Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Milžī pec spēles pret Lauvām Empty Milžī pec spēles pret Lauvām

Post by LSHL kristians Sestdiena Aprīlis 11, 2015 10:20 pm

Milžī pec spēles pret Lauvām Nhl-15-lundqvist
Tātad šodien 2015/04/11 spele Milži vs Lauvas protams lauvam ir super Hellmandio un Lammela.Tatad piecelos takā bija sestdiena nek onevelejos darit bet bija jadara ta jau aizkavajeos bija citas lietas jadara tapec sarunaju ar Ozoliņu ka vinš nedaudz mana vietā pastradas ierados tkai uz iesildīšanas spelei jeb neoficalo spēli.Takā spēle notika pie mums jeb musu bāzē varejām sagaidit Lauvas protams bez preses un faniem nevar vareju dzirdēt policijas sirenas kamēr sagaidijām viens no preses prasija vai kausu pacelsim ar Milžiem atbildēju varbut pec tam gatavojāmies komandā klist baumas ka kadu no mums ņems wildcats draftu izloze vai kā tur sauc .Apspriedām taktikas mums it ipaši ir vaidzigi punkti lai tikiem play off kaut ari tur visi tiek bez pč ar nevar bet taka esmu Vācietis nebuši pč nu sakam iet uz ledu iesildīties ķeru normali biju satraucies priecajos ka no traumas atnaca Krauze tieši mums viņu vaidzeja pats arī parunāju ar musu Tanku lai nemet ripas savos vārtos nu tas sakas gan himna gan spēle.1per pirmajās sekundes aiz bailem ielaidu 1 dzirdeju ka ģm lamajas beidz baidities sac ķert taka es to dzirdeju saku to realizet gruti gaja musejiem iemst pretiniekam vārtos pats ari domaju un skatijos visu bija tadi metieni ka likas ka trauma būs tapec biju atkal satraucies bet stāveju normali pec tam visus metienus atvairiju bija gruti bet neko darit komanda vilka arā jeb man palidzēja sakās 2 periods bija metiens kurš man maksaja dargi man pa kaklu trapija protams neviens to neiveroja bet likas ka sabruku tiesnesis ar tik nedaudz pastijas laikam domaja ka vis kartiba bet nebija kakls sapeja taka viens uztaisija sodu tiesnesis atnaca parunaties teicu ka bus labi .Sākas Milžu laiks sākam mest ripas pretinieku vārtos tapēc arī Lauvas vairs nedomaja un tik man meta sasita man pat kaju un kajsargā milziga bukte ganjau salabošu .Izdevas ar 2:1 2 periodā biju sastresojies saku aktivi ķert kaut ari sapēja gan kaja gan kakls .3periods sakas biju sacis kļut labaks laikam lauvas padevas bet ta neiztijas malacis ari Tanks nelika ripu savos vartos panacam ae 3 1 biju priecigs likas ka esam zirgā jeb uzvarejuši bija jau ari pedejās sekundes un malači dabuja 4 vartus protams neredzeju kas tas biju jo aizdomajos un tad visi gājam skasts rezultāts 4 1 priecigs esmu pilnigi vai aiz prieka lekaju un tiku ari 1vieta no šis speles ar 25 atvairitiem ta butu 26 ja to butu 1 izķēris.