Kas notiek ar LSHL?

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Kas notiek ar LSHL?

Post by nickname33 Svētdena Aprīlis 26, 2015 3:25 pm

Kas notiek ar LSHL? 30beq7s





Pirms es atkal tīšos prom uz Rīgu (jā, es strādāju, tas tik ir pārsteigums!), es atstāšu savu rakstu. Es nerakstīšu neko par komandām, vai par PO. Tas pat nebūs par LSHL vai JHL līgu. Šī raksta temats būs par pašu LSHL.


Pēdējā laikā es redzu šāda tipa komentārus:

''Man vienigajam liekas, ka LSHL uz doto bridi ir pamatigs haoss?? Citi vnk pamet ligu, daudzi paliek neaktivi (ieskaitot adminus) un aktivitate kritas + vel sava starpa dirsas + vel tada sajuta, ka par PO ir pilnigi pie dirsas visiem, nav ta, ka S4,S5 sezonas ....'' - NyMo

Maus rakstīja:Manuprāt, šis ir sākums līgas prominentāko personību zaudēšanai, jeb līgas galam. Līga ir mazo oligarhu kambaris, kas tik rausta kulakā un dzen huiņas šeit. Ja godīgi, es neredzu šajai līgai ilgāku nākotni par piecām sezonām.
-

...iespējams, ka viņš to nebija domājis nopietni, bet es izlēmu iekļaut viņa ierakstu manā rakstā.


Un vispār, vecie buki pamazām sāk samazināt savu aktivitāti. Intars vairs nav tas trakais simotājs, kurš varēja izsimot 7-10 spēles nedēļā, tas pats attiecās uz Rudžu. Un jā, viņi vairs nav simotāji. Tā saucamais ''Stuped'' duets Maus & Jogurtaa vairs nav tik aktīvi, ka agrāk. Un vispār ir jūtama kaut kāda pohujisma aura. + Vēl šīs cipars, ko es iemetu kādā citā tēmā:


nickname33 rakstīja:Kaut kā klusi šeit palika. Iemetīšu šo ciparu šeit, moš kāda diskusija šeit būs.

Kas notiek ar LSHL? 34njtjp

^_^



Vai tad viss ir tik slikti? Es centīšos atbildēt uz šo jautājumu pa savējam.


1) Simotāju trūkums. Nav simu - nav aktivitāte.

2) Es jau rakstīju čatā, ka agri vai vēlu foruma veterāniem apniks veltīt savu laiku LSHLā, jo...cik tad var? Ir taču reāla dzīve. Un vispār, cik es zinu, tad pavasarī nevienam īpaši neko negribās darīt, jo...ir taču pavasaris! Vēl plusā: vasara tuvojās: priekš tiem, kuri mācās, vasara=eksāmeni un atpūta. Vairs nav tik lielas vēlmes bāzt savu seju monitorā. Pārāk haotiski izskaidrots, bet lai paliek. Tagad paliek jautājums: kuriem tad vilkt LSHL forumu? Nu ne vienam Viedajam taču. Un mana atbilde ir: daudz kas ir atkarīgs no jaunajiem lietotājiem (to es arī pieminēju čatā). Lietotāji, kuriem reģistrācijas datums sākās no 2014. gada novembra. Es jau trešo reizi rakstu, bet: vecie nevilks visu LSHL ar saviem simiem un aktivitāti visu savu mūžu. Jābūt arī aizstājējiem. Tātad, visi daudz vai maz aktīvi lietotāji, sākot no novembra:


RobbyLV, pievienojās 4. novembrī, postu skaits: 131 Godīgi sakot, es gaidīju no viņa kaut ko vairāk. Heat laikos viņš bija aktīvāks un man likās, ka tas turpināsies arī pēc JHL sezonas. Bet pēc tā, ka Ērgļi viņu draftēja, viņš pamazam sāka pazust. Tas nebija pārmetums Ērgļiem, vienkārši es gribēju teikt, ka Robby nebūs tas, kurš vilks aktivitāti.

liztikz, pievienojās 5. novembrī, postu skaits: 155 Vēl viens lietotājs, kas bija aktīvāks JHL laikos. Bet ne forumā, bet Skype vietnē. Ja vajadzēja pastrīdēties par to, kurš ir labāks vārtsargs - Name, vai Gerisson, tad tas viss notika Skype. Pēc Skype likvidācijas viņa aktivitāte krasi samazinājusies. Tas nozīmē, ka viņš nebūs vilcējs.

dzhonis, pievienojās 7. novembrī, postu skaits: 201 Viņš diezgan bieži ieiet forumā, bet pēdēja laikā viņš vairāk pievērš savu uzmanību komandas slēgtajai istabai. Nedomāju, ka viņš vilks visu šo pasākumu.

Ngel, pievienojās 11. novembrī, postu skaits: 315 Nu jau kaut kas tuvāk. Lietotājs, kas ļoti daudz drukāja intervijas. Pēc kāda laiciņa viņš ir kļuvis par JHL Media rakstu vērtētāju. Tas tik tiešām ir tuvāk pie gaišās LSHL nākotnes. Bet pēdējā laikā viņš ir palicis klusāks, viņš atteicās no vērtētāja amata un izskatās, ka viņš vairs neuzlabos savu aktivitāti.

nickname33, pievienojās 11. novembrī, postu skaits: 791 MEDIA KARALIS, ĀTRI VIŅAM DODAT MODERATORA AMATU, VIŅŠ IR TAS ĪSTAIS VILCĒJS!!!!!! Šīs apgalvojums būtu aktuāls 2-3 mēnešu atpakaļ, kad man tiešām bija liela interese par LSHL. Vēl man bija vēlme kļūt par simotāju, bet tā kā mans dators ir sūds, man nācās atteikties no šīs izdevības. Bet tagad cerēt uz mani ir pārāk naivi - es domāju, ka kaut viens cilvēks pamanīja, ka kopš aprīļa vidus es vairs neesmu tik aktīvs, īpaši darba dienās. Kāpēc? Atbilde ir raksta pirmajā teikumā, tāpēc es atkritu.

Smyth, pievienojās 17. novembrī, postu skaits: 118 Tas pats, ka ar RobbyLV: bija aktīvāks Heat laikos, bet drīzumā pēc LSHL drafta pazuda.

FromHell, pievienojās 18. novembrī, postu skaits: 557 Pirmais labs kandidāts. Viņš varbūt nav tik skaļš forumā, bet par ''tā pat'' ĢM amatu nedod. Atzīšos, ka es visu laiku viņu palaižu garām, neskatoties uz to, ka viņām jau ir vairāk TP, nekā man. Es domāju, ka viņam ir liels potenciāls. Potenciāls vilcējs.

Keiris, pievienojās 23. novembrī, postu skaits: 187 Cilvēks, kuram varēja paredzēt lielu nākotni LSHL forumā. Trakie raksti, traka aktivitāte. Likās, ka šīs būs labs kandidāts uz ''gaišā LSHL nākotne'' statusu, bet pēkšņi marta vidū viņš pazuda. Hockey Arena ir svarīgāka laikam.

eda2233, pievienojās 25. novembrī, postu skaits: 269 JHL laikos viņš bija aktīvāks, cik es atceros, viņš tēmēja uz simotāja amatu, bet tālāk par vēlmi runa neaizgāja. Pēdējā laikā viņa aktivitāte ir samazinājusies un laikam viņa dziesma jau ir nodziedāta.

bleedis, pievienojās 9. decembrī, postu skaits: 358 Pirmais simotājs no šī saraksta. Jāsaka paldies Viedajam par to, ka viņš ievilka šo lietotāju uz LSHL. Un jāsaka paldies blēdim par šo smaidiņu ---> Sundīnam atkal punkt Tiešo par šo lietu es nosaucu viņu par ģēniju. Es nebrīnīšos, ja drīzumā viņš tiks pie kaut kā augstāka.

LSHL kristians, pievienojās 11. janvārī, postu skaits: 233 Jā,viņš ir aktīvs, bet viņam klājās grūti LSHL vietnē. Es domāju, ka bez Viedā viņš diez vai būtu tik pamanāms, kā tagad. Varbūt viņam ir visas cerības būt par aktīvo postotāju, bet tālāk par šo viņš pagaidām netiks.

bukss, pievienojās 26. janvārī, postu skaits: 242 Baņķieris un Fantasy League menedžeris. Diezgan straujš kāpums priekš lietotāja, kas ir reģistrējies forumā tikai 3 mēnešu atpakaļ. Adekvāts lietotājs, domāju, ka viņš varētu uzlabot LSHL aktivitāti, neskatoties uz to, ka viņam ir darbs IRL.

Oskars, pievienojās 8. februārī, postu skaits: 205 JHL Media vērtētājs un simotājs. Tiesa, ar simošanu viņam ir problēmas, pārāk lago, tāpēc viņš jau kā 2-3 nedēļas nesimo. Bet vispār, aktīvs lietotājs. Zinot to, ka tas nav viņa pirmais mēģinājums nostiprināties LSHL vietnē, viņa aktivitāte tik tiešām ir iepriecinoša. Bet man ir šaubas, ka viņš kļūs par jauno Viedo. Aktīvs? Jā. Kaut kas vairāk? Nezinu, nezinu.

aumicc83, pievienojās 4. martā, postu skaits: 650 Īstenība, viņš pievienojās LSHLam iepriekšējā gadā, bet tad viņš ātri pazuda. Otrais mēģinājums izrādījās daudz veiksmīgāks. Diezgan ātri viņš ieguva atjaunotāja amatu, arī simošana nekur nepazuda. Bet pēdējās 1-2 nedēļas mēs vairs neredzam no viņa simus. Hz, kāpēc. Strīds ar Krauzi, vai lietotāju neapmierinātība ar viņa simiem...nezinu. Bet tagad viņš tikai atjauno. Es domāju, ka viņa aktivitāte var palīdzēt LSHL forumam, bet ir viens bet: man ir tāda sajūta, ka viņš ir tā saucamais ''statusnieks'' - cilvēks, kas ļoti vēlās dabūt kaut ko augstu. Un šīs fakts viņu var iegāzt, jo īpaši, ja viņš nedabūt to, ko viņš grib. Ja apgalvojums par viņa ''statusņika'' reputāciju ir nepatiesība, tad es atvainojos viņam. Tagad viņš ir aktīvs un es novēlu viņam palikt tādam vēl ilgu laiku.


Un vēl viens cilvēks, ka pievienojās salīdzinoši ātrāk par novembri, bet ir palicis aktīvs salīdzinoši nesen.

MKrauze11, pievienojās 25. septembrī, postu skaits: 395 Ir palicis aktīvs Wizards S3 laikos. Vēl viens aktīvs lietotājs, pie tam simotājs. Viņam ir viena slikts pieradums: ja kas nepatīk, tad jāiet prom no LSHL. Kaut kur es to redzēju...nu ja, Matīss savās pirmajās sezonās. Un tagad atkal, aizgāja dēļ lietotāju kritikas. Domāju, ka ne uz ilgu laiku.


Ko mēs redzam? Aktivitātes ziņā viss ir diezgan labi.

Kā ir ar simotājiem? Te gan situācija ir švaka. Gandrīz neviens no šī saraksta pagaidām nepretendē uz simotāja amatu. Sitējam nav laika, tas pats attiecās uz Bukšu. Par sevi es jau visu pateicu. Vēl ir Kristiāns, bet viņu apmācīt būs pārāk grūti. Rezultātā paliek tikai trīs - Aumeistars, Krauze un Blēdis. bet te arī nav nekādas garantijas. Krauze ir nestabils, Aumis...vienkārši nezinu. Paliek viens Blēdis. Vai viņš vilks visu LSHL līgu? Nē, jo ar vienu cilvēku izvilkt sezonu ir neiespējams. Vēl ir Oskars, bet vai viņš salabos savu netu? Velns viņ zin. Visi jau zin, ka bez simiem LSHL var nogrimt, tāpēc nāksies meklēt kādus pretendentus no vecajiem. Sezonas sākumā jau sameklēja Matīsu, kurš jau sen, ka nesimo - laikam skola. Čubijs? Laikam arī skola. Atkal Sņiķerim nāksies vilkt? Šaubos, ka viņš gribēs visu laiku sēdēt un simot, pie tam vasara tuvojās. Ir vēl Coyote, kurš sevi nosauca par ''emergency simuletāju''. Gatavo savu netu, NHL09 un datoru, jo tev tad nāksies taisīt savus ''emergency simus'' daudz biežāk. Pārējie ir vēl neaktīvāki.


Tātad, priekš aktivitātes ir vajadzīgi vairāk simotāji. Tas nav normāli, ka viens Krauze izsimoja visu 1. apļa PO +2 OWC vs LPL spēles + vēl dažas JHL PO spēles. Cerams, ka simotāju skaits palielināsies, savādāk būs slikti.


Tas arī viss uz šodien. Iespējams, ka šīs raksts bija vis haotiskākais no tiem, kurus es jau uzrakstīju, bet lai paliek.

Visiem veiksmi!
nickname33
nickname33
Pim Pī Son (LW) #77
Pim Pī Son (LW) #77

Postu skaits : 1653
Join date : 11.11.14

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Coyote Svētdena Aprīlis 26, 2015 3:36 pm

Es varu simot, bet play-offus man neļaus.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Matthew McWell Svētdena Aprīlis 26, 2015 3:44 pm

Visam rakstā rakstītājam pilnīgi piekrītu.
Manšķiet, ka situācija ir iespējams sliktāka, nekā ar skype pastāvēšanu. Bet nu nezinu vai vajag to atgriezt.
Varu gan jūs nedaudz atvieglot, no S9,par 90% atsākšu simošanas darbus.
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Viesis Svētdena Aprīlis 26, 2015 3:56 pm

Pavasara - vasaras sākuma neaktivitāte katru gadu ir visās spēlēs/kopienās. Piemēram, ikariam šajā laikā lielākā daļa ir vai nu uz atpūtas režīma, vai nu pelēki. No tā neizvairīties.
Visvairāk šeit būtu jāpievērš uzmanību jauno lietotāju maiņai, simotāji pēc eksāmeniem droši vien atradīsies. Drīz vecākie lietotāji šeit būs jau 2 gadus, un man, šeit esot vienu gadu, jau ir diez gan krasi samazinājusies interese par šo visu. Bet jaunā maiņa kā nenāk, tā nenāk.
Meklēt divus trīs vilcējus galīgi neder - šī līga ir priekš katra paša, nevis priekš divien cilvēkiem, tāpēc mums tā ir jāvelk no bedres ārā visiem kopā. Ja nē, tad priekš kam mums tādu vispār vajag?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by LSHL kristians Svētdena Aprīlis 26, 2015 4:18 pm

Nickname pionigi piekritu gan pa rakstu gan pa mani uzrakstito +1jau meģinaju bet vienam čalim baigi gruti ir nospiest reklamas jo ieladeju nhl09 no nepareizas vietnes un tadejadi es ari pats netiku par simotaju nesaku ka tulit tadejadi izvilktu lshl bet gribas to draftu :/
LSHL kristians
LSHL kristians
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)
Kristiāns Rozentāls #73 (GK)

Postu skaits : 662
Join date : 11.01.15
Vecums : 21
Dzīvesvieta : pilseta māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Rūdis Siliņš Svētdena Aprīlis 26, 2015 4:23 pm

Es jau arī varētu turpināt simot, bet pašlaik ir tā kā ir ar to brīvu laiku, pa brīvdienam es varētu tik ko nosimot, pa darba dienām galīgi nav laika, tāpēc jau pametu to amatu, ka laika nav, bet vasarā jau varētu daudz vairāk...
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš
Rūdis Siliņš (C) #16
Rūdis Siliņš (C) #16

Postu skaits : 1406
Join date : 21.07.13
Vecums : 26

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Snickers Svētdena Aprīlis 26, 2015 4:25 pm

Rūdža rakstīja:Es jau arī varētu turpināt simot, bet pašlaik ir tā kā ir ar to brīvu laiku, pa brīvdienam es varētu tik ko nosimot, pa darba dienām galīgi nav laika, tāpēc jau pametu to amatu, ka laika nav, bet vasarā jau varētu daudz vairāk...

Noderētu kaut tās brīvdienas.. Wink
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Kristz Svētdena Aprīlis 26, 2015 4:40 pm

Drīz maija brīvdienas.. bet es laikam nebūšu mājās, lai palīdzētu Sad
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Remi Svētdena Aprīlis 26, 2015 7:11 pm

Es varu mēģināt, ja kāds mani var apmācīt.

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by BIG BOSS Svētdena Aprīlis 26, 2015 7:27 pm

The Dream rakstīja:Es varu mēģināt, ja kāds mani var apmācīt.

Simotāju forumā ir!

The Number 1 rakstīja:Lai simulētu jums būs vajadzīgas sekojošās programmas:

NHL 09
NHL 09 Game Play Center
Fraps
Programma ar ko streamot LIVE spēles

Kā simulēt?

Ej uz Simulētāju Kalendārs
Rezervē spēli kura ir brīva kādu laiku pirms simulēšanas
Kad pienācis laiks simulēt, paziņo par spēli sadaļā Spēles
Palaid programmas Fraps un Game Play Center
Simulē spēli, nobildē ar Fraps rezultātus pēc spēles, ja vēlies tad arī vairāk
Publicē rezultātus forumā
Atsūti statistikas excel failus man

Citas lietas


Gameplay Center uzstādijumiem jābūt šādiem:
Spoiler:

Tas laikam arī viss. Veiksmi simulēšanā, ja kādi jautājumi tad droši prasiet.

Edit: ieteiktu nolādēt NHLview, pārliecinies ka tev ir jaunākais rosteris, un kādu programu vajag ar ko spēles var live pārraidīt, es ieteiktu Xsplit, stati pēc katras spēles jāsūta statistiķim!
BIG BOSS
BIG BOSS
Keat Karlsen #19 (LW)
Keat Karlsen #19 (LW)

Postu skaits : 1731
Join date : 13.08.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by bukss Svētdena Aprīlis 26, 2015 9:23 pm

Varētu jau pieteikties par simotāju, bet nebūs laika īsti. Šobrīd vēl ir, bet drīzumā gaidāms ģimenes pieaugums un tad jau vairs nebūs.
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Viesis Svētdena Aprīlis 26, 2015 9:26 pm

bukss rakstīja:Varētu jau pieteikties par simotāju, bet nebūs laika īsti. Šobrīd vēl ir, bet drīzumā gaidāms ģimenes pieaugums un tad jau vairs nebūs.
Opā! Audzināsi LSHL nākamo paaudzi? Very Happy

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by bukss Svētdena Aprīlis 26, 2015 9:29 pm

Slinkais Čubis rakstīja:
bukss rakstīja:Varētu jau pieteikties par simotāju, bet nebūs laika īsti. Šobrīd vēl ir, bet drīzumā gaidāms ģimenes pieaugums un tad jau vairs nebūs.
Opā! Audzināsi LSHL nākamo paaudzi? Very Happy
Aptuveni tā.

P.S. paldies nickname par labajiem vārdiem Smile
bukss
bukss
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/
Andris Bukšs #89 (D) /ĢM/

Postu skaits : 1391
Join date : 26.01.15
Vecums : 35
Dzīvesvieta : Saldus

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Hell Svētdena Aprīlis 26, 2015 9:55 pm

Kā jau minēji, tad varu veicināt tikai aktivitāti ar saviem nesvarīgajiem postiem.
Simot es arī vēlējos pirms sezonas jau, bet pateicoties sniķerelim es tā arī nekļuvu par simotāju. Kāpēc? Tāpēc, ka sniķerelis ir tik aizņemts cilvēks, ka viņa nav laikam apmācīt cilvēkus simot spēles, lai gan tas ir viņa tiešais pienākums to darīt. Kādā veidā viņš neapāca?
- Kā piemērs varu būt es pats. Aizrakstot PM no viņa atbildi var nesagaidīt. Aizrakstot skype, lai visu paskaidro atbildi var saņemt tikai daļeju. Un pēc kāda laika viņš uzradīsies skype, lai pajautātu vai jau esi apguvis kaut ko simošanas sakarā. Kā es no zila gaisa varu to iemācīties? Prasiet sniķerelim. Domājku, ja tik pavirša apmācība no viņa puses ir, tad to ir jauzņemās kādam citam.

Domāju, ka LSHL var paust lielu pateicību Viedajam, kas apmācīja un pērās ar diviem šīs sezonas LSHL vilcējiem aumic un krauzi. Viņš viņus apmācīja un parādīja visu, kas un kā. Bez tiem diviem simotajiem, vēl tagad mēs sēdētu sezonā, nevis PO. Paldies viņam par to.

Domāju, ka vadībai ir japieņem jauni un efektīvi riskinājumi simotāju apmācīšanai un ja tas nekādi neizdodas, tad daļa spēļu simošanas ir jauzņemās pašiem.

Es varētu simot spēles tikai brīvdienās, bet kas mani apmācīs? Nu nejau sniķerelis. Man nav vairs skolas laiki, kad varēju dienu dienām pērties ap pc, man jau vairakus gadus ir darbs un tā ir prioritāte un brīvdienas tomēr gribētos veltīt sev pašam, jo neskatoties uz visu to, es atrodu laiku katru dienu ienākt šeit forumā un veicināt to aktivitati. Tas jau nav nemaz tik grūti, jo kā jau zinām, tad nets ir lielākās daļas cilvēku ikdienišķa sastāvdaļa un 5min foruma veltīt nav nemaz tik grūti.

Ko es ar šo visu gribēju pateikt?
Paldies Nickname par rakstu, kas ir tieši desmitniekā tieši šajā laikā.
Domāju, ka vadībai ir jsaņemās( Viedais jau ir darījis ļoti daudz šo sezon ) Un japacenšās arī pašiem panākt pretīm "parastajiem" lietotajiem, lai kaut kas virzītos uz priekšu, jo no zila gaisa nekas te nenotiks.
Kā redzams daudzi pamet savus amatus utt. Un pēc diskusijā redzams kas un kāpēc. Tāpēc jūs trīs zaļie labāk paņemat un pārspriežat situāciju kāpēc tā.
Jo pēc mana skatījuma snikers ir lielākais negatīvais admins šeit, kas ir gŗāvis cilvēku uzticību forumam, tai skaitā arī mani.
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Snickers Svētdena Aprīlis 26, 2015 10:06 pm

Mans pienākums , kur tas ir rakstīts ? Vienmēr ,kad  es varēju ,tad saņēmu negatīvu atbildi no tevis..
Snickers
Snickers
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/
Arthur Grosberg #27 (LW) /ĢM/

Postu skaits : 8673
Join date : 06.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Latvija

http://www.lshl.lv/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Hell Svētdena Aprīlis 26, 2015 10:26 pm

₴пїcкєя₴LV rakstīja:Mans pienākums , kur tas ir rakstīts ? Vienmēr ,kad  es varēju ,tad saņēmu negatīvu atbildi no tevis..

Tava attieksme pret mani ir arī negatīvisms pret tevi.
Tu tak apmācot simotajus. Tik pat labi, kur ir rakstīts, ka lietotajiem ir kas jadara?
Protams, ka pozitīvu atbildi no manis nesagaidīsi, jo ja tava atieksme ir izcila, ja nespēj pat atbildet uz vienu jautajumu pildot admina pienākumus. Tad jau par katru lietu varētu prasīt, kur tas ir rakstīts?
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Coyote Svētdena Aprīlis 26, 2015 10:29 pm

FromHell rakstīja:
₴пїcкєя₴LV rakstīja:Mans pienākums , kur tas ir rakstīts ? Vienmēr ,kad  es varēju ,tad saņēmu negatīvu atbildi no tevis..

Tava attieksme pret mani ir arī negatīvisms pret tevi.
Tu tak apmācot simotajus. Tik pat labi, kur ir rakstīts, ka lietotajiem ir kas jadara?
Protams, ka pozitīvu atbildi no manis nesagaidīsi, jo ja tava atieksme ir izcila, ja nespēj pat atbildet uz vienu jautajumu pildot admina pienākumus. Tad jau par katru lietu varētu prasīt, kur tas ir rakstīts?
Tu jau arī aizvainotais nabadziņš. Snikers ir vienīgais cilvēks, kam uzjautāt pēc padoma? Ir vairāki admini, vairāki simulētāji, kuriem prasīt palīdzību.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Hell Svētdena Aprīlis 26, 2015 10:32 pm

KingKunta rakstīja:
FromHell rakstīja:
₴пїcкєя₴LV rakstīja:Mans pienākums , kur tas ir rakstīts ? Vienmēr ,kad  es varēju ,tad saņēmu negatīvu atbildi no tevis..

Tava attieksme pret mani ir arī negatīvisms pret tevi.
Tu tak apmācot simotajus. Tik pat labi, kur ir rakstīts, ka lietotajiem ir kas jadara?
Protams, ka pozitīvu atbildi no manis nesagaidīsi, jo ja tava atieksme ir izcila, ja nespēj pat atbildet uz vienu jautajumu pildot admina pienākumus. Tad jau par katru lietu varētu prasīt, kur tas ir rakstīts?
Tu jau arī aizvainotais nabadziņš. Snikers ir vienīgais cilvēks, kam uzjautāt pēc padoma? Ir vairāki admini, vairāki simulētāji, kuriem prasīt palīdzību.

Jā melnuci, es esmu aizvainots tik ļoti, ka nez kas. Nedomāju, ka vēršoties pie tevis tu mani apmācītu simot spēles. Es veršos pie tā, pie kā bija javēršās, lai to darītu un kas arī netika izdarīts.
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Coyote Svētdena Aprīlis 26, 2015 10:33 pm

FromHell rakstīja:
KingKunta rakstīja:
FromHell rakstīja:
₴пїcкєя₴LV rakstīja:Mans pienākums , kur tas ir rakstīts ? Vienmēr ,kad  es varēju ,tad saņēmu negatīvu atbildi no tevis..

Tava attieksme pret mani ir arī negatīvisms pret tevi.
Tu tak apmācot simotajus. Tik pat labi, kur ir rakstīts, ka lietotajiem ir kas jadara?
Protams, ka pozitīvu atbildi no manis nesagaidīsi, jo ja tava atieksme ir izcila, ja nespēj pat atbildet uz vienu jautajumu pildot admina pienākumus. Tad jau par katru lietu varētu prasīt, kur tas ir rakstīts?
Tu jau arī aizvainotais nabadziņš. Snikers ir vienīgais cilvēks, kam uzjautāt pēc padoma? Ir vairāki admini, vairāki simulētāji, kuriem prasīt palīdzību.

Jā melnuci, es esmu aizvainots tik ļoti, ka nez kas. Nedomāju, ka vēršoties pie tevis tu mani apmācītu simot spēles. Es veršos pie tā, pie kā bija javēršās, lai to darītu un kas arī netika izdarīts.
Eminem, kā tu vari zināt, ko es darītu? Līgas labā es varu daudz labas lietas darīt ja labi vēlos.
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by krisis06 Svētdena Aprīlis 26, 2015 10:48 pm

Nevajag no ziloņa uzpūst mušu
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 29
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Hell Svētdena Aprīlis 26, 2015 10:49 pm

KingKunta rakstīja:
FromHell rakstīja:
KingKunta rakstīja:
FromHell rakstīja:
₴пїcкєя₴LV rakstīja:Mans pienākums , kur tas ir rakstīts ? Vienmēr ,kad  es varēju ,tad saņēmu negatīvu atbildi no tevis..

Tava attieksme pret mani ir arī negatīvisms pret tevi.
Tu tak apmācot simotajus. Tik pat labi, kur ir rakstīts, ka lietotajiem ir kas jadara?
Protams, ka pozitīvu atbildi no manis nesagaidīsi, jo ja tava atieksme ir izcila, ja nespēj pat atbildet uz vienu jautajumu pildot admina pienākumus. Tad jau par katru lietu varētu prasīt, kur tas ir rakstīts?
Tu jau arī aizvainotais nabadziņš. Snikers ir vienīgais cilvēks, kam uzjautāt pēc padoma? Ir vairāki admini, vairāki simulētāji, kuriem prasīt palīdzību.

Jā melnuci, es esmu aizvainots tik ļoti, ka nez kas. Nedomāju, ka vēršoties pie tevis tu mani apmācītu simot spēles. Es veršos pie tā, pie kā bija javēršās, lai to darītu un kas arī netika izdarīts.
Eminem, kā tu vari zināt, ko es darītu? Līgas labā es varu daudz labas lietas darīt ja labi vēlos.

Lieliski, tik nēesmu redzejis ne mazako iniciatīvu no tavas puses, ka kaut kas būtu arī darīts.
Bet runa nav par to tagad melnuci, jo zinot tavu lielisko attieksmi tā apmācība netiktu arī darīta. Tā kā y peace nigga, vai kā jus tur sakāt.
Hell
Hell
Jānis Sitējs #93 (RW)
Jānis Sitējs #93 (RW)

Postu skaits : 1214
Join date : 18.11.14
Vecums : 33
Dzīvesvieta : Liepāja

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Skipper Svētdena Aprīlis 26, 2015 10:54 pm

Visu spēlētāju raksturojumus neizlasīju un komentārus arī nē, bet Edijs gan ir Trieciena zvaigzne! Istabā ik pa laikam ko uzraksta!

Kā arī. Man šis viss liekas tik smieklīgi Laughing 2 gadus jau augam, bet jau no pirmajām dienām bija savi skeptiķi. Toreiz tas bija Broks vai kā viņu tur sauca Very Happy Ik pēc kāda laiciņa šīs runas pazib. Protams ir liela problēma ar simotājiem, bet nekas neiet pa grunti. Kamēr būs līgas administratori, tikmēr viss notiksies. Ar katru sezonu paliekam ar vien vairāk. Nekas te tik viegli nepazudīs.

Bet šis topiks labi noder diskusiju raisīšanai!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Remi Svētdena Aprīlis 26, 2015 11:05 pm

KingKunta rakstīja:
Eminem, kā tu vari zināt, ko es darītu? Līgas labā es varu daudz labas lietas darīt ja labi vēlos.

Kas notiek ar LSHL? Bravo Kas notiek ar LSHL? Bravo

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Remi Svētdena Aprīlis 26, 2015 11:06 pm

Skipper rakstīja:Visu spēlētāju raksturojumus neizlasīju un komentārus arī nē, bet Edijs gan ir Trieciena zvaigzne! Istabā ik pa laikam ko uzraksta!

Kā arī. Man šis viss liekas tik smieklīgi Laughing 2 gadus jau augam, bet jau no pirmajām dienām bija savi skeptiķi. Toreiz tas bija Broks vai kā viņu tur sauca Very Happy Ik pēc kāda laiciņa šīs runas pazib. Protams ir liela problēma ar simotājiem, bet nekas neiet pa grunti. Kamēr būs līgas administratori, tikmēr viss notiksies. Ar katru sezonu paliekam ar vien vairāk. Nekas te tik viegli nepazudīs.

Bet šis topiks labi noder diskusiju raisīšanai!

Paliekam vairāk, bet ar katru nedēļu AP posti paliek mazāk un mazāk..

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Skipper Svētdena Aprīlis 26, 2015 11:11 pm

Un pagājušo Pavasari bija pilnīgi tas pats. Tikai toreiz mums bija mazāk cilvēku un Artūrs vilka simošanu. Es gaidu, ka aumic atgriezīsies ar otro elpu pēc drafta un uzņemsies iniciatīvu.

Kā teica mana vācu valodas skolotāja. "Pavasarī katra muša kļūst traka" Laughing
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas notiek ar LSHL? Empty Re: Kas notiek ar LSHL?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā