Sods vairogs

Lapa 4 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by krisis06 Trešdiena Aprīlis 15, 2015 11:33 pm

Sods vairogs - Page 4 200
krisis06
krisis06
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/
Saņa Kreipāns #7 (D) /Head Coach/

Postu skaits : 971
Join date : 24.06.14
Vecums : 30
Dzīvesvieta : TP: 804

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by DoUbLeD Trešdiena Aprīlis 15, 2015 11:35 pm

rieksts rakstīja:
Tominsh19 rakstīja:Dodiet tak man to sodu man poh. Nejau mani tagad reālajā dzīvē ar žaguru pērs ,bet gan nieka 5 spēles neuzspēlēšu un 30% no maniem dažiem miljoniem paņems... Labāk īstajā dzīvē būtu miljonārs ,bet ehhh...

Būtu labi, ja šeit vainīgais arī atzītu vainu.

Lai gan smieklīgākais ir tas, ka varbūt vairogs pat būtu paņēmis sodu, bet te pāris advokātiem vajag aizstāvēties.

Komandas interesēs ir aizstāvēt savējos.
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Viesis Trešdiena Aprīlis 15, 2015 11:38 pm

Vēlējos piebilst, ka lietotāja apelācija vēl joprojām nav saņemta PM kastē, un līdz tam gala lēmums netiks paziņots.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Viesis Trešdiena Aprīlis 15, 2015 11:39 pm

The Dream rakstīja:Tieši tā. Ieliec arī citu komandu LR, neaizmirsti arī par JHL komandām, lai meklē vēl citus noziegumus, izmeklētājs, mļe.

Cik pārliecināts tu esi, ka es nopludināju šo bildi?

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Bracco Trešdiena Aprīlis 15, 2015 11:41 pm

Sods vairogs - Page 4 4rIr4Ee
Bracco
Bracco
Ingus Grigorjevs #88 (LW)
Ingus Grigorjevs #88 (LW)

Postu skaits : 1226
Join date : 19.08.13
Vecums : 30
Dzīvesvieta : Parise

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by bleedis Trešdiena Aprīlis 15, 2015 11:42 pm

Sods vairogs - Page 4 Giphy
bleedis
bleedis
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/
Gordie Sloth #13 (LW) /TA/

Postu skaits : 1028
Join date : 09.12.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : TP: 1028

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Skipper Trešdiena Aprīlis 15, 2015 11:58 pm

Beidzot pats tiku pie neta un varu iesaistīties.
Robi, Deniss. Piedodiet, bet man ir jānostājas noteikumu pusē. Es negribu vairogam sodu, bet tā bija apzināta kontaktēšanās un tieša mājienu došana, kas nav atļauta.
Es vairogam jau sākumā pateicu, ka šis ir vienīgais gadījums, kad es pieļauju kontaktēšanos ar spēlētāju, jo komandai vajag atrast ĢM. Uzskatu, ka komandu ĢM ir puse no šīs līgas, jo tie ir tie cilvēki, kas strādā ar komandām. Tāpēc visām komandām vajag maksimāli labus ĢM un, ja jālauž pāris noteikumi, lai šis īstenotos, tad tas ir tā vērts.
Bet tas tik un tā IR pret noteikumiem, tāpat kā mana pierādījumu nepublicēšana, un ja disciplinārā komiteja man piespriedīs sodu, tad es arī to pieņemšu un izcietīšu.

Esam veči un atzīstam vainu!

Kā arī, Robi. Nav nozīmes tam vai tas ko maina vai nē. Ir lietas, kuras uz visiem attiecas vienādi un mums ir jāciena citi un sevi un jādara kas tikai tāpēc, ka tas ir jādara. Es varēju šodien vilcienā arī biļeti nepirkt līdz galastacijai un ietaupīt naudu, bet es tomēr uzskatu, ka noteikumi ir domāti visiem un šādas lietas daru godīgi.

Cita lieta ir par to kāds ir sods. Domāju, ka sods ir piemērots līdz punktam, ka tas ietekmē play-off. Nozīmīgs spēlētājs vai nē, bet play-off tomēr ir play-off un uzskatu, ka jāuzvar tiešām spēcīgākajai komandai. Ja tas būtu mans spēlētājs, tad es piekristu soda 2kāršai palielināšanai, lai tikai tas nebūtu jāizcieš play-off laikā un neiegāztu visu komandu. Bet tas jau ir vairoga ziņā.

Es arī labprāt izlasītu kas vairogam par šo visu sakāms!
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 28
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Kristz Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 8:43 am

Ja runa ir par manu maiņu, tad LINIŅŠ nav vainīgs, jo es pats viņam apvaicājos, kāpēc komandai tik slikti rezultāti, un tad viņš teica, ka nav laika. Tad es izdomāju, ka varētu veikt piespiedu maiņu. Sarunāju visu ar Ģirtu un aiziet. Smile
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 25
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by vairogs Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 11:58 am

Pusi dienas vajadzēja ,lai šo visu izlasītu - nožēloju ,ka neienācu vakar - palaidu garām ballīti ! Very Happy


Reini , neslēdz šo topiku ciet , man kāds krāsains tepiķis jāuztamborē !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Viedais Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 12:08 pm

vairogs rakstīja:
Reini , neslēdz šo topiku ciet , man kāds krāsains tepiķis jāuztamborē !

Sods vairogs - Page 4 5irRQLeSods vairogs - Page 4 5irRQLeSods vairogs - Page 4 5irRQLeSods vairogs - Page 4 5irRQLeSods vairogs - Page 4 5irRQLe
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Maus Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 12:11 pm

vairogs rakstīja:Pusi dienas vajadzēja ,lai šo visu izlasītu - nožēloju ,ka neienācu vakar - palaidu garām ballīti ! Very Happy


Reini , neslēdz šo topiku ciet , man kāds krāsains tepiķis jāuztamborē !
Naudu par tepiķi gribēsi? Laughing
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by vairogs Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 12:14 pm

Maus rakstīja:
vairogs rakstīja:Pusi dienas vajadzēja ,lai šo visu izlasītu - nožēloju ,ka neienācu vakar - palaidu garām ballīti ! Very Happy


Reini , neslēdz šo topiku ciet , man kāds krāsains tepiķis jāuztamborē !
Naudu par tepiķi gribēsi? Laughing
Tad laikam jāiet uz MEDIA sadaļu rakstīt būs ! Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Viesis Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 1:19 pm

vairogs rakstīja:Pusi dienas vajadzēja ,lai šo visu izlasītu - nožēloju ,ka neienācu vakar - palaidu garām ballīti ! Very Happy


Reini , neslēdz šo topiku ciet , man kāds krāsains tepiķis jāuztamborē !

Raksti divus tepiķus jo gala apelāciju gaidīšu PM. Un nesteidzies.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Matthew McWell Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 2:48 pm

Sods vairogs - Page 4 2wqevs5
Matthew McWell
Matthew McWell
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/
Matthew McWell (D) #31 /ĢM/

Postu skaits : 2369
Join date : 03.03.14
Vecums : 26
Dzīvesvieta : TP: 481

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by vairogs Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 3:00 pm

Zbal jau , uzrakstīju jau veselu sacerējumu , vajadzēja tik pāris rindiņas ,lai publicētu !

Aizskrēju līdz budkai ,nāku atpakaļ viss darbs vējā !

Dators pārlādējies , laikam elektrības pārrāvums ! Rāda man tikai desktopu !

Pāris vārdos atstāstīšu - garu vēlreiz nerakstīšu , jau tā negribēju šodien neko rakstīt !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Maus Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 3:01 pm

vairogs rakstīja:
Maus rakstīja:
vairogs rakstīja:Pusi dienas vajadzēja ,lai šo visu izlasītu - nožēloju ,ka neienācu vakar - palaidu garām ballīti ! Very Happy


Reini , neslēdz šo topiku ciet , man kāds krāsains tepiķis jāuztamborē !
Naudu par tepiķi gribēsi? Laughing
Tad laikam jāiet uz MEDIA sadaļu rakstīt būs ! Very Happy
Domā es spēšu to novērtēt? Sundīnam atkal punkt Laughing
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by vairogs Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 3:10 pm

Nu vairs nē , tagad saīsināto versiju uzskribelēšu , lai gan jau nokārās rokas vēlreiz rakstīt !

Parasti garos darbus uz word rakstu un tad pārkopēju , šoreiz noriskēju un darbs vējā !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Viedais Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 3:14 pm

Vairog raksti https://onedrive.live.com/?invref=0262341fcbba7000&invsrc=90 , vai arī http://www.wordcounter.net/ te, tur viss saglabājas neta/broswerī tavā un nekas no rakstītā nepazūd, pat ja elektrība pazūd.

Sakarā ar to ka tagad tu zini kur rakstīt, es nākotnē ceru uz vēl garākiem tepiķiem. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by vairogs Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 4:06 pm

Paldies advokātiem !
(Tā laikam ir , kā tu pret cilvēkiem izturies ,tā viņi pret tevi) ... Es ar vienmēr aizstāvu savējos , tādēļ saprotama viņu cīņa !
 
Uzreiz saku ,ka bez manis citu vainīgo šai lietā nav !
Ne Deniss ,ne Robis ,ne Emīls !


Netīši cīņas karstumā kaut ko saveidoju ,viss notika labu mērķu vadīts , vispirms uzzinot par Denisa atkāpšanos papētīju savus pusaktīvos spēlētājus , sapratu ,ka pienācīga kandidāta nebūs ,gāju skatīties līgā , tiem dažiem 3-5 kandidātiem ko atradu – līgumi uz nākamo gadu ,tādus aiztikt nevar , gribēju Mazo ,bet tam ar līgums !


Bija redzeslokā vēl Krisis ,bet man ļoti patīk kā viņš vada ērgļus ,tādēļ ar uzreiz atmetu ... palika tikai Robis ,kuram nav līguma uz nākamo sezonu ,tā ar apvaicājos kādi nākotnes plāni un vai kaut kad negrib kļūt par GM ,nekādus līgumus nepiedāvāju tikai apvaicājos + izstāstīju savu problēmu un tā soli pa solītim ...  !
Robis bij sajūsmā ,ka varētu kļūt par vadītāju ,tā un šitā un kaut kas veidojās , bij tik jāvienojas ar Emīlu , Emīls vairākkārt uzsvēra ,ka tas nelikumīgi viss ,bet atbalsta ideju ,ka katrai komandai vajag aktīvu GM , tikai tādēļ piekāpās šai gadījumā veicot sīku izņēmumu !
Bij jau doma gaidīt līdz tai starpsezonai ,bet es nezināju ,ka Robis uz FA ies , tik šodien to dzirdēju , biju pārliecināts ,ka tiks pārslēgts ar Rīgu līgums !
 
Un kā jau mēs te zinām ,tad parasti līdz tai starpsezonai ar lielāko daļu līgumi tiek jau pagarināti , bij jārīkojas kamēr viņš nosacīti brīvs ...
Trieciens pagarinātu un ar viņu jau rēķinātos kā komandas spēlētāju un tad mēs sāktu runāt par gm un maiņām faktiski nākamajā sezonā ! Tas būtu vēl nesmukāk !


Bet tādi ir tie likumi , kas iepriekšējās sezonās tika cepti vienkārši ķeksīša pēc , ja nebija pāris dienas kāds ierosinājums ,tā liela problēma bij !
Pat koncentrācijas nometnē mazāk likumu , te likums uz likuma un tie paši vēl pilnveidojami ! Brīnums ,ka paši vēl tajos dzijas kamolos nav sapiņķerējušies !
Ja pieredzējušie nespēj visu paturēt galvā ,kur nu cerēt ,ka kāds jaunais neuzmanības dēļ neuzkāpj netīšām uz kāda grābekļa !
 
Piemēram ,kā šajā gadījumā nav likumos paredzēta alternatīva kā man tikt pie tā menedžera ! (Ir tikai vieni vienīgi aizliegumi – nedari to ,nedari ši to ,tas mani tieši pēdējā laikā vienkārši atstumj no šī foruma , bet negribas pamest kamēr Kalebs vēl spēlē ,pēc tam skatīšos ... Pēdējais piliens bij tieši šis kontaktēšanas likums un pēc tam sekoja saldaisēdiens !)


Prasīt līgai ,lai atvēl kādu pusaktīvo vai nepieredzējušo ,kuram kopumā būtu nospļauties par komandu ...

Tādēļ arī meklēju tādu uz ko var paļauties un kuram komanda ko nozīmē ,nevis tikai iespēju kļūt par menedžeri !

Man nevajag tādu ,kurš nebrīdinot pazūd ,taktikas nesūta laikā , nāk un iet kad grib , neskatās spēles , nemaz nezin vai viņa iesūtītās taktikas maz ir spēlē izmantotas ... Tādu cilvēku ir maz , tādēļ man maz kandidātu !

Vēl ņemot vērā siltā laika iestāšanos , ne katrs dzīvos pa līgas kalendāru !

 

Es domāju tikai par komandas nākotni , tādēļ neko negudrojot rīkojos , centos atrisināt problēmu ! Varbūt nedaudz kaut kur nepiedomāju – bet galvā bij tikai viena doma ,pēc iespējas ātrāk atrast aizvietotāju , es pats jau būtu gm ,bet neesmu pārliecināts ,ko darīšu pa vasaru vai maz pilsētā būšu ,zinu tik par tuvākām 2 nedēļām  !




 
Nu labi ,pietiek ... jau četras stundas rakstu (šī saīsinātā versija – pirmais raksts bij garš un smalki izstāstīts un paskaidrots soli pa solim – šo uz ātro kā atstāstījumu !) !
 


Atzīstu savu vainu neuzmanībā un pārāk lielā centībā ,bet pie bībeles zvērēt neprasiet ! Very Happy Very Happy Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Viedais Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 4:30 pm

Sods vairogs - Page 4 PJ11Wp1
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by DoUbLeD Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 4:34 pm

Vakar par noteikumu nepilnībām es to pašu skaidroju, bet mani nesaprata Sad
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Remi Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 4:45 pm

Tieši tā! Tak nebij nekādi ļauni nodomi. Labāk sēdēt klusumā, gaidīt starpsezonu, visi pagarinātu un Wolwes paliek bez ĢM vispār?

Tie caurumi tajos noteikumos ir tik daudz, nekur nav minēts, ka nedrīkst meklēt ĢM. Tad varbūt vienreiz pa visām reizēm salabojat tos noteikumus, kārtīgi visu izstāstat un nebūs nekādas domstarpības. Cik skatos, tad katrā soda topika tiek runāts, ka nekur noteikumos kāda lieta nav minēta. Varbūt ar sodi mazāk būtu, ja viss būtu saprotamāk? Sodi katru 2 nedēļu..

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Viesis Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 4:56 pm

Nu sodi katru 2. nedēļu toč nav. :/
Piekrītu, ka vajag speciālus noteikumus priekš GM meklēšanas, bet ja tie noteikumi ir tik nepilnīgi vai nesaprotami, kāpēc uzreiz jāsteidzas kaut ko darīt uz savu galvu? Vismaz es šādā gadījumā sazinātos ar līgas galvenajiem, kā tikt galā ar radušos situāciju. Varbūt kopīgi rastos kāds risinājums vai pat tiktu izveidoti jauni noteikumi, un nebūtu jābalansē uz noteikumu robežas. Jāmet kautrība pie malas, ja nav pārliecība par noteikumiem. Laughing Tikai kopīgi tos noteikumus var izveidot saprotamākus un aizlāpīt caurumus, zaļie nevar izzīlēt ko kurš nesaprot vai kas trūkst.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Remi Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 4:59 pm

Slinkais Čubis rakstīja:Nu sodi katru 2. nedēļu toč nav. :/
Piekrītu, ka vajag speciālus noteikumus priekš GM meklēšanas, bet ja tie noteikumi ir tik nepilnīgi vai nesaprotami, kāpēc uzreiz jāsteidzas kaut ko darīt uz savu galvu? Vismaz es šādā gadījumā sazinātos ar līgas galvenajiem, kā tikt galā ar radušos situāciju. Varbūt kopīgi rastos kāds risinājums vai pat tiktu izveidoti jauni noteikumi, un nebūtu jābalansē uz noteikumu robežas. Jāmet kautrība pie malas, ja nav pārliecība par noteikumiem. Laughing Tikai kopīgi tos noteikumus var izveidot saprotamākus un aizlāpīt caurumus, zaļie nevar izzīlēt ko kurš nesaprot vai kas trūkst.

Vairogs vēl jautāja, kad varu ieņemt GM vietu, uzzināja, ka varu un redzēja, ka noteikumos nekas nav par ĢM meklēšanu un piedāvāja.. ehh

Remi
Marcellin Rémi #3 (D)
Marcellin Rémi #3 (D)

Postu skaits : 1533
Join date : 16.10.14

http://theshl.b1.jcink.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Viedais Ceturtdiena Aprīlis 16, 2015 6:01 pm

Tātad es nesaprotu vietu lietu ja neviens neuzskata ka ir izdarījis ko sliktu, tad kādēļ tika slēpti pierādījumi? scratch

Mani tas vairāk nomāc, nekā pats pārkāpums. Tāda žurkulēnu rīcība. :/


Btw. Postojam, postojam, šis ceļ aktivitāti. Laughing
Viedais
Viedais
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM
Jeff Sloth #66 (C) un ĢM

Postu skaits : 6596
Join date : 04.05.14
Vecums : 32
Dzīvesvieta : Tava mamma

Atpakaļ uz augšu Go down

Sods vairogs - Page 4 Empty Re: Sods vairogs

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 4 no 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā