepatīk.
4. Noderētu! Very Happy Vēlētos vismaz 2 mlj
5. I'll do my best.
6. Tā kā esmu aizsargs, tad es diezvai nonāktu tādā situācijā, bet ja tā būtu, tad protams, ka piespēlētu Laughing
7. ph34r
8. Centīšos
9. K.Upton, cuz dem titties tho


Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Esi prospekts? Lauvas tevi grib! Empty Re: Esi prospekts? Lauvas tevi grib!

Post by Maus Trešdiena Maijs 20, 2015 10:24 pm

bump
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Esi prospekts? Lauvas tevi grib! Empty Re: Esi prospekts? Lauvas tevi grib!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā