Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem!

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! Empty Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem!

Post by PROskillz Sestdiena Marts 21, 2015 6:52 pm

Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! 59d3d6ac6af31e9e1db15d274619b69b
Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! Images?q=tbn:ANd9GcQr2e5c47zyjud3OJyrZJitBox8_VwX5bNdjS1d7JlyWq1za124

"Gustavs Gudļevskis ejot pēc spēles uz spēlētāju autobusu, viņu aptur intervētāja no "Sport12" , un aicina uz interviju"


Intervētāja: "Sveiki Gustav! Varam uztaisīt interviju?" *Intervētāja smaidot prasa*


Gustavs: Jā , labprāt!

Intervētāja: "Kā jums izdevās tik fantastiska spēle pret Milžiem?! No 40 sitieniem noķērāt 39! Jūs pēc komandas statistikas bijāt vājāka par Milžiem un viņiem bija labāks vārtsargs! Kā jūs varējāt uzvarēt , vēlpietam ar 4-1 ?! Tā ir tikai tava otrā spēle, un jau tev pirmā uzvara un pirmais spēles gods! Kā tev tas izdevās?! "  *Intervētāja sajūsmā*


Gustavs:" Es tam pats nespēju noticēt.. "sajūsmā" . Vēl pirms mača domāju un cerēju, lai zaudētu ar mazāku punktu pārsvaru! Bijām visās pozīcijās vājāki, bet dievs stāvēja klāt! Nedomāju, ka tik labi nosargāšu vārtus, ripa tikai lidojas vārtu virzienā, pretiniekiem bija precīzs sitiens! Es biju sajūsmā, kā mūsējie izspēlēja tādas saspēles un iesita vārtus?! Treniņos mēš gulējām un treners tik apstrīdēja mūs, pēc zaudējumiem esam sajutuši uzvaras garšu! Sapratām , ka mums nav ko zaudēt un pieveicām grupas stiprāko komandu! Pirmstam biju smagi trenējies un pierādīju, ka 16 gadīgie māk sargāt labāk par lielākiem 25 gadniekiem, esmu priecīgs un pagodinu savus komandas biedrus par labu nospēlēšanu! *smaida*

Intervētāja: "Apburoši Gustav! Lasīju tavus pēdējos komentārus pēc Milžu vārtsarga Kristiāna Rozentāla rakstiem diviem, sapratu , ka jūs esat stipri konkurenti, pastāstiet lūdzu garāk! "


Gustavs: " Man smiekli metas no viņa rakstiem, viņš domā, ka ir pasaules čempions, un labākai vārtsargs pasaulē, ar lielīšanos neko nepanāksi, kas daudz muld , tas daudz zaudē. Ar darbiem vari sasniegt panākumus, nevis ar sapņiem! "Rokas saliek kusteniski" 
Viņš ir vecāks par mani, un domā , ka mani pārspēs un tas būs nieks, tā nav, esmu daudz ko iegūldījis, bet viņš nieka runu un saka, ka vinnēs, čalis pamūldēja un salaida 4 ripas, man smiekli nāk par viņa runām!" *smejas*

Intervētāja:  "Skaidrs, ko gribi novēlēt komandas biedriem un pārējiem?! "

Gustavs: " Gribu novēlēt komandas biedriem daudz veselības un daudz spēka , un protams uzvaras garšu, veiksmi nākošajās spēlēš "Heat'iem" ! 
ā un vēl... Kristiānam jāpiedomā pie savas lielīšanās un mūldēšanas, ar darbu tikai var ko sasniegt! *ieskatās kamerā*

Intervētāja: " Visu labu! Lai veicas nākošajās spēlēs Gustav!" "smaidot pamāj"


Gustavs: Paldies jums, lai jums veicas! *smaida*

"Reportāža un intervija beidzas, Gustavs aiziet uz autobusu"
PROskillz
PROskillz
Gustavs Gudļevskis (G) #11
Gustavs Gudļevskis (G) #11

Postu skaits : 85
Join date : 14.03.15
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Manchester UK

http://draugiem.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! Empty Re: Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem!

Post by laaceens66 Sestdiena Marts 21, 2015 7:13 pm

Likās diezgan aizdomīgi, derētu, kādas citas komandas spēlētājam, vai vienalga, kam izņemot kādu no Milžu un Heat komandas.
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! Empty Re: Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem!

Post by Alfijs Sestdiena Marts 21, 2015 7:15 pm

Beidziet pirkt tiesnešus un lietot dopingu... Skaidri redzams kad tur nebija tīrs. Jo sagrāve pret lauvām, un uzvara pār Knights, tad pēkšņi pazaudējam komandai kura ir pēdējā vietā.
Alfijs
Alfijs
Oskars Alfredsson (RW) #11 /Skauts/

Postu skaits : 311
Join date : 18.03.15
Vecums : 22

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! Empty Re: Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem!

Post by aumicc83 Sestdiena Marts 21, 2015 7:19 pm

Alfijs rakstīja:Beidziet pirkt tiesnešus un lietot dopingu... Skaidri redzams kad tur nebija tīrs. Jo sagrāve pret lauvām, un uzvara pār Knights, tad pēkšņi pazaudējam komandai kura ir pēdējā vietā.

Say
aumicc83
aumicc83
Reinis Aumeisters (LW) #81
Reinis Aumeisters (LW) #81

Postu skaits : 3187
Join date : 04.03.15
Vecums : 22
Dzīvesvieta : Latvija,Valmiera

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! Empty Re: Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem!

Post by Coyote Sestdiena Marts 21, 2015 7:24 pm

Jūs esat debīli, man vienkārši nav vārdu. Very Happy
Coyote
Coyote
Curtis Crawford #1 (LW)
Curtis Crawford #1 (LW)

Postu skaits : 1879
Join date : 04.05.14
Dzīvesvieta : Straight Outta Compton

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! Empty Re: Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem!

Post by PROskillz Sestdiena Marts 21, 2015 7:31 pm

Coyote rakstīja:Jūs esat debīli, man vienkārši nav vārdu. Very Happy
Cepums tev Very Happy Kāds vēl fucking dopings hokejā Very Happy
PROskillz
PROskillz
Gustavs Gudļevskis (G) #11
Gustavs Gudļevskis (G) #11

Postu skaits : 85
Join date : 14.03.15
Vecums : 23
Dzīvesvieta : Manchester UK

http://draugiem.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! Empty Re: Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem!

Post by Maus Sestdiena Marts 21, 2015 7:51 pm

Sīči Laughing
Maus
Maus
Tony Montana #83 (LW)
Tony Montana #83 (LW)

Postu skaits : 2296
Join date : 04.05.14
Vecums : 27
Dzīvesvieta : The place where hell is raised

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! Empty Re: Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem!

Post by laaceens66 Pirmdiena Marts 23, 2015 8:19 pm

4 tp
laaceens66
laaceens66
Oskar Ollson #99 (LW)
Oskar Ollson #99 (LW)

Postu skaits : 898
Join date : 08.02.15
Vecums : 24
Dzīvesvieta : Māja

Atpakaļ uz augšu Go down

Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem! Empty Re: Intervija ar vārtsargu Gustavu Gudļevski pēc fantastiskās spēles pret Milžiem!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā