Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by Intarusu Trešdiena Februāris 26, 2014 1:51 pm

!!!Intars ar godu atvadās no Tamperes Wolves kluba!!!

Sveiki mājās šorīt neta nebija, nolēmu uzrakstīt par dzīvi Tamperes Wolves Klubā. Tā nu sanācis ka Wolf spēlēju pēdjo sezonu .Izteikts ir labs piedāvājums  tieši uz Vilku cīvakiem konkurentiem Oslo Widl Cat.
 Nu Nedaudz par vēsturi ,Tamper Klubā.Vis sākas Pirmajā sezona,kad tieši tika atklāta LSHL Līga .Es kā beidzamais biju pieteicies uz Wolf kluba GM Amatu.Ta sanāca ka mani neviens nedrafēja ,jo bīju kluba vadātājs.Īsi sezonas iesākuma tika nodots lietotājam vairogs.Kurš tiešām itk drafēts uz mana sirdsapziņas un ka 1 kārta paņēmu es viņu! Mēs jau bijām runājuši skype un pm, drafīta laika ko tieši labāk ņemt.Nu tad es nolēmu atdot viņam šo amatu .Jo pirmā sezonas pusē bījis pametis LSHL novārtā!Kāpēc pametu : Jo nemācēju salikt treniņus ,vien apnika čakarēties lauzt galvu.Bet tad uzradās viens rakts par trenēšanu spēlētu,ko tieši bija izveidojis vairogs.Tie šis no tā es visu gandrīz iemācījos.Un šo to jau palūdzu vairogs ,lai apskaidro ko nezināju!Tad tieši atgriezos uz Playoff spēlēm un sāku trenēt spēlētāju!Negaidot no neaktīvākās komandas vairogs uzcēla neispējāmāko komandu stipru.Kas var cīnāties par pirmo LSHl trofeju Triju zvaigžņu Kausu.Pārsteidzoši kārtā .Wolf aptur lshl spēcīgāko aktīvāko Morāles Trieciens (Rīgas Trieciens) Uzvarējām smagā sērija .Nonākam līdz Finālmač Kur Pareti Dina modos Pitsburga(Oslo Wild Cat) Mēs jau radījām vēsturi ,ka esam nonākuši finālā .Pateicoties vairogam sūram darbam sviedriem ,visiem 5-4 neatceros cik bījam aktivsiti, Wolf spēlētājiem priešgalā ar vairogu Spējam radīt vēsturi.Uzvarējām fināl mačā Pitsburgu dina modos .Un tikam pie Pirmās LSHL Kausa trofejas Triju Zvaigžņu Trofejas.Trofejas. Playoff vērtīgāka balva Klab Anderson Jeb vairogs.Un sezonas pirmais labākais treneris arī bija vairogs Smile!!!
Turpinām drīz sāksies otra sezona,vairogs pm uzrakstīja vei nevēlies uzspēlēt vēlreiz Wolf klubā .Protams piekritu ,un tika slēgts līgums ap 5-6 m Neatceros atkal  .Tagad vairs nebūs,pastaiga par līgu jo nāk divas jaunas komandas.Būs sīvāka cīņa nekā pirmo reiz .Pa otru sezonā cītīgi trenējos cik vien varēju ,kā palīdz klubam .Sīkāk par sezonu nav vērts rakstīt.Ir bijuši smagi zaudējumi .minimāli zaudējumi.Bet tomēr 2 sezona mēs tik atkal playoff .bet šoreiz ja vis bīja sadalīts pa konferencēm laikam!Nu tad laižam playoff īsumā .Kas bija gaidījis, ka es cik labi ,nostāvēju vārtos  playoff 3 sausās spēlēs pēc katras .Labākais playoff biju līdz finālam noteikti .Un te Fināls klāt pateicoties.pateicoties visas kluba sadarbībai un protams aizsargu ka spēju cik labi nostāvēt vārtos .Atceros playoff tikai man laikam man sameta vidēji mačā 3-2 ripas .Fināla sezona otrajā atkal vinnējam sīvākos savas konferences pretiniekus Oslo Wild Cat .Esam kļuvis par LSHL divkārtējiem čempioniem .Lielākā škrobe nekad man nav tikusi kopa ar klubu izcīt sev MVP Balvu sezona 2 balvu .Saņemta Emīls Skiper kurš teicami spēlēja visu sezonu un trenējās .Bija par mani labāks ,un tāpēc saņēma labākā GK balvu un sezona nedaudz bija labākais statistiskā !
Klāt nu jau trešā sezona ,vairogs atkal grib mani paturēt bija piedāvājumi,bet beigas atteicu visiem .Piekritu rekord lielai atalgojumam ,kas bija LSHL vēsturē lielāka algas piedāvājums 8 m +2 m par skautu darbu,kopā sanāca 10 miljoni!Ko tur lauzt galvu uzreiz piekritu.piekritu. Tagat LSHL paliks vēl spēcīgākā un vēl stiprāka un labākie jaunie  talanti vārtsargi nāks.Jo palika pa 2  Komandām vairāk un kopā esam LSHL 8 komandas 4 austrums –  4 rietumos.Šoreiz trešā sezona wolf ,cik spīdoši vairs neiet ,kā vairogs un visa komanda gribēja būt.Tas saprotams līga spēcīgāka palikusi.Tieši tieša sezonas  puse liekas,ka wolfi niknie pat netiks playoff. Nespēs aizstāvēt savu titulu divkārtējie čempioni!
Bet ir noticis vakar brīnums un Tamperes Wolves ir tikuši playoff,šoreiz kā pēdējie iekāpa vilcienā .Tas kā Rietumos ceturtie,ai mums palika jaunizveidota Lokomotīve .
Vai es spēšu pierādīt citiem playoff savu sniegumu un spēsim izcīnīt trešo reiz pēc kārtas titulu ?Lai aizietu ar paceltu galvu!Lai jaunā kluba būtu labāka sagaidīšana!
Paldies visiem kluba Wolf spēlētājiem,kas man palīdzēja spēles laikā un treniņ procesos !Es ar lepnumu aizeju no šai jaukam klubam.Paldies par jauku pavadītu skaistām spēlēm un sezonām.Cerams mēs tiksim pie trešā titula pēc kārtas!
Cerams jūs mani neturat,uz ļauna prāta ka eju uz citu klubu.Gribu sevi pierādāt arī citur izmēģināt spēkus.Cik jau var šeit tu sēt šeit.atdošu savu vietu jaunam Gk Lai nāk labāka pieredze!
 Paldies par visu ,atvados no Niknajiem Vilkiem ,tiksimies spēlēs! Ar cieņu Vārtu sargs Intars Barsovs
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Re: Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by vairogs Trešdiena Februāris 26, 2014 2:09 pm

Lielisks raksts !  Wink 

Ļoti patika viens teikums - tur kur pieminēts Morāles Trieciens - izrādās bijusi tāda komanda !  Very Happy
vairogs
vairogs
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks
Kaleb Anderson #10 (D) Mūžam Vilks

Postu skaits : 5397
Join date : 14.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : Tamperē !

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Re: Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by Kristz Trešdiena Februāris 26, 2014 2:25 pm

vairogs rakstīja:Lielisks raksts !  Wink 

Ļoti patika viens teikums - tur kur pieminēts Morāles Trieciens - izrādās bijusi tāda komanda !  Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Es gar zemi !
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Re: Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by Intarusu Trešdiena Februāris 26, 2014 2:26 pm

vairogs rakstīja:Lielisks raksts !  Wink 

Ļoti patika viens teikums - tur kur pieminēts Morāles Trieciens - izrādās bijusi tāda komanda !  Very Happy

bija laikam s1 Monreals trieicns ! kas tagat ir Rīgas Trieciens.
kris par ko esi gar zemi Very Happy ?
Intarusu
Intarusu
Lasse Lammela 31 # C
Lasse Lammela 31 # C

Postu skaits : 2725
Join date : 11.06.13
Vecums : 39
Dzīvesvieta : TP - 627

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Re: Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by Kristz Trešdiena Februāris 26, 2014 2:49 pm

Par MORĀLES Triecienu  Laughing 
Kristz
Kristz
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/
Antti Anrikainen (GK) #1 /GM/

Postu skaits : 9829
Join date : 08.06.13
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Aizpute/Saldus

http://www.draugiem.lv/user/1433985/

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Re: Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by Foruma Butaforija Nr1. Trešdiena Februāris 26, 2014 3:30 pm

Futbolā nekad nepiedod , ja aiziet pie tiešajiem konkurentiem , bet nu veiksmi Intar!
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Re: Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by Viesis Trešdiena Februāris 26, 2014 4:47 pm

Robertinsh rakstīja:Futbolā nekad nepiedod , ja aiziet pie tiešajiem konkurentiem , bet nu veiksmi Intar!


DEDZINAM KREKLUS

Viesis
Viesis


Atpakaļ uz augšu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Re: Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by The_Mazais. Trešdiena Februāris 26, 2014 5:06 pm

Labs raksts Intar.
Bet vēl jau mums play off priekšā tā kā iespējams ka par ātru šo paziņoji.
The_Mazais.
The_Mazais.
Inokentijs Kastiņš #15 (C)
Inokentijs Kastiņš #15 (C)

Postu skaits : 1218
Join date : 30.06.13
Vecums : 29
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Re: Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by kikish18 Trešdiena Februāris 26, 2014 5:26 pm

vairogs rakstīja:Lielisks raksts !  Wink 

Ļoti patika viens teikums - tur kur pieminēts Morāles Trieciens - izrādās bijusi tāda komanda !  Very Happy

Nē, tā ir tīrākā metafora!
kikish18
kikish18
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/
Krišs Labsvārds (D) #34 /ĢM/

Postu skaits : 2238
Join date : 23.07.13
Vecums : 27
Dzīvesvieta : Jaunpils

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Re: Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by Foruma Butaforija Nr1. Trešdiena Februāris 26, 2014 7:26 pm

rieksts rakstīja:
Robertinsh rakstīja:Futbolā nekad nepiedod , ja aiziet pie tiešajiem konkurentiem , bet nu veiksmi Intar!


DEDZINAM KREKLUS

taisnība Very Happy
Foruma Butaforija Nr1.
Foruma Butaforija Nr1.

Postu skaits : 3742
Join date : 26.07.13
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba Empty Re: Intars ar godu atvadās, no Tamperes Wolves kluba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā