Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen.

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen. Empty Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen.

Post by Atte Anrikainen Svētdena Maijs 10, 2015 1:01 pm

Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen. 5eb6ac00-02ba-11e4-8de6-3980dc7dee0a_petri-kont-479725

Mēs esam noķēruši uz dažiem jautājumiem Atte Anrikainen, kurš pirms dažām dienām atlidoja no Somijas uz Latviju, lai uzspēlētu jau sen pazīstamā LSHL.


Sveiks !
Čau.

Skatos, ka esi ļoti talantīgs somu uzbrucējs, jo Somijas līgā biji rezultatīvākais, kāpēc pameti Somiju un devies uz Latviju, lai spēlētu LSHL?
Tāpēc, ka man kāds labs draugs uzaicināja uzspēlēt LSHL. Sākumā jau domāju, ka te nebūs tik liela atmosfēra, bet beigās es piekritu un nu jau te esmu. Atbraucot uz Latviju man sagaidīja daži labi draugi, hokejisti no Latviešu komandām un uzreiz sapratu, ka ir vērts censties. Un jā par to Somijas līgu. Biju ļoti aktīvs uzbrukumā un metu pa vārtiem, bet reti, kad bija vārti.

Kādas Tev prognozes par draftu? Esi kādu jauno spēlētāju redzējis jau klātienē?
Manas prognozes par draftu? Hmm..... Es ceru, ka būšu augstu draftēts, jo tiešām es ļoti cenšos un gribu izsisties, tāpat kā Somijas līgā. Jā es esmu jau redzējis spēlētājus klātienē, jo biju aizgājis uz komandas treniņu.

Kuri ir tava spēlētāja trumpji? Kā Tu tos izmanto spēles laikā?
Mani trumpji ir ātrums. Man patīk būt ātrākam pēc ripas spēles laikā, tādēļ mans trumpis ir ātrums. Spēles laikā es mēdzu apkrist slidojot ar šādu ātrumu, bet es to labi izmantoju uz laukuma.

Tev labāk patīk atdot piespēli, vai mest? Kāpēc?
Man visvairāk patīk mest. Somijā bieži dabūju mest, bet bieži man mestās ripas vārtsargs noķer. Patīk mest, jo ir labs ātrums un uzreiz vairak tieku pie ripas un varu uzmest pa vārtiem.

Kura komanda no JHL Tev no šīm pavadītajām dienām vairāk simpatizē? Kāpēc?

Grūti pateikt. Pašlaik zinu divas no četrām komandām. Tās divas ir Kuldīgas Milži un Piebalgas Lauvas. Visvairāk man patīk Piebalgas Lauvas, jo tā komanda ir stipra. Sastāvs ir labs un pietiekami stiprs.

Paskatoties nākotnē ko Tu vēlāk uzlabosi sevī? Kāpēc?
Es noteikti uzlabošu vairāk ātrumu un protams vēl metienu, lai gūtu vairāk vārtus no maniem metieniem. Ā un vēl, lai tas metiens būtu stiprs. Pie tā vēl kārtīgi ir jāpiestrādā.

Uzredzēšanos, lai veicas Latvijā.
Uzredzēšanos, lai jums veicas tālākajā intervēšanā. (smejas)  Very Happy


---TP---
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen
Atte Anrikainen #4 (LW)
Atte Anrikainen #4 (LW)

Postu skaits : 443
Join date : 09.05.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : Dzīvoju kur pagadās lol

Atpakaļ uz augšu Go down

Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen. Empty Re: Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen.

Post by Viedais Svētdena Maijs 10, 2015 1:24 pm

Uvizzz multizz
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 31
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen. Empty Re: Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen.

Post by Kristz Svētdena Maijs 10, 2015 1:31 pm

I Like
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen. Empty Re: Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen.

Post by bukss Ceturtdiena Maijs 14, 2015 10:26 am

3TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen. Empty Re: Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen.

Post by bukss Piektdiena Maijs 15, 2015 4:49 pm

3TP
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen. Empty Re: Neliela intervija ar jauno talantu Atte Anrikainen.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā