`Kuldīgas Hokejs` trešais numurs.Alfredssons virsotnē?

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

`Kuldīgas Hokejs` trešais numurs.Alfredssons virsotnē? Empty `Kuldīgas Hokejs` trešais numurs.Alfredssons virsotnē?

Post by aumicc83 Pirmdiena Marts 30, 2015 6:34 pm

Sezona rit ar pilnu jaudu uz priekšu, un, kas to būtu domājis,- tūdaļ jau JHL s4 izslēgšanas spēles. Arī `Kuldīgas Hokejs` avīzei jau trešais numurs, kurā šoreiz intervija ar Oskar Alfredsson, kurš tikai trenējas un velk visu komandu uz augšu! Nu, tad lūkojam, ko tas Alfredsson mums stāsta!

`Kuldīgas Hokejs` trešais numurs.Alfredssons virsotnē? Dsdmgmij072gcgjbedir

I:Sveiks, Oskar! Varam nelielu interviju, priekš `Kuldīgas Hokejs` avīzes?
A:Protams, ka varam, vienmēr prieks sniegt interviju gan svešiem, gan arī mūsu pašu avīzei!

I:Nu, tad atbildi uz dažiem jautājumiņiem. Varbūt pastāstīsi, kā juties pēc sava Hat-Trick spēlē?
A:Nu protams biju ļoti priecīgs. Daudzi komandas biedri mani apsveica. Tā teikt biju debesīs. Protams saprotu kad es vēl esmu jauns, un kad jāturpina trenēties vēl vairāk. Vēl mani dzen uz priekšu tas, kad es nevienu spēli neesmu spēlējis bez punktiem. Komandas menedžeris arī ir saskatījis mani, un beidzot sācis ticēt man. Bet es vairs neesmu tik sadusmots kā tad, kad mani neielika 2. maiņā. Jo tagad mūsu 3. maiņa dara ļoti lielu darbu no mūsu komandas spēles, bet nu visas maiņas dara ļoti daudz. Tāpēc ceru kad treneris neizjauks mūsu 3. maiņu, un būsim vēl spēcīgāki.

I:Prieks, gan par Tavu veiksmi ar punktiem, gan par Tavu palīdzību komandai tikt augstāk! Varbūt vari pastāstīt mums par sevi?
A:Protams, ka nedaudz varu, taču daudzi tagad mani zina, pēc tā mistiskā Hat-Trick guvuma *smejoties* . Nu, ko, lai stāsta,- esmu Oskar Alfredsson, spēlēju komandā Kuldīgas Milži, to zina, protams, visi! No bērnības patīk hokejs, visu laiku fanoju par Daniel Alfredsson, iemesls ir mūsu uzvārdi un vēl man patīk viņa spēles stils, pārējais viss ir misterīsks, kādēļ viņš ir mans elks. Iespēja ir arī izlasīt par manu ikdienu. Īsumā viss.

I:Kura komanda varētu būt Tava komanda Nr.1 gan JHL, gan LSHL?
A:Par JHL nav lieki jādomā, jo mana komanda Nr.1 tur ir tā pati, kurā spēlēju,- Milži. Par LSHL varianti atšķiras, nav naids pret nevienu, taču vēlētos tikt Oslo Wild Catos. Nezinu kāpēc, tā vienkārši ir.

I:Vai Tu vēlētos pārstāvēt savu novadu Novadu Kausā?
A:To vēlas, man šķiet, ikviens. Vēlētos, protams, aizstāvēt sava novada godu.

I:Un kā ar Zvaigžņu spēli?
A:Nu tā jau ir pavisam cita sfēra, tur vēlas spēlēt katrs, vai kaut vismaz tiešajā to spēli redzēt. Uzskatu, ka šosezon būtu pelnījis spēlēt, ja All-Star spēle būtu šajā pašā brīdī, jo ne kuram katram sanāk iemest 5 spēļu laikā 6 golus un atdot 3 rezultatīvas piespēles.

I:Ar kuru no komandas kontaktējies visvairāk?
A:Tā ir iegājies, ka visbiežāk ar Jeff Sloth, Reinis Aumeisters un abi Ollson ir manā kontaktu lokā. Ar Slothu un Aumeisteru parasti piektdienās,sestdienās uz klubiem ejam,ar Aumeisteru arī skrienam, kad treneris saka,ka treniņš nenotiks.Ar abiem Ollsoniem parasti braucam skatīties žiguļu sacīkstes,otrais hobijs mums tāds.

I:Jūtu,ka nevari ilgi vairs runāt,tādēļ neaizkavēšu Tevi!Paldies par intereviju,vēlu veiksmi turpmāk,lai krīt goli un,lai uzvaras nāk pārpārēm!
A:Paldies,Tev arī veiksmi!Pie reizes iesaku visiem iegādāties biļetes uz nākamajām spēlēm ātrāk,jo līdz 1.aprīlim ir 50% atlaide!


Šī bija intervija priekš `Kuldīgas Hokejs` avīzes ar Oskar Alfredsson,kurš bombardē visus,kas nāk pretīm!


Vārdu skaits:
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

`Kuldīgas Hokejs` trešais numurs.Alfredssons virsotnē? Empty Re: `Kuldīgas Hokejs` trešais numurs.Alfredssons virsotnē?

Post by laaceens66 Pirmdiena Marts 30, 2015 6:56 pm

5 tp. Tik ievēro atstarpes...
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā