Intars Barsovs Atvadās No LSHL-JHL

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  Empty Intars Barsovs Atvadās No LSHL-JHL

Post by Intarusu Otrdiena Aprīlis 14, 2015 11:00 pm

Intars Barsovs  TP – 746 OVR 89

  Atvadās no jums LSHL un JHL !

Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  1682782875 S1  Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  1682782875 S2  Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  48591908 S4  Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  2055729882 S6


Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  MartinBrodeur-e1420480653930

Sveiki te vecais Intars Barsovs

Sveiki visiem, LSHL lietotāji, esmu uzrakstījis vēl vienu rakstu par neaizmirstamo Intaru Barsovu.
 Sveiki visi*

 Intars, šis spēlētājs bija ļoti spējīgs, jo ļoti ātri attīstijās, bet, kad guva savainojumu, savainojums liedza veikt treniņus, bet pēc vairākām operācijām Intars bija atpakaļ uz slidām un turpināja dominēt uz laukuma.

Sāksim tuvāk un dziļāk Intara Barsova karjeras pagātnē kuram rīt pēdēja sezona LSHL. Jo pēc šis sezonas beidz karjerai galu. Kā  labākais GK pēc "overall" 89 Very Happy . Bet sliktākais pēc "skilliem" 5 five.
Intars uzsāka karjeru kā būdams ,jauna LSHL līgas dibināšnas laikā 1. sezonā. Bet to pēctam nodeva lietotājam Vairogam. Jo sapratu šis nav mans lauciņš .Biju pametis vispār novārtā savu vātusargu, bet kad sākam ar vairogu  runāties un es sapratu, ka ir jātgriežas un Emīls Skapis jānoliek pie vietas.
Tā saku trenēt savu vārtsargu pa mazam, ar vairoga palīdzību,visu izskaidroja par treniņ procesu un citu !
  Es pierādīju sevi, jau pirmajā sezonā ar Tamper vienību izcīnītājam pirmo reizi  Triju zvaigžņu kausu! Es tik atceros, ka playoff es biju zvērs, 6 sausās spēles un biju labākais šajos rādītājos, bet MVP neesmu nekad dabūjis, tikai komandas labākā spēlētāja balvu.
Pēc pirmās sezonas statistikā nebiju pārāk labs. Tad sanāk šādi pēc veciem aprēķinātiem datiem apskatījos: Pirmā sezonā bija labākais : Zommers Krists ar save 94,87% Otrais bija Barsovs Intars  save 93,62%,trešais bija  Skapis Emīls save 91,04%
Ja es būtu sākuma trenējies kā nāktos, kad tika atklāta līga, tad laikam noteikti būtu viens no vieniem labākajiem, tā es domāju !

Atskats otrajā sezonā: to es arī pavadīju  Tamperes Vilkos.
Sezona gāja jau nedaudz sīvāka cīņā, jo LSHL nestāvēja uz vietas, jo visi jaunie spēlētāji,,kad ieradās LSHL, ļoti sparīgi trenējās, bet mēs arī izcīnītājam otro reizi Triju zvaigžņu kausu. Finālā bija  Tamperes Wolves @ Oslo Wild Cats 4-1 sērijā.

Tad pienācās laiks, kad mani aiz mainīja prom uz Oslo Wild Cats  uz divām 2 sezonām, tur spēlēju trešo LSHL sezonu 4. LSHL sezonu, ja nemaldos, tad mani beigās no Oslo sezonas aizmanīja uz Bauskas lūšiem līdz playoff.

Tad tika izveidota jauna Komanda Liepājas plēsoņas. Teiksim tā mīļākā komanda pirms Wolwes. ļoti patika spēlētāju atieksme pret darbu. Sākot spēlēt, ļoti jauks likās treneru korpus, jo viņi palīdzēja, jebkurā brīdi, kad bija problēmas. Komandas biedri vienkārši izpalīdzīgi lietotāji un protams patīkami cilvēki.

Tad pēc divām nepilnām sezonām, tika lūgts Plēsoņu ģenerālmenedžerim, lai aizmaina mani prom, lai aizvadītu citā komandā, kurā tomēr nevēlējos būt, bet nesūdzos, tā bija pēdējā sezona, ko aizvadīju kā vārtsargs. 8. sezonā gandrīz tikām pie Triju zvaigžņu kausa, bet finālā negaidīti zaudējām Bauskas Lūšiem !

Intars uz šo brīdi ir pārstāvējis visus Latgales Novada mačus, kuros arī sevi ir pierādījis.

Tad lai nobeigtu pilnība savu spožo karjeru LSHL, bija jāiegūst pēdējais iespējamais kauss un Intaram, jau pašlaik ir pieci komandas tituli, bet Intars vēlējās vēl kādu.

!Šis arī bija viss par Intara Barsova hokejista karjeru.!

Paldies visu cieņu atvadās Vārtsargs  Intars Barsovs ( Intarusu)
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  Empty Re: Intars Barsovs Atvadās No LSHL-JHL

Post by Viesis Otrdiena Aprīlis 14, 2015 11:08 pm

Sakat ko gribat, es uzskatu, ka Barsovs ir leğenda! Žēl gan, ka beidza karjeru diez gan ātri, pat nesasniedzis regresiju, ja nebūtu beidzis, tad ilgi būtu jāgaida kāds līdzvērtīgs vārtsargs ar tādiem panākumiem.

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  Empty Re: Intars Barsovs Atvadās No LSHL-JHL

Post by Maus Otrdiena Aprīlis 14, 2015 11:17 pm

Leģendārs vratars, kurš katru otro huiņu laida iekšā. Laughing
Tik un tā, ģenerālis noteikti ir manā vrataru TOP3
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  Empty Re: Intars Barsovs Atvadās No LSHL-JHL

Post by laaceens66 Otrdiena Aprīlis 14, 2015 11:39 pm

Žēl, ka beidz karjeru, bet man šeit par to nebūs spriest.
Lielisks darbs 5 treniņpunkti.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  Empty Re: Intars Barsovs Atvadās No LSHL-JHL

Post by Skipper Otrdiena Aprīlis 14, 2015 11:52 pm

Barsows, vārtsargs, kurš sasniedzis ļoti daudz. Kad sāksim veidot slavas zāli, tad Barsows varētu būt pirmais iekļaujamies.
Skipper
Skipper
Emīls Skapis (GK) #62 /Skauts/
Emīls Skapis (GK) #62  /Skauts/

Postu skaits : 3660
Join date : 06.06.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  Empty Re: Intars Barsovs Atvadās No LSHL-JHL

Post by DoUbLeD Trešdiena Aprīlis 15, 2015 8:05 am

Vēl jau ir iespēja dabūt pēdējo kausu ar Wolves Smile
DoUbLeD
DoUbLeD
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/
Knut Kasinak (G) #33 /ĢM/

Postu skaits : 2606
Join date : 07.06.13
Vecums : 26
Dzīvesvieta : Rugāji

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  Empty Re: Intars Barsovs Atvadās No LSHL-JHL

Post by vairogs Trešdiena Aprīlis 15, 2015 11:04 am

Prīmā raksts !

Tik šis :

"8. sezonā gandrīz tikām pie Triju zvaigžņu kausa, bet finālā negaidīti zaudējām Bauskas Lūšiem !"


Ceru ,ka šitais nav pareģojums no tavas puses , jo negribētos otro gadu zaudēt finālā Lūšiem ! Very Happy

Astotā sezona vēl nav beigusies !
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars Barsovs  Atvadās No LSHL-JHL  Empty Re: Intars Barsovs Atvadās No LSHL-JHL

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā