Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk. Empty Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk.

Post by Alfijs Svētdena Maijs 10, 2015 9:55 pm

Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk. Telephonecall


LSHL PČ rit pilnā sparā, un man,Oļegam Sorokinam, ir izdevies sarunāt telefoninterviju ar JHL prospektu Oskaru Alfredssonu,kurš pašlaik atrodas Prāgā,uzkrāj jaunus spēkus sezonai un aktīvi seko līdzi PČ gaitām .Intervijas mērķis ir uzzināt viņa viedokli par dažādiem jautājumiem sakarā ar PČ gaitām,kā arī viņa turpmāko karjeru.

O.S. Sveiks,Oskar!Prieks tevi dzirdēt!
O.A. Sveiks. Tikko piecēlos, un izdzirdēju zvanu, tad atcerējos kad man ar tevi bija saskaņota intervija.

O.S. JHL fināls noslēdzies pirms 6 dienām, kurā jūs tomēr zaudējāt 6 spēļu cīņā.Starpsezona sākusies,un spēlētāji dodas uz mājām,atvaļinājumos.Vai emocijas pašlaik norimušas un rūgtums pārgājis?
O.A. Protams, mazliet rūgtums mazliet vēl ir palicis. Tas ir ļoti normāli. Ļoti vēlējos iegūt kausu. Piebalgas Lauvas, bija tik tiešām ļoti augstā līmenī.

O.S. Pēdējās spēlēs bija manāmas problēmas ar komandas mikroklimatu,radās nesaskaņas,kas arī atspoguļojās uz laukuma?Kāpēc tā?Kas notika?Kā ta aizsākās?
O.A. Jā,bija tāda situācija. Principā mums visu sezonu vajadzēja apvaldīt Reini(Aumeisteru) ,kurš arī norāvās no ķēdes beigās. Viņš mums ir tāds kā Ovečkins. Itkā svarīgs spēlētājs,bet mikroklimatam par labu īsti nenāk. Manuprāt kapteinis nesavāca komandu,kad tas bija vajadzīgs,tāpēc tāds rezultāts.

O.S. Kādas sajūtas pirms gaidāmā LSHL drafta?
O.A. Es esmu ļoti satraucies, kā nekā, tas ir pirmais drafts, jo JHL draftā nepiedalījos un pievienojos sezonas vidū Kuldīgas Milžiem. Bet jūtos ļoti labi, cerēsim kad nokļūšu labā komandā.

O.S. Šorīt no ticamiem avotiem uzzināju,ka tu esi pārkvalificējies par centra spēlētāju. Kāpēc tāda izvēle?
O.A. Šogad spēlēju labās malas uzbrucēja pozīcijā, spēlēju labi, bet centrā domāju ir labāk priekš manis.To arī man ieteica mans personīgais treneris,un es viņam piekritu. Esmu īss spēlētājs, priekš centra netipiski,taču man ir īsa nūja,kas lieti noder iemetienos.Domāju garums nav galvenais, un es varēšu ātri un veikli izsisties starp aizsargiem.

O.S. Kā tu vērtē Latvijas izlases izredzes šajā PČ?Nosauc savu TOP3
O.A. Latvija būs augstu, bet nedomāju kad būs pirmā. Tikai Latvijas izlasi esmu redzējis treniņos, un vienā spēlē, bet ir viens, kad viņi ļoti daudz noraidās. Pie tā ir jāpiestrādā. Mans TOP3? LSHL leģionāru izlase, tad būs LSHL Latvijas izlase, un tad nāks beidzot Krievijas izlase.

O.S. Jā,dēļ noraidījumiem arī vācieši atņēma latviešiem punktu. Tātad tu uzskati,ka vaina ir spēlētāju galvās?Uztraukums,spriedze?Vai varbūt pārcenšanās ?
O.A. Es domāju, ka spēlētāji vēl nav saspēlējušies. Uzbrukumā kāda kļūda, un tad jau sanāk kad spēlētājs iziet viens pret vārtsargu, un nekas cits neatliek, kā pārkāpt. Citās reizēs kad tas nav pie vainas, gan jau ir tas, kad vēlas nospēlēt ļoti labi, bet noliec kaut pa 5 centimetriem pa labi, un jau tu klupini.

O.S. Par kuru izlasi tu turi īkšķus?Latvijas vai Leģionāru?
O.A. Es vairāk turu īkšķus par leģionāru izlasi,lai gan Latvijas izlasē spēlē man daudz pazīstami čomi,Sitējs,Vlaters un citi.Bet tomēr,kāā nekā esmu leģionārs, un savus tautiešus jaatbalsta.Kas zin varbūt jau nākamajā PČ ar viņiem spēlēšu vienā komandā!

O.S. Kas tavuprāt ir Leģionāru izlases vājās un stiprās puses?
O.A. Stiprās mhm...noteikti tehnika.Tur ir ļoti labi,ātri tehniski spēlētēji,kā Grigorjevs,Anderson un citi.Man patīk tāda tipa spēlētāji.Gribu līdzināties savā ziņā viņiem.
Vājās vieta,iespējams aizsardzība.Vai arī tas,ka uzbrucēji negrib atgriezties aizsardzībā,slinko,bloķē metienus u.c. Varbūt par to arī viņi dabūs samaksāt.

O.S. Tas arī viss šai reizei.Paldies par atvēlēto laiku,un tiksimies jau Latvijā 12.maijā - drafta dienā!
O.A. Nav problēmu!Paldies tev arī!Tiksimies!Wink



Vārdu skaits:
Alfijs
Alfijs
Oskars Alfredsson (RW) #11 /Skauts/

Postu skaits : 311
Join date : 18.03.15
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk. Empty Re: Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk.

Post by bleedis Svētdena Maijs 10, 2015 10:01 pm

I Like
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk. Empty Re: Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk.

Post by Matthew McWell Svētdena Maijs 10, 2015 10:25 pm

Super intervija! cheers Wink I Like Aplausi
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 25
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk. Empty Re: Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk.

Post by bukss Trešdiena Maijs 13, 2015 11:46 pm

6TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk. Empty Re: Oskars Alfredssons par PČ hokejā, un par savu karjeru turpmāk.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā